6457
  • Gandibá
    #3374
    Ja zsír :)
  • Gandibá
    #3373
    Valaki nem tudna felrakni valahova egy kis sample-t (kis részletet a filmből) a HDC-s RotKból? Hogy mégis milyen minőségű? Mert a magyar TC-s az elég tré.
  • wizy
    #3372
    na igy már nem olyan szines?:-))
  • wizy
    #3371
    neeem mondod!:-))
    várjál, akkor átalakitom egy kicsit...
  • Gandibá
    #3370
    Szines :)
  • wizy
    #3369
    hehe, milyen a logóm?:-)))
  • Gandibá
    #3368
    Én is azt várom :)
  • wizy
    #3367
    jaja, de az elég gyorsan kész lett:-))
    akkor most az a film, amit a HDC-ről szedtek, annak a szinkronos változata mikor jön ki? CSak mert hát ugy gondoltam magamba, hogy miért is ne várnám meg a szinkronosat....
  • sanzik
    #3366
    mi is ilyet jatszotunk egy paran a multheten :)
  • Bandew
    #3365
    Na elkezdtem csinálni a saját verziójú feliratomat (persze csak átalakítás). A filmből egy csomó szövegre emlékszem, többnyire azokat írom be.
    Tök jól el lehet ütni vele az időt. :-)
  • Alien
    #3364
    Én nem mondtam, hogy nincsen szinkronos DVD, sőt azt mondtam, hogy nekem is az van meg! Tehát DVD-R -ről beszélünk:) Én arra mondtam, hogy nincs még olyan szinkronos verzió , amely dvdrip minőségű lenne!
  • Bandew
    #3363
    De gáz!!! Ebben a feliratban Samu magázza Frodót. Ezt tiszta röhej, nem csak azért mert a könyvben sem magázta, meg az angolban nincs is magázás, hanem azért is, mert régen (úgymint középkor, ókor [úgy érzem a Gyűrűk ura társadalma ezekhez a korokhoz hasnonlít]) nem volt a magyarban sem magázás. Asszem átírom, és megcsinálom a saját kis feliratomat.
    Még a FOTR-nál alakítottam át a feliratot, mikor Boromir el akarja venni az Egyet Frodótól, úgy mintha Boromir meg akarná erőszakolni a hamvas kis hobbitot.
    Szal el lehet szórakázni ilyenekkel.
    (Amúgy tényleg olyan volt:-D)
  • Bandew
    #3362
    Azt honnan lehet leszedni?
  • RangeR
    #3361
    Ja, és 5.1 a magyar hang rajta, ügyesen lelopták valahonnan.
  • RangeR
    #3360
    Szinkronos DVD létezik, mivel az van meg nekem is. A minősége jó, olyan van mint ez a Brutus féle verzió, de közelsem olyan mint az eredeti dvd-nek kell lennie majd.
  • Bandew
    #3359
    Nekem ebben a képben az tetszik, hogy annyira művészien van megcsinálva. Ott áll a kis hobbit a Megyéből a Sötétség földjének szívében, és egy mozdulat választja el attól, hogy romba dötse a Sötét úrt.
    Ahogy lehajtja a fejét, látszik, hogy nagy teher nyomja a vállát. Sok mindent átszenvedett, és most itt van a célnál
    Én meg de szépen tudok fogalmazni.
  • wizy
    #3358
    olyan a kép, mintha meg lenne rajzolva:-)
    nekem az tetszik ennél még jobban, amikor Frodó viaskodik önmagával..... abból nagyon jó képet lehet "kivágni":-)
  • Bandew
    #3357
    Ez a kép a filmből iszonyat jó!!!
  • wizy
    #3356
    hát ez tényleg nem fair. az egy dolog, hogy összevesztek, de ez azért nem ok arra, hogy kivegyék a nevét a stáblistáról. Szerintem Christopher Lee-re nagyon ráillett Szarumán szerepe, és hogyha nem ő játszotta volna, akkor lehet, hogy nem is lett volna annyira élethű azokkal a hatalmas műkörmökkel.
  • sanzik
    #3355
    igen,arra gondoltam :)
    amugy egyetertek veled en is,szemetseg volt kihagyni a nevet..
  • Bandew
    #3354
    3-ban? Legfeljeb csak idézet az egyből. De most nem is az a lényeg, hanem hogy az egyik főszereplővel így kicsesztek.
  • sanzik
    #3353
    Boromirnak volt jelenete a 2. es a 3. reszben is.
  • Alien
    #3352
    no igen a képes stáblistán is ott kellett volna lennie Christopher Lee-nek.
    A Bővített változatban fog szerepelni állitólag. Viszont mindenképpen ott lett volna a helye a listán az biztos , hisz midnen főbb szereplőnek ott volt a képe
  • Bandew
    #3351
    Hát ez pofátlanság!!!
    Amikor előszőr néztem a filmet a moziban, akkor végignéztem a stáblistát is, és csak azt hittem nem vettem észre Christopher Leet. De most megint megnéztem és döbbenten tapasztaltam, hogy nincs benne nemhogy a képes, de még a szimpla írásos stáblistán se, legalábbis a főbb színészek közt, ahol még holmi Uruk2 is szerepel. Boromir is ott van, pedig ő csak az első részben játszik.
    A rendező meg a a színész olyanok mint a gyerekek. Egy hülye vita miatt borsot törnek egymás orra alá, ilyesfajta baromságokkal.
  • Bandew
    #3350
    top10
  • Alien
    #3349
  • wizy
    #3348
    akkor hogyha letöltök egy CD-t egy éjszaka alatt, akkor ahhoz, hogy meglegyen az egész, ahhoz kell még vagy ugy két hét... de addigra már lehet, hogy meglesz a szinkronos.... ördögi kör:-))
  • wizy
    #3347
    kösz:-)
  • Alien
    #3346
    Sok sikert!:)
  • Alien
    #3345
    ok, akkor az szuper, jó filmnézést!:) nekem még jön a disc 2 a dvd-r vezióból :)
  • wizy
    #3344
    pfffff....... na majd akkor én is megjátszok egy éjszakai-letöltést:-))
  • rezsofiz
    #3343
    nekem éjszaka lejott max sávszélességen(65kb), egy cd 3 és fel ora asszem
  • wizy
    #3342
    ooooooo az nem joo:-((( na majd ha lesz szabad 9-10 órám, akkor majd letöltöm.... az első CD-t:-))
  • rezsofiz
    #3341
    azaz. a BRUTUS-os az a dvdrip angol,magyar felirattal
    az van a hdc-n.
    rulez
    kira minoseg
  • Alien
    #3340
    20-al? hááát úgy problémásabb, akkor 1 cd kb 8-9 óra szerintem, vagy talán több is.
  • wizy
    #3339
    na kösz.... mondjuk nekem olyan átlag..... 20-szal tölt.. ugy?
  • Bandew
    #3338
    Nekem hamarosan lejön.
  • Alien
    #3337
    nem tudom, attól függ mennyivel töltesz:)
  • wizy
    #3336
    leszedi vagy nem szedi le az első CD-t 2,5-3 óra alatt??
  • wizy
    #3335
    nem is azzal van a gond, hanem azzal, hogy a tesom nem szereti, ha letöltök valamit a netről..... az első CD-t leszedi 2,5-3 óra alatt?:-))