6457
  • Alien
    #3334
    :)értem. Szerintem kezd el nyugodtan letölteni, ha eddig még nem kezdted el:) elvileg a mikrohullámú netek is jól töltenek lefele(legalábbis a legtöbb)
  • Gandibá
    #3333
    Akkor várunk még :)
  • wizy
    #3332
    akarom mondani: mikrohullám
  • wizy
    #3331
    mikorhullám-netem van:-))
  • Alien
    #3330
    Milyen neted van? ha 384-es ADSl/Kábelnet akkor sacc/kb a 3 cd olyan 10-12 óra (persze lehet több vagy kevesebb is) 512-es ADSL/kábelnettel gyorsabb valamivel
  • Alien
    #3329
    Helyes!:)
  • sanzik
    #3328
    szinkronosban a tc verzio van ,vagyis a mozigeprol digitalisan atvett kopia
    ez mar nezheto es nem zorog benne a patogatott kukorica zacsija,de azert meg messze van egy dvdrip-tol
  • Alien
    #3327
    egyenlőre szinkronos DVD Rip-ről én nem tudok, egy szinkoronos SVCD változatról tudok, illetve egy VHS Screener-es xvid-del kódolt avi-t, amin magyar hang va. De egyik sem vmi jó minőség. Meg persze van a dvd-s változat amit korábban írtam.
    Szerintem néhány nap, esetleg 1-2 hét múlva várható egy jó minőségű magyar szinkronos dvdrip
  • wizy
    #3326
    akkor ugy kérdezem, hogy kinek mennyi idő alatt szedte le?
  • sanzik
    #3325
    ezt szedjuk most a hdc-rol
  • Alien
    #3324
    na utána néztem az egyik legjobb minőségű dvdrip az ez: Lord Of The Rings: The Return Of The King (2003) *DVDRiP* 150x15 MB BRUTUS Olvastam róla véleményeket, jó minőség, jó hang! Nforce-on mindössze azért lett nuke-olva, mert túl sok, hogy 3cd-s.

  • Gandibá
    #3323
    Te és szinkronban nincs dvdrip vagy az az ultragigamegajóminőség?
  • Alien
    #3322
    Én egy DVD-r-t szedtem le, 2 DVD-s, az egyik már lejött, kiírtam, egész jó minősége. nem TS hanem TC, tehát nem kamerás változatról van szó, hanem digitálisan van a mozigépről átvéve. Angol/Magyar Dolby Digital 5.1 van rajta. Egyébként kijött már egg rendes DVD-R ami szintén 2 dvd, de az már full dvd minőség.

    Gandibá: biztosan DVDRip-ről van szó, szedheted nyugodtan. Van egyébként egy 2 cd-s változata is, ott nem AC3-as hang van, mint a 3 cd-s változatnál
  • wizy
    #3321
    bocccccs.......
  • Gandibá
    #3320
  • wizy
    #3319
    bocsbocsbocs; Gandibá:-))) nemtom, mi van ma velem:-))
  • wizy
    #3318
    kösz a biztatást:-)) neked, Bandew, mennyi idő latt szedte le?
  • Gandibá
    #3317
    Neked sokáig jönne mert 3 cd.
  • sanzik
    #3316
    nem tudom,meg nem jott le az egesz,de megy full savszelesseggel
  • wizy
    #3315
    jó..... kb mennyi idő alatt szedi le?
  • sanzik
    #3314
    a hdc-s verzio nem akadozik es a felirat is jo hozza !

    en eddig az osszes letezo es interneten fellelheto verziot leszedtem a Rotk-bol ,eddig ez uberel mindent...
    nem tudom,hogy dvdrip vagy sem,de ha valaki azt mondja,hogy az akkor en elhiszem :))
  • wizy
    #3313
    én irtam el: a peace a béke, a piece pedig a darab:-))
  • Bandew
    #3312
    Semmi baj. Csak azt hittem én írtam rosszul, és te figyelmeztetsz.
  • wizy
    #3311
    affrancba, már irni se tudok.....
  • Bandew
    #3310
    peace-béke
    vagy te írtad el? :-)
  • wizy
    #3309
    Rest In Piece
  • Gandibá
    #3308
    Nem hinném hogy dvdrip lenne, max valami nagyon feltúrt tc.
  • Bandew
    #3307
    De hisz ez DVD Rip (rest in peace?) minőségű, szal megéri letölteni.
  • Gandibá
    #3306
    Nem tudunk, köszi hogy benéztél...
  • Gandibá
    #3305
    Én csak dvdripet fogok letölteni, addig semmit, és winampba tudomásom szerint nem lehet feliratot rakni.
  • RYAN MCKEAN
    #3304
    tudnátok segíteni!
    a dvd rippe
  • Bandew
    #3303
    Ok az akadást már megszüntettem, de a felirat még érdekelne. Amúgy most jó gyorsan tölti, 2,5 perc egy fájl.
  • wizy
    #3302
    éééén nem tudom, még nem töltötem le:-)) de válaszoljatok rá gyorsan, és akkor ugy fogom letölteni:-)
  • Bandew
    #3301
    Két kérdés a HDC-s verziójú filmmel kapcsolatban:
    Nektek nem akadozik kicsit a film?
    Winampba nem lehet feliratot berakni?
  • wizy
    #3300
    de persze nem csak a smink miatt volt anniyra jó, hanem a szereplők is nagyon-nagyon jól játszottak:-))
  • wizy
    #3299
    hát, szerintem a Fekete Kapu előtti harc és a vele egyidőben zajlo harc a Végzet Hegyénél; az a legjobb az egészben. Azon is elámultam, hogy mikor Frodó visszaordul, és mondja, hogy a Gyűrű az övé, és gonoszan mosolyog, akkor milyen más az arca, egyáltalán nem olyan kerek, mikor a legvégén visszanéz a többiekre a hajóból. Nagyon jól oldották meg a sminkesek; nem csoda, hogy sminkért is kaptak oscart:-))
  • Gandibá
    #3298
    Hát igen, de Theoden beszéde szerintem jobb lett.
  • Bandew
    #3297
    Sztem a legjobb jelenetek a Végzet hegyénél vannak. Érződik rajta, hogy azon a helyen, amiért a három film alatt küzdötek. A nagy cél!
  • wizy
    #3296
    szerintetek amikor Aragorn szónokolt a Fekete KApu előtt, akkor a hidegtől ugrált a gyomrom?:-)))
  • Gandibá
    #3295
    Zsír, egyik legjobb jelenet a filmben!