6457
  • wizy
    #3294
    nem birom megállni, hogy ne menjek el megint a moziba, igy kedden megyek, és megint megnézem:-)))
  • rezsofiz
    #3293
    LotR rulez
  • rezsofiz
    #3292
    Nincs mit.
  • Bandew
    #3291
    Kösz.
  • rezsofiz
    #3290
    Bandew:valaszoltam neked.
    megadtam amit kertel.olvasd majd el.
    Rezso
  • rezsofiz
    #3289
    filmbol szedtem ki.
  • rezsofiz
    #3288
  • rezsofiz
    #3287
    koszonom.mindjart csainalok ide egy kepet
  • Gandibá
    #3286
    Bsplayer-ben van képlopó alapból.
  • wizy
    #3285
    haha, akkor én is mingyá szedem:-))
  • sanzik
    #3284
    mar szedem en is :)
  • Davidus
    #3283
    Na ez jó hír:) Erre vártam már hetek óta.
  • sanzik
    #3282
    semmi,mar megvan...
  • sanzik
    #3281
    hdc-nek mi a cime?
  • rezsofiz
    #3280
    pontosabban képeket :)
  • rezsofiz
    #3279
    tudtok olyan programot amivel filmből ki tudok szedni jeleneteket?
  • rezsofiz
    #3278
    hahahahaha!!!! kijott egy tokeletes minosego rotk,jobb mint a moziban, csak feliratos, de engem nem érdekel hogy feliratos:
    Minõség: DVDRip XviD, ~1008kbps 640X256, 448kbps AC3

    Frame Rate: 23.97fps

    nem rossz. feliratot itt találtok. én hdc-rol szedtem le
  • Bandew
    #3277
    Pedig nem más a hangjuk.
  • Alien
    #3276
    Kedves wizy! Én is pont ilyen átéléssel néztem a filmet:)

    Nekünk amúgy szerencsére nem volt szünet közötte.
  • rezsofiz
    #3275
  • wizy
    #3274
    jééé, azt hogy ifju Gandalf, azt sose értettem:-)))
  • rezsofiz
    #3273
    hmm. ilyen hulye emberek mindig lesznek akik ezen rohognek. en nem tudtam volna rohogni.valszeg nem ereztek at a filmet,csak ugy elmentek(azaz azt se tudták hol vannak:D). max Gimlin nevetek,de azon is csak rovidet:
    "De azért ez még egynek számít":D:D:D
    meg amikor Gandalf megerkezik Vasudvardba,és akkor elkezdi Szilszakáll(nem pontos): - Üdv néked IFJU Gandalf. ifju:D
  • Davidka
    #3272
    1. Ilyen barmok mindig vannak, mindig lesznek :)
    2. Én a hangkülönbséget nem vettem észre... :)
    3. :D
  • wizy
    #3271
    jiháááá!
    na, most jöttem haza a mozizásból, igy még egészen friss élményeim vannak.
    1.: a közönség egész sz@r volt..... az olyan jeleneteken röhögtek, amiken egyáltalán nem kellett volna (pl mikor Gollam harcol a láthatatlan Frodóval, vagy mikor Gandalf Denethort fejbe nyomja a bottal, stb.)
    2.: hát a filmen totál ledöbbentem. hiába láttam a gépen többször is, moziban teljesen más volt. jó: a gépi-filmeből kimaradt jónéhány rész (pl. Theoden utolsó szavai, marakodás a mithril-páncélon, stb.), igy most teljesen bepotolt mindent.:-)) rossz: Trufa, Pippin és Szilszakáll hangja más mint a másik kettőben.
    3.: a haverok (két csaj) akikkel mentem ott röhögtek rajtam, hogy milyen átszellemülten nézem a filmet...... balra nézek, hát látom, hogy ott mutogatnak rám ujjal, és röhögnek. Aztán elmondták, hogy min röhögtek. Nem akartam csörögni a kukorica-zacskóval, igy még kezdés előtt bepofáztam az összes kajámat, és nem akartam megmozdulni a film közben, igy totál szomjas lettem..... de kibirtam!! volt benne még egy rossz: volt a felénél egy szünet. Én ezt a filmet ha, hat órás lenne, akkor is menézném szünet nélkül is:-))))
    na kb ennyi, bocs hogy ilyen terjengősre sikerült:-))
  • Bandew
    #3270
    Nekem tetszett a Titanic, és szerintem nem volt nyálas. AZ lehet, hogy DiCaprionak elég nyál feje van, de attól még a film nem az.
    Amúgy sztem DiCaprio nagyon jó színész (csak nehogy leköpjetek:-D). Az első filmjében (Ez a fiúk sorsa) nagyon jól alakított, később még oscarra is jelölték. Egyszerűen csak arról van szó, hogy régen az összes kis csitri bele volt ájúlva, ezért ráaggatták a nyálas jelzőt, és mindenkinek ellenszenves lett. Brad Pittre is sokan mondják, hogy nyálas, pedig sztem egyáltalán nem, de hát őt is sok lány imádja, és ezért.
  • Gandibá
    #3269
    Jaja :)
  • b-type
    #3268
    nahát, a jövő-menő, felbukkant a vándor..szasz. :)
    mi hir van lovasvégen?...(Rohir)
    :D
  • RangeR
    #3267
    Gyógyítós rész volt az első jelenet, amit áttam a filmből. Valami gagyi minőségű trailerben volt ,ahogy Aragorn gyógyította Faramírt. Úgyhogy a bővítettben az ott lesz!
  • Gandibá
    #3266
    Dicaprio a New York Bandáiban elérte azt a szintet, amikor rá lehet mondani hogy színész.
  • Alien
    #3265
    oo ne is mondd, nekem is jöttek ám könnyek a végén:))
  • Alien
    #3264
    3 dvd-r verzió jött ki eddig

    LOTR 3 Return Of The King (2003) *NTSC* *PDVD* 88x50 MB DPIMP ---> de ez nem jó, mert kamerás válozat...

    Lord Of The Rings: Return Of The King (2003) *TELECINE* *PAL* 178x50 MB REPLICA , ennek van egy magyar változata is a pnd csapat jóvoltából (2 dvd)

    The Lord Of The Rings: The Return Of The King (2003) *2DISC* *NTSC* 178x50 MB CENTROPY (ő a legújabb, 2 dvd-re került fel a film, ennek köszönhetően nincs újra kódolva)



  • wizy
    #3263
    én egyszer láttam a filmet, nem volt ANNYIRA rossz, de tényleg az volt benne a legjobb, mikor DiCaprio meghalt benne:-))) szerintem ha nem az a srác játsza a fiút, akkor nem lett volan ennyire...... rossz:-) elvből nem szeretem DiCaprio stilusát, bár a Vasálarcos film jo:-)
  • Gandibá
    #3262
    Nálam is ez az effektus lépett fel, plusz még bekönnyezés pár jeleneten (koronázás, rohírok rohama stb..) :)
  • Alien
    #3261
    én teljesen így voltam a Lotr 3-nál csak ültem, a szám nyitva és csak csodálkoztam :)
  • Gandibá
    #3260
    Hosszú és nyálas. A legjobb rész amikor Dicaprio meghal benne. :))
  • wizy
    #3259
    titanic és a sirás? lehet, hogy hosszu és érzelmes film, de én tuti nem sirom el magam rajta:-)))
  • Sephi
    #3258
    En azt birtam amikor a csapatal elemntunk megnezni a filmet hogy egyes jeleneteknel igy egy sorba mindekinek nyitva volt a szaja :))))

    Korubelul ez az efekt volt erezheto a Titanic-nal amikor csak sirast lehetett hallani az egesz teremben.
  • wizy
    #3257
    neeem, majd ma fél ötkor kezdődik a tivornya a moziban.... felétve persze, ha lesz még jegy:-)))
    utálom, hogy ha olvasok egy könyvet, akkor elképzelem, hogy mi hogy néz ki. Naná, hogy most a Lotr-ra gondolok. pl kiolvasom a harmadik részt, köv napon meg megnézem a 3.részt. És ot várom, hogy mikor lesz már ez meg ez a rész benne, mert tudom, hogy mi fog ebbe meg ebbe a részbe történni, hisz olvastam...... aztán meg rájövök, hogy csak én képzeltem bele a flmbe, a filmbeli szereplőkkel, szinhelyekkel, és nincs is komolyan benne..... egy ilyen "csalódás" a gyógyitós rész volt..... akkor kezdtem a fejemet beleverni a falba, és azóta gondolom végig, hogy most ezt csak olvastam, vagy a filmbe is benne van?
    remélem, elég érhetően fogalmaztam:-))
  • Gandibá
    #3256
    Na megnézted?
  • wizy
    #3255
    jííhá! lehet, hogy mégsem kell tesomat megvesztegetni, mert eljön egy haver:-) (persze, ha elengedik a szülők:-))