6457
  • wizy
    #3455
    ez rohadtszééééép!!!!!!!:-))) ez az, amelyiket a HDC-ről töltöttetek le? ennek mikor jön ki a szinkronos változata? van hozzá felirat?:-))
  • RangeR
    #3454
    Május 25. Kicsit több mint 2 hónap. Akkor jelenik meg az eredeti, ez a sok verzió azután a kukában végzi.
  • RangeR
    #3453
    Most mi a gond?
  • Jinchuu
    #3452
    Úgy magyar, hogy van rajta magyar "5.1" hang is, semmi több!
  • mochee
    #3451
    Azt meg honnan?
  • Jinchuu
    #3450
    Hali.
    Leszedtem a magyar dvd-r változatot és a minőséggel nincs gond szvsz, viszont a hang már érdekesebb. Az angol digital az faja, de a magyarnál a front bal és jobb hang a rear bal és jobb hangfalból szól. Azaz fel van cserélve, több helyen is tökéletesen kijön ez a problem, pl. amikor Denethor kicsapja az ajtót, a két ajtó csattanásának a hangja hátsó hangfalakból jön. :(
    Csöppet idegesítő. Kár érte! :(
  • Davidus
    #3449
    Ezt meg letöltöm mert tényleg 10/10:)
  • Davidus
    #3448
    Akkor megnyugodtam:) Azt hittem hogy már a szememnek se hihetek:P
  • sanzik
    #3447
    ebben ugy kezdodik a 2. cd,hogy a holtak osvenyet bamulja Aragorn.
    amelyik ugy kezdodott,hogy lovagolnak Theodennel a taborba az a Telecyne verzio volt.
  • Bandew
    #3446
    Csal azért ilyen, mert ki van nagyítva.
  • rezsofiz
    #3445
    ugy kezdodott
  • rezsofiz
    #3444
    talán az also kep rosszra sikerult, de a felsot hasonlitsatok ossze a 3401-sel,meg a 3402-sel,igaz picit elter a meretuk,de akkor is ut.
  • Davidus
    #3443
    Ez tényleg kurva jo:P Most akkor nemtom mi van:) Amit én láttam abba úgy kezdődött a második CD hogy aragorn lovagol a táborban. Na annak a minősége nem volt valami nagy durranás.
  • rezsofiz
    #3441
    hát igen.már ez a verzio sokkal jobb a LotR1-es legjobbnál. (szeretlek BRUTUS) :)
  • Bandew
    #3440
    Bocsi a képek mérete miatt, de tényleg érzékeltetni akartam.
  • Bandew
    #3439
    Na jó, akkor most bebizonyítom. Viszont ezért berakom a képeket igazi méretben.
    Összehasonlítás:

    Legjobb minőségű Fellowship of the Ring verzió:


    Brutus féle Return of the king:


    Ugyanolyan jó minőségű, sőt talán jobb is!
  • rezsofiz
    #3438
    a sample magáért beszél. ordít belőle a király minoseg es a szepseg.
  • Davidus
    #3437
    Túl melegek a színek és kicsit elmosődott az egész. De majd sanzik féle sample után mindenki meglátja a tutit aztán max le leszek vakozva :P
  • sanzik
    #3436
    itt a SAMPLE a
    The.Lord.Of.The.Rings.The.Return.Of.The.King.DVDRiP.XViD-BRUTUS verziobol.
    mindenki eldontheti,hogy milyen minoseg :)
  • rezsofiz
    #3435
    nemtom,szerintem neked valami más codeced van,vagy nemtom de mást látsz amit én,mert akik eddig nézték,(kb 25en)azok nekem mind aszonták hogy 10/10,és én is aszondom.
  • rezsofiz
    #3434
    man,akármilyen a szemem,az adatok magáért beszélnek... nem tudom mi nem tetszik neked ezen,ez kituno minoseg
  • sanzik
    #3433
    nem voltam delutan,de mindjart lesz sample a BRUTUS verziobol, mar megy fel,ha kesz adom a linket...
  • Davidus
    #3432
    Csak annyi a gond hogy ez nem rip :P
  • Davidus
    #3431
    vcdquality szerint 3.-án jelent meg egy 2 cd-s RoTK amit eléggé istenítenek a fórumban.

    The.Lord.Of.The.Rings.The.Return.Of.The.King.2DISC.DVDR-Centropy
  • Davidus
    #3430
    De szemész már látott ugye ?:P
  • rezsofiz
    #3429
    ez nem reklámozva volt,ez tény:)
    mivel mozigeprol lett atultetve ennelfogva nem lesz jobb minoseg ennel. :D
  • Davidus
    #3428
    Na letöltöttem belőle pár megát DC-n és ez ugyanaz a verzió mint ami a freddyn van.
    Nem mondom hogy szar de ez nem az a miőség amiben hajlandó vagyok megnézni :P
    Hiába reklámozzák a jobban néz ki mint a moziban dumával.
  • rezsofiz
    #3427
    aha,értem.
  • wizy
    #3426
    én még várok a szinkronos verzióra....... akár mit is mondtok, akkor is az lesz a legjobb:-)))
  • Davidus
    #3425
    De az tény hogy amit onnan lehet szedni az messze van a DVDrip-től.
  • Davidus
    #3424
    Lehet hogy nem az ha ennyire dícséritek:) Én a Freddy vs Jason centerrül szedtem és ott már át van nevezve. Onnan gondoltam hogy ez az mert 3 CD és 5.-én tették fel.
  • Bandew
    #3423
    Hát ezen én is meglepődtem...
    Sztem eszméletlen jó minőségű, nem tom mi bajotok vele.
  • rezsofiz
    #3422
    a BRUTUS-osrol beszelesz?
    gyengus???????mozigeprol lett atultetve.jobban nez ki mint a moziban. gyengus?szerintem másrol beszelunk.
    en a The.Lord.Of.The.Rings.The.Return.Of.The.King.DVDRiP.XViD-BRUTUS.
    erre gondoltal?
  • Gandibá
    #3421
    Jaja, én is most néztem bele, elég gyenge. Én várok a végleges dvdrip-re.
  • Davidus
    #3420
    Belenéztem ebbe a 3cds verzióba... A kápminőség elég gyengus.
  • Gandibá
    #3419
    Valaki nem tud segíteni az ügyben, hogy az AC3as filmek miért halkak? Felvettem az options-ben a hangerőt, de úgy is fel kell hangosítanom a hifit mint állat, ráadásul alapzaja is lesz így. Valaki plz help!
  • rezsofiz
    #3418
    hmmm. csabito:)
  • Gandibá
    #3417
    http://www.dvdtown.com/announcement/Return_of_the_King_Extended_ed/310/
  • Gandibá
    #3416
    Ezt a HDC fórumán írták:

    "jah, a pnd-s tc-nek xar a minősége, viszont jó a hangja...az van rárakva a brutus-féle dvdripre, és ugy alakult ki a hun dvdrip..sztem várj 1 kicsit..nemsokára free helyen is kinnlesz sztem."

    Na ez már érdekelne, már amennyiben tudnám hogy mégis mennyire jó a kép. Remélem sanzik minnél előbb kirak valami samplert.
  • wizy
    #3415
    visszacsusztunk a nyolcadik helyre...