6457
  • Bandew
    #3575
    Na most végre sikerült megcsinálnom, de most a felirattal van a baj. Egyszerűen ott van a képernyő közepén, és nagyon kicsi, annyira, hogy látni se lehet. Hiába állítom át a betűméretet, és hiába akarom lejjeb helyezni, nem megy. Nem csinálja meg amit kérek. Beállítom, hogy mondjuk 25-ös betüméret, és szarik rá.
  • Hellhammer
    #3574
    Hát igen, az nagyon furcsa volt a filmben, hogy elindulnak ork páncélban 2-3 vágás után meg már vászoningben vannak...
    A könyvben még van az is, hogy beállnak az ork hadseregbe.
    A végéhez raknak még hozzá? Mert a könyvben még elég sok van arról, hogy kivel mit történt ezek után.
  • Bandew
    #3573
    Rákötöttem a gépet a TV-re, de nem tudja lejátszani BSplayeren a ROTKot, mert kiírja, hogy overlay failed.
    Please help valaki!
  • Punker
    #3572
  • Gandibá
    #3571
    Na ez remek, csak sajnos sokáig kell még rá várni. :(
  • RangeR
    #3570
    Van még sok hír, amikor Frodó és Samu az ork páncélban mennek, akkor találkoznak majd egy ork csapattal, mint a könyvben. stb...stb...
  • RangeR
    #3569
    A bővített változatból: tehát, amikor a kalózhajókat elfoglalják, Legolas lövi le Peter Jacksont, mert ő játsza azt a dagadt hajókapitányt, aki eddig csak egy pillanatra látszott :) nem rossz!



    Legolas will kill Peter Jackson, who supposed to have a cameo appearance as a corsair captain.
    In the cinema version you only see a little bit of the paths of the dead, no skulls, no altars, no bloody sword, no corsair ships. I am sure they will be shown here, because Gandalf talks about them twice.

  • Bandew
    #3568
    EZ AZ!!!
    Benne lesz Szauron Szája!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ezt hiányoltam.
  • RangeR
    #3567
    Megjelennek nálam
  • b-type
    #3566
    irg-burg..v.miért sz@raxik a netem nekem nem hozza a képet,
    tőti-tőti, osz persze ikszeli, maj később megnézem..
  • Hellhammer
    #3565
    Köszi a választ. Akkor nem töltöm le...
  • RangeR
    #3564
    Mouth of Sauron!!!



  • RangeR
    #3563
    Figyelem, az Ispotály :

  • RangeR
    #3562
  • RangeR
    #3561
  • RangeR
    #3560
    Van pár kép a bővített változatból és egy nagyon hosszú leírás. 2-3 jobb képet berakok ide:

  • RangeR
    #3559
    Aha sevenwarezen pontosan ez van amit írsz, amelyikből a képeket beszúrtam, az is fent van ott, a telecine avi
  • Hellhammer
    #3558
    Nem nagyon tudtam követni a fonalat, az a video amiből a képeket szúrtad be az most rendes DVD film, vagy valami rippelt avi verzió?
    Ha DVD és a szevenvarezről töltötted le (úgy rémlik mintha azt írtad volna) akkor kérdeznék :)
    Szóval a szevenvarezos verzió pontosan milyen? Mert nekem van egy olyan 2 lemezes verzió amin 5.1 angol és 5.1 szinkron van, de nincs magyar felirat. Az elején a "Gyűrűk Ura" felirat cirill betűkkel van feliratozva, a tünde dialógusok szintén. Egy jelenetből áll az egész film, a képminőség pedig olyan, mintha kevés lenne a kék szín (a sötét jelenetek nagyon sötétek és egy kicsit régi film fílingje van). Ez van meg szevenéknek is, vagy más (jobb)?
    Köszi előre is a választ! :)

    Ui: sztem az a jelenet amikor Pippin (vagy Trufa) énekel miközben a harcosok reménytelen kirohanásba mennek az orkok ellen nagyságrendekkel jobb eredeti hanggal, mint magyar szinkronnal. Aragorn lelkesítő beszéde viszont tényleg jobb magyarul :)
  • rezsofiz
    #3557
    yo man,a lotr-bol mondjuk ha akarok sample-t csinalni azt milyen progival csinaljam?ugy akarom hogy tobb jelenetet is.valaki tud mondani egy progit meg egy linket man?yo
  • wizy
    #3556
    aki kiváncsi a Lotr-térképre, amit rajzoltam, az nézzen be a Rajzok..... topicba! (kicsit homályos lett, de attól még jó)
  • rezsofiz
    #3555
    kosz rulez
  • wizy
    #3554
    további jó filmnézést:-))
  • rezsofiz
    #3553
    LotR rulez,én most nézem a RotK-ot ,csak tartok 1perc szunetet. nah,mejek is vissza:)
  • wizy
    #3552
    nohát, egész nap nincs itt senki?...
  • wizy
    #3551
    hát, legalább is szerintem...... remélem, hogy nem, mert akkor letöltjük:-)))
  • rezsofiz
    #3550
    miert?ez feliratos?ne mááááááááá
    nekem magyar dvdrip kell.van ilyen?ha igen akkor mi a neve?
  • Gandibá
    #3549
    Köszi szépen!
  • Bandew
    #3548
    Máris megy. :-)
  • rezsofiz
    #3547
    "az alap-hozzáállásod ne az legyen please, hogy "ez hülyeségeket beszél"
    kinek volt ilyen hozzáállása?
    és akkor ez most melyik verzio?honnan lehet leszedni?
  • Gandibá
    #3546
    [email protected] -re ha kérhetném :)
  • Bandew
    #3545
    Hova mehet? :-)
  • Bandew
    #3544
    Amúgy furcsa, de nekem a harmadik részben jobban tetszett a szinkronos verzió, mint az eredeti. Pl amikor Aragorn a Fekete Kapunál bátorságot önt embereibe, az a szinkronosban nagyon jól meg volt csinálva, teljesen beleremegtem. Az eredetiben meg csak elnyivákolja, semmi kiáltás, semmi vadság.
    De nem csak ennél a résznél jobb a szinkron,
  • wizy
    #3543
    hehe, nekem meg a szinkronos változat kell:-))
  • rezsofiz
    #3542
    HATALMAS!!!HONNÉT LEHET LESZEDNI?? KELLLLL
  • b-type
    #3541
    ehh..ez jó..hrrrr, kő nekem.
    mikó nem figyel senki gyorsba lehúzom.
  • RangeR
    #3540
    megnéztem ezt az SVCD-t. Amiből itt vannak a képek, attól gyengébb, kicsit homályosabb, de erős közepesnek elmegy...
  • RangeR
    #3539
    akkor tovább, ha nem lennének meggyőzőek:

  • RangeR
    #3538
    meg ilyen:




    Összegzésül: ha mondom, hogy milyen, akkor az alap-hozzáállásod ne az legyen please, hogy "ez hülyeségeket beszél", mert nem szoktam csak úgy hasracsapásos alapon kjelenteni semmit. Másik: asszem néhány ezer filmnézés van már a hátam mögött és a szemem sem éppen az a gyengénlátó típus, hogy ne tudjam, mi az a kamerás felvétel. Rendben?
  • RangeR
    #3537
    Tehát: ha ilyen kamerám lenne:

  • RangeR
    #3536
    Hát, az enyém az bizony nem kamerás, ebben biztos lehetsz, de ha kételkedsz, akkor gyere és nézd meg. Ha ilyen kamera létezne, akkor szükségtelenné válna minden más :)