6457
  • Bandew
    #35
    Csak azért mert már láttam olyan filmbeli képeket, amik úgy néztek ki mintha rajz lenne.
  • Bandew
    #34
    Fura, ez most rajz vagy egy filmbeli kép?
  • Martin576
    #33


    Ez elég jó kép, nem?
  • Martin576
    #32
    Azt mondják a harmadik filmben benne lesz, amikor Deagol, Szmeagol tesója megtalálja a gyűrűt, Szmeagol meg kinyírja...!
  • Coine, The A&O
    #28
    Sztem az amit mondtál, esetleg Samu, Pippin és Trufiádok hazalovagol a Megyébe.
    Vagy talán azt is beleteszik, hogy Samu a legvégén leül a családi asztalhoz és kijelenti, hogy hazaért.

    1 év múlva válasz mindenre :)
  • Coine, The A&O
    #27
    Az első kérdésre no comment, oldd meg egyedül :D

    A másodikra meg az a válasz, hogy le kellett fogynia 53 kilóra, hogy kecses tünde legyen.
    Mondta is, hogy ez elég nehéz volt neki, koplalnia kellett, ezért még depis is lett a forgatás alatt, de a többiek "kigyógyították".
  • Gladiator
    #26
    itt is felteszem a kérdést. szentetek hogy lesz vége? szentem hajó elmegy, elendil fény világít, aztán elsötétül a kép, és J. R. R. Tolkien emlékére. vagy samut mutatják közelről, ahogy sír, majd távolról, megsarkanytyúzza a lovát és eltűnik egy domb mögött.
  • Gladiator
    #25
    arwennek azon a képen, mi van a pinájánál? nincs rajta bugyi, szal annak kell lennie, de a punciját, meg tuti nem mutatja meg senkinek, szal mi van ott?
    ui: ha nem lenne ilyen eres a keze, még szép is lenne.
  • Coine, The A&O
    #24
    Nem kell csüggedni...alapból 3 óra biztos lesz, aztán van aki azt rebesgette itt a fórumon, hogy 3 és fél lesz, aztán még ott lesz, majd a kibővített verzió is...mindez persze csak 1 év múlva legalább :)
  • Gladiator
    #23
    naneeee... ilyen nincs! mindig a kedvenc részeimet hagyják ki! az volt a legjobb rész, a szürkerévben, hogy Samu ülteti a fákat, és ott lesi még esőben is őket, nagy a termés, a kis hobbitok magogkból koponya hegyeket építenek. elég szar lenne, ha úgy lenne vége, hogy beledobják a gyűrűt a katlanba (tudom, nem dobták), pelennor mezei csata, aragornt megkoronázzák, elindulnak haza, frodó pedig a szürkerévbe. amúgy már vannak képek a 3. részből. én még csak 2-t láttam. egy banyapók uduj, meg miután megcsípték frodót, és félholtan fekszik.
  • Coine, The A&O
    #22
    Arwen Undomiel :)

  • zakika
    #21
    nem akarok kotozkodni, de meg lehetne azt ugy is csinalni, hogy a mozi verzio csak a nagy meszerlas lenne es csak DVDn lehetne kapni a megye megtisztitasat mint extra bonust :)
  • K.András
    #20
    Kérdés mit nevezel minöséginek...
  • JHetfield
    #19
    Ha az a 6ora minosegi akkor en azt is megneznem... persze egy feloras szunettel meghintve dupla aron:]
  • Martin576
    #18
    Remélem kimarad. Ez film, nem könyv. Ilyen erővel forgathatna Jackson egy negyedik, 6 órás filmet is a függelékről...
  • Madmaxx
    #17
    Az amugy se olyan érdekes rész. Ott már Szarumánnak ugyis befellegzet.
  • Coine, The A&O
    #16
    Itt a fórumon vki azt mondta, h. a hobbit forradalmat kihagyják :P
  • Bandew
    #15
    Amugy a Megye megtisztításáról ti mit hallottatok?
  • Bandew
    #14
    Akit érdekel a Gyűrűk Ura, az ugyse olyan hülye hogy félreértelmezze a király szót. Ha pedig valaki a keresőn Jimmy-t keresi, akkor nem a király szót fogja beírni.
    Ha 3 és 1/2 óra lesz, akkor igencsak hosszú. Végig lehet azt ülni? Bár biztos nem szenvednék, csak hát a seggem.
  • Csacsi
    #13
    Állítólag három és fél óra lesz.
  • cSuwwi
    #11
    Minden lehetséges (ez itt a reklám helye)
  • JHetfield
    #10
    gyuruk uratol jimmyig, jimmytol egeszen elvisig:] jol haladunk:] kovetkezo ki lesz? batukan?:]
  • [Walaki]D`Lair
    #9
    Ő valóban király volt.

    Dzsimmi meg egy kis szarkupacon 'kakas'kodott....
  • Cat #8
    én meg a király lindára gondoltam :)))
  • JHetfield
    #6
    Hat lehet o fog szerepelni az uj reszbe:D
  • [Walaki]D`Lair
    #5
    Bazz....már azt hittem exhumálják Zámbó Jimmy-t :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Sephi
    #4
    De szerintem jobb let volna ha elore kiirod hogy Gyuruk ura - A Kiraly Viszater vagy Lotr - Return of the king mert igy mindeki asziszi hogy Zambo jimmyirol van szo :)
  • Sephi
    #3
    3 orasra igerik a filmet
  • Coine, The A&O
    #2
    Most olvasom :)

    Ha tegyük fel 180 perces lesz a film, abból 100 perc biztos, h. a Pelennor mezei csata (inkább hentelés) lesz.
  • Bandew
    #1
    Gondoltam nem lehet elég korán elkezdeni ezt a témát, úgyhogy vágjunk is bele!
    Kiváncsi leszek a trilógia 3. részére. Vajon nem lesz túl hosszú, hogy benne lesz a Végzet hegye, és utána még a Megye megtisztítása is. Mondjuk én azt hallottam, hogy ez utobbi kimarad a filmből. Ez igaz?