6457
  • rezsofiz
    #3495
  • wizy
    #3494
    na, mégse ma megyek moziba, hanem majd holnap. Igaz, hogy holnaputánra egy csomót kell tanulni, de valahogy inkább megnézem másodzsor a Rotk-ot, mint hogy földrajzra tanuljak:-)))
  • sanzik
    #3493
    ugylatszik mar a gspot sem a regi...
  • RangeR
    #3492
    gspot meg amit mond, az tuti nem magyar embernek mondja. Eleve erre kiír 2 divx kompatible kódeket vagy mit, holott ő maga írja, hogy xvid, stb... a gspot használatát meghagyom a profiknak.
  • RangeR
    #3491
    Ja, ez a k-lite tényleg viszi, csak az meg egy másik filmet stopatott most be:) De ezt legalább lejátsza rendesen.
  • zaki
    #3490
    töltsd le a K-lite-ot. az mindent visz :)
  • sanzik
    #3489
    a gspot nevu progi megmondja milyen codec kell hozza
  • RangeR
    #3488
    Én a Gladiátor c. filmet vettem meg és utána ahhoz vettem lejátszót.Azóta már a sokadikat
  • RangeR
    #3487
    Nekem megvan ez az Incite verzió vagy mi. Minősége: Gyönyörű! Csak nem jó az xvid kódekem hozzá, mert remeg a kép folyamatosan. Valaki, akinek megvan, írja le légyszi, hogy milyen codec kell neki pontosan!
  • sanzik
    #3486
    hat en elobb megvettem az elso ket resz bovitettet aztan vettem,hozza egy dvd lejatszot,mert csak a gepbe volt eddig...
    most ott tartok,hogy kell vennem egy jo nagy tevet,meg hazimozit
  • wizy
    #3485
    hát attól függ, kinek:-)
  • Gandibá
    #3484
    Az már nem vészes. Gépbe 8-10 ezer forint, a dvd lejátszó meg kb 13-15 ezer. Max 20, ezek már nem vészes árak.
  • wizy
    #3483
    ja hát igen, ez a másik; akkor még DVD-lejátszó is kéne:-)
  • Gandibá
    #3482
    Nekem ha lesz DVD-m valamilyen formában, akár gépben, akár külön, akkor biztos megveszem majd DVD-n a 3 filmet. Szeritnem ér ez a film ennyit.
  • wizy
    #3481
    én nem veszem meg ezt a DVD-t, az biztos:-)) 1. nincs rá elég pénzem, 2. nem kell az nekem annyira...... nekem elég az, hogy megnézhetem a filmet amikor csak akarom:-) majd ha letöltöm a szinkronosat a netről, akkor majd kiraok CD-re, aztán az első kettőt is..... happy:-))))
  • rezsofiz
    #3480
    aha.
  • Gandibá
    #3479
    Ráadásul még tök úgy állítja be, mintha a GyU mindenhonnan lopott volna..
  • rezsofiz
    #3478
    a tartalom még hagyján,az is lol,de az hogy hetente lenyomjják egy csomoszor. LOL
  • Gandibá
    #3477
    Ja, Frodó és Samu mint két hegymászó :P
    ..
  • Bandew
    #3476
    Jaaaaj neeeeeee!!!!!!
    Már megint az az idegesítő Gyűrűk ura dokumentum film megy a National Geographicon, amiben párhuzamot mutatnak a Gy.U. és a történelem közt.
    Ezen mindig kiborulok.
  • Gandibá
    #3475
    Hát én egyenlőre a simát szeretném a gépen látni jó minőség + szinkronosban, de ez egyenlőre csak álom :(. Talán ha a BRUTUS féle kijönne szinkronban, akkor jaú lenne.
  • b-type
    #3474
    én term. megvárom a bővített verziot.
    uhh nyár vége.. :(
    de azért összességében :))
  • sanzik
    #3473
  • sanzik
    #3472
    na orulok,hogy a sample vegre meggyozte a ketelkedoket is
  • Gandibá
    #3471
    Én úgy tudtam hogy Május 24, de az az egy nap már nem számít :)
  • Alien
    #3470
    Hoppá! De állati! Én is úgy tudttam, hogy csak augusztusban jön, azt hittem az Usa-ban jön májusban
  • rezsofiz
    #3469
    GAMESTAR:
    "[MOZi] RotK DVD Május 25-én
    [2004. március 08. @ 14:46 - Berkenye]
    Végre hivatalosan is bejelentették, hogy mikortól vásárolható meg (itthon is) 'A Gyűrűk Ura: A Király visszatér' című filmeposz DVD-n és VHS-n. E bizonyos nap nem más, mint 2004 május 25., kedd. Ez egy fergetegesen jó hír, mert az eddigi szokásoktól eltérően nem augusztusban dobják piacra, vagyis ebből következőleg a novemberi megjelenés helyett valószínűleg már nyár végén debütál a 4, ill. 5 lemezes bővített változat, amit az igazi fanatikusok talán már most is előrendelnének... :) Némely pletykák szerint Peter Jackson rendező több mint 5 órányi nyersanyagból csemegézhet, úgyhogy érdemes lesz már most gyűjteni a bővítettre! Szemléljetek meg alant néhány menüképet a kétlemezes verzióból."
    itt a link hozzája.
  • rezsofiz
    #3468
    valoszinu:D
  • Alien
    #3467
    Hamarosan biztosan lesz, én tudok már egyről, bár az VHS-ről van, belenéztem a sample-be, egész jó, de biztosan lesz jobb is hamarosan!
  • Alien
    #3466
    ops az előző erre ment: #3453
  • Alien
    #3465
    Semmi, nem értem a kérdésed, nekem nincs gondom! Na mindegy lehet, hogy félre értettük egymást, de egy a lényeg : Gyűrűk Ura rlz
  • rezsofiz
    #3464
    dehát a képekből áll ossze a film. :) a sample-tol le fog esni az allad,garantalom.
  • Davidus
    #3463
    Ja az kavart be hogy az is 3 CD :)
  • Gandibá
    #3462
    Hmm, akkor én Davidus-al együtt egy másik verziót láthattunk, mert ez nagyon zsír.
  • Gandibá
    #3461
    Most van egy ilyen verzió is:
    The.Lord.Of.The.Rings.The.Return.Of.The.King.2003.PROPER.DVDRip.XviD-iNCiTE
    Tegnapi ripp, kiváncsi lennék rá milyen.
  • Gandibá
    #3460
    Nálam akkor sem egy kép számít, mindjárt lejön a sample azt megnézzük ezt.
  • wizy
    #3459
    kösss, de nem kellett volna belinkelni, mert még nem biztos hogy leszedem.... na de majd a tesomat meggyőzöm.... ja, és akkor mikor lesz ilyen minőségű, szinkronos Rotk a neten?
  • rezsofiz
    #3458
    igen,ez a hdc-s,van hozza felirat a http://kopasz.host.sk/subs alatt.
  • wizy
    #3457
    jajaja, nagyon érdemes!! a film iszonyat jó (nem hiába kapott annyi Oscart:-) ), és szerintem csak a moziban jön ki az az igazi filmes hangulat! de csak szvsz.......
  • Cat #3456
    most gondolkozom hogy letöltöm, moziba nincs kedvem elmenni
    első részt láttam csak ott, második már uncsi volt, inkább itthon, ezt elvileg moziba akartam, de hát igy alakult
    érdemes megnézni?