89387
PlayStation3
  • Dynamic
    #180
    ...tart, és átszellemülten...
  • Jacek
    #179
    hujaj lattal mar te konzolt?????
  • Dynamic
    #178
    És vajon ki az értelmes pc-s a szemedben?Aki a pc-je mellett PS2 is tart átszellemülten mosolyog amikor meghallja azt a szót, hogy "konzol"?
  • Csacsi
    #177
    És te ebben miért vagy olyan biztos?
  • versio
    #176
    azért mer ez az igazság:)
  • Jacek
    #175
    Mert valaban amikor kijon sarba fog taposni egy PC-t ez minden konzollal igy van ez az igazsag mit nem ertesz?
  • versio
    #174
    van értelmes pc-s is, bár ahogy látom egyre kevesebb
  • Csacsi
    #173
    "vazz , én itt senkit nem akarok meggyözni hogy konzolt vegyen szarok én rá ki mivel játszik"

    Ha senkit nem akarsz meggyőzni, akkor miért, úgy indítottad a topict, hogy PS 3-a pc gyilkos?

    Miért nem úgy, hogy : PS3?
  • versio
    #172
    gp32, olyan mint a gba
    a fekete meg hangszoro bazz :)
  • Dynamic
    #171
    vazz, és ki szólt hozzád??Láttál ilyet, hogy "Válasz 'versio' üzenetére"??Nem.
    Én úgy általában tettem a megjegyzésemet, többek között az unalomig ismételt vitatéma kapcsán.
  • Kandurex
    #170
    Asszem version te még nem vetted észre, hogy aki ide ír az mind PC-n teszi..ergo:PC-s...kiket vársz ide még is??
  • Adi
    #169
    Telefon és monitor között mivan?az ps2 de az ericsson doboz mellet mi van?
  • versio
    #168
    vazz , én itt senkit nem akarok meggyözni hogy konzolt vegyen szarok én rá ki mivel játszik
    ez egy PS3 topic, akinek nem tetszik az ne jöjjön ide ennyi

    azt hiszem ez elég érthetö nem?
  • Kandurex
    #167
    Pontosan....és most.....Valaki, Medieval: Total war linket......please:))
  • Dynamic
    #166
    Szal tényleg sok értelme volt ennek a topiknak.A "leáldozós" topikban 150-szer lement már ugyanez a vita, most mi értelme volt ennek?
    Úgy gondolom, hogy mindenki elég érett már ahhoz, hogy eldönthesse mi kell neki.Pc, konzol vagy mindkettő.Miért akarja egyik meggyőzni a másikat.Felesleges, úgysem fog menni.Hiába dobálóztok számokkal, teljesítményekkel, eladási statisztikákkal.Anno megnéztem haveroknál a PS2-n a nagy sztárjátékokat(gta,gran turismo stb.)de ezek után abszolút nem éreztem , hogy nekem konzolt kéne vennem.Ennyi.Hiába akarnak meggyőzni, hogy márpedig kurva jó, ha egyszer nem jön be.Én csak azt tudom javasolni akinek pc-je van próbálja ki a konzolt és ennek tudatában döntsön, mérlegeljen melyik a jobb.Felesleges a szájtépés...
    Hozzáteszem, hogy dolgozom is a pc-n(dolgozatok,programozás,grafika, internet stb.)tehát nálam egyértelműen a pc élvez előnyt.De ez más kérdés.
  • versio
    #165
    az nem ps2 csak hasonlit rá, de valojában 3-szor akkora , meg 40 kilo :)
  • FREAK
    #164
    a D3-ról legalább van pár fénykép meg egy demo

    PS3????? Híresztelés.
  • versio
    #163
    és a gef5-nek, a ddr3-nak a pentium trutyinak meg a többi szarnak?
  • Adi
    #162
    "a képen nem ps2 van"
    "ez 8 mill ft, "
    A képen ott van egy ps2
    Mi 8millio?Karikázd már be pirossal!!Az a fekete kütyü?
  • Kandurex
    #161
    ja, hogy nem is nekem küldted...bocs:
  • Kandurex
    #160
    A francba version veled már tavaly is ezen veszekedtem..kész.... ez évben+jövőre már nem fogok...:)))
  • Kandurex
    #159
    Van...te....van...igaz hogy csak alpha de kiprobálható...és a PSX??
  • versio
    #158
    ti mér nyittok topicot pl a doom3-nak mikor még nincs is ?
  • Kandurex
    #157
    PS 2-3-4-5-6 X-box 3-4-5-6-7 a minden gyilkos..:(=)mindig ez megy...és közben meg mindig a PC a király...
  • versio
    #156
    a képen nem ps2 van
    ez 8 mill ft, uhogy ilyened biztoos se nincsen
    amugy az van beleirva hogy "PS2 TOOL"
  • barret
    #155
    na én is jókor értem ide!
  • barret
    #154
    hali!ff 9 ben nincs itt valami profi? help kéne...bocs az off topicért...
  • Jacek
    #153
    kb 120 hozza szolassal elbb irtam hogy anyazas lesz:d veszek egy lottot:DDDD
  • Adi
    #152
    2005
  • BlaBlus
    #151
    Mar van PS3? Vagy meg csak beszelnek rola?
  • Adi
    #150
    Ezt hallgasátok!!1éve ülök kb. a számtech órán mondom a tanárnak mit jelent az USB már mint minek a röviditése de asszem ultra serial bus ezt persze a zseni nem tudta megmondani!!Na nem is ez a lényeg mondom, hogy mert ez van a ps2mön erre meg azt mondja az nem lehet ps2 mert az gépnek van tudjátok a ps/2 az egér okosága!!De mondom tanárnő ez egy rövidités erre nem nem az nem lehet max. playstation 2 azt mondom nem vitatkozok vele hát mégis csak számtech tanár!!Amit montak nekik a suliba az biztos úgy van!!:) na ennyit a számtech tanárokról!!
  • Adi
    #149
    Ember a ps2 fölött mi van tod ha lefektetnéd??Alján usb cuccok de a teteje nekem sík üresbele van írva ps2!!
  • curse
    #148
    Nah, sajnos mennem kell, pedig kivancsian vartam a valaszod...
  • dikki*yysw
    #147
    loller topic
  • curse
    #146
    Version, inkabb arra valaszolj, hogy mi a picsanak nyitottal topicot egy konzolnak 3 evvel a megjelenese elott???
  • curse
    #145
    Szep kep, de azt a takony panasonic telot letoroltem volna rola a helyedben...
  • versio
    #143
    az a baj veletek hogy csak pc-t láttatok és azt hiszitek hogy ez a tákolmány a computer
    de majd idövel megvilágosodtok

    most ez a kedvenc gépem amugy:
    2 millio yen , probáljátok ki mert király feeling :DD

  • curse
    #142
    Nah Csudri mar tobb, mint 1 percig basztattam versiont, most mar te jossz megen' :)
  • curse
    #140
    De sztem errol inkabb nem kene vitazni, mert felesleges, es nem vezet sehova. Ez a konzol-pc vita mar osidok ota folyik, es nem vezet sehova, mert mindig lehet olyan ervet talalni, ami megdonthetetlennek tunik, de aztan kapsz az arcodba egy jobbat, stb-stb... Nincs ertelme.
  • Alexease
    #139
    Lehet, hogy nemsokara kifejti az elet ertelmet, a legnagyobb oromunkre, igy ismet nagyot derulhetunk:)