89387
PlayStation3
  • Csudri #346
    Én a mai állapotokról beszélek!!! A PS3 semmivel sem lesz jobb mint egy akkori felső közép kategóriás pc. (Régen a konzolok előnyben voltak, ez igaz, de a pc is annyira futtatva vannak, hogy a konzol nem lesz jobb, csak olcsóbb)
  • Blasta
    #345
    Miazhogy, mi a különbség?
    Freak úgy értette, hogy egy olyan gém, amit lehet jól játszani egy kis béndzsó vezérlővel, az már messze nem igazi szimuláció és ezért a fizikán is butitanak, hogy NE csak kormánnyal legyen élvezetes....

    Ezt nagyon eccerüen ki lehet próbállni, egy komoly PC-s szimulációval. Próbálj meg egy fulloprofi PC-s szimulátort akár kontrollerrel, akár bill.-el nyomni....
    Siralmasan nehéz...
  • FREAK
    #344
    bazeg, nem magyarul írtam????

    persze hogy van kormány PS2-höz, de HA EGYSZER NINCS RÁ SZÜKSÉG, MERT BANÁNNAL IS ELMEGY AZ ULTRASZUPER GT3, akkor minek basszon ki pénzt az ember kormányra??

    vágod?? Mert PC-n viszont van olyan szim, ami NEM IS LEHET billentyűről nyomni, meg olyan is amit lehet, de nem érdemes, mert csak szenvedés, és ezekhez KORMÁNY KELL
  • Jacek
    #343
    Akkor inkabb ne irj le ebben a temaban semmit:)))
    Vagy nyiss egy Versiont Csudri lenyomja topikot, mert amit itt irtal az egtelen baromsag:)
  • Csudri #342
    tetszik mi? hehe
  • Blasta
    #341
    Ebben van valami bagy igazság....
    Bárcsak bejönne....
  • UNREG
    #340
    vazze, kormány van ps2-höz is, ne lammerezz!! akkor mi a különbség??
  • Blasta
    #339
    :-DDDDD
    LOL
  • Jacek
    #338
    Csak az a baj hogy nascarra gyurnak allandoan:)))
    Jobb lenne ha a codemastersnek adnak a fizikai enginet.
    Mondjuk a Toca Race Driver+Papyrus fizika es kesz az atom jatek:D
  • Csudri #337
    jaja
  • Csudri #336
    Azzal már kész! Már rég a PS4-en dolgozik! Csak nem tudja hogy milyen font-tal írják majd a dobozra hogy "Playstation4 - The Ultimate PC-killer! Buy it now"
  • Jacek
    #335
    Ezt te komolyan gondolod?:))))))))))
  • FREAK
    #334
    elolvastam kb 5x és megértettem, gondolatban kiraktam a vesszőket

    szal igaz, PC-re is sok arcade van, de a Papyrus engine-jét használó játékok (GPL, Viper, Nascar sorozat) öt éve tökéletes szimulációnak számítanak, és most jön az új LFS fizika engine, ami erősen trónkövetelő lehet
  • Blasta
    #333
    Na ne fogalmazzunk ilyen durván! Hogy tudnék gyűlölni valakit, akit még soha nem láttam?!

    Most komolyan, ezt felejtsétek el! Nem gyűlölöm, nem utálom Versiont, csak vicces srác és jó vele flame-elni! :-dDD

    De hogy gyűlölném???? Ne vicceljetek! Arctalanul nem gyűlölök senkit....
    Ez hülyeség

  • Jacek
    #332
    Egy Pc-nek meg sem kozeliti a grafikaja egy konzolet ami akkor jelent meg.
    Azert okorsegeket nem kene irni vazzz.
  • Blasta
    #331
    Viccelsz? Imádom! Azért is foglalkozom vele ennyit, mert érdekel az előmenetele!!!
    Remélem ha kész lesz a PS3 oprendszerével, majd vesz nekeünk is egy szaros chesna-t és azzal visz el a Sonyhoz hogy megmutassa a BIRODALMÁT....
    :-D
  • Jacek
    #330
    Bazz irtam egy mondatot mit nem lehet erteni:DDD
    WSC=Total imersion racing rohej:))
    Tudom a racing legend:))

    Majd kuldok hasznalati utasitast a commentjeimhez:DD(neha en sem ertem mit irtam utolag):DD
  • K.András
    #329
    Talán nincsen jobb grafikája?Na ne beszélj már mellé...
  • Jacek
    #328
    talan ugy erzem Blasta nem kedveli Versiont:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • FREAK
    #327
    WSC elvileg folytatódik, csak nem az Empire adja ki, de amúgy nem értem, mit akartál mondani, túl kevés írásjelet használsz :(
  • Csudri #326
    Éljen ott a varázsmondat!!!! Egy konzol soha nem járhat a PC-k előtt!!! És miért??? Mert amit beleraknak egy konzolba azt előbb egy PC ben ki kell próbálni!!! hehehehehehe
  • Jacek
    #325
    Tehat szerinted amikor kijon egy konzol 1 pc nek jobb grafja van????? mert ez mar lol szint:DDDDDD
  • Csudri #324
    megjöttél Blasta!!! Végre a Version gyűlölő!
  • FREAK
    #323
    LOL! :D
  • K.András
    #322
    Magában már a jelzö is vicces, miszerint pc-gyilkos lenne ez a ps3-om.Szerintem megint a parasztvakitás megy, soha nem fog konzol az aktuális pc-k elött járni, és ezt minden olyan ember tudja akinek egy kicsi köze van a gépekhez...
  • Blasta
    #321
    Te kis fasz!
    Ha ez egy sima PS3 topik lett volna, akkor annyi kellett volna a címe legyen, hogy PS3 - az új csoda. Vagy fasztuggya mi, de te, a lámák lámája odaírtad a magad kis IQ-tlan kommentjét (a PC gyilkos).
    Ezen az alapon akkor jönnek ide a PC-sek flémelni a hülye konzolos búrádat, amikor jónak találják...
    Kapisgálod kiccsávó?

    Már előre látom kb az 5 évvel későbbi topikodat. PS4 - Demostmár télleg PC over!!!!

    LOL
  • Jacek
    #320
    gyere LFS ligaba tuti leizzadsz egy vesenyen garantalom:DDD
  • Adi
    #319
    Aha nem ismerem
  • Csudri #318
    Képzeld nem mernék rallyzni az utcán!!! Nem kívánok mostanában meghalni. (Elég volt egy autóbaleset már) Ezért szeretnék egy igazán jó szimet!!! Egy olyan aminek feelingje van, és leizzadsz miközben tölöd, és egy óra után agyilag olyan fáradtan állsz fel a kormánytól, mintha tényleg ott ültél volna a volánnál!!!
  • Jacek
    #317
    juj Freak te is tudod hogy eszukagaban nincs szimulatort kesziteni.
    PC-re se nagyon csak egyedi suffni tunningok vannak LFS vagy modok kesz nezd meg a World Sports Carbol mi lett:D
  • FREAK
    #316
    azért nem csak a valóság meg a gagyizás van, a kettő között van egy sáv, amit szimulációnak hívnak, és konzolon még nem sikerült megvalósítani

    bár az F355 Challenge jó úton indult el
  • Csudri #315
    És persze a fizikai motor is legyen frankó!!! Amit CMR2 ben tapasztaltam! áááááá még ma is leülök néha tépni egy pár kört(főleg a 2002-es kiegészítővel) de még az aszfalt is olyan néha mint a jég!!
  • Jacek
    #314
    4 ember teljes fek tarcsastol feknyergestul+ legtelenites , negy rugostag komplett rugo lengescsillapito , es egy valto Mitshubishi EVO VI veszperem rally 42 perc:D
  • Adi
    #313
    Menj ki az utcára ülj bele egy kocsiba és rallyz!!Míg egy zsernyák elnem kap!!Vagy kezdj el gta-ni nem állsz meg nekik elveszed a stukkert az a világ ura leszel:Sok szerencsét!!
    Fhuu szerintem nem lesz élethű szimulátor vagy a saját felelöségedre jó pár év múlva beleülsz egy kocsiba a szélvédő a képernyő ha megcsúszol és felborulsz akkor öszetöröd, magad rosszabb esetbe, meghalsz!!Ilyenre vágysz?:)LOL
  • Csudri #312
    Ez az igazi szimuláció!
  • Alien!
    #311
    tökjó.
  • Csudri #310
    A Grand Prix 1-2-3-4 is olyan (már ha nem láma-modban játszol), hogy ha kimész a kavicságyba akkor 95% hogy ott maradsz
  • Jacek
    #309
    mondom versenyen:D
  • FREAK
    #308
    add már meg a szervíz címét, beugranék néha egy 20 percesre :DDDD
  • FREAK
    #307
    talán meglep, de nem egy ilyen szim van PC-re