89387
PlayStation3
  • arty
    #89387
    féregsony visszatáncolt, mégse lövik le :)
  • shaddam
    #89386
    Nyáron lelövik a store-t. Amit megvettél előtte azt továbbra is letöltheted
  • Seth
    #89385
    Téves infó, nem tudsz
  • gaspijoci
    #89384
    Azt hallottam, hogy van arra lehetőség valahogy, hogy PS4-es játékot tudjak játszani a PS3-on. A Witcher 3-at csak PS4-re adták ki és azt szeretném játszani.
  • shaddam
    #89383
    Ma fejeztem be a lost planet 2-őt. Kicsit hiányoztak már az ilyen csótányírtós játékok, de ez a coopra épülő dolog nem jött be. Amin meglepődtem hogy szinte végig rakott be mellém játékosokat, hozzám hasonló kezdőket meg tápos pro-kat is. A 3. részt elkezdtem, örülök hogy az már nem ilyen coop cucc. Bár eléggé úgyérzem a fejlesztők elég sokat tolták a dead space-t ihlet után kutatva

    A 3. rész után meg letolom az elsőt pécén, mert az meg arra van meg
  • toza #89382
    azta
  • shaddam
    #89381
    PS2 még várat magára, playstation classic ha jól rémlik 720p jelet tol ki, azzal hangulatos volt a wipeout. A hdcp killerem elég érdekes. Spliterral van kép a felvevőben, a menüt tudom is screenshotolni. De ha játékot indítok nem enged rögzíteni. De legalább látom. Mondjuk semmi sem tartja vissza az obs-t hogy azzal vegyem fel
    Splitter nélkül feketeséget látok
  • arty
    #89380
    ps2, rca-n, nagyben? volt próba? szörnyű volt? :)

    ps3 milyen? lett hdcp killered?
  • shaddam
    #89379
    A mai nap megjött az akciósan vett Blitzwolf BW-VP1 projektorom. 720p a felbontása (de azért ráírják a kínaiak hogy 1080p :D ) Kiváncsi vagyok milyen lesz retro gémingre, ha megjön az állványom teszek vele egy kört ps3-mal meg ps classic-kal. Ami hatalmas + nálam hogy adtak hozzá rca jack átalakítót, így akár a ps2 is rádugható.

    Pár hete rendeltem egy hdmi elosztót ami elvileg leszedi a hdcp-t. Ha sikerül akkor szerintem tolok is pár killzone 2 képet a játék screenshotos topikba
  • arty
    #89378
    nekem szumma 2x24 óra szokott lenni a folyamat :) (backup + restore)

    nem gyors, de legalább van.
    ms, a nagy szoftvercég, a mai napig nem képes backup utilityre xboxon....
  • shaddam
    #89377
    Én amikor 1 terásra cseréltem próbáltam, de egyik program sem tudta megcsinálni mert nem ismerte fel a fájlrendszert
  • toza #89376
    pc-n klonozas legkozelebb :D

    50 perc kb
    Utoljára szerkesztette: toza, 2020.07.03. 21:12:55
  • benőmenő
    #89375
    Tegnap hdd-t cseréltem a PS3 slimben. Röpke 13 óra volt csak a backup (143GB lett végül).
  • shaddam
    #89374
    Ó pont kb 1 óra után jön a 10/10 seggű chink sznájpercsaj :'( Az inversiont felírom magamnak
  • arty
    #89373
    én kb az első órát se bírtam binaryból :( nagyon japó....

    nade az inversion !! :) azt ajánlom :)
  • shaddam
    #89372
    Végigvittem a binary domaint. Első pillantásra ilyen japó gears of warsnak tűnt aztán bejött ilyen asimovos vonal és csak pislogtam. Quantum theory-val játszott valaki? Az is ilyen generikus cover shooternak tűnik, nem tudom lehet abban is van valami extra.
  • arty
    #89371
    videok alapján PONT ez volt a bajom (és sok gyerekjátékkal ez!), a célzott korosztálynak nehéz :/
    bár csak youtube alapján gondoltam így, de akkor igazoltad...

    toza: mert ott vannak psn akciók :D
    meg a tlou2 és uc4 csak oda jön/jött ki ;)
  • toza #89370
    miert eri meg ps4 re upgredelni?

  • shaddam
    #89369
    Elkezdtem a sorcery-t. A csuklóm fáj a sok mágia után, de nagyon élvezem. Lehet (és sokszor kell is varázslatokat kombinálni. Nagyon ötletes hogy amint megkapjuk a tüzet jön egy pókos pálya és széllel kombinálva ilyen tűztornádóban lehet őket megsütni :D Amúgy nem tudom hány éves korra lett belőve, mert néha elég nehéz tud lenni, meg azért volt benne 1-2 halál
  • shaddam
    #89368
    Normalon toltam, 10+ra felett voltam szerintem
  • arty
    #89367
    összesen meddig tartott? milyen nehézségen?
  • shaddam
    #89366
    Resistance 3 kipipálva. Tetszett, 1-2 résznél éreztem hogy lehetne kicsit rövidebb.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ravenholm 2.0 és a börtön meg
    lehetett volna hosszabb

    Jöhet a Duke Nukem Forever
  • arty
    #89365
    nem tudtuk kivel állunk szemben :D

    r3 lehet kap egy esélyt... sőt, valójában az r2-nek is kéne adnom, bár anno NAGYON nem jött be (csékategória feel, súlytalan lődözéssel)
    nade akkoriban kéthetente jött ki egy "frankó" csősúter.... mameg már egyáltalán nem jönnek.

    kz1-nek nekiálltam (hiszen a 2-3-at zabáltam), de ez má' nem akar lecsúszni.... :/
    egy pillanatot sem élveztem a beleölt órácskából.... nade majd 2030-ban, addigra 10 éve éhezek egy új fps-re (ami nem openworld vagy game as a service) :D
    Utoljára szerkesztette: arty, 2020.02.28. 21:55:15
  • shaddam
    #89364
    A vitásat ki is platináztam :D
  • toza #89363
    ha megvolt probald ki psps valtozatot is.tok jo az is.

    ps vitassat fikazzak de az sem annyira szar..
  • shaddam
    #89362
    Elkezdtem a resistance 3-at. A második rész anno bejött, az első kimaradt. Kb a felénél járok és tökre bejön az ilyen retro nincs gyógyulás, mindenféle fegyver másodlagos tüzelési móddal stílus. Az egyik pálya tök kellemes half life 2 emlékeket ébresztett bennem

  • arty
    #89361
    PONTOSAN!
    aprópénzért simán impulzusvásárolok.... persze, értemén hogy 417ft 20-30%-a szinte nem pénz a sonynak :( :)

    frogger eddig nagyon bejön, kölökkel próbáltuk - ilyen egy kortalan klasszikus!
    többi az nem meglepetés :))
  • El Gigante
    #89360
    Egyenlőre még nem, már így is sok minden meg van, eddig csak olyanokat vásároltam amik ps3 exkluzívak voltak, kivéve a Resident evil, abból meg van az összes ps3-ra! Azért is kár hogy nem listázza, mert néha olyanok jönnek szembe amikről életemben nem hallottam, de pár száz forintot megérne nekem!
  • arty
    #89359
    végül vettél valamit?

    én elsőre vettem egy super hang-on-t, amire sony küldött egy 10% kupont -> ezután bevásároltam :D (+ shopto.net -en feltöltők is akciósak! 35 GBP -> 30 GBP)

    Daytona - ennyiért legyen meg ps3-ra is xbox mellett (csak UK psn-en létezik :( )
    Contra hard corps uprising - xboxon pár hete volt, lemaradtam róla, lehet utolsó alkalom "jóáron" megvenni
    LBP Kart - érdekel, hátha jópofa partyjáték lesz belőle
    Frogger Hyper Arcade - szintén a 4 játékos mód vonz
    Doom VFR - előbb-utóbb veszek PSVR-t, így h tudom h megy majd a ps5-el is
    Battlezone GOLD - szintén PSVR képessége vonz

    de vonz az SF3 és az MK9 is, de mivel xboxon ezek is megvannak, nemtom racionális döntés lenne-e :D
    pl ha igazolódik a pletyka (1% esély), h lesz visszakompatibilitás ps5-ön _minden_ generációra.... nos... :D
    (xboxon egyik se komatibilis a one-al vagy későbbiekkel - egyelőre)
    Utoljára szerkesztette: arty, 2020.01.15. 21:35:18
  • El Gigante
    #89358
    Köszi! Nekem is feltűnt hogy hiába szűröm ps3-ra az akciókat, semmit sem dob ki!
  • arty
    #89357
    ph-ra toltam, de itt is elfér:

    UK PSN store:
    PS3 Super Hang-on 1.1 font (magyar store-ban 417 ft)
    PS3 Daytona USA 1.94 font (magyar store-ban nincs)
    PS3 Mortal Kombat (9) 4.28 font (magyar store-ban 1646 ft)
    PS3 Mortal Kombat Arcade Kollection 3.99 font (magyar store-ban nincs)

    ... de olcsó még (800-1500 ft-nak megfelelő font) a Gradius V, GTA Trilogy (egyben és külön), Midnight Club, Max Payne 1, Contra, Sonic Heroes, Virtua Fighter 4 Evo és az 5 Final Showdown is, Golden Axe, Altered Beast, Sonic, Sonic 2, Sonic CD, Sonic Adventure 1-2, Streets of Rage, Virtua Fighter 2, Wonder Boy játékok, Lemmings, Toejam & earl, Rayman 3 HD, House of the Dead 3-4-Overkill, Crazy Taxi, Jet Set Radio, Nights into Dreams - Segaaaa.

    Dead Nation, Renegade Ops, Wipeout HD, Motorstorm RC, Assassin's Creed széria, Battlefield 1943, Bomberman Ultra, Beyond Good and Evil, Far Cry Classic, Frogger játékok, Infamous és Jak és Mega Man és Prince of Persia (DLC játék árának duplájáért....) és Ratchet széria, Lara Croft Guardian of Light, Splinter Cell -ek, WatchMen 1-2, Rainbow Six Vegas 1-2, Aliens Colonial Marines, Birds of Steel, Castle of Illusion, Dead Space -k, Duke Nukem forever, Contra Hard Corps Uprising, Metal Gear széria, God of War széria, Uncharted széria, Beyond, Little Big planet játékok (Kart is !!!), All Stars battle royale, Resistance széria, Okami HD, Batman játékok, Bioshock játékok, Call of Duty Classic (3.6 font !!), Castlevania játékok, ICO, Lego játékok, Mass Effect játékok, Resident Evil játékok (kb mind?).

    Street Fighter játékok (2 remix és a 3 third strike is kapott egy massziv leárazást, de a négy arcade és ultra editionje is filléres most), Battlefield 3-4-Hardline, néhány Need for Speed (nem mind - miért?!), Tomb Raider -ek. Tekken 5 HD. Több Yakuza.

    Shadow of the Colossus már inkább 2k körüli, DMC játékok dettó. Injustice, Max Payne 3 szintén ez a kategória.

    GTA 5 már 3000 környéke még virtuális pénzel is, a GTA 4 epizódjai 4000-ért "olcsók". A GTA4 pécésnél is gyengébb verziója 3000, de mindhárom sztori csak 3600. Enyhén kevesebbért Mafia2 jár. Red Dead Redemption és és Watch Dogs sem a legolcsóbb, de akciós most.

    Borderlandsek viszonylag drágák, ahogyan a modern hadviselést prezentáló Call of Dutyk is éppcsak 3000 körülire ereszkedtek - de ezt megszoktuk :( Három MW egyben ellenben nem rossz, közel 4000 a trilógia. Ghosts 8000. NYOLCEZER. WAT?!

    Cars 3 currentgennel szemben nem 4 játékosos, hanem csak 2, ám az ára is jobb - ~2600.

    régóta nem volt ennyire jó ps3 sale... TALÁN SOSE.
    csak már sony nem listázza őket :( nem kell a pénz a régi cuccokért...
    ergo valszeg ennek a gennek ennyi volt náluk...

    UK store > HU store, több a cucc az angoloknál
    akció tart: még január 18-ig
    revolut virtuális kártyájával simán tudtam fizetni a "boltban", de gondolom amazonon feltöltőt is lehet venni, esetleg paypal (nem próbáltam régóta)
  • ChrisGy
    #89356
    Közben kutakodtam a neten, és sok ehhez hasonló videó mutatja a "tört" PS3 FW-frissítését:
    https://www.youtube.com/watch?v=ar2-eCzT2wI
  • NeoMaN
    #89355
    nem szabad frissíteni, mert visszaáll a gyári állapotra, azt hello CFW meg warez :D
  • shaddam
    #89354
    Meglepődtem de igen a 2010-esben a leggyakorobb 2 módban 20-30 embert szokott írni, az pont elég. A folytatást a nyáron néztem, de valami undorító a netkód. Játszani mondjuk ott is akadt ember. Pár hónapja mentem egy kicsit cod3-ban, ott sajna kevés volt a 2-4 ember akkora pályák vannak
  • ChrisGy
    #89353
    Sajnos nem értek hozzá, így vettük annak idején, ezért is keresek bármilyen segítséget hozzá. Amúgy a tört játékok igényelnek firmware-frissítést, vagy azoknak mindegy, milyen van rajta?
  • arty
    #89352
    él még a multi??

    ha ez az a moh amire gondolok, ezt pécén nyomtam, ps3 nem sokkal utána lett :)
  • arty
    #89351
    nem létezik chippelt ps3 :)

    tippre custom firmware-s lehet a géped, elvileg lehet feltenni frisebb custom firmwaret rá... de óvatosan, mert nem nehéz hazavágni a gépet.
    csak sok utánaolvasás után és magabiztos tudás birtokában vágj bele!

    sima firmware-t ne tegyél rá (azaz amit a játék tenne/tetetne fel)
  • ChrisGy
    #89350
    Sziasztok! Chippelt PS3-hoz szeretnék segítséget kérni, ugyanis 3.55-ös firmware van rajta. Megpróbáltam eredeti játékkal játszani, a lemez behelyezése után frissítést kért minimum 4.80-ra. Lehet vagy kell-e egyáltalán chippelt PS3-at bárhogy frissíteni?
  • toza #89349
    cod 3 mat is nyomjatok...az csak konzolra jott ki.
    ahogy geci jobb cod 2 big red one is.

    meg moh nak is vannak reszei ami csak konzolon van es mocsok jok.

    lehet hogy ps2 es alap xbox ra csak... akkor elnezest.
  • shaddam
    #89348
    A 2010-es multis bétát toltam emlékszem a frissen vett ps3-on. A multijával tök jól eljátszottam most is, de a singleplayer valami hihetetlenül szürke. A ps2 remastered meg egy teljesen más világ. Rohadt nehéz :D