89387
PlayStation3
  • Jacek
    #306
    mert nem tudjak ugy megcsinalni hogy van egy arcade resz meg egy szimulator mint a GT1-ben volt:)
    De a szimulator az legyen szimulator egy padka es kesz ugy a jo:D

    Ja es lehet hogy nem biztos hogy kesz nekunk jott be kitort kerekkel az autonk versenyen 20 perces service es ment tovabb:D
  • sanzik
    #305
    igen csak a grand turismo nem kezelte ugy,hogy jatszhato is legyen
  • FREAK
    #304
    nem hiszem, hogy beszéltem volna billentyűzetről

    természetesen kormány KELL egy komoly szimhez, és amit kormány nélkül is lehet faszán játszani, annál már biztos hogy bejátszott egy kis fizika-butítás
  • Csudri #303
    Nem csak ez megy, de kíváncsi voltam, hogy mi lesz a reakció?? Mit vált ki egy igazi "falme-buzi ps-s" beszólás!
  • UNREG
    #302
    és ez jó neked?
  • Csudri #301
    Éppen ezt várom. Nem tudom ismered-e a Street Legal-t. Tré egy gém de legalább magyar! Na ott első patkánál simán leválik a frontspoiler és már el is basztad! Erről szól bazzeg!
  • UNREG
    #300
    "mert kormanyt azt nem tudtam normalisan hozzapaszitani"

    akkor te valami szuperlammer lehetsz, ugyanis minden usb-s kormány jó ps2-n!!
  • UNREG
    #299
    ez annyira jellemző!!! ha egy kis értelmes vita kezd kialakulni, a flame-buzi pc-sek már visszasírják az anyázást!! mi van, csak az megy???
  • Alien!
    #298
    elég sokáig fogod még hiányolni a valódi szimulátorokat....mert ha teljesen élethű lenne,az első padkázástól feladhatnád a versenyt...
  • sanzik
    #297
    igen, akkor en is azt ereztem :)
  • Csudri #296
    De én azt várom egy szimulátortól, hogy minél valósabb érzést keltsen. Ezért szimulátor!!
  • UNREG
    #295
    hát persze, mert billentyüzettel sokkal finomabban lehet, mi??
  • Jacek
    #294
    Na jo de te lama vagy:DDDDDDDDDDDDDD
  • Alien!
    #293
    asszem a videójátékok pont erre valók...a valóságban meghalnál,de itt nincs kockázat...
  • Csudri #292
  • sanzik
    #291
    Hat en probaltam egy ilyen ps2-ot kb 1 eve,mert lama Jacek azt mondta nezzem meg milyen fasza,en meg fogtam magam aztan elcserltem a PC-met,(ami akkor egy 1Ghz duron meg Gef2mx400 volt) egy ilyen fekete dobozra meg a hozzavalo minden kiegeszitore.Tenyleg kurva jol neztek ki a jatekok,nagyon tetszett a tekken akarhanyadikresze,mert azt pc-n peldaul nem lehetett ugy jaccani mint ps2-on,aztan ott volt meg a grand turismo3,na az is izonyu jol nezett ki,nagynehezen hozzaszoktam a controllerhez is mert kormanyt azt nem tudtam normalisan hozzapaszitani,pedig probaltam vagy 3at is (ilyen 20-30ezres kategoriabol),de nem volt az igazi egyik sem.Lett volna valami grand turismo kormany 2x enyiert,de azt nem mertem bevallalni.(draga volt)
    Aztan azt vettem eszre,hogy ez a ket jatek ami bejott nekem mar unalmas egy kicsit,mast meg nem tudtam jatszani rajta elvezhetoen.Az FPS-ek meg strategiak iranyitasa valahogy nekem nem jott be.Azert ismerjuk el oszinten ezekhez eger kell!(bar asszem van mar ps2-hoz is)
    Ssoval egy ido utan azt vettem eszre,hogy mar csak DVD filmet nezek,es masra nem hasznalom a ps2-ot.Aztan eltelt meg egy honap es tovabb nem is mondom.A lenyeg az,hogy most PC-rol irok ide es nem ps-rol. En kiprobaltam es nekem nem jott be,de megertem azokat is akiknek tetszik,elvegre nem vagyunk egyformak es mindenkinek mas igenyei vannak csak nem tudom mert kell ezert ovodas szinvonalon ugatni a masikra. :)
  • Jacek
    #290
    juj a CMR3-at amikor megneztem sirtam komolyan potyogtak a konnyeim:Daota PC-re se varom
  • Csudri #289
    jaja, sajnos konzolra nincs igazán jó szim. CMR3 is egy fospumpa arcade gamma lett, a konzolbuzerátoroknak az kell. Csak az a lényeg, hogy menjen a kocsi, az hogy a valóságban meghalna a kis pöcs az első kanyarban, az nem gond, de konzolon Ő lehet Colin McRae
  • Jacek
    #288
    PS62 megalazza a kvantum alapu DNS proceszorral elattott 42 Ghz PC-ket:DDDDDD
  • Jacek
    #287
    De a GT3 akkor is kurva jo igaz hogy nem lehet sonyra igazi szimulatort csinalni mert abbol sajna nem adnal el milliokat:D
  • Csudri #286
    Nagyon kezdünk elindulni az értelmes vita felé!! Sokkal jobb volt a topik amíg csak Version-t szivattuk. Bár igaz, hogy most nincs itt a kis ELTE-s pöcs, hogy visszaugasson!! nagy kár! Biztos megint azon agyal, hogy most milyen agyatlan topikot nyisson!!!
  • FREAK
    #285
    olyan van benne (amúgy a Konzolról van szó), hogy "GTA:VC végigjátszás 1. rész"
  • FREAK
    #284
    azért nem teszem ki, mert a lényeget komolyan gondolom, csak szeretek túlozni a hatás kedvéért

    tehát szerintem egy 2cm-t elmozduló analóg karral csak egy igen leegyszerűsített fizikai modell alapján viselkedő autót lehet vezetni, de természetesen tisztában vagyok vele, hogy mennyi gomb van egy banánon
  • Adi
    #283
    FREAk te úgyis a 576kybitébe dolgozol mondmár meg nekem a mostani 576 amin a spiller cell az az X-es játék a cím oldal abba most van egy gta VC végig játszás!!??
  • Jacek
    #282
    ujdonsag varazsa:DDD
  • UNREG
    #281
    akkor legalább tedd ki a smileyt :)))
  • Adi
    #280
    Mér nem a Pc-s játékoknak leáldozott ba írtok?
  • FREAK
    #279
    nyugi, csak rájátszok
  • UNREG
    #278
    freak, te tényleg néha olyan vagy, mint egy előitéletektől hemzsegő, tudatlan pc-s, aki csak képen látott konzolt és nem egy elfogulatlan(???) tesztelő!! szándékosan ferdítesz ennyire rosszindulattal, vagy csak nagymenő akarsz lenni a többi pc-s szemében?!?
    nagyon jól tudod, hogy egy kontrolleren min. 8-10 gomb és két iránykar van!! nem pedig 4, ahogy te próbálod lekicsinylően beállítani.
    ráadásul ezek a gombok analógok, tehát egy autó irányításához tökéletesen megfelelnek, de akinek ez sem elég, annak ott a kormány!! mit akarsz még, több gombot a bal ablak letekeréséhez, vagy mit??
  • magyar ember 2
    #277
    Mennyit fizet neked a Sony a lamer reklamokert?
  • Adi
    #276
    Heee nálunk ugyan ez van! berakjuk a DVD elindul a game csodálatos intro nekem mondjuk a GYU egy példa!!Aztán nyomod mint állat?AMugy vki GYUzik?
    Ja és nem szenvedek!
  • FREAK
    #275
    "és ez miért szomorú?:)ezt hívják kezelhetőségnek..."

    naja, szerinted egy autót el lehetne vezetni egy 4 gombos banánnal? nem gurulva, hanem versenyezve
  • UNREG
    #274
    arra azért kiváncsi lennék, hány játékkal játszottál már ps2-n??? vagy te is csak a levegőbe fröcsögsz, ahogy a többiek??
  • Alien!
    #273
    tehát minden más fontosabb a játéknál...3dmark,driverletöltés,tuning,szilikonpaszta,majd a végén 20 perc játék
  • Csudri #272
    Arra is rájöttem, hogy miért emlékeztet engem a Choccito-ra a PS2! Mert ronda és szar!
  • Csudri #271
    Reggeli közben gondolkoztam egy kicsit, hogy miért szeretem a pc-t. Mert babrálni kell vele! Nem olyan hogy berakom a cd-t a konzolba aztán csak markolászom a controllert, hanem ha mondjuk a netről rángattam le a cuccot és serial kell neki akkor azt fel kell kutatni, ha nem fut mondjuk XP alatt, akkor próba ME stb. És a siker amikor megszólal a játék, és valami iszonyatosan gyönyörű intro tárul eléd (pl RTCW bár azt nem kellett babrálni), és utánna elkezded nyomni! ISTEN!!!!!!
  • Csudri #270
    Ismét itt vagyok!!! Kezdhetsz izzadni Version!!!
  • Dj N-Ice
    #269
    Nah nemsokára hazamegyek oszt osztom az észt:)))
  • versio
    #267
    ps3 processzor:

  • versio
    #266