89387
PlayStation3
  • Adi
    #96
    Te barom az agyadig nem jut el, hogy van pc-énk és játszok a bf42 és mohaa(s) val is!!Én szerintem pc nélkül gáz!Én voltam, úgy, hogy vettem egy ps2 és a pc odadtam kölcsönbe apámnak aztán már nyakba falcoltam és eladtam a ps2 és updédeltem a pc és most megint kaptam egy ps2 ennyi!!Szóval szerintem ha nincs pc-d úgy gáz!!De ha konzolod sincs az is gáz!!
  • Kou
    #95
    Na zet a pöcs topicot, ugyan PS3 még nincs is de már leveri az akkor kijövő PC-ket, Version te egy elveteműlt állat vagy!
  • FREAK
    #94
    nagyon komoly, mindössze fél millió egyetemi diplomát osztanak ki évente, kurva nagy ember vagy :DDDDD
  • versio
    #93
    a 29 évemre a kis pöcs nem igazán illik :)
    az iq-mrol meg akkor vitatkozz ha te is kijártad az eltet:)
  • FREAK
    #92
    és ki a fasznak kell HALO??? Pc-n a GUMNAN 2 éve leverte ezt a szintet, szar gyerekjáték.....
  • versio
    #91
    látom neked is csak a pofád fröcsög
    medal of honor már ps1-en is volt kb 5-6 éve
    ps2-n meg 2 is van :D

    halo meg azért nincs pc-re ,mert a m$ megvette kilora a céget
  • FREAK
    #90
    minél komolyabb egy játék, annál kevesebb ember éri fel ésszel, logikus, hogy a legtöbbet a picsa egyszerű hulladékból adnak el, ugyanis jóval több sík buta ember él a földön, mint intelligens, akinek jelent is valami a Mafia hihetetlen profi története
  • FREAK
    #89
    LOL, nézd meg Kozsó eládási statisztikáját, te majom, és utána hallgasd a MESTERT!!! Csak mert sokat ad el!
  • Csudri #88
    Megnézted már az IQ teszted eredményét?? asszem megdöbbenél kis pöcs hehe
  • FREAK
    #87
    nála már PS3 kontroller van álmaiban :D
  • versio
    #86
    megnézhetnéd a 2 játék eladási statisztikáját
    asszem megdöbbennél
  • FREAK
    #85
    még ha a Doom3 nem is izgat fel minden konzolost, de az engine-jére épülő játékok beindítják majd a nyálelválasztásukat
  • Csudri #84
    Amúgy ha valami kis konzolpöcs nagyon verné magát a Halo-val, akkor csak közlöm hogy pc-re azért késik a game, mert a fejlesztők rájöttek, hogy a pc-ből sokkal többet ki lehet hozni, mint egy szar zsír-boxból, ezért tuningolják egy kicsit. Szar ps2-n talán nem is köhögne az pc-s verzió. Amúgy hol van nektek konzolparasztok Medal of Honor vagy BF1942 szintű gammátok?? Akkor verd a melled Version ha az utolsó pc-s is átáll konzolra! akkor nyertetek!!! De az nem fog megtörténni, mert pc nélkül nincs konzol!!! Eleve elvesztett háborút folytatsz a konzolos kis pajtásaiddal!!! Rémálmaidban remélem egy monsta kerget a Doom3-ból, te pedig hugyozod le a bokád mert csak egy szar ps2 controller van nálad!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Adi
    #83
    Kicsit különbözik a két játék!!szvsz! egyikbe 1930 körül játszodik másik pedig most szóval?
  • Adi
    #82
    Van beszéloke!! Mhh mikrofon!!
  • FREAK
    #81
    "nem veszed észre hogy a ps2-es átiratokkal játszol pc-n?"

    Kedves version, remélem, sikeresen hozzájárulok szellemi fejlődésedhez, amikor elárulom, hogy átirat nem egyenlő a párhuzamosan fejlesztett játékkal

    HALO - PC-s videókat 3 éve láttam
    GTA - ős PC-s játék
    Colin - detto, CMR3 fejlesztése is párhuzamos
    NFS - full PC-s játék
  • Csudri #80
    Amúgy hol van GTA akármelyik részének is olyan történet vonala mint a Mafia-nak??? Egy játék nem csak hentelésből és autókázásból áll.
  • Csudri #79
    :))
  • Blasta
    #78
    LOL
  • Csudri #77
    300ghz-ez P4??? Version!!! Ez kb olyan mintha leírtad volna hogy 2gb-os gf4!!! Akkora fasz vagy hogy konzolgamét kellene írni rólad!!! Valami jó szart!!! A címe lehetne mondjuk Version a seggarc VS. KonzolKillers!!! Majd megkérem a Digital Reality-t hogy magyarul is adják ki!!! hehehe
  • FREAK
    #76
    nagyon jól látod

    mindig is a konzolok követték a PC-n bevált dolgokat
  • FREAK
    #74
    akkor most hogy is van ez?????

    Mintha PC-n lett volna világsiker és a szar PS2-es verzió aprópénzért könyörögve megjelenne a piacon, vagy nem jól látom??? Hol a büszke konzolos elsőség, exkluzivitás?? A jól fizető PC-s szar jó lesz a menő konzolosoknak is??
  • Blasta
    #72
    Of kóz!
    Nem néztem utána!
    Mondom, sorry!
  • Blasta
    #70
    Mit, mit!?
    Hát a PS3 oprendszerét programozza!!!!
  • versio
    #69
    "EverQuest" coming to PlayStation 2


    By David Becker
    Staff Writer
    April 8, 2002, 9:00 PM PT




    Can EverQuest save online gaming?
    Melissa Francis, correspondent
    Sony will announce on Tuesday the release of a PlayStation 2 version of its popular online PC game "EverQuest," as it tries to build an audience for an upcoming online add-on for the video game console.
    Sony Computer Entertainment of America announced last month that by August it would start selling a PS2 network adapter with an Ethernet port for broadband Internet connections and a modem for dial-up access. Sony executives said there was widespread support among game developers who are planning to add online components to their PS2 game, but it offered no specifics.

    Sony is racing against Microsoft, which has said it would launch an online service for its Xbox game machine in late summer or early fall. Microsoft is expected to provide specifics for the online service at the E3 trade show next month.



    In Tuesday's announcement, Sony Online Entertainment, a division of the media and electronics conglomerate, said it would release "EverQuest Online Adventure," based on the series of PC online games, for the PS2 next spring. The game will consist of packaged software and a subscription-based online service.

    "EverQuest" is one of the biggest financial success stories in the nascent world of online gaming, with more than 400,000 subscribers paying subscription fees--$12.95 a month as of April 25--for access to the huge virtual world the game occurs in.

    Analysts said the announcement helps Sony build credibility for its effort to push the PS2 online, but they questioned whether the "EverQuest" style of gaming will work on a console. For starters, much "EverQuest" activity centers on online chat, something that won't be possible on the PS2 without an add-on keyboard or voice capability.

    The current "EverQuest" "is really a PC-centric experience where you're typing a lot of stuff," said IDC analyst Schelley Olhava. "They're going to have to find a way to translate that to the console."

    Scott McDaniel, vice president of marketing for Sony Online, said the new version of "EverQuest" will be a fresh design most effective for console play. Chat components will be offered through a variety of peripherals, plus preset menus of common phrases.

    "It's going to work in a similar manner (to the PC game,) but its very much a streamlined interface and to a degree streamlined game play," he said. "We're making sure it's very easy to get into it and start doing things quickly."

    Gartner analyst P.J. McNealey agreed that Sony Online faces challenges in leveraging "EverQuest"'s popularity on the PC. "There is some overlap between PC gamers and console gamers, but its not a one-to-one mix," he said.

    But in the short term, the prospect of the game will help build interest in online gaming for the PS2, McNealey said. "This helps Sony's marketing for the online adapter for the rest of the year," he said. "They can always hold up this title and say, 'Look what's coming.'"


    remélem ez kielégit:)
  • FREAK
    #68
    Everquest amúgy van pocket pc-re meg mobilra is, szal erre nem lennék büszke........
  • Blasta
    #66
    Sorry Version!
    Everquest-es beirásomat helyesbitem!

    "MIVAN????
    Online RPG konzolon??????
    Version!!!!!!
    Ez így is van!"

    :-DDDDDDDD
  • FREAK
    #64
    LOL, a Mafia körberöhögi a GTA3-at Vice City-vel együtt de akár az előző 2 részt is mellé pakolhatod :DD

  • versio
    #60
    'Ja és ha már a gta-ról beszélünk, szerintem a maffia simán kenterbe veri, de neked ezt mondhatom, mert ki sem próbálhattad.'

    miért is jobb a maffia? láttad te a gta vicecity-t ?:D

    mér ne probálhatnám ki ?
    van 2 pc-m

  • Blasta
    #59
    MIVAN????
    Online RPG konzolon??????
    Version!!!!!!
  • FREAK
    #57
    talált, soha nem nyomom ilyen szarokkal

    te játszol U2-vel?
  • Blasta
    #56
    Kösz.
  • versio
    #55
    tudtommal az EVERQUEST sony játék és ps2-n is nyomul !!
  • Blasta
    #53
    Hát Haloval nem nagyon játszunk PC-n, tudtommal. Amúgy konzolon is egy rakat kaki lett....
    GTA3! Igen! Az első konzolgém ami elött le a kalappal és átírták PC-re, de mióta van Mafia.....
    Colin. Hát amig konzolon egy Arcade fost csináltak belőle, addig PC-n elképzelhető, hogy a legrealisztikusabb rally sim. lesz....


    Viszont nem értem a gondolatmenetedet még minig....
    Attól, hogy esetleg játszunk 1-2 konzolátirattal, miért lennének JOBBAK a konzolok???
  • Csacsi
    #52
    Ja és ha már a gta-ról beszélünk, szerintem a maffia simán kenterbe veri, de neked ezt mondhatom, mert ki sem próbálhattad.
  • Csacsi
    #50
    Mikor fogsz Te Star wars : Galaxiese-t játszani ps-en?
    Vagy említhetném mondjuk az everquestet is.
    Meg jó kis fps-t multiban?
    És ha kint lesz a doom3 minden kis konzolos pöcs pc-t akar majd venni, hogy láthassa a játékot.
  • Blasta
    #49
    Fúúúú! Télleg 1 terraflopsot tud a PS3????
    Anyám! És mire mennek majd vele? Az lesz az Earth SIM 2?????
  • versio
    #48
    akkor nem játszol a Halo-val,gta-val colin-al, nfs-el stb ????

    akkor mi jön pc-re doom3? ja már lassan 2 éve jön :D
  • Blasta
    #46
    MInek tenném ezt, apa?
    Szarok ezekre a dolgokra magasról, amíg jó játékokkal nyomom PC-n!!!! Mert jönnek játékok PC-re!
    ÉN CSAK RAJTAD RÖHÖGÖK, ÉS MÉG SOKAN MÁSOK IS AMIG ILYEN FASZSÁGOKKAL DOBÁLÓZOL!

    Nyitogasd csak az ilyen fasza topikokat és addig az én szórakozásom biztosítva vagyon!!!!


    Pá szivem!
  • versio
    #45
    nem verem , csak nyitottam egy topicot mert a következö évben rengeteg info jön ps3-ra
    és azt itt dumáljuk meg
    amugy meg egy 300 ghz-es p4-es tud 1 teraflopsot kb
    mikor lesz neked ilyened?