1300
5.1-es hangfalrendszer házimozi támogatás dts dekóder és erősítő dvd lejátszót, Milyet? Hol? Mennyiért?
  • [HUN]PAStheLoD
    #13
    Ez is hasznos tanács köszönam szépen! A szoba amúgy nem túl szerencsés mer tetőtér és van benne egy kis ferde rész. De nem annyira vészes.
    Egy Samsungot néztem HT-DM550 névvel. 150 e ért.


    o Kimeneti teljesítmény: 5 x 60W+100W (subwoofer) = 400W
    o Beépített DTS, AC-3 Dolby Digital és Dolby ProLogic II dekóder
    o Lejátszható lemezek: DVD, Video CD, Audio CD, CD-R/RW és MP3
    o Rádió tuner
    o AM/FM 30 memória
    o RDS
    o Scart kimenet
    o Kompozit video kimenet
    o DVD video kimenet
    o Digitális bemenet
    o Fejhallgató csatlakozó
    o Idozített kikapcsolás
    o Távirányító
    o Szélessávú hangsugárzó

    ezt írják róla. Végülis nagyon szépen szól.
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    köszönöm a jótanácsokat ... akkor most nem veszek semmit majd gyűjtök! THX!
    Amúgy milyet érdemes venni? Mi a márka? Mekkora hangfalat ? Klasszikus zenére főleg. ? W-osat?
  • Mas-Thief
    #9
    Vagy inkább kategórián aluli... ;-)
  • Mas-Thief
    #8
    Én pl. úgy csináltam, hogy vettem egy Jazz 9940-es aktív cuccot (85e körül volt akkor). Audigy hangkártya, aztán már egész élvezhető volt. Aztán úntam a banánt és egy AC3 Dekóderes DVD-lejátszót vettem. Így még szebb a hangja, bár ez így nagyon alsó kategória.
  • CSOCSO
    #7
    ksi rendszerek? hááát.... használhatóak de nem egy nagy házimoziképességű cuccok...
  • Ramore
    #6
    És mi a véleményetek a 20000Ft körüli médiamarktban kapható 5.1-es szettekről? Érdemes, vagy nem, csak a pc-n használhatóak, vagy nem?
  • CSOCSO
    #5
    egyet nem szabad tenni = megvenni az ilyen 20-30 cm es kis szar hangfalas sony meg egyébb hdolby cuccot 200 ezeré!!!!! 200 ezerért olyan cuccot kapsz hogy 10 szer annyi watt és annyiszor jobban is szol!!!
  • Ramore
    #2
    Engem az érdekelne, hogy egy SB 5.1-es hangkártya miként működik mezei két hangszóróval?
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    Sziasztok! Karácsonyra kellene nekem tanács hogy hol és mit érdemes venni... igazából nem olyan égetően fontos de jó lenne sietni az akciók miatt! 5.1-es hangfalrendszer házimozi támogatás dts dekóder és erősítő dvd lejátszót, Milyet? Hol? Mennyiért?

    Ebben a témában elég lámer vagyok úgyhogy ne legyetek szűkszavúak!