1300
5.1-es hangfalrendszer házimozi támogatás dts dekóder és erősítő dvd lejátszót, Milyet? Hol? Mennyiért?
  • Taranov
    #137
    Na, akkor nincs gond vele.
    Én is 100-ért láttam, mondjuk az az 5 már nem számít sokat.
  • Gabor_(HSF)
    #136
    Nem sok rosszat tudok mondani róla, bár!!! talán az, hogy csak 3 digitális bemenet van rajta ,1 koax 2 optikai..ezt keveslem, de ennek ellenére a maga 7x115wattal nagyon szépen döngeti a hangszórókat...még esetleg annyi,hogy sajna ezen is csak 1 sub kimenet van egy passiv elfért volna még...de amilyen hangokat kikever a procija,akár egy 2 csatornás digitális hangból is ,az nem semmi...én még azt hiszem jól vettem 95 ért az Árkádba,de ott elfogyott, máshol 100........
  • Taranov
    #135
    Gondolom :)
  • bigapó
    #134
    mindenesetre nekem sok sajna, pedig vonzónak tűnik.
  • bigapó
    #133
    nem azért írtam, csak, hogy legyen valami adatod róla.
  • Taranov
    #132
    Ott pont annyi az ára, mint itthon :)
  • bigapó
    #131
    asszem ITT megtalálod a választ kérdéseidre:)) igaz németül van, de akinek van hozzá szeme, az látja amit kell(mit is?)
  • Taranov
    #130
    Mesélj róla! :)
  • Gabor_(HSF)
    #129
    Na az a 1905-ös egy igen jó választás....én is a napokban cseréltem ilyenre le, a jó "öreg" technics-emet
  • LittleL
    #128
    már mások is mondták. D
    majd megragasztom.
  • Punkerwork
    #127
    passz, a lényeg hogy olcsóbb mint az LCD/Plazma és sokkal hosszabb az élet tartalma
  • bigapó
    #126
    az ára is szép lehet. Gondolom valami új fejlesztés, hogy ne tűnjenek el teljesen a piacról. ki gyártotta? a képen nem jól látszik
  • Punkerwork
    #125
    jó lenne :)
  • bigapó
    #124
    Ezt kaptad karácsonyra?
  • Punkerwork
    #123
    slim CRT TV:

  • Taranov
    #122
    Aztán legközelebb ne a házimozira költs, hanem tapétáztasd újra a falat :)
  • Taranov
    #121
    Aha. Meg még a monitor márkanevű kábel is jó állítólag. Nekem ajánlották, azért vettem azt.
  • LittleL
    #120
    a hátsókhoz nekem is kéne venni még 11,és 13 méteres kábelt.

    Asszem autohifi boltban fogok venni nagy tisztaságú rézkábelt,
    aminek métere kb.150.- Ft.
    ez megteszi.
  • Taranov
    #119
    Az biztos jó, az enyém nem került ennyibe, de 38 méter kellett
  • LittleL
    #118
    8 méter került használtan 10.000 Ft.
    de újonnan 27.000 lett volna.

    kábelt érdemes használtan venni, ugyanolyan jó.

    itt lehet kersgélni.:
    http://www.hificity.hu/apro.php?off=0&kat=K%E1bel&tip=2
  • Taranov
    #117
    Mennyibe került az a kábel?
  • LittleL
    #116
    énis nemrég vettem szén -ezüst profi hangfalkábelt,
    jótékony hatással van a hangzásra.

    Eddig minthe egy pontból jött volna a hangfalból a hang.
    Most meg az egész hangfalból mindenhonnan árad a hang,
    és "kristálytisztább" lett a hangzás.

    Mozinál meg néztem egy filmet, és olyan finom részletek jelentek meg
    amik eddig nem voltak hallhatóak.
    szóval megéri venni egy jobb kábelt.
  • Taranov
    #115
    :D
    Köszi, megnézem majd a napokban.
  • Taranov
    #114
    Pontosan, de tegnap rácáfoltak.
  • Met
    #113
    A MM-et én se szeretem, sosincs az amiért odamegyek és mire találsz egy eladót elmegy a kedved a vásárlástól.
  • Met
    #112
    Kábelért nem kell odamenni.:)
    1. bolt. Kirány utca, körút a hátad mögött és mész a Lövölde tér felé, a második háztömb baloldalt, a Cimbora söröző mellett van egy kicsi kopottas szürke kirakat (gyakran továbbmegyek mint kéne:)
    2. bolt. Üllői út-Ferenc Krt. körút a hátad mögött és mész a Klinikák felé, bal oldalt egy sarki bolt, közelebb a Klinikákhoz
    3. bolt. Budafoki út a Bertalan Lajos és a Karinthy között, közelebb a Bertalanhoz, a Bertalan mögötted, bal oldalt, ennek az egynek tudom a nevét, Mikronika :)

    Én úgy szoktam, hogy előbb a dugót kérem és utána a hozzávaló kábelt, így nem kell szenvedni, hogy elmagyarázzam milyen kábel kell:DD
  • Taranov
    #111
    Jaja. Én ezt a media marktban vettem, régen nagyon utáltam a media marktot, mert bunkók voltak, csomó szar cucc volt, nem volt kiszolgálás és az ilyen "tesztekben" is nagyon leszídták, de most nagyon jó volt, készséges volt az eladó, a 150k-s pioneer hangfalrendszer helyett összeállítottunk egy wharfedale-t, ami csak 90k-ba került, és az egész media markt non plusz ultra volt, de ez sem fordítja meg a negatív megítélését részemről :D
  • Met
    #110
    Pesti vagy?
    tudok 3 boltot ajánlani
  • Taranov
    #109
    Jó, elmegyek, és megnézem, köszi a helpet.
  • Met
    #108
    A hangfalkábel gondolom az az átlátszó szigetelésű cucc, az drágább. Ez egyszerű mezei árnyékolt kábel, viszont fémházas RCA és JACK dugókat vegyél.
  • Taranov
    #107
    Ja, akkor nincs gáz :))
    Mert most a hangfalkábelem 650Ft/méter volt, és hát az sem számít olyan drágának, de 38 méter kellett összesen :-/
  • Met
    #106
    pasz, 20-30 forint?
  • Taranov
    #105
    Ahh, értem. Thx.
    Mennyi szokott lenni ilyen métere, ami jó is?
  • Met
    #104
    árnyékolt kábel kell és akkor lehet 10 méteren felül
  • Punker
    #103
    akkor nem optikai kell.
  • Punker
    #102
    sajna nem fa, de qrva jól szól így is, h akülön veszem meg sokkal többe lett volna, bőven elég ez nekem, a tv 72-es 100 Hz-es
  • Taranov
    #101
    Az jó lehet. Mekkora tv?
    A HDD-s felvevő atom lehet, csak kár, hogy a házimozi szett helyett nem vettél külön erősítőt és hangfalakat. Egyébként jól szól?
    Műanyag vagy fa?
  • Taranov
    #100
    Nekem egy kábellel sikerült a philips lx3000-emet, ami nem egy bajnok azért, de most nem tudom a szobán keresztülvezetni, mert ez a szoba túlsófelén van, szóval a fal mellett kéne, azért kell 12m kábel.
  • Taranov
    #99
    Fogalmam sincs, nem értek hozzá ennyire :-/
    Csak az egyik vége line in, a másik dzsekk dugó.
  • LittleL
    #98
    A jel nem fogy el, csak elvész egy kicsi belőle.

    Számítógéppel össze lehet kötni az erősítőt,
    valamelyiket talán, a drágábbakat főleg.