9499
Intel
  • Jacek
    #459
    ha nem is egy 2400-es de 2700+ mindenben elkalapalhja a 3.06-os P4-et.
    Intelem van mielott anyazas jonne:D
  • Kras
    #458
    Ezt a ökörseget honnan vetted.
  • Sir Quno Jedi
    #457
    Ide gyertek, ha nem vagytok biztosak benne: Tanácstalankodó...
  • Atus01
    #456
    eredetileg ubi írta:
    ---
    Az meg végképp nem igaz, hogy egy amd 2400+ xp-s szar lenyom egy 3,06-os P4-et!!!
    ---

    Mondjuk nincsenek is egy árban:)
  • ubi
    #455
    YEAH!!!!Intel A KIRÁLY!!! NEM IS TUDOM MIÉRT NEM GYÁRT AZ INTEL CHIPSETET AZ AMD-NEK??????? Nekem eddig csak INtel Pentium prockóim voltak!! Kell a f@sznak az amd! Az meg végképp nem igaz, hogy egy amd 2400+ xp-s szar lenyom egy 3,06-os P4-et!!!
  • Bandee_
    #454
    Jahh INTEL Rulz!
  • Sir Quno Jedi
    #453
  • Sir Quno Jedi
    #452
    Emlékeztetőül:
  • Sir Quno Jedi
    #451
    Felszólítanám az AMD-seket, hogy vonják vissza csapataikat a saját felségvizeikre, máskülönben mi is méllyen behatolunk kicsiny, ámde jelentéktelen birodalmuk megszakadt szívébe !

    Ezt vegyék ultimátumnak ! Találkozunk az AMD-s topic-ban, ha ez így megy tovább !
  • Sir Quno Jedi
    #450
    Gyerekek, azt hittem rossz helyre jövök ! EZ nem az Intel topic ?!!! Kész őrület, hogy több itt az AMD-ről való ömlengés, mint szeretett Intelünk dicsőítése !!! Ez azért már tényleg, hogyismondjam, de SKANDALLUM ! :-))))))
  • Bandee_
    #449
    Te, jaci! Nem húznál el az ajjemdéé topikba aztán ott toljátok egymást a ..... az opival, vagy bartival
  • Jacek
    #448
    arra a fel evre meg tudja tartani a lepest a Socket A platform mire a Opteron elterjed
  • Punker
    #447
    dobozos Celeron 2Ghz@2,66Ghz 24000-ért ha 512 lenne a cache cserélném a gépem.
  • Bandee_
    #445
    Csak tolja el a ......
  • Jacek
    #444
    annyira azert nem kell sietni a Hammerel az AMD-nem mert ott van a Barton mag az meg tolja a socket A szekeret.
    Igy is gyorsabb mint az Intel szoval van meg ideje.
  • Borg
    #443
    Intel rajongó topic != AMD szidással
  • Gerry
    #442
    Érdekes, nekem is VIA chipsetes alaplapom van, és nem fagy semmi, a gépem stabil, és 10096 körüli pontot kapok 3dmark2001se-ben...
  • Bandee_
    #441
    Csak a VIA megtanulhatna már alaplapot csinálni!!! Talán kevesebbet fagynának a játékok!! És az, hogy 5 fps-sel lassúbb nahát!!
    De erről nem vitázok!!! Amd SUXXX
  • Athlonator
    #440
    Kb negyedsyer gyorsabb egy Amd mint egy vele azonos orajelu celeron
  • Borg
    #439
    Egyelőre úgy néz ki, hogy lehet hogy az AMD is úgy jár a hammerekekel mint az nv az nv30al.
    Gyártási nehézségek miatt késik, és drága is lesz.

    De reméljük nem, mert akkor aztán az áraknak a csillagos ég a határ... meghát az AMD amúgy is szar pénzügyi helyzetben van, szal..
  • Jacek
    #438
    csak nem fogja nagy szeriaban produkalni +nem olcso AMD kategori lesz.
  • Kras
    #437
    Szerintetek is fel kellene kötnie a gatyáját az Intelnek.Gondolok itt a Hammerek megjelenésére?
  • Lazarus
    #436
    Hát basszus ez kész, ilyen embereket :)) Inkább nem mondok semmit, nekem is és nektek is jobb lesz
  • Bandee_
    #434
    te! Nem vinnétek az ócska ajemdét néhány topiccal lejjeb, vagy akár kukába is!!! Vazze
  • Borg
    #433
    És akkor miben előrelépések ezek?
    Mert azt mondod, hogy full kompatibilisek lesznek a mostani lapokkal, corefesz, socket stb, akkor mi az előrelépés?
    A mhz? Nem az AMD mondta hogy az nem minden?:)
  • Atus01
    #432
    slotA és socketA az nem ugyanaz.
  • Lazarus
    #431
    meg a througbred B is ha nem lenne világos
  • Lazarus
    #430
    természetesen, a barton is slotA
  • Borg
    #429
    Jah, elöször én is lestem, mit keres itt ez a enyhén szólva furcsa eredetű, és nemtúl hitelesnek tűnő táblázat.
    De végülis a vita tárgya volt:) Eddig.
  • Atus01
    #428
    Kicsit eltértetek a tárgytól:))
  • Borg
    #427
    És througbred B UGYANEZEKBE a socketA alaplapokba bele is megy? Mert erről nem szól a fáma..
  • Jacek
    #426
  • Atus01
    #425
    De az szerencse dolga. Hivatalosan csak 333-as.
  • [Walaki]D`Lair
    #423
    ja. Meg 400-as...
  • Borg
    #421
    Te is okos vagy. Esetleg olvasd el amit előtted irtam.
    Csakmert megsugom neked, hogy a socket A vonalnak is vége van mint a botnak, 2800+nál aligha jön ki jobb proci már bele. AMD téren majd a hammerek folytatnak, az meg új alaplap stb...

    Szal fejleszthetőségről, időtállóságról most max a P4 rendszereknél beszélhetünk, ha megnézed a roadmapet, ott legalább 3.26GHz-ig már biztositva is van a s478..
  • Borg
    #420
    Jövö hét elején rakok vele össze egy gépet, már itt figyel előttem. Korrekt kis alaplap, igy ránézésre. Support van rendesen, és végre az a kib. hangos ventit is lehagyták a chipsetről.. (MSI 845PE MAX2)
  • [Walaki]D`Lair
    #418
    nem csak az....az 1.7-es, az 1.8-as, és a 2.0-ás is...Az igazi jó celeronok a 300A-k voltak...:)) Meg a TuaCeleronok....
  • Pheel
    #417
    Ez nem én voltam...

    Jó lenne, ha leszállnál a nick-emről. Köszöntem...
  • Lazarus
    #413
    Egyébként emiatt lettem én is AMD-s :)
  • Lazarus
    #412
    Akkor ne fejleszd a géped