9499
Intel
  • Gerry
    #503
    Ez szerintem is teljesen így van. Én mint az a logómból kiderül AMD párti vagyok, de a munkahelyemen Intelt használok, és elégedett vagyok mind a két procival, ügyfeleknek kizárólag Intel-es gépeket szoktam összerakni, a haveroknak meg asszem kivétel nélkül AMD-t, és mindenki elégedett, és asszem ez a lényeg, nem pedig az, hogy bi-bi-bí, az én Intelem sokkal jobb, mint a te AMD-d (ami ráadásul nem is így van - ez csak poén volt)

    Na megyek is "hazai pályára", mielőtt kiutálnak innen , éljen a két gyártó, (minél tovább), annál jobb nekünk vásárlóknak, kár, hogy csak ketten maradtak, jobb lenne egy nagyobb verseny...
  • HG
    #502
    Sziasztok! Őszintén megvallom, csak kíváncsiságból olvastam bele ebbe a topic-ba, hátha megtudhatok 1-2 jó dolgot a procikról. Erre mit tudok meg? 1.) Intel rulez 2:) AMD is az. 3:) Intel szar 4:) AMD is az. Ennek nem sok értelme van. A topic címéhez csak annyit, hogy egy processzorért nem rajongani kell, hanem kifizetni, aztán használni, ki-ki amire akarja. Nekem 1.2-es celeron van, tökéletesen elégedett vagyok vele, de most vettem rokonnak AMD 2100+ -t, és az is király, stabil, megy szépen. Szóval lehet ezt barátságosabban is, több haszonnal, hogy némi információtartalma is legyen. Mert ezzel a Nem-De-Nem-de típusú vita nem vezet sehova, csak a topic elsikkadásához. És mégegy. Gondoljátok, ha nem lenne a két gyártó közt verseny, akkor itt tartana bármelyik is? Szerintem a versenygésükkel csak jól járunk, Szükség van mindkettőre, próbálnak minél olcsóbban, minél jobb cuccokat piacra dobni. Bocs, nem akartam senkit bántani.
  • Sir Quno Jedi
    #501
    ÉS az Intel még mindig él és VEZET !
  • Sir Quno Jedi
    #500
    szentem is !
  • [Walaki]D`Lair
    #499
    LOL
  • Borg
    #498
    Kicsit értelmesebb hozzászólásokkal is tarkithatnátok ezt a topicot.
  • Sir Quno Jedi
    #497
    NAUGYE ! Én is akarok még egy 3.06Ghz-s HT procát !!! ÉS AKKOR MÁR 4 azaz NÉGY darab "modern" Intel proca lessz odahaza (a x86/286/386/486-osokat nem számolva)!
  • Bandee_
    #496
    Ez se rossz!
    Megyek én is veszek legalább egy 2-es P4-et még a már meglévő 2.53-as mellé!!! Hadd legyen már az INTELNEK még nagyobb a forgalma!!!!
    INTEL 4EVER !
  • Sir Quno Jedi
    #494
    INTEL 4EVER !

    Most vettem a 2GhzP4nw mellé egy 1.7-es cerkát is, mer' legyen már otthon legalább 3 intel proca !
  • Bandee_
    #493
    Hiába! Mint mondottam, INTEL rulz!!!!
  • Bandee_
    #492
    Akkor csak melegedj! Mi inkább használni szeretjük a gépünket!!!!
  • Ford Fairlane
    #491
    Jól van srácok. oké, kicsit melexik az amd procim (Xp 1700+), de legalább sokkal alacsonyabb a fűtésszámlám !!!!
  • Sir Quno Jedi
    #490
    Jól mondod, majd, de nekem a 32bites RIMM már vagy fél éve aláz ! :-)))
  • Bandee_
    #489
    Vagy talán a canterwood lesz a nyerő?
  • Bandee_
    #488
    hat a Granite-nak tényleg nem sok értelme van! Pláne ilyen áron!
    Mert ha a lap ilyen drága, akkor meg mi jó benne??? + ram és ugyan ottvan ahol az RD! De majd a springdale mindent lealáz!!!
  • TheZsenyka
    #487
    Jól megszopták, mert eléri a PC1066 RDRAM sebességét. Hogy megszoppantották :D
  • [Walaki]D`Lair
    #485
    HIHIHIHIHIIHHI!!! De megszívták akik a Granite Bay-t vették meg :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Bandee_
    #484
    Rulz
  • Bandee_
    #483
    Springdale a villám!
    Hiába, INTEL rulz
  • Skywalker
    #482
    HI!!
    Erdeklodnek mit tudtok A hyperthreading-rol.
    Elmeletileg minden Nortwood magos prociban benne van csak le van tiltva!(alitolag)
    A proci kukkolok(tesztprogik) fele az mondja hogy benne van a masik fele meg azt hogy nincs.
    Melyik az igaz?
    Lehet-e engedelyezni vagy sem .
    2.0GHz P4-em van azt akarom hekkelni.
  • Bandee_
    #481
    O.K.

    Intel Rulz!!!!!
  • Jacek
    #480
    nem csak nem er hozza az erzekelo rendesen a procihoz ennyi, kozben meg palacsintat lehet rajta sutni:)
  • Sir Quno Jedi
    #479
    EZ A TOPIC NEM SÜLLYEDHET EL !
  • Bandee_
    #478
    Áram nélkül!!! Vagy esetleg álmodban!!!!

    Intel rulz!
  • [Walaki]D`Lair
    #476
    aha...persze...meg a nagyanyám....
  • Borg
    #475
    De ne a chipset hőfokát nézd...
  • Sir Quno Jedi
    #474
    Áhh, folyékony hidrogénhűtő, antianyag befecskedezéssel, az Antarktisz jegébe ásva, 135 méterrel a tengerszint alatt, egy idegen kolónián !
  • Zoli007
    #473
    Titan d5tb
  • [Walaki]D`Lair
    #472
    Vízhűtés?
  • Zoli007
    #471
    Standby 25fok!
  • TheZsenyka
    #470
    Jójó, ez a standbay hőmérséklet. És bekapcsolt állapotban hány fokos? :D
  • Zoli007
    #469
    Miért szidja mindenki az AMD procikat hogy melegednek, nekem is egy AthlonXP 1700+ van és 35fokon megy, de ha igen megeroltetem akkor is csak 40fok!
  • Sir Quno Jedi
    #468
    Persze nem hozza 4 külön proci sebességét, viszont a multithread-es alkalmazások miatt sokkal effektívebb lesz a rendszer.
  • [Walaki]D`Lair
    #466
    Ja.
  • Borg
    #465
    #462
  • Kras
    #464
    Nehogy felreertstek en nagy INTEL rajongo vagyok,de mondjatok ma meg mi a tema
  • TheZsenyka
    #463
    Tehát ha egy dual P4 lapom van kettő darab HT-s proccal akkor az oprendszer ezt négy proccnak érzékeli? Jól gondolom?
  • Borg
    #462
    Azt, hogy ez nem ennek a topicnak a témája.
  • Kras
    #461
    Igazatok van semmi anyazas.Ezt mar multkor kerdeztem,de most is megkerdezem:Mit kondoltok a Hammerek bejovetelerol.
  • Borg
    #460
    Nem kapja el, nézz teszteket.
    Általában igaz, hogy pl 2400+ a 2400as P4et haladja meg, mást nem...

    Amúgy nem kellene már ennyire elmenni AMDs vitába megint..