9499
Intel
  • Sir Quno Jedi
    #199
    Nédd már nem merjük kiírni, hogy "kINYALhatod" ??? Ilyen nyuszik lennénk, hmmm....
  • Sir Quno Jedi
    #198
    Látom nagyon ismersz, kérlek áruld el a nagyapám lábméretét is, mer most már kíváncsi vagyok rá ! :-)))
  • Sir Quno Jedi
    #197
    Nem én kúsztam át az AMD "rajongói" fórumba okoskodni, ezért légy büszke a "beleböfögő észlényekkel"-re ! :-)))
  • izb
    #196
    Hál istennek hogy nem az!!
    Mi lenne ha igy lenne!!
    Káosz káosz hátán:))
    Tapasztalat---megismerés
    Na ebböl neked nem sok van!!
    "beleböfögő észlényekkel "---k***hatod:)
  • Sir Quno Jedi
    #195
    Nem vagy túl informatív ! Így nem alkalmaznám rád még a tiszteletbeli okostojás jelzőt sem !
  • Sir Quno Jedi
    #193
    Egy rendes ember :-)))
  • Sir Quno Jedi
    #192
    Amúgy, hogy kérdéseidre válaszoljak, merthogy én az ilyen kis beleböfögő észlényekkel is törődöm (áldott jó szívem van :-))))

    Bevágódni -> poén, de mindenesetre NEM az "INTEL rajongók ide" fórumban kell via/AMD kérdésekkel bombázni a "fanatikusokat"

    Fanatikus -> talán inkább tapasztalt

    Kielégítő így már a harmatos lelkednek is ?
  • Sir Quno Jedi
    #191
    Ezt miből szűrted le fiacskám ! Nem életcélom, hogy bárki is elhiggye amit mondok. Aki ért hozzá, annak nem kell bizonygatni az igazam, az ilyen kis okostojások meg tehetnek egy szívességet, asszem így világos, nem ?!
  • CHEAPBOY
    #189
    ITT VAGYOK INTEL FAN VAGYOK!:)))

    Nekem P4 2GHzesem van.
    Es szinten kiraly.
  • izb
    #188
    Bevágodni??
    Nem vagy te egy kicsit fanatikus??
    Arrol nem is beszélve,hogy irásaid nagy része olyan mese szerü!!
  • Sir Quno Jedi
    #187
    És minek ilyen neked kiscsiga ?!! Az ASUS P4T533 így is gyorsabb és kíváncsi vagyok van-e SATA-s HDD-d ?!! :-))) Hmmmm...
  • Pheel
    #186
    Én spec szóhoz sem jutok. Jajj, jajj! :-P
  • Sir Quno Jedi
    #183
    Akkor írd nekem is légyszíves ! :-)))
  • Sir Quno Jedi
    #182
    via és AMD, ezzel itt nem igazán fogsz bevágódni
  • Sir Quno Jedi
    #181
    Bazz, ezt a kérdést rossz topic-ban tetted fel ! Sicc !
  • Laalee
    #179
    nem is neked irtam terminator
  • Sir Quno Jedi
    #178
    nem akarok, mer van
  • Laalee
    #177
    most jott ki uj c1 es steppingel 1,8gigas p4 lazabol leghutessel huztak 3,5 gigara. erdemes megvarni hogy bejojjon hozzank is az uj stepping, hamar p4 et akarsz...
  • Sir Quno Jedi
    #176
    lehet hogy van Intel-ben is ilyen PC2700, de nem tudok róla (asszem az Intel hivatalosan nem is támogatja)
  • Sir Quno Jedi
    #175
    há ezaz
  • Laalee
    #174
    en xpt sem... :D

    de elhiszem hogy van
  • Sir Quno Jedi
    #173
    Vannak már újabb ASUS alaplapok, napokban jöttek ki kint, de azok sata-s gblan-os nagy dögök !
  • Sir Quno Jedi
    #172
    HT-t támogatja, a RAM-ot meg csak addig amit írtam
  • Sir Quno Jedi
    #170
    nézd én mindent elhiszek, de kiolvadt P4-et még nem sokat láttam (0)
  • Sir Quno Jedi
    #169
    ASUS P4B533 + P4/2Ghz Northwood 512kb cache

    ebbe PC2100-as RAM-ok mennek, ha emlékeim nem csalnak
  • Laalee
    #167
    mer ne lenne minden xp ben van hovedelem, es szinte az osszes amd alaplapon is van. csak olyan lapot kell venni ami tamogatja a beépített hovedelmet asus ok pl ilyenek
  • Sir Quno Jedi
    #166
    Mér lenne, ez Intel buli ! Hűtés nélkül is használhatod akár a sparhelt közelében, kiolvadni nem fog a drága, max. kicsit lassabb lesz, míg behűtöd !
  • Sir Quno Jedi
    #164
    Látjátok az Intel-ért nem is kell rajongani, csak jött látott és még mindig győztes és kész !!!
  • maximus2000
    #162
    Hát nem volt megnyugtató érzés, egyébként öszintén mondom fagyogatott játék közben idönként.
  • Sir Quno Jedi
    #161
    Az ÚR reád tekintett... És elborula mennyei tekitete...
  • Laalee
    #160
    igerem ha ezenmullik a lotto5 betartom :D
  • Sir Quno Jedi
    #159
    Ígéret szép szó !
  • Laalee
    #158
    igerem ha nyerek a lotton :D veszek intelt
  • Sir Quno Jedi
    #157
    Amennyiben nem emlegeted fel túl sokat, valamint elmondasz 80 miatyánkot fiam, akkor a nagy Úristen az INtel-mennyországban megbocsát néked ! DE két hyper-threadinges proci is megteszi egy búcsú-céduláért !
  • Laalee
    #156
    remelem a pentium-2 alazo k6-2 es p4 alazo athlon felrelepesem meg toleralhato :D
  • Sir Quno Jedi
    #155
    Így van, ez life-time garancia, amennyiben a garanciára vonatkozó szabályokat meg nem sérted, pl. "MAD" (ahmm, AMD) és hasonló félrelépések nem tolerálhatóak nagy számban !
  • Laalee
    #154
    meg megvan az xt m az eredeti intel :D meg van egy p60 asom is az is intel :D

    akkor en is mindent megtehetek :D
  • Sir Quno Jedi
    #153
    Ha éppen olyan kedvünk van, akkor mi le is hülyülünk akár, ha éppen tundi akarod, mert mi bármit megtehetünk :-))), INTEL-tulajok vagyunk !
  • TheZsenyka
    #152
    Nekem úgy tűnik, hogy Forever kezdett el gusztustalankondni:

    Megnéztem az INTEL fórumát, wooohhááááá SUXX!!! :))) Amúgy AMD rajongó vagyok, hehe! LOL Micsoda terület ez? :D Nahh mindegy... =) Csá!
  • Sir Quno Jedi
    #150
    Így van, a két matrica (in/outside) együtt akár az érme két oldala lefedi az egész multiverzális dualitást és tökélyre viszi az INTEL POWA mindenhatóságát !