9499
Intel
  • Sir Quno Jedi
    #544
    INTEL IS DABESTE !
  • Bandee_
    #543
    Intel rulz
  • [Walaki]D`Lair
    #542
    Így van...szétégni, meg amúgy sem ég szét :))))
  • Jacek
    #541
    csak hat le lehet sarkazni:)))
  • Jacek
    #540
    hat ez tevedes, semmifele hovezeto anyaggal nincs kitoltve a proci az egy sima fem sapka.
    mielott valaki vitatkozna:)) itt van a moncsim tetejen egy megskalpolt 1.6A:))) sima fem sapka es kesz:))
    ja okorkodtem vele korbe koszorultem egy sima gyari P4-es hutot hogy folfekudjon:))
    5 fok minusz:)))
  • [Walaki]D`Lair
    #539
    Miért lenne? Sztem nem az...
  • Sir Quno Jedi
    #537
    ÉÉÉÉÉÉSSSSSSSSSSSS INTEL RULAH !
  • Sir Quno Jedi
    #536
    Mármint XP-hez.
  • Sir Quno Jedi
    #535
    Ja, már én is azt használom...
  • Bandee_
    #534
    Jahh, INTEL Rulz!!!!!
  • Skywalker
    #533
    Nem regiben cserelte le az Amd-es szervereit tobbek kozott a PIXAR (a Jeg korszak elkeszitoje)studio is.Na mire?
    8 darab egyenkent 1024 darab 2.8 GHz-es P4-es procit tartalmazo szerverre!!!!
    Lehet benne nemi szamitasi teljesitmeny nem?:)))
    Mas:Melyen egyet ertek HG-vel.Az hogy egymast szidjuk 2 eves gyerek szintjen az nem megoldas.
    Mindket procinak megvan a maga elonye hatranya.Mindenki eldontheti hogy neki mi a jo.:)
    En szemely szerint az Intelt megbizhatobbnak tartom.Gepeket szoktam osszerakni
    ugy hogy az elso kerdesem mindig az mire akarjak a gepet hasznalni.Jatekra vagy irodai melora.Ha keves penzbol kell jatekra egy utokepes gepet kihozni akkor en az Amd-t javaslom.Ar-teljesitmeny aranyat nezve veri az Intelt.:)Ha van le boven akkor johet az Intel.:))
    Ami az Amd atka az az hogy sz*r a hutese.Ami abbol adodik hogy kicsi a huto felulet ergo nagyobb huto felulet az jobb hutest ad(na).
    Mar ha venne a faradsagot az Amd es megcsinalna azt amit az Intel a P4-el.Sapit huzott a magra az alatta levo helyet meg kitoltotte valami jo hovezeto anyaggal.Eredmeny 1 sima snaszz ventivel a 2.0GHz-s Intel procim 30-40C korul muzsikal.(a venti 3600-3800-at porog) :)
    Ha ezt meg csinalna az Amd is akkor nem lenne tobb gond a hutessel.:)+ a Via chip-set-tel csinlnank valamit.....:))
    Na mara eleg a szo cseplesbol...
  • Bandee_
    #532
    Ez most királyos!!! 43.45-ös főleg a win9x-es!
    Úgy megy NFS 6 hs2 mint a villám!!! (vagy csak a pénégyem vadult meg) semmi szaggatás nincs benne már!
  • Sir Quno Jedi
    #531
    sakkómivan ??! nekem az is jó
  • Gerry
    #530
    Bocs, ez nem igazán illik ide, ha gondolod inkább a Radeonos topicban válaszolj!
  • Gerry
    #529
    Jaja, rendes embernek ilyenkor már ágyban a helye...
    Egyébként arról mit tudsz, hogy az én 9700-asomat miért ismeri fel a Catalyst alapból 9700Pro-nak? Ismerősömnél a 9700-at 9500Pro/9700-nak ismeri fel.
    Gyári BIOS, semmi tuning, Catalyst 3.2 mind Wind98, mind WinXP alatt!
  • Borg
    #528
    Elirtam na:) Késő van..
  • Gerry
    #527
    Megkaptad? Te írod őket?
    (Jó, ez gyenge poén volt, de nem hagyhattam ki.)
  • Borg
    #526
    Augusztusi volt az utolsó WHQL. Annak hogy hivatalos, semmi köze a WHQLhez.

    És igen, a catalystból az összes megkaptam a WHQL minösitést.
  • Gerry
    #525
    Nem WHQL? Eddig az összes hivatalos Detonator az volt... Na, mindegy most már ATi-m van! Annál meg ugyebár minden Catalyst WHQL, ami hivatalosan megjelent.
  • Borg
    #524
    Hja, ezzel csak egy gond van. Attól hogy hivatalos nvidia, attól még nem WHQL.
  • Gerry
    #523
    Nalátod, akkor szóljatok legközelebb is, ha kell a WHQL, én elintézem...
  • Bandee_
    #522
    Mintha csak rendelésre!!!
    Új hivatalos 43.45 detonator!!!
  • Gerry
    #521
    Ez így van, mostmár nem ártana egy 43.xx-es WHQL változat, mert a 41.09 már elég régi! (viszont stabil és jó a teljesítmény is vele...)
  • Borg
    #520
    (csak zárjójelben, augusztus óta nincs is whql detonatorból...:)
  • Sir Quno Jedi
    #519
    mé ??? mi van velük ?????? no problemo mostanság ha WHQL, ha nem !
  • Borg
    #518
    Olvasgass más topicokat is:))
  • Bandee_
    #517
    a ki?
  • Borg
    #516
    Vigyázz mit beszélsz, lesz neked nemulass ha ezt cvd meglátja:)
  • Bandee_
    #515
    hát ha ecccő jó a 850e, 2.53-as pénéggyel!
    csak ezek a detonatorok ne lennének ilyen szarok!
  • Sir Quno Jedi
    #514
    Nomivan ?!! Mindenki nagyelégedetten csücsül a ultracsúcsszuper Intel porciján, aztán lusta ide írni ?!!!!!!!!!
  • Sir Quno Jedi
    #513
    INTEL POVAH ! Indoklás nélkül, vili, mer' jó árunak nem kell cégér és mer' "nem azért vagyok hülye" !
  • gregoryan
    #512
    Meg az álltalam szervezett Lan partira sem jöhetnél be vele.. csak otthonról connectelhetnél.. de azért jópofa lennél és Azt az intelt lehet, hogy szeretnénk itt.. Ez az alsó határ tudod..

    Nem, nekem a P4 akor is P 4 marad.. Szarrá lehet húzni és sokáig működik, de miért kell egy procit agyon herélni a teljesitményért?

    Nem melegszik, ok és az AMD viszont marhára de nem is kell k.nagyot rántani egy kis eredmény többletért...
  • Gerry
    #511
    Nyissunk "Irak rajongók IDE" topicot???
    Más:

    Ma volt szerencsém megtekinteni egy INTEL XEON dualprocis IBM eSERVERT, hát elég randa egy jószág... A hangja mint a tornádónak, 8db 6000+ fordulatszámú venti van benne, plusz még pár kisseb, de a technikai megoldások isteniek benne, semmiféle kábelezés nem látszik, menetközben cserélhetó 2db redundáns táp, stb...

    Nekem bejön, igaz itthonra kicsit hangos lenne!
  • gregoryan
    #510
    Ok de utálom mikor valaki veri a mellét (fiu)és nem tudja miről beszél de fennhangon hirdeti a dolgot amiről nem nagyon felvilágosult.. Nem gondolok a jelenlévők közül senkire.. épp az iraki viszájról beszélek ugye..
  • gregoryan
    #509
    Ez a hülye szmájli.
  • Gerry
    #508
    Naaa, ne ugasd le őket (ne mindkettőt), TANKboy a mi emberünk, nézd meg, hogy HG-nak ad igazat!!!
  • gregoryan
    #507
    Csak ennyit tudtok Gyerekek? nem vagytok valami nagy dumások mi?? Hogy mitöl jobb a cuccotok azt már nem tudjátok kifejteni?? Bandee... meg a haverja Tankfiu
  • TANKboy
    #506
    Igazad van!
  • Bandee_
    #505
    Jahh!! Intel RULZ !!!
  • HG
    #504
    Egyetértek! Menjünk.