716
S_76557.jpg
  • [HUN]PAStheLoD
    #116
    és akkor most megátzom magam mert nem láttam az 1-t
    nincs fenn neten?
  • RelakSfromhome
    #115
    ÁZ!!!
  • [HUN]PAStheLoD
    #114
    ez a sliders nem valami dimenziós balhé?? menekülnek 1000L meg haza akarnak jutni..
  • Balo
    #113
    :P Ja én szóltam be valamelyik topikban? Áhh már emlékszem :DDDDDDDD Nekem jogom van hibázni! :DDDDDDDDDDDDD Amúgy melyik volt az a topik? :DDDDDDD
  • The Garrett
    #112
    A MAGYARBAN nem "NAAGY"betűvel kell kezdeni a mondatot???
  • Balo
    #111
    tényleg! Valaki nem veszi fel a részeket????
  • Augustus Gigo
    #110
    Ez bennem is mély nyomot hagyott bennem:)
  • OPM
    #109
    jaja, erre emlékszem énis :))
  • Speth
    #108
    a másodiknál
  • BADE
    #107
    Régebben néztem a sorozatot.Most hanyadik résznél tart?
  • Speth
    #106
    :) Hát igen. Szar, hogy ilyen döcögősen megy a sorozat.
  • Balo
    #105
    Ja, úgyis egész délután csak szarokat nyomnak az összes tv-n (kiv. Sport1)
  • FtranX
    #104
    jó lenne, ha legalább 2 részt adnának egymás után.
  • FtranX
    #103
    Nekem aza jelenet tetszett, amikor az egyik rész végén egy utcán pottyannak ki és egy anyuka éppen le akarja lökni a gyerekét az erkélyről. Mondják neki "ne ne" anyuka: menj már menj már!! A gyerek ugrik, oszt szárnyai vannak.
  • PResident Evil
    #102
    azé :P
  • I.C.ram
    #101
    Legjobb sinkronja a Lütyő Luis De Funes filmeknek volt meg a Simpsons családnak, de sajnos a Simpsons is újraszinkronizálta a köcsög Viasat :( és nézhetetlen volt.
  • gz8
    #100
    Igen, egyetértek. Nagyon szeretem a JÓ magyar szinkront, amikor a szinkronszínész karaktere is hasonlít az eredetire, és amikor Scully megszólal... WUHHAÁÁÁÁÁ!!! :))))))))
  • Speth
    #99
    Lehet, hogy nem is akarják végig leadni és csak az első évadot fogják sugározni, aztán majd egyszer talán megint leadják az egészet...
    De az is lehet, hogy közben felveszik az új szinkronokat a folytatáshoz, bár ezt most csak viccből mondtam, mert nem valószínü!
  • Xboxman
    #98
    vazzeg ha így hetente nyomják akkor 1.5év alatt se megy le a sorozat!
  • RelakSfromhome
    #97
    Na, most nézem, hogy a Kromagg-ok a 2. évadban lesznek (Invasion), az még 20 hét, majd a 4. évadtól lesznek a Kromagg-ok a fő probléma...
  • Speth
    #96
    Ja. Tök jó, az eleje amikor mindig az hinni, hogy már minden ok. És akkor mindig van valami meglepetés!:)
    Én a vámpíros részt várom, az is tök jó!
  • Augustus Gigo
    #95
    Jó rész volt teccet, nemsokára lesz egy dinós rész, ha jól emlékszem,meg egy crommagos:) mér várom őket, ejjh régi szép idők. MAugy nem vesztett minőségben semmit
  • RelakSfromhome
    #94
    Mégis két rész...
  • RelakSfromhome
    #93
    BAZE, 5 ÉVAD VAN BELŐLE
  • RelakSfromhome
    #92
    Nekem csak az a bajom, hogy sztem az első, meg ez a második tulajdonképpen egy rész. Annak idején a koleszban mikor néztem, sztem egyben is adták le. Akkor vetítették először, és csak az első évadot.
  • Augustus Gigo
    #91
    Sztem meg tök jó:) Szeretem az ilyesfajta alternatív valóságot, ahol amreika iylen szar helyzetben van.
  • The Garrett
    #90
    ez gagyi rész :P
  • Augustus Gigo
    #89
    Oldal címet nem tudsz véletlen? Kiváncsi vagyok rá!
  • Xboxman
    #88
    nézd meg valamelyik fan pagen az 5. szezon záró részének tartalmát
  • Augustus Gigo
    #87
    Nem tudja vki, hogyan végződik a sorozat? Legyőzik a cromaggokat?
  • Speth
    #86
    Nade eljön a fél4 és kezdődik...jó lesz ez a rész.
  • Speth
    #85
    És is mindig asszociálok amikor később meghallom egy másik színésznél azt a hangot amit szeretek. És jól beazonosítom, hogy kié.
  • Speth
    #84
    Igazából csak interjút hallottam az X-aktásokkal és olyan egysíkú hangjuk volt. Teljesen más, mint a szinkronban. Fura volt. De nem csak ők. Csomószor feliratos filmekben is tök nagy csalódás az igazi hangjukon hallani őket. De van amikor jobb az igazi hangjuk.
    De a Slidersé jó volt. Szerintem az összesnek jól eltalálták a hangját.
  • Xboxman
    #83
    loálok vagytok mindeketten:P
  • PResident Evil
    #82
    miért is ?
  • FtranX
    #81
    A slidersnél elég jól eltaláltá a szinkron hangokat. Miután abbahagyták a vetítését az RTL-en, sokáig nosztalgiám volt, amikor meghallottam máshol a Sliders "hangjait". :P
  • gz8
    #80
    Láttál már X-aktákat eredetiben? Mulder ügynöknek is eléggé gáz a saját hangja, Scullyé nem különben. A német szinkronban meg nem is lehet igazán megkülönböztetni őket, ha csukott szemmel hallgatsz végig egy dialógust.
    Szóval a magyar hang nem minden, de azért Sabrinában van valami kedves és romlatlan.
  • gz8
    #79
    Hát, a mellbimbó még nem minden. Ha ettől nem lesz lidérces álmod, akkor semmitől
  • Guest
    #78
    Mondok jobbat: :)))



  • Speth
    #77
    Hát szerintem...főleg az elején Lloyd elég béna...szeintem nem is szép. Vannak részek amikor igen, de amúgy tök átlagcsaj, vagy még kicsit alatta is van. De a szinkronhangja az jó.