716
S_76557.jpg
  • Xboxman
    #76
    szvsz a kőrúton 10x jobb nőket lehet látni(mondjuk Lloyd kisasszony se kutya:)
  • gz8
    #75
    Én inkább Sabrina Lloyd miatt nézem, itt tessék kutakodni!
  • FtranX
    #74
    Most jut eszembe, hogy a Reality TV-nek is szinte kizárólag az a Zone stúdió készít szinkronokat. Télleg borzalom.
  • Guest
    #73
    A Viasat egy időben egy nagyváradi szinkronstúdióval dolgoztatott (Zone Studio, vagy mi a halál), na azok a szinkronok olyanok is voltak... (Lásd pl. Voyager 7. évad.)
    Azóta csak halkan merem szidni a mostani magyar szinkronokat, mert kiderült, hogy még innen is van jócskán lefelé...
  • FtranX
    #72
    erről a román szinkronról mesélnél bővebben?
  • FtranX
    #71
    de igen
  • Braveheart
    #70
    Ez nem az a sorozat amiben a főszereplők párhuzamos világokból próbálnak hazajutni?
  • Augustus Gigo
    #69
    majd az új szezomokat pedig román szinkronnal oldják meg miint tette azt volt viasat barátunk a voyagerrel
  • FtranX
    #68
    igen meg
  • Guest
    #67
    Tényleg, megtartották a régi szinkront?
  • Marki
    #66
    Na, hál'istennek újrakezdték, kb. 6 éve várunk erre. Fura, hogy most a TV2-n van, de nem ez a lényeg. Remélem, az RTL-lel ellentétben itt végig leadják!
  • Lazarus
    #65
    te is az vagy
  • PResident Evil
    #64
    lol a sliders
  • FtranX
    #63
    Jó lenne, ha legaláb úgy adnák, mint a Star Trek-et a Viasaton, hogy szombaton és vasárnap délután 2-2 részt leadnak. Legalább lenne mit nézni felkelés után.
  • Guest
    #62
    De nem akkor lesz Sliders első része... ;)
  • RelakSfromhome
    #61
    mi majd 9-én fogunk dógodzani...
  • Guest
    #60
    A pi... fenébe, lemaradtam... Szombati munkanap suxx... :/
  • Speth
    #59
    Én is imádtam régen ezt a sorozatot!!!! Mikor először megláttam, hogy lesz...nagyon ráizgultam, de már nem olyan volt mint először. Már nem emlékeztem az első részre, de várom, hogy "beinduljon".
    Csak az a bibi, hogy hetente egyszer fogják adni?! Ez senkit nem bosszant? utálom az ilyet!!!
  • RelakSfromhome
    #58
    Azé a ruszki USA sem rossz :)(jövő 7) :)
  • Xboxman
    #57
    sajna:/
  • Xboxman
    #56
    Majdcsak azután lesz igazán érdekes ,hogy az időzítő giroszkópját queen(vagy ,hogy írják)női alteregója átálítja 500km-es spektrumura(utána Los Angelesben fognak földet érni)
    Dinos világ rulez:)
  • RelakSfromhome
    #55
    És te kihagytad, mi? De a legelső vetítéskor mintha az első két részt egyben adták volna...
  • ollie
    #54
    váááááááá

    ez kúúúúúúúl lehet!
  • RelakSfromhome
    #53
    1 arc mesterséges gravitációt akar kifejleszteni, de helyette egy interdimenzionális féregjáratot csinál. Van egy időzítője, ami segít a visszajövetelben. Viszont az első komolyabb csúszásnál egy tornádó elől kell elmenekülnie neki és társainak, ezért megpiszkálja a kütyüt. A hiba ott van, hogy innentől nem találják a hazavezető utat, mert mindig újabb és újabb világokba jutnak.
  • ollie
    #52
    na most akkor mi a franc ez a Sliders?
  • RelakSfromhome
    #51
    nem kedve a szerencse, látom...
  • Xboxman
    #50
    A büdös kurva életbe!A tetves videónk pont most szart be és csak a reklám utántól tudom fölvenni

    Valaki nem tudja átmásolni kazira vagy valami?Naon kéne a teljes epizód(ahányszór ismételték a sorozatot annyiszor nem sikerült fölvennem ezt a részt)
  • ollie
    #49
    Mi ez a Sliders? Nem hallottam még erről.
  • RelakSfromhome
    #48
    no, mindjárt indul
  • RelakSfromhome
    #47
    Van? Lesz ... két és fél óra múlva :P
  • Degec
    #46
    jeee!!!
    újra van!!!
  • FtranX
    #45
    Remélem, hogy végre leadják az összes részt és nem hagyják félbe.
    Sajna ahogy más fórumokon olvastam az RTL annak idején nem vette meg az összes évadot, nem is lehet leszinkronizálva az egész, úgyhogy szerintem a 3. évad végén számítani lehet majd néhány "hangváltozásra".
  • FtranX
    #44
    Yupeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! A kedvenc sorozatom volt!
    TV2 Egy kicsit azért lehetne később, mondjuk 17 h-tól.
  • Guest
    #43
    #29, #30 :)))
  • I.C.ram
    #42
    Időpont az mikor? Hány órakor?
  • Lacee
    #41
    csak nem! az betenne a feelingnek...
  • Guest
    #40
    Ugye nem lesz újraszinkornizálva?
  • HuAn82
    #39
    Na végre valami jó hír!!
  • Lacee
    #38
    hát lehet... de szvsz a Dawson és a haveroknál (ami eddig volt 15:30kor) csak jobb lehet!
  • OPM
    #37
    nem

    az első részt csak 1x láttam, úgyhogy azt mindenképp fel is veszem!