716
S_76557.jpg
  • OPM
    #156
    a mai rész nem volt a legjobb, de a vége kárpótolt mindenért :)
  • RelakSfromhome
    #155
    NEM!!!
  • OPM
    #154
    hogyhogy velök jött az a Rájen csávó??
    nem és emléxem ilyere, hogy lett volna valamelyik részben

    jön valaki lottózni? :)
  • RelakSfromhome
    #153
    Ehemáno!
    Krájcsek a slidersben?!?
  • Speth
    #152
    Ez as rész is lapos volt egy kicsikét...régen jobban élveztem.
  • OPM
    #151
    én inkább most a kézit nézem :)
  • RelakSfromhome
    #150
    Megy a sliders :D
  • Daniel
    #149
    Koli hubbon tele van magyarral!
  • Daniel
    #148
    huh,régen az rtlen volt végre ujból itt ami elötte van asse kutya :))
  • Speth
    #147
    Áh! Köszi az ismertetőt!:) Most (ma) nem hagyom ki! Már tökre várom...elolvastam az előzetest...szerintem jó lesz. Bár nem annyira emlékszem már erre a részre, csak homályosan, de lehet, hogy az nem is ebben a részben volt amire gondolok...
    na mindegy. Nézze mindenki! Úgyis szar idő van odakinn!
  • FtranX
    #146
    Most egy olyan földre kerültek, ahol a földebe éppen egy meteor készül becsapódni. Esélyük sincs elpusztítani a meteort, mert ebben a világban nincsen atombomba. Pontosabban annak idején Einstein (hmm..) szándékosan hibásan tervezte meg a gyújtószerkezetet. Csak az atombomba hibás gyújtószerkezettel ellátott változata van meg. Ebből a professzor meg egy idióta srác csinál egy működő bombát és azzal robbantják fel a meteort. Ennyi.

    Szerintem jó rész volt.
  • Speth
    #145
    Na most mi volt benne mert én meg nem láttam!!
  • [HUN]PAStheLoD
    #144
    Yes SiR!

    15:30
  • Speth
    #143
    Na ma lesz, úgyhogy mindenki nézze!:]
  • ollie
    #142
    köszi!
  • FtranX
    #141
    Szombaton 15:30-kor a TV2-n.
  • ollie
    #140
    Melyik adón megy ez és mikor? Eddig soha egy rész nem láttam belőle.
  • Tikal #139
    hulla szar műsor, nem értem miért van az hogy akárhova kerülnek egyikük mindig valamilyen vezető vagy ellenállás szervező a lényeg hogy mindig ők a "jók", az elnyomottak, kezd uncsi lenni ez a történet, miért nem vmi nagy hatalmu ember lesz belőlük? ja és a rendezés ultra béna :) szvsz
  • OPM
    #138
    miért? ki nem elmékszik még mire?
  • Xboxman
    #137
    Én se emlékszem ilyesmire...
  • Marki
    #136
    Én nem láttam, de akkor biztos a 0. fertőzöttös rész volt. Kétszer láttam.
  • KG21
    #135
    Néztem én is, a legjobban az állandóan visszatérő taxis tetszik:) Mindegyik világban ugyanazzal az öreg tragaccsal taxizik
  • Speth
    #134
    Hát én nem hiszem, hogy addig leadják. Talán most ez csak ilyen "beetetés", és ha látják, hogy van ráigény, akkor sűrűbben adják majd. De ezt csak én gondolom így. Mert nem sok értelmét látom, ha csak hetente adják...

    De a Sliders nem a Vissza a jövőbe!:)
  • OPM
    #133
    dehogynem
    de mér nem bomlott meg a tér-ido konituum amikor találkozott az alteregojával?? :))
    jaja, leszenk már durvább részek, pl amikor lelövik a prof-ot

    de ha ilyen ütemben adják (heti 1x), és a full sorozatot lenyomják, akkor mikorra ér véget? 4-5 év? :)
  • Speth
    #132
    Na mivan? Most nem nézte senki?? Pedig jó volt! Quinn hosszú hajjal...és az is vicces volt amikor a síró ember mondja Quinn altergójának, hogy nem meleg, mivel az egy gyűrűt ad át neki.:) És a vége is tök jó volt. Meg amiket flashelt a Wade (így írják??) az is tök vicces volt!:)
    Most még az elején tök sokat poénkodnak, de emlékszem a vége felé amikor már kromagok is vannak, már nem annyira.
  • [HUN]PAStheLoD
    #131
    lol :) mekell nénnem :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #130
    na megnéztem az első részt meg a másodikat..
  • Xboxman
    #129
    pl dc-ről
  • FtranX
    #128
    hol lehet letölteni?
  • Xboxman
    #127
    Nah már van magyar tv rip is
  • Augustus Gigo
    #126

    Hát igen hazaérnek, csak a crommagok lerohanták a homeworldjüket+ kiderül quinn nem is onnan származik, hanem egy fejlettebb civilizáció tagja. Ezután majd csatlakozik hozzájük quinn öcsikéje és a crommagok elleni csodafegyvert keresik világról-világra. Sajna régen nem adták végig így csak addig tudom, míg elvileg megtalálják quinn és öcsse világát, ahol tárt karokkal várják a szülők gyermekeiket, d eott sincs semmi rendben folyt... köv... REMÉLEM!
  • Lacc
    #125
    Ejha, azért elég összetett története van ennek a sorozatnak, fel se tűnt mikor jónéhány évvel ezelőtt megnéztem vagy 2 részt :P
  • Xboxman
    #124
    ótóbalesetbe megholt a faterja
  • RelakSfromhome
    #123
    De haza fognak érni, csak otthon is lesznek apróbb gondok...
  • [HUN]PAStheLoD
    #122
    hahaha akkor semmiről nem maradtam le :)

    azt httem legalább az 1 rész izgalmasabb mint a többi (presze azok is jók)

    de sose érnek haza :DD
  • RelakSfromhome
    #121

    1. rész
    Egy diják antigravitációs gépet akar művelni, helyette valami fura örvény az eredmény. Van egy táblányi képlete, amit képtelen megoldani, de az örvénybe ezt-azt beküld, a labdáját vissza is kapja belőle. Azért nem kamerát küld, mert az elektromágneses erők hazavágnák a stuffot.
    Egyszer kipróbálja saját maga is. Azt hiszi, hogy rábaszott, nem megy a dolog, de fura dolgok történnek. A piros a szabad, a zöld a tilos jelzés, Elvis koncertezik 1000L, a kertajtójuk meg van olajozva, anyuci meg várja a kistesót, akinek a kertész az apja.
    Quinn örül a fejének, de mikor a proffal beszélni akar, az majdnem leüti, a boltból kirúgja a főnöke, a barátnője meg valami csókot emleget. Aztán otthon találkozik saját magával, aki a kalamajkát okozta. A másik énje megoldotta neki az egyenletet, és elmondja, hogy az időzítőt a visszatérés előtt nem ajánlott babrálni, de az okát már nem tudja elmondani.
    Quinnhez beállít a prof, meg a kiscsaj, hogy kérjen tőlük elnézést legalább, mikor megmutatja nekik a játékszert. Átmennek egy másik világba, de a túl nagy ráadott energia miatt az örvény elszabadul, és egy Síró Ember nevű néger énekest is beszippant kocsistul ("Láttam istent, és egy Cadillac-et vezetett"). A világ, ahova értek, egy globális katasztrófa miatt megfagyott, és miközben a kocsiban várnak, jön egy tornádó, úgyhogy az időzítő lejárta előtt elmennek a világról. Hazaérnek, minden ok.

    2. rész
    Hazaérnek, minden ok. (nem véletlenül ismétlek!) Síró Ember megy a koncertjére, kiscsaj telefonálni, a prof, meg Quinn dumálnak, majd majdnem hanyattesnek, mikor Lincoln szobra helyén Lenin (!) szobrát találják. A kommunistázó csöves éppen tömegeknek szónokol talpig öltönyben, és mivel a kiscsajnak (a neve istennek nem jut eszembe) nincs telefonálási engedélye, el akarják kapni.
    Mikor a Síró Ember (ezentúl inkább Brown) fizetni akar ataxisnak egy hídnál, lefogják, mert nem piros, hanem zöld dollárt adott. Mikor a prof fizetni akar a hoddogért, akkor hármójukat elvezetik az ellenállás bázisára (züd olcsi ;). kiderül, hogy a kiscsaj itt az ellenállás vezetője, a prof meg főmufti a komcsiknál. Szervezkednek egy idejig, majd elindul a banda, hogy kihozzák Brown-t, meg a kiscsaj alteregóját.
    Egy túlbuzgó őr miatt viszont lebuknak, tűzharc, meg minden, de megvan Brown is, meg a kiscsajok is, bár az ellenállás vezetője alteregót lelövik.
    Ezután az ellenállás új lendülettel lát neki a dolognak, hőseink meg hazamennek.
    Otthon kifogják ua. a taxist, aki beköpte Brown-t, de itt majdnem autogramot kér tőle :) Otthon nyikorog az ajtó, tök jó minden, viszont vacsora alatt hazajön Quinn apja (hogy a saját Földjén meghalt, vagy csak faképnél hagyta a bandát, azt nemtom)

    Csak ha van olyan elvetemült, aki még nem látta, de meg akarja nézni
  • [HUN]PAStheLoD
    #120
    brühühüh :/ mért pont szombaton hétközbe nem lehetne?

    na midnegy.. akkor kutatok a neten.. vagy mondd mi történt az 1. kettőbe
  • RelakSfromhome
    #119
    tv2-őn, a Csillagkapu előtt, szombatonként 15:30-tól
  • [HUN]PAStheLoD
    #118
    ja igen akkor öngyilkos leszek ha nem szerzem meg!

    hol megy?
  • RelakSfromhome
    #117
    Az első két részt nem láttad :P