490
Help
  • Anee
    #20
    Hát nemtom én most e két telefont néztem ki magamnak:

    illetve

    Úgy igazán jobban tetszene a 87 csak árban...
    de a 67 meg túl nokiás
  • Coine
    #19
    Egyik oszt. társamnak, ilyen aranyoskája van...komoly cucc...

  • Coine
    #18
    őreá gondoltál ? :)



    Kinézetre ezek a telók a szimpik, amúgy nekem is elegem van a szappantelókból, főlleg, mert nekem is, olyan van, mondjuk kész csoda, h. még működik :D ahányszor már leejtettem...
  • Anee
    #17
    Azért még emberi árban.
    Coine:Ne T65-öt vegyél ha Ericcson mellett adod le a voksodat hanem T66-ot.Az kisebb s talán valamivel többet tud..csak drágább s egyik mobilforgalmazónál se nagyon van.De a T68 után az a második legszimpibb Ericcson
  • CSOCSO
    #15
    nagyon lehúzták mikor érdeklödtem felőle az egyik gsm boltban... aszondták szar az egész..amugy szvsz nem rxont kéne venni ganem nokia-t értelmesebb menü könnyebb kezelés.. ha rxon akor csakis t68... amugy nekem is ez tetszik alegjobban most az rxonok között( a t65) mondjuk a gombjai nem tetszenek... de az 8
  • Pheel
    #14
    Szerintem árban van. Bár ilyenem nem volt, de volt már Ericsson-om, úgyhogy személy szerint csak legvégső esetben venném meg, de ha nincs bajod a céggel, akkor jó lehet.
  • Pheel
    #13
    9210i? Az is kevés embernek van :) Ilyen még a 2110 is :))))
  • Coine
    #12
    Ericsson T65-ről mi a véleményetek ?

  • Anee
    #11
    Panasonic GD67/87-es mennyibe került pesten bruttóba kártyafüggetlenül?
    Ezeket néztem ki magamnak...semmiképp se néptelefont akarok
  • zero_cool51
    #10
    nem tud vki olyan warez oldalt, ahol nokia cuccok vannak? logomanager, stb..
  • Pheel
    #9
    Belefér. Nem is drága, nem is tud keveset, bár kicsit csúnyácska szerintem. Jól jársz vele, ha el tudod viselni a külsejét.

    Esetleg további info-ért elmehetsz a www.telefonguru.hu oldalra.
  • zero_cool51
    #8
    én ,kinéztem magamnak a 3510-est. vélemények? ha jol tudom, a memoriája mint a 6210-nek (150 sms, 50 képüzi.
  • mikike
    #7
    T720
    ha van pénzed
    nem tudtok valakit aki betanít a mobiltelefonok javításába?
  • Pheel
    #6
    J70 jó teló annyiért, amennyiért adják. Persze vannak sokkal jobbak is nála, csak azok drágábbak.
  • Pheel
    #5
    A GD 76 vagy melyik (az új színes kijelzős) már nem olyan gázos. :) Bár az ikonjai elég gagyik :)
  • Tovi
    #4
    És mi a vélemény a Sony J 70-ről? Jók ezek a telók, vagy csak szupercsicsásak?
  • Pheel
    #2
    6310i, 6510 vagy 8310. Ezekkel érdemes ma kezdeni, ha telefont akarsz. Ha multimédiás kütyüt, ami drága, de legalább alig használod az extráit, akkor 7650 vagy T68i. A 6210 és a 8210 felett eljárt az idő.
  • zero_cool51
    #1
    rászántam magam a jó öreg 3210-esem lecserélésére. na most milyen telot vegyek? 33-as széria nem kell, mert mindenkinek már az van. én a 6210 és a 8210 között filózok. mindenképp nokia kell. vélemények?