490
Help
  • Tomcat
    #352
    Cső macó!

    R210 -esem van, s nagyon tuti. Szóval szerintem 1értelmű, melyiket kell venned. :)
  • Coine, The A&O
    #351
    Vaz ez tényleg jó dolog, csak az gáz, h. pannonos SIM-em van, ki kéne üttetni meg akkor...
  • GregSB
    #350
    "Ezenkívül még lehet mondani 20k alatti kártyás telókat (nem előfizus v. kártyafüggetlen), csak ne Nokiákat."

    Az Ericcson T65 19990 vodánál :) Ha visszaolvasol kiderül, hogy 3ból 3 ember elégedett vele :)
  • Coine, The A&O
    #349
    Itt írnak az LG-ről.
    http://www.mobiltelo.hu/tesztlgb1200.html
  • Penya
    #348
    Egyertelmuen Samsung
  • Dzsini
    #347
    rákeresel google, és találsz...
    Alca 511 szerintem szintén akörül van..
  • Coine, The A&O
    #346
    Hol van az a pár online review ? :)
  • Coine, The A&O
    #345
    Ezenkívül még lehet mondani 20k alatti kártyás telókat (nem előfizus v. kártyafüggetlen), csak ne Nokiákat.
  • Dzsini
    #344
    Samsunggal már szórakoztam, az jó... az LG passz... meg kell nézni pár online review-t...
  • TomBond
    #343
    Samsung!!!
  • Coine, The A&O
    #342
    Mit tudtok erről az LG telóról ?



    Szerintetek ez az LG vagy ez a Samsung éri meg-e jobban ?
    Árban nagyon hasonlóak.

  • GregSB
    #341
    Upsz, ez TomBondnak ment.
  • GregSB
    #340
    Érdemes itt szétnézni: wap.lap.hu

    Én már be is raktam pár bookmarkot :)
  • Pheel
    #339
    Nekem sem hiányzott a magyar T9, amíg nem volt. Most viszont, hogy megszoktam, már nagyon zavarna, ha nem lenne. 10 éve még a mobiltelefon hiánya sem zavart annyira, gondolom téged se :)
  • GregSB
    #338
    Nekem egyáltalán nem hiányzik, és igenis apróság SZVSZ.

    Wap oldalak engem is érdekelnek, a napokban fogom aktiváltatni a GPRS-t a telefonomon.
  • Lteebee
    #337
    Asszemnincs
  • Pheel
    #336
    A Westel WAP-portálja elég jó kiindulásnak...

    Amúgy nem akarok rosszmájú lenni, de szerintem az ilyen kis "apróságok", mint a magyar T9 hiánya éppen eléggé indokolják, hogy még csak egy napon se emlegessék a T65-öt egy N63XX+(i)-vel...
  • TomBond
    #335
    Ha már a WAP-nál tartunk nem tudtok valami jó magyar WAP oldalt?

    GregSB: Én úgy tudom hogy ebben a telefonban még nincs benne a magyar nyelv támogatása, egyébként a BEÁLLÍTÁSOK -> NYELV -> T9-BEVITEL -nél tudod bi-ki kapcsolni!
  • Pheel
    #334
    Na ezért van nekem inkább rádió a telefonomban

    Bár vannak ilyen idióta játékok is, de valahogy nem kötnek le. Inkább WAPozok, ha már annyira unom magam...
  • GregSB
    #333
    Vegyél. Nekem viszont nagyon jól jön, van olyan nap amikor 2-3 órát is bkv-zok a városban.
  • Pheel
    #332
    Én sem, sőt szerintem senki sem. De nem is nagyon akad rá példa, hogy erre szükség legyen.
  • Pheel
    #331
    Baze! Erre nem mondok semmit, csak annyit, hogy ha játszani akarok, veszek egy GameBoyt :)
  • GregSB
    #329
    Nekem ami most nagyon bejön a telefonban a komolyabb tulajdonságok mellett az a Tetris! :)

    Eddig szinte soha nem játszottam a telefonnal, nokián néha kígyoztam de hamar meguntam, a Tetrist viszont imádom! :)
  • Pheel
    #328
    R310, de mondom, nem a tudása volt az oka a benyomásnak. Abban simán jobb az a telefon, mint egy 3310-es. Márpedig egy kategória. :) Előtte 3210-es Nokiám volt, azt visszasírtam, pedig az jóval kevesebbet tudott. Most megint Nokiám van és nem cserélném semmire a jelenlegi kínálatból, max egy 6610-re. :)
  • GregSB
    #327
    LTeeBee, TomBond:

    Nektek van magyar nyelvû gyorsszótár az SMSírásnál? Mert elvileg benn van a telefonban, de nem tudom hogy kell bekapcsolni :)
  • GregSB
    #326
    Milyen ericcsonyod volt? Csak mert nekem is volt korábban, és a T65 nagyon kellemes csalódás volt utánna.
  • Pheel
    #325
    Részben igazad van, de nem minden esetben. Nekem több, mint fél évig volt Ericssonom, de éppen abból a tapasztalatból kiindulva (nem tudás, hanem rendszerezettség és sebesség) nem vennék újra a cég termékeiből.
  • TomBond
    #324
    Nekem eddig semmi bajom nem volt vele (bár hallottam én is hogy az első széria hibás volt és fagyott)

    A nokia vs. ericsson kérdésre csak annyit nekem is volt nokiám is azzal is meg voltam elégedve meg ezzel is meg vagyok elégedve. Mindenki azt isteníti ami neki van, egyiksem jobb mint a másik!!!
  • Pheel
    #323
    Igen, azért. Neked azért.
  • GregSB
    #322
    "A 6XXX(i) telefonok nem véletlenül kerülnek többe, mint egy T65-ös..."

    Hát igen, nem véletlenül. Azért mert rá van írva hogy NOKIA.
  • Pheel
    #321
    Ja, ha te flipperezésre használod a telefonod, akkor neked lassú lesz. De egy rendes flippergép se sokkal drágább :)

    A 6310i-nek ősszel jött ki olyan szoftvere, amivel már akkor sem kell várnod az sms inbox-ba lépéskor, ha mondjuk 100 sms van benne. Erikfia pont az sms kezelésében a leglassabb.

    A 6XXX(i) telefonok nem véletlenül kerülnek többe, mint egy T65-ös...
  • Laalee
    #320
    a masik meg vegyel 20e ert 6310 est :D
  • GregSB
    #319
    vehetek...
  • Laalee
    #318
    azert a 6310 sem eppen a sebessegbajnok hamar itt tartunk :D

    a flipper kulonosen erdekesen mukodik fel nap mire feldolgozza hogy utni kene... :D
  • GregSB
    #317
    Mindkettő Nokiát volt már szerencsém kipróbálni, úgyhogy asszem nyugodtan veszek rá mérget.
  • Pheel
    #316
    Háááát. Erre mérget azért ne vegyél... ;-)
  • GregSB
    #315
    Engem nem zavar hogy egy kicsit lassú, a rivális nokiák (6210, 6310) sebessége is ugyanilyen!!
  • Pheel
    #314
    Csak kár, hogy a valóságban közel sem ilyen gyors... :(
  • GregSB
    #313
    Aki akarja itt kipróbálhatja a T65-öst :)
  • GregSB
    #312
    Az első töltésnek 10 órásnak kell lennie. Legalábbis ezt mondták ahol vettem a telót :)