490
Help
  • Pheel
    #66
    Azért ne viccelj már! Telefonról beszéltem. A Motorola v2288 nem az. :) Alcatellel meg úgy vagyok, hogy szépek meg minden, de nekem nem tetszenek. Úgy értettem, hogy hány olcsó Nokia (a telefon szinonímája számomra - bocs)-ban lesz rádió. :)
  • Anee
    #63
    Pheel én is így vagyok a telefonvásárlással mint te. Én egyszer akarok eyg high-end telefont venni amely akár 4-5 évre is jó és még akkor sem lesz gagyesz.
    Dönthetsz mi a jobb: venni évente 30 ezerért egy szuper Siemens telót vagy pedig venni 100 körüli pénzért egy hosszú idejű befektetést.
    Jha és a 67 72+áfa.kártyafüggetlenben
  • Dzsini
    #62
    te is :) már megdumáltuk
  • Coine
    #61
    Válasz 'Laalee' üzenetére (#28)

    láss, ne csak nézz !
  • Pheel
    #60
    Lehet :)
  • Dzsini
    #59
    nem szoktál az 'általános' hangviteléhez? :o) meg nem ismered az itt hozzászólók stílusát :)) (meg kétballábbal keltél fel ;) )
  • Pheel
    #58
    Minden forgalomban lévő Nokia telefonhoz van adatkábel, kivéve 6510 és 8310. Ahhoz csak szervízkábel van, ahogy tudom.
  • Pheel
    #57
    Lehet túl érzékeny lettem ma? :)
  • Dzsini
    #56
    pheel: Coine nem neked írta... szépen ott vannak a 'Válasz...'ok :)
  • zero_cool51
    #55
    szóval létezik ilyen. ok. thx
  • Pheel
    #54
    Nokia bolt, bár ott drága. Kis szerencsével MediaMarkt, az olcsóbb valamivel. Esetleg jó ismerős, aki sokat "foglalkozik" telefonokkal vagy mobilboltok.
  • zero_cool51
    #53
    nem tud valaki nokia 3510hez adatkábelt honnan lehet szerezni, és hogy van e egyáltalán?
  • Pheel
    #52
    Kíváncsi leszek, hogy egy éven belül hány olcsó telefonban lesz rádió. :)
  • Pheel
    #51
    Hát tudod, ha ezt nekem írtad, akkor inkább nem mondom el, hogy melyik felmenőddel kapcsolatban kezdtem találgatni a munkaviszonyát illetően...
  • Dzsini
    #50
    pheel: mindent tud amire szükségem van, egy normális szoftverrel, erős antennával, és jó aksival. (akkoriban még nem volt S.A40 :o) )
    másik meg... attól, hogy valami a rendelkezésemre áll még nem válik kötelezővé, hogy használjam (T9 pred. szövegbevitel, hangtárcsázás...), ha nem érzem szükségét... ha lenne benne elektromos légycsapkodó, attól még azt se használnám csak azért mert van... a számítógépen sem játszom, pedig azt is lehetne... meg nem modellezek 3dben (bryce-ozok néha just4fun), meg nem írok játékot... mégis van, mert vannak funkciói amikre szükségem van.
  • zero_cool51
    #49
    nem tud valaki nokia 3510hez adatkábelt honnan lehet szerezni, és hogy van e egíáltalán?
  • Coine
    #48
    de menőtelcsi.
    a srác amúgy diszkós, tehát feszíteni kell új telóval...
  • Laalee
    #47
    lenyegeben azert nincs ertelme draga telefont venni, mert 1 ev mulva ugyanezt a szolgaltatast megkapod a neptelefonokba is harmad aron.
  • Pheel
    #46
    Arról már főleg nem tehetek, hogy veszel magadnak egy normális telót (A701) és nem használod a tudását. Azzal a hévvel, amit mondtál, simán vehettél volna egy Siemens A40-est extra LiPolimer aksival és kész...

    Nem bunkóztam szerintem, csak próbáltam megcáfolni a "minek a sok extra egy telefonba, úgysem jó semmire" álláspontodat. Én olyan vagyok, hogy csak akkor veszek Porsche-t, ha száguldozni akarok, de akkor azt veszek. :)
  • Lteebee
    #45
    ja tökégő
  • Dzsini
    #44
    igen, a legnagyobb előnye :) hogy is felejthettem ki...

    (illene már ezt a nyaralósdit lecserélni...)
  • Laalee
    #43
    es meg rákot is vacsoralhatsz vele... :D
  • Dzsini
    #42
    ja, van hanghívás, hangrögzítés, wap, meg minden matyóminta nekem is (Alcatel 701), de not in use... a 100 sms is csak azért jó, hogy ne legyen para, ha nem vagyok sok napig otthon hogy learchiváljam ami kell :)
  • Dzsini
    #41
    így érthető :)
    én tudom magamról, hogy a lent említettek mellett nem használom semmire.. rádióm van külön, papír-ceruza van nálam... az infra még oké, a többi szerintem (és szerintem a legtöbb (f)elhasználó számára) felesleges.
    aksi meg bármikor tölthető(LiP2), és minimum 1 hétig bírja normál használat mellett :)
  • Lteebee
    #40
    Ha irigyelnélek,vennék,de

    gprs-t nemhaszn.
    rádióm van
    időzített profilváltás nemizgat
    kibírom,hogy 3 naponta töltök

    a többit tudja 320-as rxonom

    a mellényzsbem leszámítva minden zsebemben elfér

    nem értem,miért kell bunkózni
  • Efreet
    #36
    "Témák törlése:
    Hasonló tartalmú/című téma már létezése esetén."
    lehet itt folytatni.


    Shiver | ma 00:04 | Válasz erre | #2
    és hogy mikor?
    Shiver | ma 00:04 | Válasz erre | #1
    P800 egy über telefon lesz csak lehetne már kapni.
    Nem tudja valaki mennyié lesz??
  • Mike
    #35
    Tudja vki melyik a legdrágább telefon? mert azt akarom megvenni. És miért? mert nekem az jár
  • Lteebee
    #34
    Jár a két pontés akét köcsög!

    Mennyi gazdag gyerek netezik!
  • Dzsini
    #33
    tudás.. mire használod sms-ezésen meg telefonáláson kívül?
    (ok, ébresztés határidőnapló még illik... de más...?)
  • Jasmin
    #31
    most egy Nokia 8850-em van, és teljesen elégedett vagyok vele...nem is szeretném lecserélni, bár először csábított a SonyEr. T68i, de inkább nem...nokia-párti vagyok :)
  • Jasmin
    #30
    egyik samsung sem ébreszt off-ban :( - én samsung rose-t akartam, de ezért nem kellett...nekem létfontosságú ez a funkció
  • Laalee
    #29
    mi mi? kuldhetsz hudeszupi kepecskeket a csilivili telefonodrol...
  • Laalee
    #28
    ez egy rakasz szar az arahoz kepest
  • VinylToy #27
    Most ez mi???

    Október 15-től a Pannon GSM havidíjas és kártyás ügyfelei számára egyaránt lehetséges multimédiás üzenetek küldése és fogadása, akár nem MMS-képes telefonnal is - Szilveszterig ingyenesen.



    Október 11-i sajtótájékoztatóján a Pannon GSM bejelentette, hogy hálózatán október 15-től bevezeti multimédiás üzenetküldési (MMS) szolgáltatását, melynek részeként lehetőség van olyan előfizetőknek is MMS-t fogadni, akik nem rendelkeznek erre alkalmas mobiltelefonnal. A szolgáltatás részeként multimédiás üzeneteket az MMS Album segítségével küldeni is lehet, sőt egy webes felület segítségével szerkeszteni is.

    A Pannon GSM multimédiás üzenetküldő szolgáltatásának egyik fő jellemzője, hogy a küldőnek nem kell tudnia, vajon a címzettnek van-e MMS képes készüléke. Amennyiben rendelkezik MMS készülékkel és MMS szolgáltatással is, akkor telefonjára fogja megkapni az üzenetet. Ha mégsem, akkor SMS-ben kap értesítést, hogy multimédiás üzenete érkezett, valamint az SMS tartalmazza annak webes elérési útvonalát. Az üzenetet a címzett a rövid szöveges üzenetben megadott azonosítója és jelszava segítségével tudja megtekinteni.

    A Pannon GSM multimédiás üzenetküldő rendszerét a finn Nokia szállította.

    Mindezeken felül az MMS készülékkel rendelkező ügyfelek MMS hírcsomagokat rendelhetnek. Amennyiben előfizetnek a szolgáltatásra, úgy különböző témakörökben (üzleti, sport, színes és magazin hírek) napi több MMS-t kaphatnak. Ez csomagonként hozzávetőlegesen napi három üzenetet tartalmaz, melyek segítségével tájékozódhatunk a legfrissebb tőzsdei információktól kezdve az időjáráson keresztül egészen a könnyűzenéig - mindezt képekben és hangokban.

    A szolgáltatást ugyan regisztráció útján meg kell rendelni, azonban sem csatlakozási, sem pedig havidíjat nem kell érte fizetni. A bevezetéstől kezdődően egészen 2002. december 31-ig az MMS készülékekről küldött üzenetek ingyenesek.

    A kedvezményes időszak lejárta után is a küldött multimédiás üzenetekért nettó 100 (bruttó 125) forintot kell fizetni, mindezt függetlenül a tarifacsomagtól, az üzenet méretétől, illetve attól, hogy az MMS-t mely napszakban küldtük.

    Az MMS Albumnak szintén nincs sem csatlakozási, sem pedig havidíja. Az MMS Album szolgáltatás webes felületéről küldött üzenetek a szolgáltatás bevezetésétől kezdve, tarifacsomagtól, napszaktól és az üzenet méretétől függetlenül nettó 100 (bruttó 125) forintba kerülnek.

    Az MMS hírcsomag megrendeléséért nettó 100 (bruttó 125) forintot kell fizetni, azonban az előfizetők ezért a díjért 2002. december 31-ig ingyenesen kapják az MMS hírcsomagokat. 2003-tól a hírcsomagok havidíjas szolgáltatásként vehetők igénybe.

    Klaus Holgaard Rasmussen, a Pannon GSM vezérigazgatója a sajtótájékoztatón a bejelentéssel kapcsolatban elmondta: „a monopólium szigorítása az ország érdekét szolgálná, mindenesetre várakozásaink óvatosak a WAP és a GPRS korlátozott sikerei miatt.”

    A világ GSM szolgáltatói közül elsőként a Westel indította el teljes körű kereskedelmi MMS szolgáltatását idén áprilisban.

    Forrás by Terminal
  • Dzsini
    #26
    RTFM szindróma :)

    (Read The F..kin' Manual)
  • Lteebee
    #25
    Addig jelez még el nem olvasod.

    Lapozgasd kicsit a használati útmutatót!
  • Lantee
    #24
    Ez a Panasonic 87 jól néz ki! Mennyit kóstál HUF-ban?
  • Lantee
    #23
    Aki jót akar magának, ne vegyen SAMSUNG telót!
    Nekem most egy SGH-A300-asom van, de a faszom kiwan vele!

    1. Kikapcsolt állapotban nem ébreszt! (komoly mi?)
    2. Addig csipog, ha üzeneted jött, amig el nem olvasod! (kifejezetten hasznos amikor alszol)
    3. Az SMS küldés bonyolultabb, mint egy AMIGA programozása! :)
    4. Nem tárolja az elküldött üzeneteket!

    Szóval most én is egy új telón gondolkodom, csak az a baj, hogy úgy megszoktam az Aktiv Flip-es cuccokat, hogy más már nem is kell!!

    Ötletek?
  • Pheel
    #22
    Álmodik a tömegnyomor? :))))))
  • Lteebee
    #21
    A 87 meg túl samsungos.