490
Help
  • Jano
    #268
  • Pheel
    #267
    Ja! Úgyis te vagy a legokosabb :))))))
  • Jano
    #266
    Kár vitázni azon, hogy ki okosabb kinél.
  • Blasta
    #265
    Hát minden esetre ne általánosítsunk....
  • Lteebee
    #264
    Azért, mert értenek egy termék piaci pozicionálásához még nem okosabbak(nálam legalábbis nem).
  • Blasta
    #263
    Nálunk, tehát az SG-s forumozóknál nem okosabbak?????
    Mert ezt nem hiszem....
  • Lteebee
    #262
    Egyébként a marketingesek nem okosabbak nálunk.
  • Pheel
    #261
    Általában a 6-os szériájú Nokia telefonok nem éppen gizdázásra valók. Persze lehet arra is használni őket, de erre a célra vannak olcsóbb, kisebb tudású, de NAGGGGGYON MENNNNNŐ telefonok is. (ha meg kellene neveznem márkát is, akkor Motorola V széria meg a Samsung-ok kicsit drágább modeljei)
  • Blasta
    #260
    Engem úgy különösebben nem érdekel, csak most olyan telcsit szeretnék, ami az is marad még vagy 2 évig....
    Ezért néztem ki magamnak a 6610-est.
  • Jano
    #259
    "Hazugság
    Alávaló hazugság
    Statisztika"

    A statisztika helyére bármilyen 'jövőbelátó' felmérést rakhatunk. :))
  • Dzsini
    #258
    a marketingesek és minden gazdasági okosember legnagyobb beégése a magyarországi mobiltelefónia ilyen mértékű elterjedése... senki, sehol nem volt felkészülve rá, még csak nem is sejtette, hogy ez itt ekkora piac lesz... szóval tervezgetnek, számolgatnak... aztán úgyis teljesen másképp lesz :o)
  • Blasta
    #257
    Általában azért nem nagyon szokták a gyártók eltéveszteni az előre kiszabott irányt.
    Kvázi 20-30e Ft körüli telók divattelcsik lesznek, 50-60-70 körül a tehetősebbje gizdázik vele, 100e fölött manager-ek vásárolják. Ezzel a marketingesek (akik kicsit okosabbak nálunk) teljesen tisztában vannak még a termék elkészülte elött....

    Az adatokat nem azért írtam, mert ezek igy vannak és kész, csak szerintem kb így néz ki. Nem muszály beléjük kötni, nyilván vannak kivételek...
  • Dzsini
    #256
    az hogy kiknek készül és ki lesz végülis a vásárlóközönség, nem mindig fedi egymást...
  • Blasta
    #255
    Hát azért nem ugy van az!
    A 7210-esen látszik, hogy a divatot lovagolja meg, ergo a fiatal, mobil-gizdázóknak való a maga csili-vili kinézetével és az árával.
    A 6610-es szolid eleganciája és tudása nem épp az átlagpolgárt célozza meg, és ezt a majdani ára is alá fogja támasztani (na nem mintha megérne annyit)
  • VinylToy #254
    Én kicsit viccesre veszem a figurát remélem senkit nem sértek meg és nem lesz moderálva, de én találtam egy telefont csak NŐKNEK!!!



    :DD
  • Taranov
    #253
    Nemtom, hogy neked ez újdonság-e, de nézd meg a www.mobilforum.hu-t, otrt szoktak árulni, hátha találsz, vagy még nagyobb esély van rá a www.egyxegy.hu-n, ahol a telefon rovatan keresgélj!
  • Dzsini
    #251
    nemhiszem hogy az extrem kinezet sokat szamitana... lesz hozza funky elo meg hatlap meg csilivili kepernyovedo meg logok, es ugyanottvan mint a tarcsazos...
  • Laalee
    #250
    nezd meg a 7210 est ranezesre latszik kiknek szanjak, ennek eleg atlagos, normalis kinezete van
  • Dzsini
    #249
    valahogy nem sikerül a határt észrevennem...
  • Lteebee
    #248
    És ez miért nem az?
  • Laalee
    #247
    az neptelefon lesz, a diszkotelefon a 7210 meg az ilyen szarok :D pl a samu szines teloja
  • Dzsini
    #246
    majd az lesz, ha elég olcsó, és rákap a világ :))
  • Laalee
    #245
    ez legalabb nem diszkotelefon :D
  • Blasta
    #244
    A kedvencem: N 6610

  • Laalee
    #243
    a dell pda lesz jo ha tenyleg ugy lesz ahogy mondjak... 100-150usd vel kevesebb mint a mostaniak es ugyanaz a tudas. a minosegre meg nekem eleg a dell nev
  • Jano
    #242
    A többi béna.
  • Jano
    #241
    Casio Cassiopeia E-115:

  • Jano
    #240
    Sony PEG-S320:

  • Dzsini
    #239
    nagy, színes kijelző :) kösz... a treo300at inkább :))
  • Jano
    #238
    Tessék:



    :D
  • Jano
    #237
    Ez má vót: (6650)

  • Laalee
    #236
    az ugyanazt jelenti a kiprobalashoz nem eleg 2 ora hasznalat, ahhoz hogy eldontesem igyentelen az osszeszerelese eleg.
  • Jano
    #235
    Philips Fisio 825:

  • Dzsini
    #234
    Jano: pár pda-t linkelj be :) Motorola Accompli, Handspring Treo...
  • Jano
    #233
    Mingyá nézek. :D
  • Jasmin
    #232
    nem :)
    nagy kijelzős telcsik nincsenek?
  • Jasmin
    #231
    nem jön be, én a ha lehet, színes nagykijelzős cuccokat szeretem...
  • Jano
    #230
    SonyEricsson T100:



    (Remélem csak magamat untatom a képekkel.)
  • Jano
    #229
    :D
  • Dzsini
    #228
    erősen jobbkezes telefon...