490
Help
  • Laalee
    #187
    mas kerdes hogy ha nyaralni mesz mi a szarnak kapcsolod be a telefont...
  • Laalee
    #186
    telefont nem azert vesz az ember hogy eladja... kiveve ha kereskedo :D
  • Pheel
    #185
    Ez nagyon igaz. :)
  • Pheel
    #184
    Én voltam már ezzel a telóval 5-7 napot töltő nélküli helyen is. Nyaralás. Mégis élek :)
  • Dzsini
    #183
    és mivel a LiP aksik is bármikor tölthetőek, ez meg nem az a típusú teló, amit kirándulók vesznek, akik 1 hétre eltávolodnak esetleg minden energiaforrástól, ezért fel se tűnne, mivel mindennap pihenhet este a töltőn...
  • Pheel
    #182
    Tudomásom szerint csak a 9210i és a 7650 színes még. A 3510i és a 6610 még nem kapható.
  • Jasmin
    #181
    lehet, hogy pár ezressel nehezebb, de utána simán eladhatod...és használt telefonok között a legnépszerűbb...
    írjam lasabban?:)
  • Laalee
    #180
    az eu piac sokkal konzervativabb mint a japcsi ide azert erkezik kesobb a szines kijelzo
  • Pheel
    #179
    Ez igaz. De így a 750-essel is elmegy 10 napot :)
  • Laalee
    #178
    amugy nem is egy szines kijelzos nokia van mar...
  • Dzsini
    #177
    ellenpélda: az alca 701 is ilyen pici, van rajta egy 780as LiP aksi, ezzel 8-9 napig rezzenés nélkül elmegy... 2 éves modell.
    rápakolnak egy 800-1200 körüli szintén LiP aksit, (a 750es Li-Ion helyett) és kiröhögi, a színes kijelző miatti apró energiafelvétel-növekedést... :)
  • Laalee
    #176
    majd a miscrosoft telo :D az penge lesz :DDD felteve hogy olyan minoseg lesz mint a tobbi ms hardware, a szofvere meg lehetne ux :D
  • Dzsini
    #175
    egy határidőnaplónál mondjuk igencsak nem jön rosszul... netezésnél se árt... a többi a fun része.
    (pda telefonok rulz :o) )
  • Pheel
    #174
    Jól olvasod. A Nokia nem kapkodja el az új dolgokat. Emlékszel, hogy WAP is először a 7110-ben volt? De igaza is van. Ez a kis akkumlátor nem is bírná a színes kijelzőt. Merülne, mint gép :)
  • Laalee
    #173
    minek a szines kijelzo... ha az kell, minimum pda meretu legyen, mi ertelme a 2*3 centis displaynel hogy szines?
  • Dzsini
    #172
    6510 igencsak felsőkategóriás eszköz... de én kizárt, hogy kihasználnám a dolgait :) egy nyomorult színes képernyőt azért megérdemelt volna szerintem... jól olvasom, hogy nincs?
  • Laalee
    #171
    az adatai jok, a minosegerol nemtok mit mondani, es nalam elorebbvalo a megbizhatosag, mint hogy mindenttudo legyen
  • Pheel
    #170
    Látod? Mégiscsak jó az a telefon, nem csak azért mondom, mert nekem olyan van :)
  • Dzsini
    #169
    nekem teccik a pénztárgép dizájn :)) sajnos még csak dummy volt a kezemben belőle - nagydarab szegényke... fele ilyen vastag lenne, akkor sokkal kellemesebbnek tűnne :)
  • Pheel
    #168
    Legalább nem kell pluszban rádugni a CommuniCam-et :)
  • Laalee
    #167
    a6510 meg adatait nezve jo, vegre kicsi es sokat tud, ez a 2 nokianal nemigazan passzolt ossze.
  • Laalee
    #166
    hasznaltal mar olyat? nekem eleg benanak tunt. eleve ez a penztargep kinezet :D
  • Pheel
    #165
    Hát megnéztem. Az az antenna kriminális :)
  • Dzsini
    #164
    nemtudom.. nemhiszem...
  • Pheel
    #163
    Dehogy miért tűnt el... :(((((

    Mindegy. Leírom újra. Szóval a Peugeot 706 régebbi modell, de szerintem szebb, mint a 607 és nagyobbnak is tűnt. :)
  • Dzsini
    #162
    7650 fun :) azt nem leszólni...
  • Pheel
    #161
    Nemnem! Az a Nokia 5210. Az "OTTVAN" :)))))))

    Remélem láttad a reklámját :)
  • Jano
    #160
    Eltűnt Pheel 134-es hozzászólása.
    Szóval arra válaszoltam a 142-ben, hogy köszi.
  • Pheel
    #159
    Nem olyan, de az emberek nem ismerik és kinéznek belőle bármit :)
  • Jasmin
    #158


    nem olyan mint egy Alcatel
  • Laalee
    #157
    akkor nagymertekben hasonlit a 7650 re :D
  • Lteebee
    #156
    Nemértem alogikát.
  • Dzsini
    #155
    pheel: ottvan - google keresés simán kidob pártíz képet, ha ez nem látszik...

    hedszetesek elég zavaróak tudnak lenni... :))
  • Pheel
    #154
    Kiváló egy l-lel :)
  • Pheel
    #153
    És ami a legviccesebb, múltkor odajött egy emberke és megkért, hogy mutassam már meg azt a kis Alcatel!-t, amivel az előbb beszéltem. :) Akkor nem volt headset :)

    Szóval menőzésre kiválló :)
  • Dzsini
    #152
    talán... elég robosztus egy eszköz... kb mint a régi nokkja tégla :) (bár nemtudom mennyire törékeny, nem vertem fejbe vele senkit :) )
  • Pheel
    #151
    Namost ez a kép nekem nem jön be vagy nincs ott? :)
  • Pheel
    #150
    Na most ha azt gondolod, hogy én menőzök a telefonommal, tévedsz. A legtöbb ember azt sem tudja, hogy milyen a 6510. Az ideje nagy részét a zsebemben tölti és ellentétben az előző Ericsson-ommal, sosem teszem ki onnan, mert ez nem nyomja a zsebem, ha leülök. Szóval vagy zsebben van, vagy az asztalomon. Telefonáláskor pedig max 1 headset látszik jellemzően.

    Tudod milyeneket mulatok azon, hogy az emberek nem értik minek vagy éppen kihez beszélek? Ugye nincs a fülemen a telefon :)
  • Jasmin
    #149
    önvédelmi eszköz :)
  • Jasmin
    #148
    de akkor a nokia a legeladhatóbb használtan...
    és ezt nem azért mondom, mert nekem nokiám van :)mert akkor dicsérhetnék nagyon sok telót...