490
Help
  • Jano
    #227
    Telit GM 824 (?):

  • Jasmin
    #226
    nem nézegetni, kipróbálni
  • Jano
    #225
    LG 510W:

  • Laalee
    #224
    amikor nezegettem hihetetlen gany munkanak tunt a kivitelezese, es nem csak nekem.
  • Dzsini
    #223
    aaa igen :) a pénztárgép :))
  • WiLDoR_work
    #222
    pofásan néz ki :)

    én még mindig a jó öreg nokia 3210-esemet törögetem :) határozottan jól bírja, tegnap is akkorát laffant, hogy azt hittem, millió darabra hullik szét :) azóta is köszöni jól van, s ezt nagyon szeretem benne :)
  • Jano
    #221
    Nincs pénzük feltöltőkártyára. :D
  • Jasmin
    #220
    nekem ez nagyon bejön, csak az kár, hogy eléggé nagy:

  • Jasmin
    #219
    ilyen volt nekem, persze nagyon kevés ideig :)
    mp3-as huncutság van benne...
  • Coine
    #218
    látom ma is pörgött rendesen a topic :D

    nekem anno (2 éve nagyon bejött az a teló, de még mindig túl drága...

  • Laalee
    #217
    annak is ronda :D
  • GregSB
    #216
    Egy elfuserált TV távirányító :)
  • Pheel
    #215
    Miért ne lehetne? Kiadták a szolgáltatóknak, hogy teszteljék, de Te meg Én nem vehetjük meg.
  • Laalee
    #214
    bezonyam :D brrrr
  • GregSB
    #213
    oops, európai kis e vel...
  • GregSB
    #212
    Akkor a nokia.com on az Európai készülékeknél miért lehet kiválasztani?
  • GregSB
    #211
    Erre gondolsz? :)



    A 7210 szerintem nem csúnya... Inkább érdekes :)
  • Pheel
    #210
    A 6650-es nem jött ki, csak bejelentették, hogy ez lesz az első 3G-s Nokia telefon pár év múlva...
  • Laalee
    #209
    a 7210 nel mar csak az a telo lesz gusztustalanabb amin kor alakban vannak a gombok :D
  • GregSB
    #208
    előbb elrontottam a 6650es linkelését:

  • GregSB
    #207
    A most megjelent 6650es, és 7210es is színes.

    6650:



    Ezzel a telefonnal már rövid videókat is fel lehet venni, nem csak állóképeket csinálni!
    Egyébként nem értem minek kellett rá antenna. Már jó ideje nem adott ki antennás telefont a Nokia, ez visszalépés szerintem.

    A 7210 es meg eléggé furcsa telefon..

  • Pheel
    #206
    Kitűnni igen. De általában az olyanok csak villognak vele és nem használják :-P
  • Laalee
    #205
    altalaban a kompexusokban szenvedo egyenek probalnak valahogy kitunni, kitudja talan egy draga telefonnal? :D
  • Dzsini
    #204
    egyik sincs már :) tökéletes vagyok :))
  • Pheel
    #203
    Neked üldözési mániád vagy kisebbségi komplexusod van. Nem nézek én le senkit. Magamról beszéltem csupán. :)
  • Dzsini
    #202
    nincs kocsi sem, vonattal, stoppal is lehet utazgatni... szerintem sokkal inkább fun :))
    hasznos LEHET - de nem kötelező, és nem lesz a másik kevesebb attól, hogy neki nincs vagy nem így gondolja. ott volt nálam Bécsben is, de nem volt szükség arra, hogy bekapcsoljam. minek, ha jól elvagyok nélküle :)
  • Jano
    #201
    :)
    De ami ma már van, azt miért kéne nélkülözni, amikor nagyon hasznos lehet?
  • Jano
    #200
    Nem a telefonnak élek. A telefonnal.
  • Jasmin
    #199
    én se tudom, hogy bírom ki a nyaralást a Bahama szigetek nélkül...
  • Pheel
    #198
    Olcsóbban cserélhetsz új és jó telefonra, ha ezt megunod :)
  • Pheel
    #197
    Kissé mintha cinikus lennél :)

    Nem tudom, régen nem volt autó és az emberek túlélték, de nem jobb azzal menni nyaralni? :-P
  • Jasmin
    #196
    de azért nem árt, ha veszteség nélkül ki tudsz szállni....hiszen ez is egy befektetés...

  • Dzsini
    #195
    hogy is bírtam ki az elmúlt húsz körüli évet telefon nélküli nyaralással... döbbenetes...
  • Laalee
    #194
    a telefonnak elni meg balgasag
  • Jano
    #193
    Nem ideális, hanem kötelező. :)
    Telefon nélkül nyaralni felelőtlenség. :)
  • Dzsini
    #192
    ízlések és igények :)
    (meg pofonok, ha nem teccik amit mondok ;) )
  • Pheel
    #191
    Nagyobb társasággal való nyaralás esetén még helyben kapcsolattartásra is ideális, de minek magyarázzam? Jó az :)
  • Dzsini
    #190
    ...csak azt keresem, akit akarok, a többiek sms-ét 2-3 esténként 1x elolvasom... vagy sem. :)
  • Pheel
    #189
    A nyaralás arról szól, hogy olyan profilra állítom a telefont, hogy csak az kereshet, akinek megengedem. :))))
  • Dzsini
    #188
    pheel: nem erről volt szó :)) leírom egyszerűbben: ellustulták róla a színes kijelzőt :o) simán ráfért volna, nem lenne drágább vagy roszabb teljesítményű :))
    (egy nyaralás meg arról szól, hogy a telefon ki van kapcsolva, mert NYARALOK! :)) - úgy meg hetekig bírja merülés nélkül)