490
Help
  • Taranov
    #401
    NAgyon jó. Megveszem ezt, feltéve, hogy van rajta plifonikus csengőhang :)))))
  • Taranov
    #400
    Szarul van megcsinálva ez a thematrixephone.com
    csak legalább rájöttem, hogy hol a kijelzője :)
  • Dzsini
    #399
    ott van a felső hangszóró alatt... nézd meg a thematrixphone.com-ot, ott rajzban mutatják ahogy kinyílik-felcsúszik.
  • Taranov
    #398
    Figyusz! Van egy hülye kérdésem. Ezen a telefonon hol vana kijelző? :)
  • Taranov
    #397
    de a 8110 az telefon volt, ez meg elektrosokkoló :) De elehet, hogy ez egy hangfal Hi-Fi-hez, csak megtéveszt a kinézete és elektro-sokkolónak látom :-D
  • Dzsini
    #396
    mutass egy samsung telefont ami hasonlít erre :)
  • Laalee
    #395
    igaz hogy mindenki 7110 est vett mert azthitte hogy az a matrixphone :D

    szoval lehet nem lesz akkora uzlet ez a samsungnak :DD
  • Dzsini
    #394
    ez DIZÁJN! :) nem értheted... ;)
  • Pheel
    #393
    Legalább a 8110 emlékeztetett telefonra és funkcionális kinézete volt. Na de eeeeez... :)
  • Dzsini
    #392
    nem kétlem :) nagy pénz lehetett a Samsungéknak hogy ők lehessenek azok akik a film telefonját megcsinálják... de megérte nekik szinte biztos. (hacsak nem bukik hatalmasat a film...)
    jóval extravagánsabban néz ki mint a N8110 anno :) www.thematrixphone.com
  • Taranov
    #391
    Jópofa. Biztos páncélozott is :-D
  • Pheel
    #390
    Nem hiszed el, de venni fogják, mint a cukrot... :(
  • Dzsini
    #389

    a Matrix Reloaded telefonja... hátöööö :))
    http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=20110
  • Bizge
    #388
    Sziasztok !
    Siemens A40-hez milyen unlock progit ajánlotok?
  • Pheel
    #387
    Mehehehe!
  • Pheel
    #385
    Nekem csak R310-esem volt. Azóta valahogy jobban értékelem a kicsi és könnyű telefonokat :)

    Mellesleg N3210-zel kezdtem.
  • cSuwwi
    #384
    Gondolom neked is volt 2010-esed vagy 2110-esed. :)) Azt tényleg ki kell rakni, különben a kabátot is lehúzza rólad :)
  • Pheel
    #383
    Kirakni csak a nagy telefonokat kell, az enyém a zsebemben szokott pihenni. De a Samsung nagy :)
  • Coine, The A&O
    #382
    Sztem is hasznos dolog ez a LED, idáig nem volt problémám vele.
  • Laalee
    #380
    te szobaállsz RXon ossal? :D

    amugy engem nem zavart, legalabb sotetben is megtalatam a telot. a masik meg nem kell kirakni az asztalra...
  • Pheel
    #379
    Titeket nem zavar, hogy egy bazi fényes led villog rajta? Engem az őrületbe kergetnek még az ismerőseim Ericsson-jai és Samsung-jai is, ha véletlenül együtt sörözünk :)
  • Coine, The A&O
    #378
    A LED ? Most kéken, így illeszkedik a háttérvilihez.
    bejövős teló
  • cSuwwi
    #376
    Előszőris kell egy szervízkábel vagy adatkábel, szóval egy kábel :) Aztán nézz körül a mobile.box.sk-n a Siemens részlegben, ott van asszem vagy 3-4 A35 unlocker progi. Ezek közül mind jó. Csak a telcsi szoftverét találd el vele, és ki fogja ütni. Ezt csak azért tudom ilyen biztosan, mert a napokban ütöttem én is egyet.
    De arra figyelj, hogy nem minden kábel jó az A35-höz. Nekem pl.: az M35i-hez vett kábelem csak fölfelé kompatibilis, vagyis C35,M35,S35,x45,x55 stb. Az A35 és A40-el valamiért nem megy, pedig a csatlakozója ugyanolyan...
  • cSuwwi
    #375
    Szivesen ;)
  • Gery1980
    #373
    Köszi mindent skacok, én is enneka cégnek az oldalát nézegettem, fel is hívom őket, hogy mit tanácsolnak.Egyébként valszeg adatkábel kell, mivel adatokat töltök rá a telcsire:)..Van infraport is pc-hez, amit mint külső eszközt lehet rácsatlakoztatni, ebből is több fajta van, csatlakozás szempontjából (alaplapi, soros port, USB), és árban sincs nagy különbség, szal lehet ez lesz a befutó:)..Bluetooth-al nem is foglalkozom, az rohadt drága dolog:)..Szal mégegyszer thx mindent!:)
  • GregSB
    #372
    A Thököly GSM et én is csak ajánlani tudom Gery! Nagyon korrekt áraik vannak, és megbízhatóak.
  • cSuwwi
    #369
    Kétkártyás hátlap van, kb. 3-4 körül lehet ilyet szerválni, a mobil kiegészítős boltokból.
    Függetleníteni minden telefont lehet, hiszen gyárilag mindegyik független, majd csak a Westel/Voda/Pannon köti a saját hálózatához, amikor eladja neked, vagyis megveszed. Bár a 62xx, 63xx-asokat egy kicsit bonyolultabb függetleníteni, mint az alacsonyabb kategóriás nokiákat. Ha mégi elmész függetleníteni, az ne felejtsd el említeni, hogy i-s a mobil, vagyis nem 6310-es, hanem 6310i. :)
  • cSuwwi
    #368
    Alapból kétféle kábel van: adatkábel és szervízkábel. Elvileg nem ugyanaz a kettő. Én úgy tudom, hogy az adatkábellel lehet pl.: netezni, és pl.: logókat, csengőhangokat tölteni a telóra. De hogy akkor a szervízkábel mire való, azűrról gőzöm sincs. Mindegy. Neked adatkábel kell, a legjobb az, ha egy mobilos boltban érdeklődsz.
  • cSuwwi
    #367
    Persze, a megfeleő programmal, és kábellel kell felnyomni a telóra.
  • Cheky
    #366
    Hellosztok!

    Kérlek segítsetek!
    Egyéves Vodkafone előfizetésem van, amit a múlt nyáron kötöttem.
    A telefon S45, amit szeretnék frissiteni "i"-s szoftverrel. Minden megvan hozzá (Siemens S/ME 45 tools 1.2;"i" szoftver)
    A kérdés: a frissités függetleníti a telcsit? Merthogy a szerződés azt írja, hogy azt nem szabad, mert az akciós készülékárból fennmaradt összeget ki kell fizetnem stb.
    A másik, hogy egy kis otthoni beavatkozásra (fissités) is ugyanez vonatkozik? A garancia tudom, hogy megszünik, nem az a baj.
    Ja és írjátok le, hogy megy a készülékcsere előfizetés esetén (lehetőleg Voda), még nem volt ilyenben részem. <=A nyáron fogom lecserélni a telcsit.

    Köszönöm!!
  • Pupcika
    #365
    Valaki tudja hogy lehet e a Nokia 6310i-t függetlenítettni? mert nekem az van és két kártyám de kártyafüggő és félek bárkinek is oda adni hogy süse ki, előtte érdeklődöm, hogy lehetséges-e? és ha igen akkor van e hozzá kétkártyás okosság (belső fal amibe mindkét kártyát lehet rakni) és ezek mennyibe kerülhetnek az utcai árfolyamon?
    Köszike előre is :D
  • Gery1980
    #364
    És lenne még egy kérdésem.Tegnap vettem egy T68-as telcsit a vodánál, és szeretnék hozzá egy adatkábelt, de nem internet céljából, hanem hogy a pc-n levő képszerkeztő szoftver által módosított képeket rá tudjam tölteni a telcsire.Most néztem egy mobiltartozékokat árusító cég oldalát, és ott több féle kábelt is árulnak.Milyen tipus kéne ahoz, hogy ezt a műveletet végre tudjam hajtani?
  • Gery1980
    #363
    MMS üzeneteket saját magam is szerkeszthetek?
  • cSuwwi
    #362
    Erre a megoldás az, hogy a Flasht memoriáját, vagyis a telefon szoftverét újra fel kell telepítened. Próbálj meg szerezni egy másik C45-öt és az UniSiemensel szedd le vele a Flash-ét, majd nyomd föl a rossz telcsire, és menni fog :)
  • Coine, The A&O
    #360
    Nyah, megvan a Samsung.
    elég baba
  • Road Lee
    #359
    pontosan!
    azért vettem + a kölöknek :O)
  • Coine, The A&O
    #358
    Beteszteltem ezt az LG telót...háát...nekem nem ilyen lesz az tuti. Aranyos, de gyerekes.
    Az animált menü a shongoku emberkékkel, meg úgy az egész :)
  • cSuwwi
    #356
    Ha a fórum fontosabb topicjait átnéznéd, akkor találnál erre is megoldást. De én megtettem helyetted. Az 0day wareznél találtam a megoldást, ahol egy gyereknek ugyanez volt a gondja. A megoldás az UniSiemens nevű program.

    Itt a link: unisiemens :)
  • cSuwwi
    #354
    Nincs valamelyikőtöknek 8110-ese fölösleges, esetleg működésképtelen, vagy csak alkatrész?
    8110-esre keresek komplett hátlapot, mert amit kaptam a telefonnal (ajándékba), azt az előző tulaja a földhöz ba**ta a 2.-ik emeletről, és egy kicsit tropa, de csak a hátulja.
    Viszont sehol sem találok hozzá hátlapot, még a novák piacon sem :(
  • Coine, The A&O
    #353
    Megfontolandó :)