490
Help
  • Lteebee
    #147
    Mondom,már leszoktam erről.

    Két haverom is vett mostanság néptelót(ilyen képernyővédőset) és vagy félórán át prüntyögtek vele szombaton a süsüben. Tök égő volt,mert még nem ment a zene.
  • Dzsini
    #146
    pedig mindig pont az a legjobb, ami épp neked van nem? :)
  • Lteebee
    #145
    Akinek nemjó, ami az átlagnak jó, az vagy átlagfeletti, vagy azt hiszi.

    A "többiben" épp az a jó szvsz, hogy kb féláron nyújt legalább annyit,mint egy nokia.

    Tehát ha más gyártó 70Ft alatt nem nyújtja azt, amit vársz, akkor neked valszeg egy 100-150Ft-os telód van.

    Én itt most befejeztem.
    Nekem márrégen nem szándékom meggyőzni a világot, hogy a legjobb a samsung(v. akármi más), csak mert olyat vettem.
  • Dzsini
    #144

    ő lenne az... egy fantasztikusan buta, logikátlan (még a régi ericssonoknál is furcsább, pedig az se volt semmi), és gyenguci eszköz volt... egyike a kevés furcsaságnak: néma mód nem volt (rezgő természetesen nincs), billentyűzár szintén hiányzott - teljes telefon-lock volt, ami minden gombot lezárt kód beírásig - kivéve a kikapcsológombot, amit meg úgy helyeztek el, hogy véletlenül könnyű legyen megnyomni... az aksi egy hirtelenebb mozdulatra leugrott a hátuljáról, így hirtelen ennyi... elég hamar menekültem tőle :)
  • Lteebee
    #143
    Nekem volt 3210,azóta is bánom,hogy volt.
  • Jano
    #142
    Kösz!
  • Jasmin
    #141
    nem ismerem, hogy néz ki?
  • Pheel
    #140
    Buliban, részegen :)
  • Jasmin
    #139
    az volt a második, amikor kezdték levinni az árát...
    hol hagytad el?
  • Dzsini
    #138
    nekem motorola m3888... na az volt egy érdekes esettanulmány :)
  • Pheel
    #137
    Ha ez rám vonatkozik, akkor nem igaz, mert nem vagyok Superman és a telefonom sem volt annyi :)
  • Dzsini
    #136
    Jasmin: most nem rólad volt szó mint virág :))
  • Pheel
    #135
    Nekem 3210. Azóta is bánom, hogy elhagytam :)
  • Jasmin
    #133
    nem mindegy...kutyatej és jázmin
  • Jasmin
    #132
    :)
    ez jó volt
  • Jasmin
    #131
    én is: ÁtlagGizike (a Rózsika nem tetszik)...
    Első telefon?
    Nekem Alcatel One Touch :) nem is az a kisebbik, hanem az régebbi sötétzöld.
  • Dzsini
    #130
    css.. mindegy :) virág-virág
  • Dzsini
    #129
    Nericcson? :)
  • Lteebee
    #128
    Pedig a 6-os és a 8-as a nyerő!
  • Lteebee
    #127
    Egy átlagon felüli ember vezényletével, akinek 70000 alatt és nem nbetűvel nem is telefon a telefon.
  • Lteebee
    #126
    Itt most eszmecsere folyik a telókról.
    Nem vagyok az offtopic ellensége,deeddig ez egész jó.
  • Dzsini
    #125
    nya, csak belekezdünk az ár-teljesítményesdibe...
    szinte mindenkinek elég papír-ceruza+belépőkategóriás teló - ezt lovagolta meg régebben a nokia és lett piacvezető, és mostanában, hogy a siemens alájuk ajánlott (az A kategóriás cuccaival, meg hogy a 35-ösöket, amik igencsak nemrosszak fillérekért szórja), át is vette a vezetést..
  • Jano
    #124
    A zh a 607. Vagy az egyterűre gondolsz, de az 806. Vagy a 706-ot most mutatták be esetleg?
  • Pheel
    #123
    De gondolok. Voltam én is átlagPistike. :)
  • Jasmin
    #122
    Arra nem gondolsz, hogy valakinek ennyire telik? Nem kell azért lehúzni, mert te megengedhetsz magadnak egy magasabb árfekvésű telefont...
  • Dzsini
    #121
    high-end kategóriában meg igencsak durva dolgok vannak... ott szerintem inkább a pda-jelleg az, ami igazán megfelelő cucc...
  • Pheel
    #120
    Hogyne lennének!

    Csak lusta vagyok mást megszokni, ha ez olyan logikus nekem :)
  • Pheel
    #119
    Aje. Nem láttál még olyat? A Peugeot zászlóshajója :)

    Jasmin: bocsi! Befejeztem :)
  • Dzsini
    #118
    pheel: de azért tessék elismerni, hogy vannak jók a többi cégnél is :o) (most már csak a kötözködés kedvéért...)
  • Jasmin
    #117
    hát akkor a pözsó sehol nem lenne...szerintem
  • Pheel
    #116
    Menjünk, de én nem éltetem az olcsó telókat. Azok tényleg csak telefonálásra jók. Bár átlagPistikének meg átlagRózsikanéninek elég az is.
  • Jasmin
    #115
    tudtam :)
    a fiúk, meg már átnevezik autófórumra a telós topicot....
  • Jano
    #114
    706???
  • Pheel
    #113
    Hát engem nem győzött meg egyik sem, bár igazából már hamarabb el lett ez cseszve, méghozzá úgy, hogy láttam már eleget a többieket. :) De ez igazából az én véleményem. Mint oda is van írva: "NEKEM". :)
  • Dzsini
    #112
    menjünk neki az ár-teljesítmény-igények kategóriának is? :o)
  • Pheel
    #111
    Ha már Peugeot, akkor 607 vagy 706. Ez olyan, mint telefonban a 6310i, 6510, 8310 (ezek a 607), illetve a 9210i és a 7650. Ezek a 706. :) Ki beszél itt holmi 3-as meg 5-ös szériákról? :)
  • Dzsini
    #110
    az "ez tetszik" érvet nem lehet vitatni :)
  • Jasmin
    #109
    én a '90-es japán autókat szeretem
  • Jasmin
    #108
    egyébként én próbáltam Alcatelt, Erikksont, Siemens (mp3 volt benne), de igazából egyiket sem szerettem annyira mint a nokiáimat (3210,3310,8210 volt eddig)és most is nokiám van, mint már említettem...elegáns és egyáltalán nem néptelefon...ez a típus legalábbis...és egyszer sem fagyott le, meg hasonló amiről beszéltek...
  • Jano
    #107
    Jogos.

    Bár nekem Nokiám van, igazából nem volt/van gondom vele.
    De új autót ne vegyen senki, ha nem akar idegbajt kapni... :)