21229
  • J.a.b.b.a
    #942
    Jippieee!
    13-mas szintü mágusként úgy gondoltam ideje lemenni a Börtönkolónia felé. Sikerült legyaknom az összes orkot! 4 fireball egy ork. :) De meg is érte, mert találtam ott egy gyógyító rúnát. Plusz majdnem léptem is egy szintet. Király!
  • fucko
    #941
    En nem is nyomom az iranyt csak siman az utest is ugy is azt csinalja.
  • Faki
    #940
    Azért hagyja abba az ütést mert túl korán nyomod a köv. irányt. Várd meg még befejezi a mozdulatot és akkor add a köv irányt. nekem így viszonylag gyors/hatásos kétkezes bárdommal :)
  • fucko
    #939
    + ahogy h.koenig irta 100aranynal napi egy ero vagy akarmi
  • J.a.b.b.a
    #938
    Egy tipp: Naponta egyszer imádkozhatunk bármelyik Innos szobornál, nem kell adakozni semmit viszont Innos teljesen feltölti a manánkat! Varázslóknak életbevágó :)
  • fucko
    #936
    Bizonyitanom kell Benneth artatlansagat ,mit csinaljak?Ha vki nem tudta volna az oberen viertelben az italarus elkeszit egy ido utan egy löttyöt ami 5 geschicket ad,te biztos tudtatok:)
  • J.a.b.b.a
    #935
    :) igen, ott is volt ilyesmi. Nincs új a nap alatt. :)
  • M.A.D.
    #934
    Deja vu Arx Fatalis
  • Hunnenkoenig
    #933
    Na akkor latom, nem en vagyok a tehetsegtelen
    :-))

    Gothic1 iranyitast meg nem probaltam. Majd megnezem.
  • fucko
    #932
    Jaja ezt en is nehezmenyezem,nem folytatja a kombot hanem megall neha hiaba nyomom a gombot,akkor meg szarra is vernek.
  • J.a.b.b.a
    #931
    Az Einstellungen / Spiel / Gothic 1 controls-ra gondoltam.
  • J.a.b.b.a
    #930
    Van egy olyan beállítás, hogy az első rész vezérlését használja. Kipróbáltad már? Szerintem kicsit könnyebb azzal a kardozás.
  • J.a.b.b.a
    #929
    Ha jobban megnézitek ott a barlangban van egy naggyon gyanús fáklya. No az valójában egy kapcsoló...
  • Hunnenkoenig
    #928
    Sikerült nehany jeggolemet megölnöm. Viszont ez a kardozas valami szörnyü, ha feljebb leptel. Szerintem könyebbnek kene lenni, mivel ugye tanulsz, de szerintem sokkal nehezebb. Mindig megall a parasztja es közben kapja az üteseket, akarhogy püfölöm a billentyüket.
    Milyen lehet a ketkezes harc, ami allitolag meg lassabb?
  • Hunnenkoenig
    #927
    A csapdat ugy lehet megoldani a befele vezetö uton, hogy ele allsz, ugrasz egyet es szaladsz.

    Kifele nehezebb. Oda allsz ele, teszel egy lepest elöre es azonnal vissza. kicsapodik a csapda, ekkor ugrasz es szaladsz. Igy meglehet oldani kevesebb töltessel. :-))

    Macintosra valoszinüleg nem lesz gothic. Ezt is targyaltak mar külföldi forumokon. Bar sose mondd, hogy soha...
  • Edge
    #926
    Nem tud valaki infot, hogy macintosh-ra kiadták/adják e valamelyik Gothic-ot?
  • Faki
    #925
    Haha mittaláltam: Kikitővel szemben van egy sziget aminek a másik oldala tele van gyíkokkal. Na ott ha alaposan körülnéztek találtok egy barlangot, teli kinccsel. Csak az a qrva csapda mindig megszoptaott, szal asszem kellene valami tigerjump :)
  • magus
    #924
    ááááááááááááááááááá
  • Faki
    #923
    1x CSAK 1 CD-t MOUNTOLJ BE!!!! Én is szopattam magam vele :))
  • J.a.b.b.a
    #922
    Egyébként pedig, aki már játszik a játékkal és érti is :) az felfedezheti a szövegben a játékra utaló részeket.
  • J.a.b.b.a
    #921
    A városban a templomnál így prédikál Vatras atya.
  • Csacsi
    #920
    919-es 917-re ment.
  • Csacsi
    #919
    Ez egy kicsit érdekesn hangzott, most már csak azt szeretném tudni, hogy ez mi? :)
  • J.a.b.b.a
    #918
    Nálam is ez a driver fut és nincs vele semmi gond. A Gothic2 nagyon érzékeny a memória és agp beállításokra. Nekem sem akart elindulni az elején, ezért a CMOS setup-ban visszatöltöttem a biztonságos alap beállításokat, és azokkal elindult. Pl. ilyeneket állított át, hogy levette az AGP sebességét 4-szeresről egyszeresre. Ha lefagy a játék, először ezt próbáljátok meg.
  • jeejee
    #916
    nálam is problémázott a telepítésnél, de a tovább gombra nyomva végigvitte.nagyobb baj, hogy nem tudtam a játékból kilépni és a reset után elszállt az egész windowsom, de szerintem a 41.09-es nvidia driver okozta mindezt.
    azóta még nem próbáltam,majd hétvégén.
  • jeejee
    #915
    megadom még1x a linket, ahhoz a blindwritehoz, amelyik tudja a use bwa file if available módot

    http://www.crackmanworld.com/clon_cd/blindwrite/Blindwrite.Suite.v4.2.4.zip
  • Hunnenkoenig
    #914
    Nekem nem jön be a kep! Nem extra.hu-n van fennt?
  • Hunnenkoenig
    #913
    Jeejee szerint a legujabb Blindwrite nem tudja a BWA fajlokat kezelni! Keress ra a 4.2.5.35-ös verziora! Lejebb van egy kep, hogyan kell kineznie a kepernyönek, ha meg akarod adni a BWA fajlt! Csak akkor lehet hibamentesen irni CD-re, ha ezt a fajlt adod meg a Blindwrite-nak.

    CD-irorol nem megy a jatek, csak CD/DVD-röl!

    Sajat kezüleg probaltam, ugyhogy müködik trükkök nelkül.

    Ha kell valakinek az original EXE, az szoljon, de ne freemailes cimeket adjatok, mert onnan minden visszajön! Vagy tele van, vagy viruscheck miat...
  • J.a.b.b.a
    #911
    Egyébként a fordításod pontos, csak nem tegez a progi, hanem magáz :)
  • J.a.b.b.a
    #910
    :))
  • J.a.b.b.a
    #909
    Ebből is látszik, hogy mennyire király a Daemon-toolz. Ha a blindwrite cdket is felismeri a játék, de a Daemon-toolz virtulallal semmi baja, akkor lehet, hogy azt kell csinálni, hogy az image filet kiírni cd-re file-ként és később ezt az imaget bemountolni a Daemon driveba. Így helyet sem foglal és crack sem kell.
  • gothic1
    #908
    Ami a tálcán van az mind shareware! :)
  • gothic1
    #907
    Kivághattam volna azt a részt ami a lényeg... Na most már mindegy!
  • J.a.b.b.a
    #906
    Ügyes
  • gothic1
    #905
    No kérem!
    Én is kiírtam a 3cd-t. Fel is telepített mindent probléma nélkül, majd az utolsó fájl után (3.cd) jön ez a képernyő:


    Gondolom ez az azt jelenti, hogy "Hé haver menj már a búsba a másolt cd-del és tedd már be az eredetit!" Szakszerű a fordítás? :)
    Ezután ha ráklikkelek az abbrechenre, akkor két dolgot tehetek, vagy az installás befejezése, ami az összes feltelepített fájl törlését jelenti vagy folytatás ami visszahozza az előző ablakot az original cd.s dumával.
    Na most én ezt úgy védtem ki hogy az utolsó fájl telepítésekor (ship.bik) felfüggesztettem a telepítést, minden fájlt lementettem egy könyvtárba, majd miután az "install wizard" (inkább install killer) törölt mindent visszamásoltam azokat. Az utolsó fájl feltelepítése után lefut egy cd ellenőrzés, ekkor még gyorsan át lehet húzni az utolsó fájlt is. :)
    A demo exéjét használva megy a játék. Most tesztelgetem, hogy van-e gond. Eddig úgy tűnik, hogy minden ok, bár jönnek az üzenetek, hogy ez a küldetés a demoban nem elérhető, mégis meg lehet őket csinálni. Szóval úgy tűnik rendben lesz.

    Akinek hasonló problémája van, azoknak ideírom az utolsó fájlokat amikor ajánlott felfüggeszteni a telepítést, sorrendben:
    fishfood.bik
    intro.bik
    logo1.bik
    logo2.bik
    LoveScene.bik
    Orcattack.bik
    Ship.bik

    Lehet, hogy csak nálam volt gond, ez esetben, elnézést, hogy ilyen sok helyet a saját problémámra áldoztam itt a fórumban!
    Blindewrite legújabb verzióját hastnáltam, aminek a linkjét kirakta valaki (talán Jabba). Nem regisztráltam a progit, lehet ez a baj? Nem tudom.

    Szóval nálam ez a gond volt az installáláskor!
  • Edge
    #904
    Azt a 3 alakot már régebben kinyírtam, a hal is megvan, hazaérek melóból, és már húzok is a kikötőbe :)
    3-as szinten voltam, amikor nekikmentem :) elég röhejes volt. Nyilaztam amíg tudtam őket, aztán nyúlcipő. A legerősebbet meg rábíztam 2 óriás krumplibogárra, én csak a kegyelemnyílvesszőt adtam meg neki (kell az XP :) ) hehe
  • Lantee
    #903
    Heh! Azon röhögök, hogy még meg sem jelent az angol verzió, de már van itt 900 hozzászólás! :))

    Mi lesz itt majd ha megjelenik...?!
  • J.a.b.b.a
    #902
    És még valami, ha az elején jársz, biztosan nem fogod tudni lenyomni a három gonosztevőt. De azért próbáld :)
  • J.a.b.b.a
    #901
    Edge: Ha beszélsz az őrökkel (talán Pablóval), akkor mondja, hogy Akil farmja körül voltak a rablótámadások. (keleti kapun jobbra fel, majd a lépcsőn balra) innen kell fönt visszafele elindulni és találsz egy barlangot 3 rosszfijúval. Erősek! Az egyiknél van egy fura kinézetű hal, ami mintha össze lenne varrva. Azt kell kinyitnod és ott találod a leleplező bizonyítékot.
  • Hunnenkoenig
    #900
    lejebb irtam, hogy erö növelese a kovacsnal a varosban. Kesöbb masoknal is. Csak ugy latszik felreerthetö volt :-)

    Akkor a szöveg problemaja megoldodott ugy latom, ha az angol forditast hasznalod :-)

    Azert elküldhetem, csak nem tudom a freemail atengedi-e? Üritsd ki, vagy adj egy rendes cimet.
    Emailem megtalalod, ha rakattintasz a nevemre :-)