21229
  • Csacsi
    #899
    Sziasztok. Nem tudtok véletlenül olyan kódot a gothic 1-hez, amivel át tudok jutni a rácsokon, mert blefutottam az egyik bugba, hogy az old mine rácsa lezáródott, és sajnos azt nem tudom kinyitni, és anélkül nem tudom végigvinni a játékot. Valaki segítsen, nekem volt régen, de már elfelejtettem.

    Előre is köszi a segítséget, és bocs az OFF-ért.
  • Faki
    #898
    Nekem is kiírta, de azt azé mert a demo szövegét fordították angolra, ami voltaképpen teljes, csak beleírták ezt a demo szöveget a gothic fejlesztők. Semmi problem, későbbiekben nem lesz ilyen felirat...
  • Hunnenkoenig
    #894
    erö növeles= Ich möchte stärker werden
  • Hunnenkoenig
    #893
    Ha gondolod elküldöm neked az en game.exe-met. 2.85MB.
    Hatha az segit!
  • Hunnenkoenig
    #892
    A kovacsnal.

    Ha Jabbatol szedted le, akkor az elsö varosban nem irhat demorol!

    Nem raktal ra valami köcsög noCD exe-t a gamecopyworldröl?
  • Hunnenkoenig
    #890
    Smitiz: Jol hiszed! A Vollversion az teljes verzot jelent. Lejebb irtam, hogy ha fent volt a demo, azt szedd le es telepitsd a teljeset ujra!
  • Hunnenkoenig
    #889
    Valahol talalsz egy halat, aminek nincs erteke. Ha rakattintasz, egy levelet talalsz a belsejeben. Azzal a levellel menj a halarushoz!

    Azt sajna nem tudom hol talalod a halat...
  • Edge
    #888
    van vagy 15 küldetésem,de a halárushoz egyiknek sincs köze...
  • Hunnenkoenig
    #886
    Juttasd börtönbe a kikötöi halarust, utana menj a kocsmaba.

    Ahoz, hogy a rejteküket megtalald, vizbe kell ugranod.
  • Edge
    #885
    Én még az elején járok...
    Hol találom ezeket a tolvajokat(?),akiket ki kell nyírnom, hogy a milíciába felvegyenek anélkül, hogy polgár lennék?
  • Hunnenkoenig
    #884
    Egyebkent optikai egerem van de olcso szar es elvböl nem szereti a gyors mozdulatokat meg a desktopon sem :-)

    Ja es az ellenseg mikor tamad, van egy pillanat amikor teljesen vedtelen. Ha akkor eltalalod, leszedi a fel eletet vagy kisebbek eseteben egy ütessel kinyulik.
  • Hunnenkoenig
    #883
    Fucko: En csak billentyüvel jatszok, mert az eger akad. Az egerem is hibas, de allitolag a jatek sem tudja kezelni a gyors mozdulatokat.
  • Hunnenkoenig
    #882
    Faki: A Snapperek fönöket kell megölnöd. Van ott egy csonka torony a közelben, en annak a töveben talaltam meg.

    Egyebkent mar 70-es az erössegem es az Orkmészárlo nevü kardot hordom. Egykezessel harcolok es epp most lette "Kezdöböl" "Harcos". Ez 30% egykezes kepessegnel lepett fel es azota ha tanulok egykezest, nö a ketkezes is.

    Mostmar brutalisabb kombinaciokat tudok. Nagyon allat a mozgas, viszont ugy erzem, hogy lassabb lett. Tul sokat var egy lendites utan. Mindenkeppen kombinaciokat kell hasznalni, mert ket egyszerü csapas között eltelik egy masodperc.
  • fucko
    #881
    Ti nem is egerrel jaccatok?
  • pluhi
    #880
    Ja, hülye vagyok neked ferditett.
  • pluhi
    #879
    Wie komme ich...
    Wo ist diese(s,n,r,,,,,:))...
  • pluhi
    #878
    Kérdezd meg merre van:)
  • Faki
    #877
    Kardozás: azt vetem észre, hogy néha elég 1 ütés is egy pók/farkasba de van mikor ütögetem, de nem fexik meg... De a leggyorsabb kivégzés, ha előre ütsz, majd ha betalált akkor egyből elpre megint.

    Más: Elmentem az egyik X-el jelölt helyre, ahol egy arc aszondja, hogy nyírjak ki valami húdebrutál valamit. Na csak az a gond, hogy a fordítás valahogy így néz ki: Menj el a Stüdnekomfungebungba és ott majd megtalálod a Satürdedudabumbot, majd hozd ide a hulláját. Szal assetom mit, merre keressek...
  • Faki
    #876
    Minden probléma megoldódott, van páncél van herb (fű, joint :D)
  • Hunnenkoenig
    #875
    A shift az ugye a sima csapas. Kombinalhatod meg az iranygombok nyomogatasaval. Hatra az a blokkolas, elöre a felülröl csapas es a jobbra/balra az az oldalvagas. Ezeket kombinalja meg, attol függöen, hogy nyomod öket es hanyat. Ne kerdezd a kombinaciokat, mert gözöm sincs :-)
  • pluhi
    #874
    Annál a küldinél, ha jól emléxem, valami drogszerű anyagot vagy legalábbis élvezeti cikket csempésznek a városba (én ki nem szótárazom a sok barom fűnevet), és ezt kell felderiteni, megkeresni a csempészárut.
  • pluhi
    #873
    Az install promlémáról röviden: fogalmam sincs mi volt a baj.
    Hosszabban: gyanitom, hogy a Winrar hibázott (vagy az XP), mikor FAT32 particióról tömöritettem ki NTFS-re.
    Egy külön érdekes történet, mire a koliban fel tudtuk másolni a rarokat az NTFS vinyomra, lévén a csávónak win98-a volt fenn, de ez nem ide tartozik.
    Végülis átmásoltam a rarokat és helyben tömöritettem ki, igy már gond nélkül ment minden. Ja, csak a 3. CDnél jött ez elő, ha valakinek ott van gondja install közben, tömöritse ki ujra az iso-t. (A furcsa az, hogy CRC hiba ugye nem volt, de akkor meg mi?)
    Hogy van ez a kombo cucc? Én próbáltam mindent, de nem csinál ilyesmit. Biztos van egy alsó határa a skillnek, ami alatt nem jönnek elő.
  • Hunnenkoenig
    #872
    Szerintem is pontosabb leiras kene a nemet demo szövegröl, meg arrol a "herbes" szövegröl is, mert fogalmam sincs az mi lehet. Herbes az nev, vagy mi?

    Smitiz: Jabbatol vagy Gothictol töltötted le? Az a teljes ugyhogy nem irhat demot! Ha elötte fent volt a demo, akkor mindenkepp elöbb azt kel letörölni (uninstall)!!!!! Valoszinüleg az köp a levesedbe!

    Nekem is a közepes Miliz pancelom van 2500-ert. Bizonyos szint elerese utan (meg nemi penzmag fejeben) lehet uj pancelt venni.

    A RAM-os problemat megoldottam ugy, hogy TURBO-rol leraktam NORMAL-ra a BIOS-ban a beallitasat. :-))
    Most megy eleg jol. Csak egyszer zuhant meg es inditotta ujra a gepet.

    En ugy kardozok, hogy vadul nyomogatom a gombokat :-))
    Neha összejön valami kombinacio, de sokszor nem.

    Egyebkent vannak kombinaciok (a dögök csak egy celzast tettek ra a könyvben is) de az is a kepessegekkel javul. Tehat csira korodban nem tudsz semmit utana egyre jobban.

  • J.a.b.b.a
    #871
    Akkor ha megpróbálod beírni németül, hogy mit mond, esetleg ki tudunk találni valamit.
  • Randal
    #870
    Én most az első részben a vége felé tartok asszem, most voltam Xardasnál, meg az Ork sámánnál. Az a baj, hogy itt má olyan szavakat használnak amiket nemigen értek meg, pedig fasza a sztori.
    Ha a végére érek akko szétgyakom az egész Barriert:)))
  • J.a.b.b.a
    #868
    Lehet, hogy a demo exe fileját használod? Elvileg nem kell hozzá semmi törés, megy a nélkül is.
  • fucko
    #865
    2500 aranyert kaptam a varban egy 60as vedelmut,es szerintem a h.koenig kolleganak is az van es marad is gondolom mig paladinok nem leszunk:)
  • Faki
    #864
    Nah egy kis merengés :)

    Az 1 részben arról szól a fáma, hogy az orkok miatt barriert hoztak létre a mágusok, ami elég balul sült el... Most, hogy nincsen barrier, most vannak orkok, de dögivel :) meg sárkányok...

    Ami nagyon tetszik, hogy a gothic 1 mapja teljes mértékben bebarangolható, és nosztalgiázhatunk :). Futok a "mostani" várárokban, ahol voltaképpen az oldcamp alsóvárosa volt. A nagy torony továbbra is ott díszeleg. A newcamp helyén valami érdekesség van (nemárulom el :)
    A sectcampig még nem jutottam el, mert mindig segbeharapnak a dínók.
    Oldmine-ban voltam, hát eléggé beomlott ( már az első rész végefelé történt ez)
    Szal ez a játék K I R Á L Y!!!!!!!
    Na megyek is játszani :)
  • Faki
    #863
    De az első részben egy csoportban vol asszem 3 páncél. low, med, high...
    Fucko, H.koenig ti milyen páncélall nyomultok?
  • Faki
    #862
    Azt elintéztem, utánna megint ad valami herbes szarságot, de fogalmam nincs mit, merre keressek...
  • fucko
    #861
    Te is ugy olod az orkokat hogy a kombinacios kardozast hasznalod vagy mar annyira kemeny vagy hogy siman is megy?
  • Faki
    #860
    Hát... ha tudnád mi van a newcamp helyén... :)
  • fucko
    #859
    Asszem a drogos csomag missionre gondolsz.A kikotoben van egy nagy raktar amit bent oriz egy faszi,ott van az egyik ladaban.En bemakoltam ugy sikerult megtalalni:))
  • J.a.b.b.a
    #858
    Az első részben úgy volt (és gondolom ezen most sem változtattak), hogy a páncélok a különböző rangokhoz jártak. Tehát amíg csóró földönfutó vagy, semmi módon nem juthatsz hozzá egy őrpáncélhoz. Majd ha sikerül magasabb rangba jutni az őrségnél, akkor biztosan adnak jobb rucikat is.
  • J.a.b.b.a
    #857
    Ha van egy kis időd, leírhatnád, hogyan oldottad meg. Hátha másnak is előjön ez a dolog. Köszi.
  • J.a.b.b.a
    #856
    Azt én sem tudom, hogy mit jelent, de én is lefuttattam, amikor nem sikerült elindítani a játékot és nem talált semmi hibát. Szerintem ha tudod, hogy a ramok a rosszak, nem érdemes új tápot venni. Nekem 200W-os van és teljesen jól megy. Volt egy hardwermonitor progim, ami logolt is, azzal kellene megnézni a feszültségeket, és ha nagyon ingadozik, akkor kell új táp. Ha megtalálom elküldöm, de most nincs meg, szóval nézz körül a neten.
  • Faki
    #855
    Ejj, valaki segítsen :)
    Milizbe vayok (óhh ezek a német szavak) és Andre elküldött 2.-jára valami herbes missönre. Lementem a kikötőbe de senki, nem hajlandó erről beszélni. De XP gxüjtés miatt kell, mert e nélül nem kapok tőle újabb taskot.

    Más: Erősebb páncélt hol lehet kapni? Nekem egy alap mili páncélzatom, inkább ruhám van.
  • Hunnenkoenig
    #853
    Hat nagyon nem lehet raismerni, de azert fasza! :-))
  • Hunnenkoenig
    #852
    Yippieee!!! Tudok Orkot ölni!!! Pusztulnak mint a legyek!

    Epp megettem 10-13 almat (pontosan nem tudom) es kaptam +1 Eröt!!!!
  • pluhi
    #850
    Na, végre megy minden, épp Attilát kell legyakni. Furcsamód a demo jobban ment, mint a teljes, valszeg a kis terület miatt. Köszi itt is mindenkinek, akinek inge öltözködjön. :)
    Jabba: sajnos a DC megosztás nem fog menni, ilyen szintű szivességet nem kérhetek a csávótól.