21229
  • Hunnenkoenig
    #849
    Na megneztem ezt a ram tesztet: Ket no name ramnal irt 1 single-bit hibat a 410-es cimen. Tököm tudja ez mit jelent :-)

    Mindenesetre azt hiszem valami nem koser legalabb az egyiknel, de azt hiszem megis kene egy 350-400W-os tapegyseg...
  • fucko
    #848
    oks thx
  • Csacsi
    #847
    Fucko: Ha gothic-tól szeded, akkor az vagy alcohol progival megy, az is tud virtual cd-t. De nekem ment daemon-nal is, szóval nem lesz gond.
  • fucko
    #846
    Gothic:a gothic 1 megy daemon-toolsal?
  • fucko
    #845
    Detto:))
  • Hunnenkoenig
    #844
    Jabba kösz a mailt! Mindjart kiprobalom!

    En sajnos felnyomtam a tolvaj guildet es a lovagok elinteztek, pedig mondta, hogy intezzem el öket, csak sokaig vartam. Szerintem idöre megy. Mar olvastam valami ilyesmit egy masik forumon.
  • fucko
    #843
    Ja igen,a klosterben az egyik novizel ha beszelsz(dolgozik az egyik vetemenyesen) kerdesenkent 150xpt ad,csak nemtom miert :))
  • J.a.b.b.a
    #842
    Korábban írtam a tolvaj céh kiírtásáról. Na most már sikerült saját kezűleg is legyakni őket, de nem volt könnyű. Viszont nagyon megérte, mert fejenként valami 180Xp-t kaptam értük és utána a Miliz főnőke még 400Xp-t és valamennyi aranyat is ad.
    Szóval az a tippem, hogy akkor álljatok neki megoldani ezt a rablóbandás küldetést, ha elég izmosak vagytok már. Különben a javát a Lovagok intézik el és nincs Xp se arany.
  • J.a.b.b.a
    #841
    Hát igen, nem lehet csak úgy elvenni egy szent ereklyét. De van rá mód, hogy ne vegye észre az őr. Ez az őr azzal büszkélkedik, hogy ő sosem alszik el, mert Innos-tól kapja hozzá az erőt. És tényleg nem alszik soha. De ha aludna, biztos nem venné észre...
  • fucko
    #840
    Arra a kalapacsra gondolsz ami lent van a kosterben egy shrine mellett?Mer ha azt elveszem ramront a srac.
  • J.a.b.b.a
    #839
    A kőgólemről: aki játszott az első résszel, már találkozhatott vele. És akkor azt is tudja, hogy van egy szent kalapács, amivel szét lehet csapni. Semmi más fegyver vagy mágia nem tudja megsebezni. Egyébként a gólem-aprítás az egyik feltétel, hogy felvegyenek mágusnak.
  • gothic1
    #838
    mail ment.
  • gothic1
    #836
    Ha kicsivel kulturáltabb stílusban kérted volna, már rég tölthetnéd...
    Na jól van, nem sznoboskodok!
    Mindjárt megy az email, honnan töltheted.
  • gothic1
    #835
    Köszi a felajánlást!

    Hamarosan jelentkezem, akkor emailben!
  • _sonic_
    #834
    A fordításban szívesen segítek, ha gondolod dobj meg egy mail-el.
  • J.a.b.b.a
    #833
    Mindjárt küldök Neked egy jó kis RAMteszt progit. (A Gothic 2 fórumon ajánlgatták) Jó sokáig fut, de ha rossz a ramod észreveszi.
  • gothic1
    #832
    Az oldal bejön, de még nem sok látnivaló van rajta. Egy csudajó kép, gagyi felirattal! :)
  • fucko
    #831
    Nem jon be az oldalad,vagy neked se?
  • fucko
    #830
    Fasza!Akkor vki nem tud letoltesi helyet?:)
  • Csacsi
    #829
    "Szia!
    Most nem lesz Gothic, az biztos.
    Gyu"

    Ezt a mailt kaptam a gamestartól, tehát nem a gothic lesz a full játék aköv. gamestarban :(((
  • Csacsi
    #827
    Nem az enyémet, hanem a céget háborgatod, ahol dolgozom, bár azért nem kéne, ha megkérhetlek.... :)
  • gothic1
    #826
    Akkor bocs, hogy háborgatom az intim szférádat! :)
  • fucko
    #825
    Nem szar H.koenig csak te a gagyi eredetivel jaccol,pedig a daemon-toolsos a fasza :DD
    De tenyleg nekem meg egyszer se rosszalkodott.
  • Csacsi
    #823
    Igen operát használok.
  • gothic1
    #822
    Operát browsert használsz? :)))
    Ha igen akkor már az ip-d sem titok! :)))

    Ugyanis Te vagy az egyetlen aki erre az oldalra ma ránézett. :)
  • gothic1
    #821
    Volt a PC Guruban, valóban, de közel sem olyan részletesen, mint ahogyan ez lesz.
    Magyarítás szerintem nincsen.
  • Csacsi
    #820
    Gothic: Kár volt megnéznem az oldal elejét, mert így rá kellett ébrednem, hogy sok idő van addig, amíga hazaérek, és újra játszhatok... :)
  • Hunnenkoenig
    #818
    Fucko: Az, hogy az orkok nem jönnek közelebb, az azert van (mint kesöbb a szövegböl kiderül) mert a var vedöi nem engedik öket 30 meternel közelebb :-))

    Egyebkent nekem a Gothic1 nem jött be annyira, mert legkesöbb, mikor at kellett mennem a vallasosokhoz, nem tudtam mit kene csinalnom. Lehet, hogy csak rossz hangulatban voltam es nem tudtam raallni a jatekra, de hagytam a dolgot. Ez viszont nagyon bejön! Talan utana megegyszer elkezdem az 1-et is.

    Most epp az a problemam, hogy az uj RAM-om valamiert nem birja a gepemet :-(
    Vettem uj halozati egyseget (asszem igy hivjak) de azt hiszem elhamarkodtam. 300W-osat vettem es segitett egy kicsit, de azt hiszem több kellett volna. Mindenesetre mindig valami read memory errorral kilepnek a komplikaltabb dolgok. Föleg a Gothic. Igaz most legalabb elindul. Nagyon szar a memoriakezelese. Remelem az uj patch kijavitja.

    Addig asszem ki kell vennem az egyik RAM-omat, pedig direkt erre a jatekra vettem...
  • gothic1
    #817
    itt lesz:

    gothic.uw.hu
  • gothic1
    #816
    Nyugi készítjük a Gothic Hungarian Fansite -ot. Ahol lesz magyar nyelvű végigjátszás a Gothic 1-hez és később remélhetőleg a Gothic 2-höz is!
    Csak piszok nagy meló a leírás fordítása, mert valami 170 oldal. Egy JemyM nevű csóka csinálta különöző fórumokban elhangzottak alapján. Remek munka, alapos, csakhát túlságosan is alapos.

    Ahogy néztem a Gothic 2-t, jobb lett, jobb lett, de annyival nem lett jobb, hogy elsőpörné az útból az első részt. Szóval még mindig lenne létjogosultsága egy Gothic 1-gyel (is) foglalkozó oldalnak.
  • Csacsi
    #815
    Szerintem nincsen hozzá.
  • Xboxman
    #814
    Létezik magyarítás GOTHIC-hoz?
  • gothic1
    #812
    Szerintem is a GOTHIC a legjobb! :)
  • fucko
    #811
    En is irok mar egy tanacsot:Ha a varhoz juttok es atsprinteltek az orkokon fel az ostromgepen,mar az elejen meg lehet allni mer nem tudnak feljonni es nyilzaport nekik nekunk meg xpzaport:)
    Igaz kicsit cheatszagu de fogjuk ra hogy olyan hujek az orkok hogy nem tudnak feljonni ;)
  • Csacsi
    #810
    Hat a gothic1-ben nálam az első pár óra, csak abból állt, hogy rávágtam egyett egy szörnyre, aztán szaladtam. Aztán megint rávágtam, aztán szaladtam. Majd miután nyilat szereztem, akkor már könnyebb volt, de az eleje annak is nehéz.
  • fucko
    #809
    Hat csak annyit tudok rola mondani hogy az elejen meg nagyon nehez volt de mosma azer nem kell olyan sokat visszatolteni:)(lasd visszabb attila)
    nagyon jo kis erdekes kuldetesek voltak,az is teccik hogy a vertet csak bizonyos idokozonkent lehet venni spec. emberkektol,bar nemtom lehet ez a g1-ben is igy volt.Szal süti oszt kesz ; )
    Amugy a gothic 1 is ilyen nehez volt vagy csak en csinalok vmit rosszul?
  • Randal
    #808
    Off:
    A morrowind bazi nagy és unalmas
    Az NWN az jó
    És a GOTHIC a legjobb!!!!!!!!!

  • Csacsi
    #807
    Ne haragudjatok, de ennek a topicnak nem a morrowindeől kéne szólnia. Ha arról akartok beszélni, akkor csináljatok egy morrowind vs. gothic 2 topicot, de ezt ne erre offoljuk el.

    Hunnenk.,fucko : Igazán irogathatnátok többet a játékról, érdekessággekről amit tapasztaltatok, élményekről, ahdd csorgassam a nyálam. Bár most egy kicsit bírom játék nélkül, mert megint belemerültem az 1-be, de azért jó olvasni a Ti élményeiteket. csak hogy tudjam mire számíthatok.
  • Braveheart
    #806
    na csak annyit a Morrowindről, hoghy nekem pont a szöstmötölős játékmenete és bonyolultsága miatt tetszik,pl. nem hiszem hogy Xardasnál találtatok könyveket; a Morrowindben kinyírtam egy nekromantát, és a könyvespolcán lévő könyveket elolvasva megtudtam, hogy melyik hullából lehet a legjobb csontvázharcost készíteni, mennyi ideig kell szárítani a hullát...
  • fucko
    #805
    En igy irtottam ki a fel ork sereget a varnal :D