21229
  • Ren
    #1131
    Ez most melyik, amikor a csomagot kell megtalalni (paket) vagy azt, hogy ki csempeszi be a "fuvet", amit szivnak?
  • Edge
    #1130
    A halon is túl vagyok már, meg a tolvajokon is. Mint írtam a 'Kraft' csempészeket kellene felderítenem Lord Anre-nek. Ezzel nem jutok előbbre.
  • Hunnenkoenig
    #1129
    ideje...

    Persze egy bizonyos hal kell, nem akarmilyen
  • Hunnenkoenig
    #1128
    Paladin majd leszel automatikusan, ha eljön az idelye. Majd ha megszerezted Innos Szemet!

    A tolvajok lebuktatasarol mar lejebb reszletesen van targyalva!

    Kell elöször is egy hal, amiben el van rejtve egy level.
  • Edge
    #1127
    Már beálltam a Milizhez....
  • Hunnenkoenig
    #1126
    Ahoz, hogy paladin lehess elöbb, be kell allnod a Milizhez. Ahoz pedig elöször polgarnak kell lenned, ahoz pedig elöször inasnak kell elmenned az egyik mesternel. Kovacs, asztalos, vadasz.

    A Grossbauer mellett levö temetöben tök muris sirköfeliratok vannak!

    Az egyik a Mighty Alien Dwarf sirköve, azt mar mindenki ismeri :-)

    A többin pedig az ott fekwök utolso mondatai vannak, mint pl. "Minden rendbe jön" meg "csak egy kicsit kipihenem magam" meg ilyenek. Az egyiken pedig ott al, hogy "Milyen szintü a paladinod?" :-))

    Tök jo!

    Megöltem a jegsarkanyt es nem tudom a szivevel Innos szemet kifenyesiteni! Banyek, most ilyenkor mi van?

    Valamit olvastan regebben, hogy egy bizonyos sorrendben kell öket kinyirni, de nem törödtem vele. Hmmm. Lehet, hogy most szivni fogok?
  • pluhi
    #1125
    Jowood forumán is olvastam a patch permanens szivatásáról. Tehát hiába teljes reinstall (csak save maradt), a játék szaraxik tovább patch nélkül is. Meg amúgy is azt mondja a Jowoodos csákó, hogy ajánlatos új gamet kezdeni. Hehe.
    Én itt hagyom abba a küzdelmet a játékkal, a bétatesztet a rátok hagyom. Pár hónap múlva élvezetes órákat fogok tölteni ezzel a progival, arra mérget veszek, de most csak a hajam hullik tőle.
    By all, és kösz mindenkinek mégeccer mindent.
  • Edge
    #1124
    Üdv. Kezdek belelendülni (mert már nem melózok annyit), 2 kérdésem lenne, amire nem jövök rá magamtól: 1: mi kell ahhoz, hagy paladin lehessek. 2: Ezt a 'Kraft'(ganja) csempész bandát nem bírom lebuktatni, hogy indulja el?
  • pluhi
    #1123
    Rakta fel valaki a patchet azok közül, akik Dtools-szal nyomják? Mert nálam is összefossa magát a főmenüben. (Pedig a töltés gyorsabb lett.) Ha csak eredetinél működik jól a a patch, akkor itt összeesküvést szimatolok. :)
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #1122
    KÖTSHÖG CSELÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
  • Faki
    #1121
    Menni fog tanulás nélkül is, de ha akarsz sok zsetont, akkor tanuld meg a vércsapolást (200 arany 1 ampulla a várban lévő egyik arc pengeti érte a lét), meg van még egy dolog.
  • J.a.b.b.a
    #1120
    Igazad van, bocsánat.
    Kérdésem volna: az Innos amulett feltöltéséhez kell egy sárkányszív. Meg kell tanulni ezek szerint a szív kiszedését valamelyik vadásztól? Vagy a sárkányoknál ez menni fog magától is?
  • fucko
    #1119
    Az elit ork a 350 az ork warrior csak 250 ;)
  • J.a.b.b.a
    #1118
    Tipp XP-mániásoknak!
    Ha elég erősek vagytok a negyedik fejezet előtt ahhoz, hogy orkokat öljetek, akkor nyomjátok le a burg körüli orkokat. A negyedik fejezetben újra kirakja az összeset! XP hegyek! (1 db ork warrior 350XP :)
  • J.a.b.b.a
    #1117
    A német verzió jelent meg, az angolra még várni kell februárig.
  • fucko
    #1116
    csak dajcsban.
  • Ren
    #1114
    Oke, kozben rajottem, hogy a fo sztorival is kene foglalkozni :) A bortonkolonian kaptam szep uj pancelt :)
  • fucko
    #1113
    Nah ez megvolt nekem is mosma.A vege nekem nagyon tecett,ezek utan nagyon varom a 3. reszt,mar gondolom is ki lesz ott a főmufti ;))
    Meg1szer koszi h.koenig es jabba a gamet,es jo jatekot nektek.
  • Ren
    #1112
    Masodik fejezetben lehet valahol vasarolni olyan egykezes fegyvert, ami 40-nel tobbet sebez? 9. szintu vagyok es nem birom kiirtani a tolvaj cehet :( Sot a vilagitotoronyban levo banditakat sem. Ja, milicia tag vagyok, lehet valahol jobb pancelt kapni?
  • J.a.b.b.a
    #1111
    Ren: köszi a tippet, de már az első alkalommal is úgy csináltam. :) Kicsit lefeküdt a gépem az utóbbi napokban, lehet, hogy ráfér egy teljes újrainstallálás.

    Breki: írtam mailt.
  • Hunnenkoenig
    #1110
    Oh, igazad van. Ezt sosem neztem :-)

    Asszem ebben az en path-om van benne :-))
    Azert müködött nalam :-)

    Tied a pont!
  • Ren
    #1108
    Jabba: miutan uninstallaltad, torolj le mindent a save konyvtar kivetelevel es ugy rakd fel ujra.
  • J.a.b.b.a
    #1107
    MegaSzop@s! Uninstall és reinstall után is teljesen bizonytalan lett a játék. Eddig teljesen stabilan futott, és most 5 percenként lefagy.
    NE RAKJÁTOK FEL A BETA PATCHET!
  • J.a.b.b.a
    #1106
    Ne én is felraktam a patchet. Sajnos nálam sem fut. Igaz, hogy jóval gyorsabban elindul, de a menüben vagy a töltés alatt mindig kifagy.
    Eddig 2:1 a patch ellen :(
  • J.a.b.b.a
    #1105
    [Itt] van a patch és a leírás is hozzá. (Kicsit nehezen találtam meg, azért rakom ide, hátha segít valakinek.)
  • Hunnenkoenig
    #1104
    Ja, megöltem az elsö sarkanyomat es mar 23 szintü vagyok! Yippieee!
  • Hunnenkoenig
    #1103
    Na en is kiprobaltam a Patchet. Jatszottam vele vagy 3 orat. A jatek satbilan futott. A töltes es mentes egy kicsit gyorsabb lett. A performance is egy kicsit. Sosem volt vele igazan problemam, de ugy vettem eszre, hogy a rövid megakadasok töltes miatt elmaradtak.

    Igazan nem sok valtozast tapasztaltam, mert csak orkokat öltem.
    Azok a küldetesek, amiket szerintem mar nem csinalhatok meg, meg mindig az aktualis feladatok listajaban vannak, a fegyverek meg mindig nem halmozodnak egy kockaba, viszont a golemszivek igen.

    Többet sajnos nem lattam/tapasztaltam.
  • Ren
    #1102
    Kiprobaltam az 1.29beta patch-et. Nekem nagyon instabil lett tole a jatek, legtobbszor meg a fomenu elott, vagy a betoltes folyaman kidobott a desktopra :( Tapasztalataim alapjan mindenkit lebeszelnek rola...
  • Hunnenkoenig
    #1101
    Ja meg valami: A BWA fajlnak ugyanabban a mappaban kell lennie mint a BWT fajlnak!

    Mas:

    Sajnos nem tudom, hogy kell runat csinalni, mert ott meg nem tartok.

    Az tartos italok keszitesehez egy "Kronstöckel" kell (nem König-valami, rosszul irtam)!

    Ma megneztem a gyürük ura masodik reszet!
    Allat volt, bar eleg sötet, zord hangulata van. Az elsö resz azert jobban tetszett, viszont Gollam tök asz benne! Nagyon tetszett a csavo, es van benne meg nehany resz, ahol fetrengtem a röhögestöl! :-)

    Ajanlom mindenkinek!
  • Hunnenkoenig
    #1100
    Breki, akkor lassan, hogy felirhassad :-) :

    Letöltöd a fajlokat. Fogod a Blindwriteot, elinditod. Megkerdi mejik fajlt akarod kiirni, megadodaz egyes CD BWT fajljat (alapbol azt ismeri meg. Kiirja az ismertetöt a CD-röl, elkattintod, "tovabb"-ra kattintasz (NEM az "iras"-ra), akkor jön egy ablak, ahol megadod a DAO PW modot es hogy hasznaljon BWA-t ha talal.

    NE IRJ AT SEMMI nyomsavot, meg semmit, mert ö azt felismeri automatikusan!!!

    Rakattintasz az "iras" gombra, vagy "run" vagy "los". Attol függöen milyen nyelven van. Kesz!

    Ezt mind a haromnal megismetled es kesz kell, hogy legyen a cucc.

    Daemon Tools: Ha megvan a legujabb (!) verzio, bemountolod az elsö CD-t mondjuk a D:\ meghajtoba (Jelöld meg az "Blindwrite images - BWT" kiterjesztest, massal ne törödj!!!!) telepited, ha megvan KIMOUNTOLOD es betöltöd (mountolod) a következöt, telepited, ha kesz van, kimountolod es betöltöd a 3. CD BWT fajljat es telepited (BWA-val NE FOGLALKOZZ!!!!). Ha ez mind megvan, akkor a 3. CD-t benne hagyod es elinditod a jatekot.

    Remelem erthetö volt. HA meg mindig nem megy, akkor a gepedben, vagy a fajlban van a hiba.
    Sok sikert!
  • J.a.b.b.a
    #1099
    Breki! Ha a daemon azt mondja, hogy hibás a file, akkor valószínűleg rosszul jött le, vagy rosszul tömörítette ki a rar. Próbáld újra leszedni. Ha Gothictól nem megy, írjál és tőlem is megpróbálhatod.
  • J.a.b.b.a
    #1098
    Üdv!
    Még nem tartok ott, szóval csak általánosságban tudok nyilatkozni. A rúnakészítés általában úgy működik, hogy kell egy üres rúnakő, kell hozzá a szükséges alapanyag (pl. kén, csont, vagy szenteltvíz, stb.) és kell a varázslat scrollja. És előzőleg meg kell tanulni az adott rúna elkészítését valakitől. Persze lehet, hogy ebben az esetben másról van szó.
  • Faki
    #1097
    Megvolt a cucc és a hajón sétálgattam, majd betévedtem egy kabinba, ahol nyomkodtam a dolgokat és egyszercsak elkészült a runa :D
  • fucko
    #1096
    Hogyhogy veletlen?:)Hat viz kell hozza meg hus azt irja.Meg vizet is alig talaltam.
  • Faki
    #1095
    Nah ez a runakészítés számomra is titok volt... tök véletlen készítettem el. Elvileg kell hozzá valami, de fogalmam sincs mi :)
    Hunnenkoenig szerintem erről többet tud. De ha meglesz a teleportruna akkor már egyenesbe leszel. Felveszed a nehézpáncélt hajót szerzel, haverokad összegyüjtöd és irány a sziget és a végső sárkány...
  • fucko
    #1094
    Na,vki segitsen mar plz!Lementem a klosterben a titkos konyvtarba es megvan a runa meg hogy mit kell csinalni(azt irja hogy viz meg hus meg a runa ha jol ertem:)de nem jon ossze mer azt irja a runakeszito gepnel hogy nincs eleg anyag.Faki segits mar mer lehet meg csak te vitted el addig.
  • pluhi
    #1089
    Picsába, elment a kedvem az egésztől. Lementem a guildbe, miután már a fél városi szervezetet megbénitottam, a minimum lett volna, hogy megtámadnak. Á, dehogy.
  • pluhi
    #1088
    Egyszerűbb lenne legyakni őket, de előállt az a helyzet, hogy "tudom mi a helyzet, csak a kari nem". Meg asszem még le is csapnának gyorsan.
    Mióta tudok kombókat nyomni, rémálom a kardozás. Pedig már kezdtem belejönni.
  • pluhi
    #1087
    Egyszerűen megláttam a molóról.
    Azóta megcsináltam a halas részt is, felnyomtam az árust, még mindig semmi. Egy korábbi állásomat töltöttem vissza, ahol még nem léptem be. Sehogy sem tudom beárulni őket. A banditatámadások quest még él. Ezek szerint az orgazda nem a halárus volt?
    Amugy letettem a serlegek összegyűjtéséről, mert 30-as ügyesség kell hozzá minimum, az meg nemigen lesz nekem.
  • Hunnenkoenig
    #1086
    Ok, akkor felülröl:

    A Sarkanyszivet valami ritka füvel kell kombinalni. Valami König-valami a neve (nem jut eszembe).

    Az egyik NPC azt mondja, hogy mielött megölöd a sarkanyt MINDENKEPP beszelj vele! En meg nem tartok ott, igy nem tudom, hogy ez mit jelent.

    A halak azok nem igazan fontosak. Az elsö adagot leszedheted töle, de utana nyomd fel a halarust, különben ugrik a küldetes. Ha felnyomtad, menj a kocsmaba es beszelj a kocsmarossal (ha elötte lealkudtad az infok arat 6 aranyra, akkor jo. Ha nem, tedd meg most, mert fontos.) Utana talakozol Attilaval.

    A csomagot keresd a kikötöi raktarban (a kikötö vegen a laktanyaba vezetö feljaro elött)

    Altalanos tipp: Mindig beszeljetek mindenkivel, akinek neve van. Akkor is, ha mar azelött beszeltetek vele. Egy uj küldetes elött barkinel lehet uj informacio!.

    Ha Pimp = Peck, akkor gondolkodj, hol loghat egy katona, aki mar egy honapja nem latott nöt es unja a köcsögölest a laktanyaban :-)

    A Blindwrite-ban meg kell adni, hogy hasznalja a BWA fajlt es utana megadni neki a 3. CD BWT fajljat.
    Daemontoolsnal valaszd ki a kiterjeszteseknel a BWT-t es jelöld meg a 3. CD fajlt ami megjelenik.
    Minden CD-t ugyanabba a drive-ba tölts be! (csereld)