21229
  • J.a.b.b.a
    #993
    Ha játszottál az elsö résszel, akkor az talán segít, hogy ott van, ahol a Diego meg a másik két haverja titokban találkozgattak.
  • Faki
    #992
    Bahh, kiírtottam az 1. sárkányt, a másodikat is megtaláltam, de az elég tápos (ice köcsög). Hárpiákhoz bementem, de onnan ki is jöttem egyből... 60% kétkezes kardskill, nemkicsit daragép, orkokat csak úgy nyársalom :))

    Ami érdekelne: hol a Diego aranya? mindenhol kerestem már, de a szöveg annyira bugyután van megfogalmazva (nyers fordítás powa:). Annyit értek, hogy minetalba keressem és valami elhagyatott bánya felett(?). Van még olyan a szövegben, hogy kötél, csak azt nemtom mire vélni :)
  • Hunnenkoenig
    #991
    ok, mar megvan. Mar csak corneliust kell megagyabugyalnom :-)

    Köszi!
  • fucko
    #990
    Hat a bortonbol ;D
    Mondom gyakd le a corneliust Hagen felett egy emelettel oszt vedd el a naplojat,olvasd el oszt hagenpapa kiengedteti,oszt go chapter 4 ;)
  • Hunnenkoenig
    #989
    Aha. Benet az az aki legyakta az egyik paladint es fel akarjak akasztani a föteren?

    Honnan kell kiszabaditani?
  • fucko
    #988
    Aztan mar xardasnak tudod azt is mondani hogy keszen allsz a sarkanyok kirtasara es megy a masik 2 varazslohoz.
  • fucko
    #987
    Csak meg kell javittatnod az amulettet benettel miutan kiengedtek,es hagen ezutan paladinna tesz.Ahhoz meg hogy kiengedjek bennethet meg kell szerezned cornelius naplojat (hagen felett van,en levertem :))
  • Hunnenkoenig
    #986
    Xardas azt mondja, csak akkor jön el a talalkozora, ha eleg erös vagyok. Tök hülye.
    Most tenyleg fejlödnöm kell meg? Mar 18. szinten vagyok, az nem eleg neki? Meg cikizte a pancelomat is. Asszem pofan vagom.

    Honnan lehet paladin pancelt szereznem? Talan akkor eljön a partyra, ha abban jelenek meg.
  • J.a.b.b.a
    #985
    Jólvan jólvan! Ízlések és ficamok :P Inkább maradjunk a témánál.
  • Faki
    #984
    Nah én már 1 ideje paladin vagyok (miután kiszabadítottam Bennetet), most a jégvilágban a sárkányt kéne ellpüffölnöm, de az még elég húzós :)

    Kovács ad 2000 pénzért egy 70-es erőséggű kardot. Én mos azzal 2 Orkot lazán verek. 50%-os kétkezes kardozási skillel :), igaz csak 14-es szintű vagyok...
  • Hunnenkoenig
    #983
    Talan nezz el az abit oldalara es csinalj egy BIOS updatet!

    Az AMD-t meg ne szidd, mert megbanod!!! :-)))
    Nekem egyetlen pentium gepem volt, az elsö. Egy P 133 MHz :-)

    Azota csak AMD-m van es nekem SOHA nem volt vele semmi bajom! Nem akarom az örök vitat felhozni, de nem ertem meg, miert hiszik sokan, hogy mindig az a jo, ami draga? Csak jo komponenseket kell összerakni es akkor nem lesz semmi baj :-)

    Nekem mindenböl a legujabb van fent es megy minden. Csak ez a szar uj RAM tett be egy kicsit, de nem veszes...
  • J.a.b.b.a
    #981
    Egy félig off megjegyzés, Gothic buzik PageDown :)
    Nekem is AMD procim van és Via Chipset (Abit kt7a 1.3 az alaplap) és nagyon durva gondjaim voltak az új VIA 4in1 driverrel. Egészen pontosan az új AGP driver teljesen leölte a gépet, ha valami progi megróbálta használni. Tökre lefagyott minden 3D játék. Aztán sikerült találni egy régebbi VIA drivert, amivel most jól működik minden. Csak azért írtam ezt be, hogy nem mindig az új a jobb. És az AMD-ről meg az a véleményem, hogy olcsó húsnak híg a leve. Többet biztos nem veszek AMD-t.
  • Hunnenkoenig
    #980
    A gepednek nincs semmi baja. probald a legujabb drivereket feltenni. Nvidia 41.09 (asszem) ha olyan chiped van es a via 4 in 1-böl is van uj.

    Futtass valami jo kis regystry tisztogato programot meg ilyesmi. En a system mechanic-ot hasznalom, nekem az valt bge a legjobban.

    Bar ha a jatek indul, csak az NPC-k hianyoznak, az fura :-)
  • Randal
    #979
    Ekkor jelenik meg a boltokban vagy ekkora kerül fel a netre?:))
  • fucko
    #978
    Vegre Paladin lettem,van fasza rucim mar csak egy jo fegyver kene.
  • J.a.b.b.a
    #977
    Ha a gépeddel lenne gond, akkor lefagyna a gáma. Az hogy üres a felső város, az valami nagyon érdekes cucc. Ugye leszedted a demót (ha fent volt) és nem használsz semmi crack-et?
  • J.a.b.b.a
    #976
    Ha jól tudom mindenkinek ezt írta ki. Az egyik file valahogy hibásan jött le a CD-ről. Ettől függetlenün a játék hibátlanul fut.
  • gothic1
    #973
    Most olvastam a Gamespoton, hogy az angol Gothic II kiadásának dátuma:

    2003. február 14.

    Hát addig van még idő bőven! Két héttel rá lesz a születésnapom, ajándéknak jó lesz! :)
  • fucko
    #971
    Jah es a kaserneben a piac melletti nagy epuletben az egykezes es ketkezes harcot meg a szamszerijazast lehet tanulni.
  • fucko
    #970
    Ha tanonc lettel a kovacsnal pl. akkor az ich will staerker werden,vagy Bartoknal aki a sörösnel van Ich will geschickter werden,vagy Vatranal a manat ,azt nemtom mi de ott kell biztos :)
  • Hunnenkoenig
    #967
    akkor tenyleg nem jo valami!
  • Faki
    #965
    Nah én 12-es szinten nyomulok, most kell összeraknom az innos törött szemét :)
  • Hunnenkoenig
    #964
    Mar megint tul koran nyomkodom a mehet gombot :-)

    Stufe = szint
    A kreis (Kör) a magusoknak van.
  • Hunnenkoenig
    #963
    Mindjart az elsö!
    Nalam az van hogy:
    Miliz.........Stufe 17
  • fucko
    #962
    Mind1 mosma mer en egy fekete troll-t akartam megolni vele ami mellesleg 2szer akkora mint a kogolem vagy mi az,es nem ment tole falnak.
  • J.a.b.b.a
    #961
    van olyan varázslat, hogy schlafen. Nem kell bántani senkit. :(
  • jeejee
    #960
    újrainstallálás után sem akart rendesen bootolni a gépem ezzel a driverrel,kiváncsi leszek majd,hogy a 30.82-sel is ezt fogja csinálni a játék vagy nem.
  • fucko
    #959
    Ehh,siman levertem elvettem a kalapacsot oszt csak 50 pizt kellett fizetnem es megbocsatottak,jo hogy vannak ilyen kis kapuk a jatekban ;D
  • fucko
    #958
    Irtad hogy a klosterben el kell altatni a kalapacsorzo faszit,de hogyan?
  • J.a.b.b.a
    #957
    Hú tényleg az a hang atom király volt!
    PRAISE TO DIABLO, LORD OF TERROR...
    huhh. Még most is borzongok töle :)
    (bocs az offért :)
  • fucko
    #956
    Azt hogy hanyas szintu vagyok hol lehet megnezni amugy,mer csak vmi Kreis18at latok a miliz melett
    es 0 az alatta levo,de gondolom az nem a szint mer azon mar sztem reg tul vagyok.
  • fucko
    #955
    "I can see what you see not..." :DD
    Az tenyleg tutko volt.
  • Hunnenkoenig
    #954
    Kovacs csak akkor erösit, ha mar tanonc vagy valakinel (esetleg nala kell?).

    Farkast talalsz, ha kimesz a Xardas fele vezetö kapun es ott jobbra mesz. A piacon a sörkimeresnel van egy ijas ficko, az elkiser, ha megkered ra es adsz nemi penzt.

    NA, megtalaltam az elsö suchenderemet! :-) Tenyleg fasza a hangjuk! Ezt imadom az ilyen jatekokban!

    A legtutibb hang a Diablo 1 -ben volt a meselö. Minden könyvet elolvastam mindig, amikor elmentem mellettük, annyira tetszett a hangja
    :-))
  • fucko
    #952
    Jah jo,de az nem harlok sztem:))
    Szal ha jol tudom elsonek meg kell kapni a beleegyezeset 4 mesternek arra hogy ott lehess tanonc.A kulcsosnal aldast kell kerni vatrastol es a piaci varazslotol.A bőrnyuzonal meg kell szerezned 6 wolfpremet,a kemikus siman beleegyeziuk majd a kovacs is ezek utan.De lehet hujeseget irok es csak siman kerniu kell tole de nem hiszem :)
  • fucko
    #950
    Nem is melexem ilyen kovacsnevekre,nem lehet hogy rossz topicba irtal? ;D
  • fucko
    #949
    Akkor jol erzem hogy en jarok legelorebb?:))
  • Hunnenkoenig
    #947
    Azokat a Suchendereket meg mindig nem lattam :-)

    Tudom lassu vagyok, de hat ki akarom elvezni a jatek minden porcikajat. Eddig a 2. resz 50% -at csinaltam meg talan, de mar 17. szinten vagyok!

    T3 nagyon huzos! Lehet, hogy lesz belöle valami, bar ketsegeim vannak.
  • fucko
    #946
    Pont most neztem:)
    Nekem meg legjobban az tettszik ahogy mondja a Suchende hogy : DA IST ER!!! Meg amikor a zombikat megolom es ahogy elpatkol az vmi eszmelet jo
    :D
  • Hunnenkoenig
    #944
    A varazslatok szerintem is nagyon szepre sikerültek. Mar amit en eddig lattam. :-)

    Ezzel a kardozassal meg asszem lesz mit szenvednem :-)

    Ja, kijött a Terminator 3 elsö trailere! www.movie-update.com (meg nekem is meg kell nezni, csak haver szolt...
  • J.a.b.b.a
    #943
    Hú basszus nagyon szép effekt a gyógyító varázslat. Nézzétak meg!