3766
  • Punker
    #317
    jó öreg Ford bácsi elvállalta :)
  • Esrohnoil
    #316
    Abban ki lesz a főszereplő? :)
  • rezsofiz
    #315
    Jah mostanában eléggé sok az ilyen.
  • Punker
    #314
    bár szerintem nem fogja megcsinálni, a köv nagy dobásuk az Indy 4 lesz, és még arra is várhatunk jó pár évet + a HD-DVD-s verzióhoz is sokat kell melózni.
  • Punker
    #313
    érdekes teória, hiszen a régi szereplőkkel nem tudja megcsinálni a 7-8-9-et, de a 4-5-6 újraforgatása új színészekkel viszont tuti bukás lenne a régi rajongók között.
  • Blasta
    #312
    Szerintem egyiket sem akarta rosszra, mégis felemás lett a végeredmény.
    Minden esély megvan rá, hogy sokaknak nem fog tetszeni a 3. rész.
  • Blasta
    #311
    Isten mentsen meg attól minket...
    Csak nem lesz hozzá kedve, ideje, ereje a vénpöcsnak
  • VGQ
    #310
    Emlékeim szerint ,most a 4-5-6 ujraforhatása jön.
  • Esrohnoil
    #309
    Dehogynem. :)
  • Solid Snake GH
    #308
    Volt ilyen pletyka, de nem lesz.
  • Adam5
    #307
    utolsó?

    nem lesz még olyan ami a 6után fog játszódni?
  • Solid Snake GH
    #306
    Ne feledjétek emberek: ez a Star Wars! :D
    Csak nem kúrják el.... Lucas utolsó SW filmjét nem hiszem, hogy rosszra akarja elkészíteni. :)
  • GAAMMEER
    #305
    Nekem a SW 2.része van meg csak DVD-n angolul.Sokkal jobb mint a szinkronizált változat.A 4,5,6 kazin van meg úgyhogy az magyar de annak a szinkronja is jó.
  • GAAMMEER
    #304
    Ezzel teljesen 1et értek.Elég sok olyan filmet láttam már hogy jajj de jó lesz a trailerből ítélve de mégse.Én még hoznám példának a Harry Potter 3.részét.A trailerben lelőttek minden jót a film pedig nem is olyan jó mint a könyv.Nade maradjunk a SW-nál
  • Factor_007
    #303
    nem igazán ezért. Hanem mert a trailerekben mindig összeválogatják a jó részeket, s az jön le belőle, hogy mekkora király film. A moziban meg megy a pofára esés.pl.:Pókember, Matrix 2,3. Hát ezért :)
  • CSOCSO
    #302
    erre valaszoljon man valaki
  • CSOCSO
    #301
    hat nekem most feliratosan van meg de szerintem vader eredeti angol hangja irto szar
  • bigapó
    #300
    a másik fele ha rossz a szinkronizálás(magyarítás) + hangszín :((
  • bigapó
    #299
    Szerintem bármilyen filmet nézni szinkronnal felér egy fél öngyilkossággal:))
  • Punker
    #298
    a régi szinkron jó volt, csak az újjat szúrták el nagyon :(
  • Aspyrin
    #297
    szinkronnal nézni sw-t felér egy öngyilkosággal
  • Punker
    #296
    DVD-n úgyse lesz szinkron :)
  • Esrohnoil
    #295
    Én meg nem is szedek hozzá feliratot. :)
  • bigapó
    #294
    Az a rész amire gondolsz csak Anakin kezétől van, mert egyszerűen elkapja a torkát és fojtogatja. Először Én is bedőltem neki:)
    Összeségében a Darth Vader-es rész a legjobb és a már sokszor emlegetett párbeszéd. Remélem nem a Rudolf Peti kapja a Császár szinkronizálását...mondjuk Én úgy is feliratosan nézem/szerzem meg.
  • GAAMMEER
    #293
    Rég vártam már ennyire filmet!A trailerben egyszer Obi-Wan olyan fejet vág mint akibe beleállítanak egy fénykardot.Pedig nem ekkor hal meg.Ez a képsor pedig erre utal.
  • Serpa
    #292
    van már HIRES ?
  • Punker
    #291


    a képen min 3 hajó van.
  • Punker
    #290
    igen van tűzoltóhajó
  • RangeR
    #289
    Legkeményebb a tűzoltó űrnaszád, ami 2 habsugárral oltja a fémig izzó cirkálót! Sztem ez a Lucas néha rosszul alszik és azért rak bele ilyeneket. Jól láttam tényleg, hogy egy tűzoltó-hajó nyomatja az oltást?
  • CSOCSO
    #288
    neh a teaseren felbozdulva, megyek meglesem az elso reszt:)

    amugy leszedtem a 3 reszt a netrol ( ha olcsobb lesz akkor kikuldettetem valakivel) de a msodik resz aszem 2 es cd jen a 28 as rar file hibadzik.. valaki tud egy cimet ahonnan le lehetne azt toleni?
  • CSOCSO
    #287
    lehet mas teasert lattam??? mert en 8 szopr lestem meg.. visszatekergetve, megallitgatva es az osszes kard teljesen a helyen van!
  • CSOCSO
    #286
    azt masteres forgas okossagot nem ertem.. mi a baj hol? mert szerintem az osszes kard vilagitasa a helyen van, szal nemvagom
  • CSOCSO
    #285
    mer vannak emberek akik nem szeretik ha egy kepkockat is lelonek a filmbol.. ilyen vagyok en is.. pl az alienbol direkt nem neztem meg interjukat meg igy keszult cuccost mer altalaban a fel filmet lelovik benne.. valaki meg a trailereket se szereti meglesni

    pl en is inkabb szeretem a lenyugozo teasereket.. pl godzilla, alien 4 teaserek
  • rezsofiz
    #284
    Mert?
  • Factor_007
    #283
    basszus megint egy trailer amit nem szabad letöltenem :((
  • VGQ
    #282
    2 dolgot vettem észre igy 3x-ra kockánként végigmenve:))

    1.jo.Mikor Samu-ka meglenditi a kerdját körforgásbol akkor egy piros kard hatására teszi ezt.Kérdés ki lehet az.

    2.rosz.
    Sajna a végén el van szarva ,mert az emperror kardja nem világit mikor kellene.Sajna 2 képkocka is tartalmazza ezt a "hibát" de a pörgés miatt a szem nem veszi észre,hogy ott kellene lennie:((

    Igazábol nem ez volt a célom,hogy kiszurjam a 2-est,de ha már igy sikerült ez van.


    Érdekes részeket kerestem.
    Pl c3po arcárol vissztükrözödik valami piros izé,de nemtom megállapitani,hogy mi az:((
    és elég jol meg van oldva a hajok lézerháboruja is,mert ahova csapodik a lézer ott robban nagy valoszinüséggel:))
  • rezsofiz
    #281
    Tőcsed boncsad
  • CLINT EASTWOOD9
    #280
    Vazzzzeg
  • Drizzthsz
    #279
    HELP HELP HELP!!!

    Mi a file neve?
  • Drizzthsz
    #278
    Faszom... Nem jön le sehonnan! Help! A hardwireden valami krikszkraszok jönnek, a gamestaron meg semmi!

    HELP!