3766
  • Punkerwork
    #157
    látvány terv:

  • Smuge
    #156
    Tyü ha ez nagyon jol hangzik. Már ahogy elképzeltem magam elött:P Végigfutott a hideg ahátamon. Itt valami nagyon nagy van készülöben!!! Igy legyen!!
  • Punker
    #155
    SPOILER:




    Úgy néz ki, az előző két Star Wars-filmhez hasonlóan, a Revenge of the Sith esetében is sikerült megszellőztetnie a TheForce.net-nek, hogy mit láthatunk a film előzetesében. Íme:

    Az első 40 másodpercben a korábbi Star Wars-filmekből látunk majd képeket, miközben Alec Guinness hangját halljuk az Egy új reményből, ahogy Lukenak beszél a Jedi-lovagokról, a béke őrzőiről. A monológ azzal ér véget, hogy "Vader engedett a sötét oldal teljes csábításának", és ekkor feltűnik Anakin csuklyával takart, fenyegető arca.

    Ezután kitörő vulkánokat láthatunk, vulkáni felszínt rákszerű lényekkel, majd sötétséget. Mindezt Vader légzésének hangja kíséri.
    Majd Darth Sidious szólal meg: "Lord Vader..."

    Vader: "Igen?"

    Sidious: "Emelkedj fel!"

    Ekkor megpillanthatjuk Vadert teljes öltözetében, egy asztalhoz kötözve. Lassan emelkedik, és közben a többi szereplőről villannak be képek. Mikor az asztal már függőlegesen áll, kezdődik a lényeg. Ekkor láthatunk számtalan jelenetet a III. Epizódból, de csak nagyon rövid ideig.
    Látunk majd itt több tucat vukit egy lebegő platformon, Padmét Leia frizurájával, a TIE-vadászok elődjének mondható Tri-vadászokat, az x-szárnyúra emlékeztető klónvadászokat, egy hatalmas hajót, melyet ellep a folyadék, stb.

    A trailer a "THE SAGA IS COMPLETE - MAY 2005" felirattal ér véget, és kb. 100 másodperc hosszú.
    A TF.N információi szerint az összeállítás alatt korábbi Star Wars-filmek zenéjét hallhatjuk, főleg Darth Vader témáját.

    Ahogy a TF.N szerkesztői is említik, meghökkentő, hogy a film egyik kulcsjelenetét berakták már az első előzetesbe - igaz, a Trilógia-DVD-n is láthattunk erről képeket. Nektek mi a véleményetek? Mondjátok el a fórumon!

    A Revenge of the Sith előzetesét novemberre várjuk.
  • Alien
    #154
  • Punker
    #153
    már csinálják a trailert :)
  • bigapó
    #152
    Nézd meg ezeket a make of-okat és lehet gyanakodni:)) És még szinte semmit sem mutattak meg...
  • Johnyy
    #151
    Hallod! REmélem ez olyan rész lessz amiben végre rengeteg harc fénykard, erőpárbaj meg "erőlködés" lesz mert már kezdem unni a történetben a sok romantikát meg dumát....
  • bigapó
    #150
    Hi!

    Szörföltem kicsit a Starwars.com-on és végignéztem a "making of..." videókat. Mit ne mondjak, nagyon jó kis anyagot szedtek össze, remélem lesz még több is. Apropó, volt benne egy figura - bizonyos Tion Medon -, aki szó szerint "hatalmas" figurája lesz a 3. résznek. Úgy saccoltam, hogy legalább 2,3 méter magas a srác:) és a Sith-ekhez fog húzni szerintem, ráadásul valami harci cselekményben is részt vesz majd (legalábbis volt ilyen vázlat).
  • Punkerwork
    #149
  • Punkerwork
    #148
    látványterv képek
  • Johnyy
    #147
    szerintem Tök jók!!! A TIEk nagyon jók voltak!!!!!!!

    DE a szupercsilagromboló is :D
  • Punkerwork
    #146
    persze én is szeretem, de akkor is :)
  • bigapó
    #145
    Hát nem tom:) nekem anno tetszettek a TIE-fighterben:))
  • Punker
    #144
    Nebulon-B fregattnál azért jobbak :)
  • bigapó
    #143
    Azért elég viccesek ezek az "Űr-cápaforma-hajók".
  • Punker
    #142
    május 19-én kiderül :)
  • bigapó
    #141
    Szerintem csak részben igaz, mert lesz majd egy másik klóngyár is, méghozzá a Byss bolygón(forrás starwars.hu). Szerintem amolyan hadsereg-reform lesz majd végrehajtva és ekkor kerülnek bevezetésre az új fajta (gondolom fejlesztett) egyenpáncélok, amit már jól ismerünk a "korábbi" részekből. Sőt, szerintem azért lett az új klóngyár alapítva, hogy a császár még hűségesebb katonákat birtokolhasson. Ez könyvben lehet, hogy le van írva, erről nincs infóm.
  • Punker
    #140
    nem biztos, StarWars.hu-n volt a link ahonnan a kép van és ott nem nagyon szoktak fake dolgok lenni, illetve 2 képnél fel volt tüntetve hogy csak rajz nem a filmből van.
  • bigapó
    #139
    Változtatok. Tuti, hogy fake! Nézzétek meg a fényeket. A klónnak miért sárgább a páncélzata? - mert a 2.rész végén a nagy csatában szerepel azért!! Csak össze van vágva.
  • bigapó
    #138
    Hi!

    Azonkívül lehet fake is a kép, mert a 2. epizódból is van egy ilyen kép kivágva(a klónharcos), a mai technikával össze lehet hozni egy ilyen képet. Persze lehet, hogy a 3.rész végén lesz egy ilyen jelenet:)

  • Punker
    #137
    az EP III-ban a klónok elárulják a Jedi-ket, gondolom ezért van ez a kép.
  • Johnyy
    #136
    Gondolom ez azért van mert e a rész kapcsolja össze a két történetet, és itt szerintem nabboon itt van a trilogi sithei véderel meg egy klón
  • Sephi
    #135
    Jo de ez a kap akkor nem a 4.5.6. bol van... abba nem emlekszem hogy igy oltozkodtek...
  • Johnyy
    #134
    Nem úgy van hogy a birodalmi rohamosztagosok azok a klónokból lettek,, mert így az uralkodóé az egész
  • BADE
    #133
    tescóban 13990Ft a Star Wars díszdobozos
  • Sephi
    #132
    Marha nagy banner kep vaze :)))

    Varj... most akkor nem ertem. Azzal a birodalmi katonaval nem stimmel valami ...
  • Johnyy
    #131
    Elvileg szuürke lessz!
  • Johnyy
    #130
  • Punker
    #129
  • Punker
    #128
  • Punker
    #127
  • Punker
    #126
  • Punker
    #125
  • Punker
    #124
    én nem láttam
  • Johnyy
    #123
    Nincs még kép az elő dart véderről?
  • Punker
    #122
    ha valaki tud jobb banner-t szóljon és cseréljük :)
  • colos
    #121
    Szia! Már megoldotta egy csapat. Ezen a "címen" keresd őket:
    Star.Wars.A.New.Hope.1977.HUNSUB.DVDR-VULCANO
    Star.Wars.The.Empire.Strikes.Back.1980.HUNSUB.DVDR-VULCANO
    Star.Wars.The.Return.Of.The.Jedi.1983.HUNSUB.DVDR-VULCANO

    De szerintem ez olyan sorozat, aminek eredetiben ott kell lennie a polcon a másik két rész mellett..:)
  • Punkerwork
    #120
    úgy néz ki ez a film kint 13+ -os korbesorolást kap :)))))
  • Davidus
    #119
    Az király lenne;)
  • Johnyy
    #118
    Na az a helyezet, hogy a most megjelent sw dvd- közül csak a 3 van benn a tékában! Valaki nem Olvasná be??? És egy ATW-s sms serverre fel lehetne tölteni