3766
  • Loál János #197
    Nagy kikúrás lenne, ha ez lenne az. :D
  • Johnyy
    #196
    IGEN!
  • Punker
    #195
    erre tudjuk a választ :)
  • Sephi
    #194
    Vajon Anakin mar a harmadik reszben hordani fogja a vegleges kosztumot ?:)
  • Punker
    #193
    persze lehet ez azért volt mert őt eleve Sith-nek tanították/nevelték Doku&Vader pedig csak később ált át a sötét oldalra.
  • Johnyy
    #192
    A külselye az jó volt!!!!!
  • Punker
    #191
    az is gagyi volt szerintem :)
  • Bandew
    #190
    Különben is még csak tanítvány volt. :-D
  • Bandew
    #189
    De én most a külsejéről beszélek emberek!!!
  • Punker
    #188
  • Davidus
    #187
    Pedig SW rosszfiúknak pont ez az erősségük. Darth Maul meg képes volt kinyögni 2 mondatot az egész film alatt. Hiába néz ki jól ha semmi Sith feelinge nincs. Attól nem lesz valaki gonosz hogy piros a feje:P
    Doku gróf meg Jango family is keresztbe lenyeli. Darth Vadernek meg a cipőjét se pucolhatná ki:P
  • Punker
    #186
    dehogynem, semmi nem volt benne abból a nemességből ami Vader-t vagy Doku-t jellemzi.
  • Johnyy
    #185
    Mondjuk a jelemét nagyon nem ismerhetük meg
  • Punker
    #184
    1 idióta volt, szégyent hozott a sötét oldalra!
  • Johnyy
    #183
    Én régen utáltam Mault de most már A kedvemc karakterem (véder mellet)
    Szépen harcol, kár volt ketévágni
  • Bandew
    #182
    Mé? Szerintem Darth Maul iszonyat jól nézett ki! Igazán jó stílusa volt.
  • Punkerwork
    #181
    ez még nem a végleges poszter
  • Sephi
    #180
    Hat nekem pl az elso resz majig jobban teccik mint a masodik.
  • Sephi
    #179
    Es ime Vodor!

  • Punkerwork
    #178
    ezek elméletileg a trailer-ből vannak:



  • Punker
    #177
    nincs igazadszerintem a II. rész nem volt gyengébb mint a IV-ik.
  • Sephi
    #176
    En sajnos felek a harmadik resztol! Lucas eredeti trilogiaja 100-el mulja folul az elso ket reszt.

    Es itt a baj! Ha az elso ket resz ilyen gyengus volt akkor a harmadik mitol lenne jobb??

    Oszinten remelem hogy nincs igazam!
  • Alien
    #175
    Én is hasonló jókat remélek
  • bandia
    #174
    Én az első részt kb 3 szor láttam, a másodikat is...Nem tudom...Az első elég gygyi, csak azért jó, mert Star Wars. A második tényleg tűrhetőbb. A csata kimondottan jó, bár azt is eléggé elhamarkodják..Meg űrharc nincs:( Ennyire nem lehettek hülyék, vagy nincsenek szenzoraik, hogy egy hatalmas flotta közeledik feléjük? Na mind1...De ez jó lesz. Én elolvastam azt a forgatókönyvet, még ha nem is tökéletesen az lesz, jó az alapsztori, csak a film is az legyen:)
  • Davidus
    #173
    Ezért is tetszett jobban a z EPII mert ott sokkal karakteresebbek a rosszfiúk. Még Jango Fett fia is sokkal jobb arc mint Darth Maul:P Doku grófrol nem is beszélve.
  • Davidus
    #172
    Nekem Darth Maul csípi a szemem legjobban:P
  • Davidus
    #171
    Négyszer láttam;)
  • Johnyy
    #170
  • Punkerwork
    #169
    első részt többször kell megnézzni hogy átlássad vannak ott érdekes gondolatok csak jar-jar fikázása elvonja az ember figyelmét (nekem is kb az 5. megnézés után kezdett tetszeni)
  • Davidus
    #168
    A z első rész tényleg szánalmas de a második nekem nagyon bejött.
  • Johnyy
    #167
    #127 EZ a shark style,, egész tetszik !!!! Lessz benne??? Akkor lesznek ott jó kis űrharc jelenetek! Eben a részban segít véde sidiusnak kiirtani a jediket,,, ott vannak a klónok
    meg.... soval én sokat várok ettől a movitól mert a történet adva van és nagyon jól lehet rá építeni!!!

    A triloban csak az volt a bibi hogy megszerválták a tervrajzokat kapásból egy szellőző a másiknál 2 perc és meg van a juk... azért a birodalom ha már felépített egy ekkra űr áll.-t akkor lehewtett volna precízebb...
  • bandia
    #166
    Az is jó lenne, meg még ami kimaradt:) Pl egy Jedi visszatér űrharcjelenet...Na az nem semmi.... Jó lenne egy olyat is belepaszirozni, mert még az űrben nem sokminden játszodott, leszámitva az 1. epizód rövid harcát, meg mikor Obi Van-t kergették, de hát az ugye nem sok:)
  • Johnyy
    #165
    Amit lentebb írtam , remélem végre igazi harcokat láthatunk!!!



    Inkább fénykardos figurázásokra meg rengeteg sötét erőre vágyok,, a legjobban az a rövideke dart mohl vs kenobi fight teccett nagyon,,,, naa valami olyasmit csak sokal többet
  • Johnyy
    #164
    Persze igazad van, az eredeti trilogia az és mindíg is lessz az etalon de most hogy nézem dvd-n egyre jobban fel lehet fedezni a damilon lógó maketteket,, de attól a fíling teljes , és továbbra is gyönyörűűűű,, ugye maga a világ amiben játszódik Vérfrofi,,
  • bandia
    #163
    Ti mire számitotok?
  • bandia
    #162
    Én fanatikus Star Wars Hivő vagyok, de meg kell hogy mondjam az eredeti trilógia az igazi:) Ezek az új filmek mind a gyerekeknek eladott játékokról, és egyéb nyalánkságokról szólnak....Legalábbis az első 2 epizód...Talán ez az utolsó hoz valami változást, bár én nem számitok sok jóra...Talán igy nem fogok majd csalódni, mikor leülök megnézni. Jó lenne egy The Empire Strikes Back tipusú filmet kapni, tele fordulatokkal, és karakterekkel. Hát majd meglátjuk...
  • Johnyy
    #161
    Én a trailer,, meg a filmtől most azt várom amiért végignéztünk 5 filmet Remélem a mindent eldöntű kapcsolódás tele lessz harcal halállal a sötét erő titkaival misztikummal erővel és a történet szálainak azon pontjaival amikor a kettő összefut...
  • Alien
    #160
    Fú, nagyon ütősnek hangzik a trailer :) alig várom :)
  • Johnyy
    #159
  • Jagi
    #158
    UT 3.0