63011

Kinetix

"Aki másnak felbontás...!"


  • FREAK
    #689
    naja, nem egyféle arany van, nekem is volt egy gyűrűm, az pl. vörösréz ötvözet volt

    az óra viszont narancssárga, és ilyen aranyról én nem tudok :)
  • Chabee
    #688
    Tényleg nagyon szép, bár az enyém sárgább. A szine azért függ attól is milyen ötvözet. még az enyémtől is sárgább a tesómé, az rézötvözet.
  • FREAK
    #687
    mondom, kapjátok le a videót, pár száz KB az egész, és az igazi arany
  • Aldaryn
    #686
    Jó ötlet... :)
  • Aldaryn
    #685
    Huh, megint sokminden történt... :D
    Lion: Az a gyűrű nem arany. LEgalább is nem sikerült jó aranyra! Egyáltalán nem jó példa. Valahol a sárgaréz és az arany között van...
  • Nyiri
    #684
    amit felrakam a netre tomoritve abban van egy nfo es ott a kod
  • LionTR
    #683
    Arany: videot nem lattam, de nem neztetek Aldaryn causticsos irasat? Ott van egy kep, 2 gyuruvel, szerintem az elegge arany szinu.
    Nyiri: Rhino kod?
  • FREAK
    #682
    meg is van

    ARANY GYŰRŰ CAUSTICS VIDEO

    ezen jól látható, hogy az élethű arany sokkal fehérebb, és kevésbé intenzív színű

    és nem kötekszem, csak kíváncsi lennék az órádra ilyen színben!
  • FREAK
    #681
    ja, jut eszembe...... a final render oldalán (bár nem 100% hogy ott) van egy video, egy aranygyűrűről.... na olyan színű az arany.... megpróbálom megszerezni a linket, pillanat
  • K.András
    #680
    Mostanában volt valami(kép amin dolgoztál)?Mert bármilyen képet szivesen megnézünk.
  • FREAK
    #679
    én azt hittem, poén :DDDDDDDDDDDDD
  • LionTR
    #678
    Huh, akkor megnyugodtam. :)
  • simia
    #677
    Hát már egy jó éves darab!
    Első próbálkozás!
    Tudom, hogy gáz, szóval nem sértesz meg! :)
  • LionTR
    #676
    Haaaat. Szoval nem talalok szavakat. Hogy fejezzem ki magam, hogy ne sertselek meg? Megis milyen regi ez a modell? Olyan hatasa van az egesznek, mintha papirbol lenne, es kozben fujna a szel. Amugy a felni egesz jo.
  • simia
    #675
    Sziasztok!
    Köszi a segitséget!
    A kép amit mondtam. Ez egy jó régi modell, nem igazán sikerült, jó sok hiba van benne, meg befejezve sincsen. De gondoltam hátha érdekel valakit, meg most úgy is autó volt a téma...
  • LionTR
    #674
    En samplingot 1/1-en szoktam.
  • K.András
    #673
    Nem létezik a kép, meg nem is berakni akartam ,mondom zárojelben nem rakja ki :DDD
    <.img src="http://index.hu/valasztas/vgaleria/2ford_5/">
  • K.András
    #672
    ()
    Szal nemkell amit mondasz
  • Nyiri
    #671
    nincs a masodik reszhez
  • Nyiri
    #670
    nincs a masodik reszhez
  • SaWo
    #669
    Kep beszurashoz meg csak annyit, hogy szerintem meg kell az is a html tag ele, hogy >p< es >/p<
    persze a csibecsor forditva van. Ja es nyitottam egy topic/ot, ahol lehet gyakorolni a kepbeszurast, hogy ne a forumot qraljuk el. Mar nem tudom mi a neve, es szerintem nincs is sok hoyyaszolas benne ...
  • SaWo
    #668
    Nziri Feltoltotted a gurus cikket a fejomdellezesrol koszi szepen, nagzon kiralz. visyont az lenne a kerdesem, hogy az elso reszehez valoba volt doc file, de a masodik reszhez lemaradt, vagz nincs is. Leci nezdd mar meg. Koszi
  • ember
    #667
    image sampling résznél állítsd a min/max samplest
    defaultban 0/0
    a min maradhat 0, sőt negatív is, maximum pedig 2-3, akkor már szép símák az élek

  • Nyiri
    #666
    >img src="http://......."<

    de ugy hogy > = < es < = > Remelem ertetted
  • simia
    #665
    Köszi szépen! (SaWo)

    Hogyan lehet a fórumba képet beilleszteni?
    Lenne egy autóm!
  • SaWo
    #664
    Babráld meg a supersampling menüpontját, az felelős az élsimításért
  • simia
    #663
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem!
    Feltettem a Brazilt, de valahogy nem tudom beállítani, hogy normálisan rendereljen, az élelsimítást!
    Legyen szives valaki írja meg nekem, hogy hol lehet beállítani, mert valszeg én nem értek hozzá!
    Előre is thx!
  • LionTR
    #662
    SoftFX: FREAK-szeruen semmikepp ne csinald! //bocsi FREAK :)
    Fenyszoro: koszi, azota az mar elszallt, ugyhogy meg kellett csinalnom meg1x, de mondanom se kell, hogy nem tudtam u.olyanra...
    Trimmeles: a lenyeg, hogy van egy feluleted, amibol ki szeretnel vagni (trimmelni) egy adott curve menten egy darabot. pl: osszekotot a ket gorbet, amibol a motorhazad all, majd right (v. left, tokmindegy) nezetben odaraksz egy circlet (vagy barmi mas alakzatot) es create vector projected curve, klikk a korre, aztan a feluletre (ami bekekul, ha ra viszed a mutatot) azutan oldalt a menuben bejelolod a trimmet, ha forditott eredmenyt kapsz, mint amit szerettel volna, akkor alatta flip trimet is.
    Ez jo reszletesre sikerult... :)
  • Nyiri
    #661
    Az auto tutorialt rarral daraboltam es ace-el van legbelul csomagolva :D
  • Nyiri
    #660
    SoftFX: http://www.tar.hu/ittarhino

    fentvan a rhino is amivel ezerszer konnyebben megcsinalod mint maxban.
  • FREAK
    #659
    ja, CV fuse
  • SoftFX
    #658
    Kösz... De ha 2-3 kb derékszögű görbére 2-rail-t engedek akkor a felületek össze-vissza eltérnek a céltól.
    Ezeket még kössem össze valahogy, hogy egybefüggő felület legyen?

    Nyiri: feltennéd az Auto.ace -t a lenti szerverre, vagy írnál egy jó linket, ha szépen megkérnélek...ezen ne múljék: szépen megkérlek, hogy a fentit, ha módodban áll teljesitsd egy egyszerű halandónak...Előre is thx :)

    Azonosító: sman2
    Jelszó: sman2x
    Ftp: ftp.x3.hu
  • FREAK
    #657
    2-rail sweep

    aztán a végén convert to mesh, és lehet kozmetikázni
  • FREAK
    #656
    kaptam haladékot
  • FREAK
    #655
    ja, és akkor is ketten mondtátok, hogy soha nem csinálok belőle autót, ahhoz képest egyszer már kész volt a felület.....

    azért köszi a biztatást...
  • SoftFX
    #654
    Kösz a tanácsokat...
    Én is látom, hogy így túl lassan menne...Szóval újrakezdem és megcsinálom Freak-szerüen, vagy hagyam és ezt alakítsam tovább?
    A képet U loft eljárással készítettem.

    LionTR: Trimmelni nem tudok, de jó lenne, ha leírnád hogyan kell.

    Freak: Addig eljutok a rajzod alapján, hogy görbe line vonalakat konvertálok 4 pontos nurbsökké, majd ahol kell kiegészítem CVpontokkal (vonalakkal) négyszöggé...
    De a felületet hogyan képzed rá?
    1 Rail vagy 2 Rail-lal, és ezt mi követi...?
    Szóval ebben kéne a segítség!

    Lentebb lévő gondolat:
    Már egy ideje én is úgy nézem a világot/tárgyakat, hogy hogyan lehetne maxban megrajzolni...:)

    A műveket megnézve egész szépek, különösen a fényszóró fogott meg, de azért a többi se pite.
  • Nyiri
    #653
    Freak: Ahogy nezem a kepet (mennyi pontbol all) Te ebbol soha nem csinalsz autot.
    Ha jol emlekszem mult het szombat kezdted el :D
  • LionTR
    #652
    FREAK: ahhoz kepest, hogy azert nem akartad ujrakezdeni, mer 2 nap alatt akartal elkeszulni (ha jol tudom), mar eleg reg ota keszul nem? :)
    NURBSel ugy vagyok, hogy probalom kitapogatni a hatarait, es arra korlatozodni.
    na jo munkat!
  • FREAK
    #651
    ne kapjál már szívrohamot, ezt már kénytelen vagyok maxban csinálni, utána jöhet a rhino
  • Nyiri
    #650
    AAAAAAAAAA
    max nurbs-t felejtsetek mar el bazze
    AZ EGY FOS!
    minek raktam fel a rhinot???