63011

Kinetix

"Aki másnak felbontás...!"


  • SaWo
    #933
    Mindent láss és írj a max4 fórumba. Most egyezkedünk az 1000-dik képpel kapcsolatba
  • SoftFX
    #932
    Milyen tutorialt linkeltél be?

    Én csak egy WV bogár 4 oldali kép-link alapján dolgozom...ott észrevettem a kocsi elején a hibám.
    Ha nem ez a tutor volt linkeld be újra, kösz...

    Amugy alakul a kocsi felülete, csak az a baj, hogy a hálózatos modellezéshez tovább kell darabolnom a felületet, mert a kanyaroknál eltér.
    Rhino=király (nem szó szerint :).

    Az 1000. hozzászólásról: Jó ötlet. Szeretném ha én is közte lehetnék egy képpel, ha ti is úgy látjátok jónak. Csak majd írjátok le, hogy kinek/hova küldjem és milyen követelményekkel.
  • DEx-
    #931
    :-)
    Attól szerencsére nem félek, hogy elévül. Hacsak nem jön ki a max 6 :)))))
  • SaWo
    #930
    DEX- akkor téhged mint témanyitót megbízlak azzal a feladattal, hogy néha nézzed az oldalt, meg néha írj bele, hogy ne évüljön el, de szúrjad le a gyeerrekeket, akik ide írkálnak. .)))
  • DEx-
    #928
    Man: autokey
  • K.András
    #926
    Tudod mi a baj ezzel?Hogy el fog süllyedni a topic.
  • SaWo
    #925
    Frank, a hozzászólásomat a fej képedhez a max 4 fórumban folytatom, és ezzel kérnék is mindenkit, hogy ideiglenesen a max 4-es forumot használjuk. Igazat adok K.Andrásnak, a második max5 fórum kár volt, de ha nem ír bele senki, akkor majd szépen elévül, és el lehet felejteni. Szóval Frank, meg mindenki, GÓ a MAX4 fórum
  • frank3d
    #924
    András: Nem haragszom, végül is igazad van.
    Na mindegy!
    Inkább kritikát várnék a következő rajzra!
    Még lenne mit rajta javítani...
  • K.András
    #923
    Nem morgok soha,csak feleslegesnek tartom hogy egy témának három topicja legyen.De elnézést ha megbántottalak nem volt szándékos.
  • frank3d
    #922
    SoftFX: nem nurbs-el csinálom, hanem egy kockából húztam ki, extrud, connect, vertex move...
    Aztán időnként ráeresztek egy meshsmooth-t, hogy megnézzem milyen lesz.
    Én annyira nem szeretek nurbs-el rajzolni, mert igazábol annyira nem is vágom a dolgot!

    SaWo: Bocs, de melyik link rossz? Ha a rhino-ra gondolsz, akkor azt most vettem észre, de letörölte a szolgáltató, vagyis az egész tárhelyemet! Ha kell visszateszem valahova!

    Köszi a kritikákat!
  • frank3d
    #921
    "K"edves András!
    Én csak jót akartam, de ha nem hát nem!
    Azt írtad nem bántólag..., azért Én berágtam rajta egy kicsit!
    Szóval innentől kezdve b.szok az egészre...
    Csak azt nem tudom, hogy miért jó az Neked, ha mindig csak morogsz mint egy öregasszony???
    Ezt meg Én nem bántólag írtam!!!

    Üdv!
  • K.András
    #920
    Nem véletlen nem irtam hogy kell hozzá :)
    Azt akartam hogy te gyere rá,mert igy egészen biztosan nem felejted el többet...A felületet az alapján a tutor alapján kéne amit belinkeltem neked, de szerintem ujra kell kezdeni mert az elejét ha megnézed a tutorban rájössz rosszul kezdted el.Érdemes a tutor alapján csinálnod elöször, aztán ha majd belejössz a prg-be akkor tudsz majd magadtol is bármit modellezni.Osnap:figy ott van hogy mid, near, point, ha ezeket a szavakat megnézed egy angol szotárban, akkor mindjárt látni fogod melyiket mikor kéne alkalmazni.
    Egyébként megszereztem a rhino&flamingo bundle-t 102 mega ebböl a rhino 80-an.Megnéztem a régebbi ami volt nekem az 87 megát telepitett nekem 28-megás fájlbol a mostani 80megás meg 111-et, csak azt nem értem mi a franc az a többlet, hiszen semmit nem vettem észre hogy változott volna, majd jobban megnézem még hátha...
    Meg sikerült megszereznem a rhino visual tips nevü jopár videobol állo oktato animokat,172 mega és a funkciokat mutatja be, mit mivel és hogyan kell csinálni, ha valaki majd mond egy tényleg gyors tárhelyet ahova fel lehet pakolni, akkor közkincsé teszem, de olyat mondjatok ahova 30-40-el lehet feltölteni minimum.
  • frank3d
    #919
    Sziasztok!

    Ahogy már a múltkor említettétek, ne ebbe a fórumba irogassunk addig, amíg
    össze nem jönnek a képek!


    Nyitottam egy fórumot amibe addig lehet irni!


    Persze csak ha ti is jónak látjátok!


    3DS Max 5 - fórum 2


  • Ams
    #918
    szép, de a teteje nőies, alja férfias
  • SoftFX
    #917
    Köszi szépen...egy csomó munkát sporoltál meg nekem. Nem kellett újrakezdenem :)
    (csak nem jöttem rá, hogy kell neki egy cutting object :)

    A többi/lenti kérdésre válaszoljon aki tud!
    Köszi.

    Frank egész szép a fej. Nurbs-el csinálod?
  • K.András
    #916
    Egyébként nemtudom mennyire tudsz angolul, de mintha azt irná (a tutorban),hogy ezt a fajta autot nem érdemes tükrözéssel csinálni,ha meg esetleg nem az alapján csinálod akkor ez nagyon sokat fog segiteni neked : http://www.suurland.com/gallery_stills_newbeetle.htm
  • SaWo
    #915
    Frank! Rossz a link??
  • K.András
    #914
    Split-el csináld.
  • frank3d
    #913
    Sziasztok!
    Most kezdtem el délután egy fej megrajzolását...
    Most itt tartok, remélem nemsokára elkészül!

  • SoftFX
    #912
    Hello.

    Szuper ez a Rhino, de lenne pár kérdésem:
    1: A lent lévő képen látható 1 egyben lévő curve, tudom kisebb darabok kellenek, de hogyan lehetne feldarabolni? Nem találok semmi olyat mint a Maxban a Break!
    2: Milyen eljárással vigyem fel rá a Surface-t?
    (négyzethálósra gondoltam, de ha tudtok jobbat írjátok le hogy mi és hogyan...)
    3: Osnap-pal melyik módszerrel illeszem össze a dolgokat, ill. melyikkel ne?



    SaWo: remek a gyárépületed + az ablak :)
  • Aldaryn
    #911
    Ne ez az, ami szerintem a legjobb lenne. Elvégtére ez a fórum nélkülünk nem létezne. S tényleg vészesen közeleg az ezredik!
  • FREAK
    #910
    na, alakul

    érdeklődj a 3D Warez topikban! :D
  • Falabu #909
    Khm..! Akkoe inkább úgy kérdem, hogy honnan tudnám letölteni a Max5-t!? KÖszi
  • LionTR
    #908
    En SaWo-t tamogatom, foleg, hogy mivel nincs tul nagy MAXos multam, most tartok az elso igazan nagy munkam kozepen. : ))
    Amugy ha ilyen utemben haladunk, eszmeletlen gyorsan el fogjuk erni az 1000-et. Javaslom, 970 korul ideiglenesen terjunk vissza a 4-es forumhoz a reszletek megbeszelesere, tekintettel azokrra, akik nem icq/chat kompatibilisak (pl en : )
  • SaWo
    #907
    Aldaryn - nem értelek. Most milyen munkákat ne rakjunk ki, meg milyet igen? Lehet, hogy csak én nem értem) Mármint én arra gondoltam, hogy olyan munkákta rakjon ki mindenki, amihez annó kérte a fórumozók segítségét, és így oldotta meg az adott problémát. És akkor igy minden egyes kép kicsit az öszes ember munkája is (na ez némi túlzás így, de kb.) Vagy valami ilyesmi.
  • FREAK
    #906
    ja, lassan kész a 607-es!! Már meshben van, épp varrogatom össze a lemezeket! :DD
  • FREAK
    #905
    én az vagyok :DDDDDDDDDDD
  • Aldaryn
    #904
    Jó ötlet. Bár kitudja. Lehet, hogy mégis a "mi" minkáinkat kellene kirakni. Mixelve azonban semmi képpen ne tegyük. Mármint azt, hogy a mi munkáink profi maxos munkákkal... (Mer mi nem vagyunk azok??! :D )
  • Aldaryn
    #903
    Hehe...
  • SaWo
    #902
    És ha ott megy a linkelés, akkor azt beilleszthetjük a mi fórumunkba ...
  • SaWo
    #901
    Na ja. Meg valami fórumba, ahol nem baj ha elrontjuk( pl maya
  • DEx-
    #900
    Ja majd minden képet egy helyre teszünk, ahol biztos, hogy nem fogják törölni...
    Hát tuti nem az sg ftp lesz az :-)
  • SaWo
    #899
    Én DEX-re szavazok! Dex, neked kell kilinkelni. Viszont egyre kell majd ügyelni!!!! MInyen nagy égés lenne már, hogy ha a képnek a belinkelését elszarjuk. Az 12000-dik beszólásnál csak egy nagy piross [x] lenne ...
  • DEx-
    #898
    Csak azért, hogy bedobhassuk a maya fórumba, hogy figyuzzatok má, milyen kiráyokat lehet csinálni a max-szal
  • FREAK
    #897
    ez a legjobb megoldás
  • DEx-
    #896
    :-)
    De hogy szép képeket lássunk :-)
    Szerintem mindenki küldje el annak a képnek a linkjét, ami szerinte a legszebb/nagyon jó/nagyon tetszik neki. És akkor az 1000.-ben, meg megjelenítjük őket...
  • Aldaryn
    #895
    A milleniumi hozzászólással kapcsolatban: Szerintem Dex-nek kéne. elvégtére ő a "témaindító". De ha más nem. Én is szívesen megcsinálom. ICQ-n, vagy mailen keresztül kéne egyezkedni.
  • Aldaryn
    #894
    Most már rákattantam erre a témára. Nekiállok egy poros ablaknak is! :D
  • FREAK
    #893
    én nem tudom, az biztos
  • Falabu #892
    Ez télleg jó5let i is próbálom hátha el fog indulni a program! köszi a helpet

    Nemhiszem, hogy nemtudjátok, hogy kell feltörni normálisan!!