Kinetix

"Aki másnak felbontás...!"


  • K.András
    #920
    Nem véletlen nem irtam hogy kell hozzá :)
    Azt akartam hogy te gyere rá,mert igy egészen biztosan nem felejted el többet...A felületet az alapján a tutor alapján kéne amit belinkeltem neked, de szerintem ujra kell kezdeni mert az elejét ha megnézed a tutorban rájössz rosszul kezdted el.Érdemes a tutor alapján csinálnod elöször, aztán ha majd belejössz a prg-be akkor tudsz majd magadtol is bármit modellezni.Osnap:figy ott van hogy mid, near, point, ha ezeket a szavakat megnézed egy angol szotárban, akkor mindjárt látni fogod melyiket mikor kéne alkalmazni.
    Egyébként megszereztem a rhino&flamingo bundle-t 102 mega ebböl a rhino 80-an.Megnéztem a régebbi ami volt nekem az 87 megát telepitett nekem 28-megás fájlbol a mostani 80megás meg 111-et, csak azt nem értem mi a franc az a többlet, hiszen semmit nem vettem észre hogy változott volna, majd jobban megnézem még hátha...
    Meg sikerült megszereznem a rhino visual tips nevü jopár videobol állo oktato animokat,172 mega és a funkciokat mutatja be, mit mivel és hogyan kell csinálni, ha valaki majd mond egy tényleg gyors tárhelyet ahova fel lehet pakolni, akkor közkincsé teszem, de olyat mondjatok ahova 30-40-el lehet feltölteni minimum.