24779
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.
altalanos.png

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Lteebee
    #485
    Mintha az ő ötlete lenne.

    Jellemző...
  • Assassin
    #484
    Felőlem mehet,ha visszanéztek ebben a topicban,megtaláljátok hogy ezt már felvetettem régebben is.
  • Laalee
    #483
    es ha nyit egy jofej egy allat topicot és valami hulyegyerek elrontja?:) de ugy hogy a moderator nemnyul bele?:)

    na mondjuk akor minket allandoan moderalnanak :)))

    szoval ok legyen halott ötlet :)
  • St
    #482
    Ez nem jó ötlet, nyit egy hülyegyerek egy kvajó topicot, majd szabadon garázdálkodik. ÁÁÁÁ, no way :)
  • Lteebee
    #481
    Én vállalom a topicjaimat.

    A másik l-betűs moderálási törekvéseivel nem értek egyet.
  • Laalee
    #480
    reszemröl tamogatom, de akkor mar a topic nyitojanak legyen valamiféle moderalasi lehetősége a sajat topicjaban.
  • Bradock
    #479
    Amennyiben technikailag megoldható, vezessük be, hogy az újonnan nyíló topickokon fel legyen tüntetve a létrehozójának a nick-je.
    Indokolatlanul sok, és felesleges topic nyílik, ami zavarja a rendszeresen használt topicok használatát. Jónéhány olyan topic születik aminek a témája valamelyik fórumozó személyéhez kötődik legtöbbször negatív értelembe. Egy olyan fórumban mint a miénk az SG, amit naponta tízezres nagyságrendben látogatnak, igenis vállaljon felelősséget aki új topicot nyit. Mivel ezt eddig is csak regisztráltan tehette meg nincs semmi olyan elfogadható indok ami a név feltüntetése ellen szólna.
    A moderátornak is segítséget ad abban, hogy tudja kit kell rendreutasítani.

    Kérem a régi és új fórumozókat, támogassák a javaslatot!
  • St
    #478
    Először várjuk meg, hogy az Örökranglista első fele mit nyilatkozik rá :)
  • Coine
    #477
    Tiszta ügy !

    St ?
  • Bradock
    #476
    Akkor ebből az derül ki, hogy igazából nem is ellenzed.
  • mateos
    #475
    nem fogom,...
  • Bradock
    #474
    Azt hiszem az technikailag megoldható lesz, hogy csak az új topicokban lessz feltüntetve az indítójának a nick-je.
  • Coine
    #473
    Legyen visszafelé is, de ha nem lesz az se, olyan nagy gond, CSAK INNENTŐL LEGYEN MÁR VÉGRE PLZ, sztem jó lenne...
  • MuERTe
    #472
    Ha ez kell a népnek hát csináljátok meg, de azt azért figyelembe kellene venni, hogy egy eddig anonim fórumon visszamenőlegesen egy ilyen változást bevezetni erkölcstelen dolog. Törvényeket sem érvényesítenek visszamenőlegesen, tehát csak az újonnan megnyitott topikokban legyen meg ez a fícsör.
  • Coine
    #471
    Nem fogja...
  • Coine
    #470
    Félsz, hogy lebux ?
    Te nyitottál pár "értelmes" topict ?? HM ?
  • Bradock
    #469
    Indokoldd meg némi részletességgel!
    Csak nehogy azzal gyere, hogy bármi jogodat is sérti.
    Más fórumokban is így működik a topicnyitás.
  • mateos
    #468
    szerintem semmi értelme
  • Coine
    #467
    1etértek, olyan forma kéne, hogy ott lenne vhol a topic címének a közelében.
    Indított : XY
    Ekkor : XY
    nem ??????
  • Bradock
    #466
    Ezt mondom én is.
    Ebben a formában szerintem elfogadható lenne.
  • mateos
    #465
    szerintem nem kell , mert akkor meg megint azon leszz a vita
  • MuERTe
    #464
    Több értelme lenne ha a fejlécben megjelenne a "Témaindító:XY" vagy "A témát indította:XY".Minek itt bonyolítani a dolgokat? Úgyis csak arra lesz használva, hogy a másikat lehessen vele baszogatni. Akkor már ne legyen egy helyen, dolgozzon meg érte az akit ez érdekel és keresgesse össze maga.
  • Bradock
    #463
    Miért kellene titokban tartani, hogy egy adott topicot ki nyitott?
    Ezt csak azok ellenzik, akik rossz szándékkal nyitnak topicot. Ugye nem kell mondani, hogy mennyi ilyen született már?

    Senki nem kérte, hogy a telefonszám is fel legyen tüntetve.
  • MuERTe
    #462
    A nyitott topikok után az összes hozzászólást is meg lehetne mutatni, aztán az álneveket és végül az ip-t és a dnseket, hogy azok akik nem élhetnek ellenségkép nélkül rögtön meg is hekkelhessék a nekik nem tetsző hozzászólások gazdáit.
  • Coine
    #461
    NA ezért is, léccci léccci naaaaa ! :)
    plz
  • mateos
    #460
    szerintem nem kell
  • OliApa
    #459
    A legjobb topicszoba! Jó ötlet volt nem halálra ítélni őket, mint sok szájton!
  • St
    #458
    Szerintem néhány gumiszobás nem örülne neki :)
  • Coine
    #457
    Jaja, lebukna az a sok ***** aki a sok név nélküli témákat indítja (gy.k. nem írja oda, hogy ÉN nyitottam...)
  • Bradock
    #456
    Támogatom.
    Úgy is jó lenne, ha a topicban valahol fel lenne tüntetve, hogy ki nyitotta.
  • Coine
    #455
    St !!!!!!!
    Sztem a Forumuser-infonál fel lehetne tűntetni, hogy az illető melyik témákat nyitotta...nem ????
  • Laci
    #454
    Thankz a probléma megoldásáért! Remélem maradandó lesz.
  • Laci
    #453
    KÉrem a moderátorokat, hogy vessék magukat a 'HARDWARE/Amiga vs. PC' topicra és a színvonal érdelében gyorsan töröljék "farkaspok" belinkelt hozzászólásait! Előre is hadd köszönjem meg!
  • Laalee
    #451
    nemvagy bunkobb
  • Lteebee
    #450
    Ki ne találd már, hogy bunkóbb vagyok!
  • Laalee
    #449
    azt rögtön gondoltam hogy te belekötsz :)
  • Lteebee
    #448
    nem a kihagyható kategóriába tartozott
  • Laalee
    #447
    ahh kiforgatjak az ember szavat kapasbol... genyaaaak. :)

  • Lteebee
    #446
    Akkó ne gyere ide!

    :)
  • St
    #445
    Laalee, viszont mutathatnál ilyen rossz forumot