181792
  • (ex)Cat
    #1148
    Panis-t megbüntették 25 sec-re! így most már csak 7.
  • (ex)Cat
    #1147
    Nagyon izgalmas verseny volt, sajnálatos tragédiával.. Tdja már valaki mi is történt pontosan? Mert amit eddig nyilatkoztak nem volt egyértelmű.
    És Hakkinen? Mit csinált az a szerncsétlen? vagy valami műszaki hiba tette taccsra?

    De a lényeg a lényeg a verseny szempontjából, hogy Schumaher győzött! Senki még csak megszorítani sem tudta. Barrit sajnálom, hogy nem tudta megtartani a 2. helyét, de már a rajtot is nagyon elcseszte. Frentzen meg elég érdekesen szórakozott Colutharddal a rajtnál! ehhh szóval volt esemény rendesen...

    Remélem, több ilyen eset már nem lesz az idén. Elég szörnyű, hogy tavaly is és az idén is meghalt már egy ember. Valahogy tényleg oda kellene már figyelniük azokra is akik a pálya körül dolgoznak.

  • SAntA_ClAus
    #1146
    Az a legszornyubb a dologban hogy egy magyar csatorna sugarozza az F1 -et s az sem eloben hanem felvetelrol!De most mondja meg oszinten valaki hogy milyen egy F1-es futamot felvetelrol nezni s mar tudni hogy semmi ertelme szoritani a kedvenc csapatanak mert mar igazabol minden lefutott!Hogy lehet ilyen a magyar M1????
    Regen pesrze tudtak sugarozni a futamot hajnalai 5 -kor de most nem !S arra hivatkoznak hogy igy tobb en nezik meg mintha reggel 4 kor adnak le eloben!
    De aki meg akarja nezni az ugyis felkel mint en is s nem erdekli hogy 3 ora van vagy 11!
    Ezt azert szeretem a magyar mediaban: Ők dontik el mi a jó a magyar nepnek :((((((!
    Udv Minden F1 rajongonak!Es hajra Schumachers!
  • Bith
    #1145
    Ja, 4.
    Nemsokára már. Én is azt várom :)
    Kár, hogy németül lesz, és nem angolul (RTL). Sajna nálunk nem fogható olyan adás, ami közvetít élőben, és angol nyelvű.
  • Coine
    #1144

    "Akkor 4, vagy mi?"

    Ezt hogy érted?
    1szerűen utálom és kész...
  • Dikkma
    #1143
    Igen, ez így van. Akkor 4, vagy mi?
  • Coine
    #1142
    Azé nem szeretem a Dévid Kúlthárdott, mert mutogatni és pofázni de igazán jól vezetni nem tud + megszivatta sumit + tipikus angol nagypofa...............
  • Dikkma
    #1141
    Nem köcsög, maximum te nem szereted. Na én nem láttam az időmérést, a SCH-bukásról is csak ma értesültem, de mindegy, 4-kor (4-kor???) a tv előtt ülök!
  • Coine
    #1140
    Nem lesz akkor szerencséd, meglátod!
    1ébként igaz, télleg alig mutatták Hakkinent, Coulthardot nem is kell, mert az 1 köcsög.
  • Coine
    #1138
    Schumi leverte az egész mezőnyt!
    Fél másodpercet vert Barrichellora, Schumi RULEZ!!!!
    M1 vasárnap 9 óra, felvételről lesz a futam!
  • (ex)Cat
    #1137
    nahh.. megy ez nekünk! :-))

    Schumi, Barri, Hakkinen, Frentzen, R.Schumi, Coulthard..

    tetszetős sorrend :-)
  • Dikkma
    #1136
    Jajj, ne... kedden 5:15-kor feküdtem (mármint szerda am 5:15) szerdán 2-kor, tegnap 1-kor, de éjszaka felkeltem 3-kor egy fél órára, és 6:50-kor már keltem megint, egész nap futkoztam meg fúrtam-faragtam a gépházat, ma netezek, holnap megyek Győrbe, aztán vasárnap 4-kor kelés...
    Hogy is van az a mondat : egy pilótának mindden gyerek fél másodperc? (Hakkinasra gondolok)
  • Lteebee
    #1133
    Magyar idő szerint mikor történnek a dolgok?
  • Dikkma
    #1131
    Induljon! Más szavakkal : nézzünk végig újra egy Schumi nevével fémjelzett idényt!
  • Bith
    #1130
    Hajrá Villeneuve! :)
  • Bith
    #1129
    3 nap! :))
  • TigerSkS
    #1128
    Nem tudtam mi hiányzott az életemből,de most érzem ismét a futamok hangulatát,ez kellett.
    Jó szurkolást mindenkinek,függetlenül hogy kinek.Én személyesen Schumi-párti vagyok.

    Induljon a Banzáj!
  • Lteebee
    #1126
    Benetton powered by Renault?
  • Baliho
    #1125
    5 nap es latunk ujra F-1 et :)
  • speed
    #1124
    7...
  • Dikkma
    #1123
    www.arrows.com

    Ott van alatta án...
  • mikrobi
    #1121
    mingyá kipróbálom....hátha a fél világnak kiadom a számom...
  • Dikkma
    #1120
    "

    Az Arrows csapat szponzora az Orange telefontársaság elküldi neked SMS-ben a legfrissebb Forma 1-es híreket. Látogasd meg az Arrows honlapját, válaszd az "updates to phone" menüpontot, add meg a mobilszámod (+36XXXXXXXXX), kattints az OK gombra. A következő oldalon válaszd ki, hogy miről szeretnél infót kapni (edzések, verseny...). A következő oldalon írd be újból a tel.számod, majd kattints a Confirm gombra. Néhány másodperc múlva már meg is kapod a regisztrációs SMS-t. A regisztráció csak 1 versenyre érvényes, mindig újra kell regisztrálnod magad. De teljesen ingyen van...
    Kiegészítés: sajnos mostmár csak az Arrows csapat produkcióját küldi el. Az meg a kutyát se érdekli :((

    "

    Azért lehet, regisztrálok.

    www.arrows.com
  • Dikkma
    #1119
    Hát nem jobb! Küld el nekem, majd berakom!
  • mikrobi
    #1116
    Nem titkos, mert én is hallottam....
  • Lteebee
    #1115
    Titkos info börnitől?
  • Lteebee
    #1113
    10 NAP!!!!!!!!!!!!!!!
  • mikrobi
    #1112
    Szasztok!

    Hát akkor én is becsatlakoznék...Én is lenni új itt és drukkolni Hakkinen&McLaren.
    De a Jordan-re is kíváncsi leszek...
    Jó ez a topic.
  • #1111
    Isten hozott!

    Már csak 11 nap és indul a nagy csata...
  • Baliho
    #1110
    Haliho!
    Ujjonan szeretnek becsatlakozi ide, mint Schumidrukker, de nem Hakkinen fikazo... :))
    Es nagy Arrows, Button Drukker.
  • Lteebee
    #1108
    szabadagazda
  • #1105
    Nagy fehér szürkés négyzet, benne kisebb fehér kocka, benne piros X!
    Mit nyertem?
  • Dikkma
    #1099
    Az utolsó körben... szegény... :-((
  • Dikkma
    #1098
    :-)))

    Nem mindenki tesztel egy helyen, a Ferrari gondolom máshol készítette elő e nyertes idényt.

    És mostantól mosolyszünet:

    Dale Earnhardt: 1951-2001
    Dale Earnhardt, the seven-time
    Winston Cup champion, died
    following a last-lap crash at the
    Daytona 500. Earnhardt, the 1998
    Daytona 500 champion, was 49
    years old.


    :-(((((((
  • Lteebee
    #1096
    És hol a tésztaképű?
  • Lteebee
    #1094
    Valami hiányzik.
  • Lteebee
    #1092
    Kifejtenéd? nemtok angol.
  • Lteebee
    #1083
    Darts-oztunk szombat este és láttam belőle néhány kockát a ES-on.
    Király volt.
  • #1079
    Geronimora nem érdemes több szót vesztegetni. Még annyit, hogy én (és sokán mások) már azelőtt McLaren szurkolók voltak, hogy a Mercedes beszállt a McLarenbe.

    A normális Ferrari szurkolókkal semmi bajom, velük lehet vitatkozni. De ilyen barmokkal még azt sem, mert normális indok helyett, inkább szidják az ellentábort.
    Nekem Geronimo ezentúl levegő, remélem másoknak is.
  • Lteebee
    #1078
    Igazán köszesz.