181773
  • FREAK
    #2763
    figyi a fociban a kapus vállalja, hogy nem lő gólt..... Bari meg ezt vállalta évi 10 milláért. PONT.
  • FREAK
    #2762
    ez nem igaz, eddig is volt sok crash..... én 86 óta nézem a forma 1-et, és egyre biztonságosabb

    amúgy tisztán látszott, hogy a heidfeld előtt haladó minardi nem fékezett, hanem szép kék füsttel valószínűleg odaköpött egy deci olajat a sauber elé......
  • Garrett
    #2761
    Barichello összeszedett már annyi pénzt, hogy otthagyja az F1-et egy "rossz" döntés miatt!
    nem kell őt félteni!
    Elég szar lehet azért neki, hogy félre kell állnia a csapattárs elől, még akkor is ha nekiadja a kupát...
    Ez megalázó azért nem gondoljátok?
  • Dikkma
    #2760
    Ez igaz... bár egyre durvább ütközéseket élnek túl, de pár éve még nem voltak ilyen "túlélnivalók".
    Gyorsak nagyon a kocsik, nem csodálkoznék, ha visszafognák a teljesítményt.
    Főleg, hogy a mezőnyt is kiegyensúlyozottabbá akarják tenni, szal vhogy meg kell fogni mindenkit, a Ferrarit is, és úgy hogy az összeébb rántsa a mezőnyt.
  • FREAK
    #2759
    "Én barrichello helyében mindegy mennyi pénzt kapok/ nem kapok, nem engedtem volna el sumit!"

    pár ellenérv

    1. 10 millió dollár
    2. aláírt szerződés
    3. csapatjáték - persze a csapat szempontjából ígyisúgyis 16 pont, de nekik az kell, hogy az egyéni világbajnok is Ferraris legyen.

    És Barichellonak korámtsem olyan stabil a helyzete, hogy keresztbetegyen a fejesek akaratának.
  • Lteebee
    #2758
    Ha Bari nem engedi el, már niem lenne állása.
    És azért az évi 10milkáért valszeg én is meghajolnék.
    Ha nem ő, akkor aki utána jön.
  • Garrett
    #2757
    A forma1 már rég arról szól, hogy kinek van több pénze, és kinek az arca a legjobb a kislányok szemében, akik kiabálgatnak, hogy sumi a legjobb stb( azt hogy jó pilóta én is elismerem), aztán meg asse tuggyák mióta van sumi az F1-ben!

    Én barrichello helyében mindegy mennyi pénzt kapok/ nem kapok, nem engedtem volna el sumit!
    Más csapatoknál sincs ilyen! Akkor a Ferrarinál se lett volna...
    A másik pedig az ahogy leengedte...a célvonal előtt...
    Elegánsabb lett volna (ahogy lacika ismondta), hogy a box-ba megy ki és sumi marad az élen!

    Jah és örülök , hogy a balesetben nem halt meg senki! Egyre több a baleset az F1-ben nem?????
  • FREAK
    #2756
    igazad lenne, ha nem a F1-ről lenne szó... de ha TE fektetnél dollármilliárdokat egy bajnokságba, neked se lenne szimpatikus a "bízzuk a véletlenre" megoldás

    én őket is megértem

    ezért említettem pl. a touring car-t, ahol ezeknek a pénzeknek "nevetséges" töredéke mozog, de ezáltal aránylag tiszta marad a sport

    a nascar meg simán a pilóták körül forog, a legnézettebb autósport a világon, a legszarabbnak is milliós fan clubja van, mindegy ki nyer....
  • FREAK
    #2754
    hát nem is rúgnák ki, de nem biztosítaná be vele a jövőjét a ferrarinál...... gondolom a ferrarinak jó lenne a kis sumi is, ha az be tudja fogni a pofáját ennyi pénzért

    félreértés ne essék, én sumi fan vagyok

    viszont a maga szempontjából mindenki helyesen cselekedett

    ferrari - ők a pénzért, és az eredményekért csinálják, amíg a bajnokság nem biztos, addig ez a taktika

    sumi - dönthet, hogy egy jövő nélküli közönségkedvenc, vagy egy fényes jövővel rendelkező profi autóversenyző legyen..... döntött...

    bari - valószínűleg végiggondolta a helyzetet, és rájött, hogy a ferrarinál versenyezni önmagában szép karrier, egy-két "hivatalos" győzelem már nem oszt nem szoroz

    közönség - nyilván nem ezért mentek ki, én sem lettem vidám, de aki mást várt, az naiv
  • FREAK
    #2752
    ez van, most mindenki láthatta, hogy a forma 1 nem sport, hanem üzlet

    ha jó autóversenyt akartok, ott a nascar meg a touring car kupák.......... sajnos



    Garrett : sajnos Sumi pont azért kap évi 67 millió dollárt, hogy eszébe se jusson visszaugatni a vezetőségnek. Ez nem tisztesség kérdése, hanem szerződés. Ha nem teszi meg, byebye..........
  • Marki
    #2750
    Én sem láttam. Viszont a helyátadásról hallottam. Nem Schumi hibája, a csapat döntött így. (helyesen) Schumi átadta Barichellonak a kupát, és a dobogó első helyét.
  • Coine
    #2749
    ÉS MEGINT NEM láttam a futamot, nem tudom, hogy mi történt, mondjátok már el légyszi, a rajtot még láttam azt utánna semmi.
  • fotel
    #2746
    Sch
  • Biker
    #2745
    azért, mert "versenyt" nézni mentek ki, és a verseny nem a futam előtti megbeszélés tárgya, hanem azé, hogy ki a jobb, te sumifan
  • KeKKSZike
    #2744
    Putri már ez a Forma1!
    Unalmas is és szemét!
  • Geronimo
    #2743
    Es miert? Ez biznisz, nem pedig szemelyeskedes...emlekeztetnelek arra, amikor pont az hianyzott, hogy irvine elengedte schumachert.....az az 1 pont....ezt a dontest is meg lehet erteni. A futamot bari nyerte meg, csak schumacher kapta a pontokat.....nagy ugy
  • Biker
    #2742
    ha a ferrariban lenne tisztesség, visszafizetnék a 100-150ezer helyi szurkolónak a belépőjegy árát!!!
  • Garrett
    #2741
    Ha sumaherben lett volna egy kis tisztesség akkor hagyja bemenni barrichello-t!
    Ahogy utánna a riporter is elmondta:
    Szép volt hogy felengedte a dobogóra, de az ujásgok és a tört. könyvek ezt már nem így fogják leírni...
  • Spenser
    #2740
    Így van szerintem nem Shummaher a hibás hanem a FERRari ..............
  • Tomcat
    #2738
    Hümm dobogó... Hoppá-hoppá, ez szép volt schumi!!
  • Tomcat
    #2737
    Hihetetlen!!!!!!! ha mindenáron ezt akarták, akkor sem így kellett volna megoldani, hanem a kerékcserével...
  • Tomcat
    #2736
    BÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁzzzzzzegggggggg!

    Ez hihetetlen, ekkora parasztok nem lehetnek a Ferrarisok...
  • tomcs
    #2735
    remelem nem lesz annyira uncsi... az elejen vajon lesz kress? meg itt pesten szep kis es-szunet-eso-szunet van es ausztria eleg kozel van vajon ott is?
  • KeKKSZike
    #2734
    Szerintem ez a futam is uncsi lesz! :)
  • Coine
    #2733
    WOW, királyság lesz !
    HAJRÁ Ferrarik !! Nagyon örülnék ha végre csatáznának és nem lenne SEMMILYEN technikai gond 1ik autónál sem.

    Jó futam legyen ! ;)

    Az a gáz, hogy lehet nem fogom látni, mert holnap oszt. találkozó :)
  • Spenser
    #2731
    Barrichello
    R shumi
    M.shumi
    Montoya
    ...
  • Garrett
    #2730
    ez engem is érdekelne...
  • Coine
    #2729
    megint nem néztem, mi lett a sorrend ?
  • Spenser
    #2728
    Na Barrichelló Lett az első......
  • balumaci
    #2727
    megint csak azt tudom hangoztatni,mint minden futam előtt:
    HAJRÁ BUTTON!!!
  • Garrett
    #2726
    meglátjuk mit hoz a szombat vasárnap!
    a szabadedzés még csak ismerkedés a pályával...
  • Dikkma
    #2725
    INternetto-ról! :

    Rubens Barrichellónak úgy látszik jót tett, hogy a Ferrari 2004-ig meghosszabította a brazil szerződését. Schumacher "vízhordója" volt ugyanis a leggyorsabb a spielbergi futam pénteki szabadedzésein. Összesítésében négyszeres világbajnok Michael Schumacher 33 százados hátránnyal a második lett. Juan Pablo Montoya a BMW-Williams-szel ott volt végig a két vörös rakéta nyomában. A kolumbiai alig 65 századdal szorult a harmadik helyre.

    Délelőtt még Michael Schumacher volt a leggyorsabb, délutánra azonban Rubinho igazolta, hogy az F2002-es nagyon megy alatta. Már a két Ferrari között minimális a különbség, holnap nagy csata várható az első rajthelyért.
    Ebben minden bizonnyal bele fog szólni Juan-Pablo Montoya is. A Williams dél-amerikai versenyzője nagyon gyorsnak bizonyult a délutáni szabadedzésen és csak századok választják el a két Ferraritól. A szakemberek szerint ez az emelkedő hőmérsékletnek is betudható. A Michelin gumik jobban szeretik a meleg aszfaltot, bár Ausztriában betonnal van borítva az A1 Ring. Ennek is tudható be a sok megpördülés. Szinte a mezőny összes pilótája pörgött-forgott, Michael Schumacherrel az élen. A betonon ugyanis csak akkor van megfelelő tapadás, grip, ha a mezőny megy rajta 20-25 kört és úgymond felviszik a felületre a gumiréteget.

    De nemcsak Montoya, hanem a Mercedes finn versenyzője, Kimi Räikkonen is közel került a két Ferrarihoz. A 23 éves pilóta 1 tizedes távolságba került az élen álló Ferarihoz képest. Persze ez még nem jelent semmit, holnapra amikor már élesben köröznek a pilóták sokat változhat a világ. Az ötödik Allan McNish lett a Toyotával jókora meglepetést szolgáltatva.



    Pénteken a francia Olivier Panis (BAR-Honda, 8. hely) volt a legaktívabb, 66 megtett körrel. A legkevesebbet időt az olasz Giancarlo Fisichella (Jordan-Honda, 18.) töltötte a pályán, mindössze 26 kört ment.


    A pénteki szabadedzések végeredménye:
    1. Rubens Barrichello, Ferrari (Bridgestone), 1:10.549 perc, 39 kör
    2. Michael Schumacher, Ferrari (B), + 0.030, 44
    3. Juan Pablo Montoya, BMW.WilliamsF1 (Michelin), + 0.064, 45
    4. Kimi Räikkönen, McLaren-Mercedes (M), + 0.108, 40
    5. Allan McNish, Toyota (M), + 0.591, 44
    6. Enrique Bernoldi, Arrows-Cosworth (B), + 0.695, 28
    7. Pedro de la Rosa, Jaguar-Cosworth (M), + 0.787, 40
    8. Olivier Panis, BAR-Honda (B), + 0.833, 66
    9. David Coulthard, McLaren-Mercedes (M), + 0.867, 45
    10. Szato Takuma, Jordan-Honda (B), + 0.988, 42
    11. Eddie Irvine, Jaguar-Cosworth (M), + 1.059, 43
    12. Ralf Schumacher, BMW.WilliamsF1 (M), + 1.103, 46
    13. Heinz-Harald Frentzen, Arrows-Cosworth (B), + 1.194, 29
    14. Jenson Button, Renault (M), + 1.221, 47
    15. Felipe Massa, Sauber-Petronas (B), + 1.464, 50
    16. Nick Heidfeld, Sauber-Petronas (B), + 1.474, 28
    17. Jarno Trulli, Renault (M), + 1.606, 47
    18. Giancarlo Fisichella, Jordan-Honda (B), + 1.644, 26
    19. Mika Salo, Toyota (M), + 1.826, 48
    20. Alex Yoong, Minardi-Asiatech (M), + 2.015, 52
    21. Jacques Villeneuve, BAR-Honda (B), + 2.025, 44
    22. Mark Webber, Minardi-Asiatech (M), + 2.670, 47
  • Garrett
    #2724
    A Np ben olvastam hogy a toyota Salo mellé új embert hoz nem emléxem pontosan kit is?
  • KeKKSZike
    #2721
    "Nem is tuddtamm hogy régen hekkinen :tervezte az autot stb. Mert akkor most azért szar mert nem ő tervezi?????????"

    A Ferrarit meg a Scumi tervezte? NEM! És mégis mindenki azt mondja, hogy Sumi miatt lett jó a Ferrari!
  • Garrett
    #2719
    azért szar a mclaren mert elszabták na ezt jól megmodtam
  • Spenser
    #2718
    Hát már ne haragudjál de nagyon nagy hűllyeséget beszélsz Mert szerintem cultárd régen nem a 7. hejjről indult .Nem is tuddtamm hogy régen hekkinen :tervezte az autot stb. Mert akkor most azért szar mert nem ő tervezi?????????
  • Garrett
    #2717
    én nem azért nem fogom nézni , mert kiszállt a kedvencem, hanem fölösleges , mert az első hely, hacsak nem szakad rá egy meteor, akkor biztos schumacheré... és biztos hogy min 40 mp cel fog vezetni... akkor meg minek nézzem? semmi nem fog változni!
  • KeKKSZike
    #2714
    Mert a Ferrarival sose szórakozott senki se!
  • Marki
    #2713
    Montoya nagyon szívott..<=8

    Ténleg uncsik a futamok. Bár én SCHUMInak drukkolok.
  • Lada
    #2711
    Hát... Haki már tavaly is szenvedett a Mercivel, nem? Haki jó pilóta volt, a Merci lett nagyon szutyok.
    Most nem akarom Schumit isteníteni, de nem ő tehet róla, hogy a futamok unalmasak. Mindig azt hallom: Már megint Schumi nyert!
    De azt senki nem mondja, hogy: Hogyan tud ilyen kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtani?
    Persze a kocsija király. Ez igaz, de amikor nem volt ilyen jó a kocsi, vele akkor is számolni kellett.
    Nemrég hallottam egy fiatal lánybrancs beszélgetését a buszon. Persze Schumiról volt szó. Az egyik csaj megszólal olyan stílusban, mint az új ötös lottó reklámban (nőci a kozmetikusnál): Ez a pali sose tud hibázni???