181775
  • BaLeeX
    #3776
    A fing nem vész el csak átalakul! :P
  • Tikal #3775
    Ő is elveszne egy lassu kocsiban mint fing a fürdőben, igy értettem
  • BaLeeX
    #3774
    Szerintem félreértetted.
    Úgy vélem Ő is azt írta, hogy ugyanúgy elveszne egy lassú kocsiban, mint bárki más.

    Ha viszont én értettem félre és nem ezt írta, akkor meg hülyeségeket beszél :)
  • Tikal #3773
    Dehogy lenne bajnok
  • Ramore
    #3772
    Tehát MS világbajnok lenne a Minardival, vagy a BAR csapattal is ugye? Marhaság
  • a.carkey
    #3771
    Először ő is jó irányba ment, csak a Minardi pár ezredsec után eléfordult, mert az viszont észrevette az álló Jaguart. Kimi meg utána pont a Jaguar irányába fordult be, hogy lehagyja a Minardit oldalt ... Ezután ember legyen a talpán aki korrigálni tud és elkerüli az ütközést.
  • Don Vito
    #3770
    raikkonenhez csak annyit, hogy a lassításba látszott, hogy a rajtnál eléfordul egy minardi, így nehéz észrevenni egy álló autót.
  • Csuka001
    #3769
    Spanyol Nagydíj 2003. videók

  • dikki*yysw
    #3768
    /me nem.
  • dikki*yysw
    #3767
    Ez nyilvánvalóan butaság, és még MS ellendrukkerei sem mondanak ekkora botorságot.
  • Ramore
    #3766
    Én azt nem vitatom, hogy Sumi a legjobb pilóta jelenleg, hanem azt, hogy Sumi sem tudna dobogóra állni mondjuk a BAR pilótájaként. Remélem ezzel mindenki egyet ért.
  • a.carkey
    #3765
    Akkor Palikék szerint (is) miért MS a legjobb versenyző?
    Mert van 5 vb címe? (Vsz.) Ki mégis a legjobb pilóta? Lehet, hogy Satoru "camera" Nakajima volt az, csak nem hagyták kibontakozni? Vagy Sato? Vagy a mi "Zsoltika Pék"-ünk (Baumgartner Zsolt), csak őt meg még nem engedik a F1-be?! Akkor ki az ász? Tényleg érdekelne ...
    Pl. mik ennek a szempontjai? Szerintetek?
  • Ramore
    #3764
    Igen Sumi is, mint bárki más, elveszne egy közepes illetve átlagos csapat autójában, idén volt rá példa, hogy a régi Ferrarijával is megtörtént ez.
  • a.carkey
    #3763
    Mindenki Barcelonában tesztelt régen. Ez az a pálya, ahol Sato és Firman is ua az időre lett volna képes. Meglepődtem volna, ha Kockafej Dávid - hogy egy előttemszóló jelzőjéből nevet faragjak :) - nem jött volna fel a Mekivel egy ilyen gyors pályán. Kimit sem féltettem volna az utolsó pozícióból. Miért nem indult a boxxból a barom, mint sokan szoktak ??? Így bumm lett. Ez már most úgy is mindegy ...
    :(
  • Buddy
    #3760
    az uj rajt a halotton mar nem segit /bocsi, ha ez egy kicsit morbid volt/

    az uj kocsirol annyit, hogy feltem, hogy leeg mind a ketto, ugyanis aerodin. okokbol a szellozonyilasokat /seitliche Kiemen - Schnitze/ leragasztottak, ezert nem voltam biztos az uccso percig, amig be nem ertek

    nem lesz rossz az uj gep, szerintem itt a gumi volt absz. negativ tenyezo.....de majd kiderul...
  • FrezeR
    #3759
    én Pozsgay úr "értő" tolmácsolásán nevetek a legtöbbet, ez minden csak nem értő fordítás:)) sok mondatának helye lenne az "értelmetlen mondatok" topic-ban:))
  • BaLeeX
    #3758
    Jöhet a mekihez Coulthard helyére jövőre :)
  • BaLeeX
    #3757
    Miért, van olyan ember aki szerint nem?
  • Coine, The A&O
    #3756
    ha Palik azt mondaná, h. dögunalom volt, akkor kevesbben néznék, az meg az RTL-nek nem jó.
  • a.carkey
    #3755
    Bizony! :)
    Köszi a labdát ... :)
    Lecsapva!
    :)

    De ez mindig így van, volt, lesz. Minardival nem lehet nagyot alkotni. Sennanak is eső és egy lassú pálya kellett, hogy a "szar" Tolemanból dobogós helyen befutó autó legyen. Prost ugye egy Mekivel szerezte az első pontját élete első versenyén. Nigel JPS Lotussal stb. Cipőkészítő is Jordannal kezdte, ami Belgiumra kinőtte magát, bár Andrea de Cesaris még Phoenixben be se tudott kerülni az indulók közé stb.
  • Tikal #3754
    ööö, Sumi is elveszne?
  • Ramore
    #3753
    Alonso addig jó pilóta, amíg jó kocsit vezet. Annyi "szuper" vezető volt már eddig, aztán amikor átültek egy közepes kocsiba, bele is olvadtak a mezőnyben.
  • ÁjjLe BoBBi
    #3752
    szerintem jó verseny volt! komolyan mondom Alonso rövid időn belül oda fog érni...
    nagyon sajnálom hogy kimi kiesett, tuti hogy sokat tett volna hozzá a mai versenyhez...
    ez az új ferrari nem olyan nagy duranás mint ahogy mondták/híresztelték...igaz hogy végsebesség az állati!
    Mind1 100 szónak is 1 a vége....HAJRÁ KIMI !! HAJRÁ ALONSO !!
  • a.carkey
    #3751
    Nem esik ki sűrűn a startnál, de ha igen, szinte mindig újraindították a mezőnyt, és nem a safety car jött be ...
  • KG21
    #3750
    Egyre emlékszem Spa-ban asszem '98-ban, de akkor a fél mezőny szarrá törte a kocsiját.
  • KG21
    #3749
    Ez hülyeség...
  • a.carkey
    #3748
    Ha kiesik véletlenül a startnál - ritka -, általában új rajt követi ...
  • KG21
    #3747
    Nem értem miért gondolod, hogy bárki is Sumákernek akarna azzal segíteni, hogy nincs új rajt. Hisz a legtöbben unják már, hogy mindig ő nyer. Az új szabályokat is kifejezetten ellene hozták!
  • BaLeeX
    #3746
    AZ új mekit 2-3 futam múlva ígérik.
    De felesleges kapkodni szerintem, annyira nem jó ez az új ferrari. De majd kiderül ha egyszer mind versenyben maradnak.
  • a.carkey
    #3745
    Viszont a célegyenesben volt két roncs ...
    Elég balesetveszélyes. 81-ben (?) Kanadában (?) halt meg így egy srác, hogy startnál belerohant az előttelévőbe. F1-es karrierje a következő volt:
    "Versenyzett 100 métert ..." :(
  • a.carkey
    #3744
    Bocsi! Buddynak ment :), csak gyorsan írtál be. Amikor még én utoljára néztem, Buddy volt az utolsó, szóval:
  • KG21
    #3743
    Jó verseny volt. Jó az, hogy több csapat is hasonlóan erős autót rakott össze idén, így van verseny! Bár én a bmw-től többet várok. viszont Montoya mekkorát előzött!
  • Buddy
    #3742
    jo, akkor hulyek az ausztralok is....minek repulorajt?.....ha vizes a palya, akkor vizes

    nem volt szukseg uj rajtra, utolso kocsik estek ki, akik nem zavartak a versenyt /nem roncsderbi volt az elso 10 kozott/
  • hali
    #3741
    en szemuveges vagyok!!!
    :D
  • a.carkey
    #3740
    Megnézném, hogy ha elmennek előled a startnál a Minardik, és utolsó helyről indulsz, akkor mennyit látsz? Még mindig tartom a #3722-es hozzászólásomat. Szerintem minden erőviszony helyrezökken, ha restart van ... Hülyék a spanyolok! Miért nem volt restart, ha Fernando sem tudott előrejönni.
  • hali
    #3739
    rájkőnnen jól nyomta, meg a kockafeju haverja is
    :DD
  • Tikal #3738
    Palik már arra is elélvez ha ki tudja számolni hogy ha sumi egy kör alatt 2mp ver a mezőnyre, akor 60 kör alatt mennyit fog, ki számolta ma is?:)))))
  • Buddy
    #3737
    a legjobb ez a dupla nulla merci-stilus volt
  • Buddy
    #3736
    a merci hozta a termeszetes formajat
    kimi ugyan nem ment homokozni /inkabb nyitotta volna ki a szemet :)/, megtette ezt helyette dobozfeju tarsa

    jo futam volt, de az a rönó nem kellett volna oda...
  • BaLeeX
    #3735
    Hát ez az Alonso nem semmi :)
    Nem tudom miért vannak oda annyira ettől az új ferraritól. Ha egy Renault így odavert Barinak akkor itt nagy gond nem lehet szerintem (legalábbis akkora amitől féltünk, hogy megint az lesz, mint tavaly).
    Ha azt nézzük az elején Coulthard egy (feltételezhetően) nehéz kocsival pár kör alatt majdnem 7-8 helyet jött előbbre pedig nem az előzés bajnoka.
    De ma sajnos nem volt szerencsénk. Majd legközelebb.

    hajrá McLaren!