181773
  • BaLeeX
    #3674
    Most Te poénkodsz vagy ezt komolyan gondolod?
    Szerezz be egy Nascar 2003 Seasont meg egy FFB kormányt, állíts minden realitást maxra és ha pár órán belül mész egy megközelítőleg olyan időt, mint a többiek akkor érezd magad vállonveregetve. De szerintem még az elindulással is gondjaid lennének.

    "Az amcsik meg úgy hülyék ahogy vannak... ezen kár vitatkozni."
    Na jó, ebben egyetértünk.
  • KG21
    #3673
    Vezetői tudás? Ideális ív?? Ha egy téglát raknának a gázpedálra, a kormányt meg balkanyarra állítanák, úgy is le lehetne futni egy versenyt. :)
    Az amcsik meg úgy hülyék ahogy vannak... ezen kár vitatkozni.
  • tuero
    #3672
    Hmmm... Engem is érdekelnének régi futamok, főleg a 86-87-es idény. Kíváncsi lennék újra azokra a versenyekre, amit 10 éves fejjel néztem (már amit közvetítettek a tévében), most milyen lenne újra megnézni. Meg hát érdekelnének a korábbi évek versenyei is, amiket nem láttam, persze mondjuk minden évben 1-1 verseny.
    Amit eddig találtam eddig az a http://www.farzadsf1gallery.com, itt van egy két érdekes felvétel régi versenyekről, meg a http://www.montef1.com/tape_main.html, ahonnan videókazettán lehet megrendelni 70-es és 80-as években futott versenyeket, meg lehet cd-n is. (sajna 86, és 87-es év nem szerepel a listájukon)
  • BaLeeX
    #3671
    Jó, most nem akarok nagy vitát ebből mivel úgysem tudjuk meggyőzni egymást. Én sem láttam sok nascar versenyt (forma1-hez képest alig) de én izgalmasnak találtam.
    Mert ott kibontakozik a vezetői tudás, hogy hogyan megy a másik után szélárnyékban, mikor kezd előzésbe, hogyan tud ideális íven maradni stb. ellentétben azzal, hogy pl. a tavalyi szezonjában a faszán összerakott ferrarival sumákker beáll az élre az elején és végigautózik 60 kört.

    És visszatérve a "pankrációélvező csökött agyú amerikaiak"-ra neked az az izgalmas, ha látsz egy jó futamot nagy előzésekkel, vagy ha szarrátörik 15 autó a verseny alatt?
    Mert nem egy olyan embert ismerek, aki leült nascart nézni, mert látta a hiradóban, hogy hogyan törtek szarrá az autók aztán nem volt komolyabb karambol a verseny alatt és azt mondta, hogy uncsi szar...

    De visszatérve a forma1-re, az eddigi 4 futam tényleg elég izgalmas volt.
  • Carlos
    #3670
    Imádom az ilyen véleményeket.
    Szerintem az izgibb. Ne akarjuk meggyőzni egymást!
    AMúgy én szerettem a F1-et még anno a Senna/Prost időszakban. Mindig egymást basztatták és ez volt benne az izgi.
    Ezt az izgalmat nekem most a Nascar biztosítja.
    (autóversenyzés téren, persze)
  • Carlos
    #3669
    Mindenben egyetértek.
    Egy crash mániásnak kell izgalom. Azért az F1-ben is volt pár valamelyik futamon... :)
  • Buddy
    #3668
    pont ezeket akartam beirni :)
    latom, megeloztel......
    beallitod ovalpalyara a kormanyt, azt meg kormanyozni se kell :)
  • KG21
    #3667
    Én láttam egy két Nascar futamot, de hogy izgalmas lenne azt nem mondanám...
    2 órán át csak körbe-körbe, sztem dög unalom!
    Látszik, hogy pankrációélvező csökött agyú amerikaiak találták ki. Ehhez képest még a legunalmasabb F1 verseny is izgalmasabb!
    Egyébként hogy lehet ovál pályán látványosan előzni?
  • BaLeeX
    #3666
    Hát igen. Ha pár dolgot átvennének a Nascar-ból a forma1-be akkor talán az f1 is hasonlóan izgalmas lenne.
    A Nascar tényleg izgalmasabb, aki szerint nem az az még nem nézett meg egy nascar futamot sem.
    Bár mondjuk az idei év f1 termése eddig még izgalmasnak mondható. Maradjon is az.
  • Carlos
    #3665
    gyökés=gyökér
  • Carlos
    #3664
    OFF:
    A forma egy szerintem Prost/Senna óta unalmas. Valami gyökés (Zumaher) beáll előre aszt kész. A rajtot megnézem, hátha van egy kis rongálás és annyi.
    A NASCAR szerintem sokkal izgibb. Ott végig vannak látványos előzések. A forma 1-ben meg félóránként. Vagy de izgalmas, hogy Schumi lekőrözi a sereghajtót!
    OFF VÉGE
  • ÁjjLe BoBBi
    #3663
    honnan lehet letölteni régi futamokat ?
  • a.carkey
    #3662
    Csütörtök:

    1. Lauda 1.26.654
    2. Prost 1.27.312
    3. Piquet 1.27.444

    Hát igen, csak az évszámot tudnám feledni ...
  • KG21
    #3661
    Szerda:
    1. Rubens Barrichello Ferrari 1:21.661

    2. Luca Badoer Ferrari 1:21.714

    3. Kimi Raikkönen McLaren-Mercedes 1:22.656
  • Amse
    #3660
    Nem hiszem.A keddi teszten nem nagyon szuperált az uj ferrari motor.Raikkonen lenyomta.Es meg nem az MP18A-val.HAjra Raikkonen es HAJRA F1!!!
  • KG21
    #3659
    Addigra sumáker már világbajnok lesz :)
  • BaLeeX
    #3658
    Még 6-8 hét hátra van, amíg "bevetik" a csodafegyvert ;)
    Reméljük tényleg az lesz.
  • Lteebee
    #3657
    Az valami félautomata fegyver?
  • Buddy
    #3656
    hasznalni?....ugy erted, bokorba hajtani, porogni vele, meg lefustoltetni?
  • Amse
    #3655
    Mikor fogják már használni a MP18A-t?
  • Lteebee
    #3653
    Végig iszonyat nagy hibákat mutattak a boxból.

    A legtutibb a bmw hiperpigmentált pilótája volt, amint majd elütötte a szervizest.
  • Lteebee
    #3650
    Az meg ferrari hiba volt, hogy bari nem lett második.
  • a.carkey
    #3649
    Azért itt is egy "természetes" meki hiba kellett, hogy MS elsőnek jöjjön ki a boxból ...
    Palikról meg annyit:
    A mama kórházban dolgozott és sok tvs járt hozzájuk. Egyszer a pici egyetemet éppen befejező fiacskáját beajánlotta, aki végignyalta az egész királyi tv-t és az lett belőle ami. Most éppen a "rötlöklábbot" boldogítja ...

    Palik-Dávid kettősről a Maksáék csináltak egy hatalmas paródiát. Kb. két hete láttam a "Hálózat TV" egyik szombat esti kabaréjában. Nagyon durva volt. A Hungaroringen zajló/zajlott versenyt parodizálták ki:
    Pl. Palik ordít:
    "Mika Hakkinen felveszi a sisakját! Mika Hakkinen felveszi a sisakját! Mika Hakkinen felveszi a sisakját! Felveszi a sisakját, pedig van már egy sisak a fején ..."
    "Hátul végigfut a férfi a zöld zászlóval, elöl meg egy hajléktalan fedél nékül lapokat osztogat a versenyzőknek ..."
    DS: "Laci ne ordíts már, mert megsüketülök itt melletted ..." a sokadik Palik ordításra (stb.).
    Ez ugyan így abszolut nem vicces, de tévén át nagyon állatul hangzott, pedig gyülölöm a "Kató néni stílus"-ú kabarékat ...

    Schumi mamáját sajnálom. Szar, hogy Ralfnak is ugyanakkor halt meg az édesanyja ... (bocs, morbid volt.).
    Jean Todt meg tényleg jól vezetett, hisz első lett. Mindig tudtam, hogy igazából ő vezet, nem MS a "jó", de most végre bebizonyosodott, hogy igazam van ...
    :)
    Mellesleg - egy-két előzést leszámítva - nem volt túl jó verseny. Az új mekitől meg nem várok túl sokat. De tény, hogy nem sokon múlott, hogy esetlegesen ismét ne Kimi végezzen elsőként. De tul.képpen az új rendszerben nem is nagyon fontos, hogy ki az első, hisz 2 pont a különbség az első és a második között egy-egy verseny alkalmából. Tavaly ugye 4 pont volt ... Akárki nyerheti a vb-t, de azért ha így futogatnak be - ferrari, meki sorrendben, akár még Kimi is lehet világbajnok, de nem lesz. MS megnyeri és visszavonul. Ez a tippem ...
    Meglátjuk!
  • Jano
    #3648
    Ja!
  • PResident Evil
    #3646
    én csak a csávót bírom...
    de nagyon...
  • Buddy
    #3645
    eredmenyileg gondoltam.......attol meg kieshet X auto, meg lehetnek szep meccsek, harcok, elozesek
  • ÁjjLe BoBBi
    #3644
    ha te azt szeretted akkor nem is tudom hogy mi jó neked a Forma1-ben...
  • Buddy
    #3643
    en sem tudom, mi volt a poen....
  • FrezeR
    #3642
    nem tudom ezen mi a vicces...
  • PResident Evil
    #3641
    hmm...
    ferrarinál sumi gyászol...
    ezért beküldték Tott egeret :DDDDDDD
  • Buddy
    #3640
    latjatok, ha a ferrarinal nincs olyan szerencsetlen hiba, mint az elso 3 meccsen, akkor visszaall a termeszetes rend :)
  • Buddy
    #3639
    ez igy is lesz
  • Buddy
    #3638
    en pl. az osszes futamot a nemeten nezem, mert ott nincsenek ilyen magyar-szagemberek, akik mindenrol osszevissza beszelnek.......ott legalabb nem hordanak osze hulyesegeket
  • ÁjjLe BoBBi
    #3637
    ezt ismerem....olyan oldal nincs ahol az egész verseny megvan ?
  • ÁjjLe BoBBi
    #3636
    pfff szellemi tajték! :P
  • Dikkma
    #3635
    Hú mai futam király volt. Kb. 3/4-ed éve néztem utoljára futamot, de most megint érdekes. Palik meg egy állat :DDD
  • BaLeeX
    #3634
    Na ez az ami nem sok mindenkinek hiányzik, aki VERSENY-t akar látni.
    Mondjuk még az új McLaren sincs kint.
  • hali
    #3633
    HONDA POWA
  • Csuka001
    #3632

    Imola 2003

  • gtom
    #3631
    2 hét múlva jön az új ferrari. És visszaáll a tavalyi rend.