181775
  • Csuka001
    #3632

    Imola 2003

  • gtom
    #3631
    2 hét múlva jön az új ferrari. És visszaáll a tavalyi rend.
  • ÁjjLe BoBBi
    #3630
    szerintem is megérdemelte.....
    de azért raikkonen a power :)
  • FrezeR
    #3629
    Azt hiszem most mindenki láthatta hogy Sumi is emberi érzésekkel bir én nagyon sajnálom őket a tragédia miatt és, mert az utóbbi időben mindenki fikázta a teljesitményéért, minden tiszteletem az övék hogy ilyen nagy lelki teher mellett ennyire jó versenyt mentek és felülemelkedtek mindenen. Megérdemelte a győzelmet akárki akármit mond. Amit pedig Barrichello müvelt az egyszerüen fantasztikus volt!
  • ÁjjLe BoBBi
    #3628
    honnan lehet az egész versenyt egyben letölteni ?
  • Tikal #3627
    Ne szo szerint értsd, mindegy :)
  • Jano
    #3626
    Te mondtad, hogy annak hiszel, aki ült már autóban. :D
  • Tikal #3625
    lol:) Én is ültem már rally autoban de attol még szart sem értek hozzá :)
  • Jano
    #3624
    Palik tényleg ült F1 autóban (tavaly, ha jól emléxem), de a haverja csak szimulátorbajnok.
  • Tikal #3623
    Nevenincs? Palik talán olyan nagy szakértő? Inkább annak hiszek aki azért már ült ilyen autoban meg van fogalma a dolgokrol hisz közelről tapasztalta, ne hasonlitsuk össze a rajongást a szakértelemmel....
  • Jano
    #3622
    :DD

    Azt a patkány arcát de megcirógatnám pl. hegesztőpisztollyal.
  • BaLeeX
    #3621
    Na, Jean Todt lett az első! De hülyén mutat ott :)
  • BaLeeX
    #3620
    Bazeg, ez azért elég hányinger, hogy az a b*lfasz rendező még azt sem mutatja, ahogy Kiminek átadják a serleget, helyette inkább a tömeget meg az ocsmány ferrari zászlót.
    Felhúztak a végére....

    A futam amúgy egész jó volt.
  • Jano
    #3619
    Akkor ebben sem egyezik a véleményünk. Persze, mint írtam néha félrebeszél, de mostanában azt veszem észre, ahogy akiket mellé ültetnek, azok a nevenincs nyikhajok, befolyásos apuci fiai, őket bizony joggal bírálja Laci bácsi, mert azok aztán tényleg fogalmatlanok.
  • Tikal #3618
    Mi alapján? A társa mindig kijavitja, de persze csak finoman, 10 perc mulva meg palik ugy csinál mintha ő mondta volna amit wéber... De a példákat lehetne sorolni, csak rögzits egy futamot...
  • Tikal #3617
    Hát igen, a másik hogy nem vmi pártatlan...
  • Jano
    #3616
    Mi alapján mondod, hogy nem ért hozzá?
  • Tikal #3615
    A hangerő nem zavarja a látást, de azért néma filmet sem akarok nézni palik miatt, az autok hangját szeretem hallani...

    Imádja csinálni, de nem ért hozzá... sajnos erről szol ma a kereskedelmi TV, ha van hozzá pénzed meg kapcsolatod akkor te vagy a star.
  • Jano
    #3614
    Én pont ezért csípem.
  • Evil
    #3613
    egyszoval a kurva anyjat paliknak.Miert engedik kozvetiteni ezt a faszt?Ennyire reszrehajlo kocsogot en meg nem lattam.Tartsa meg maganak a velemenyet es probaljon meg partatéanul kozvetiteni vagy ha nem megy akkor maradjon kussba.
  • KG21
    #3612
    Nade ez már túúúúlzááás....
    Palik ezt a dögunalmas szar versenyt úgy közvetítette mintha élete versenyét látta volna!
  • Jano
    #3611
    A végeredménynek nem örülök, mit tagadjam. :DD

    De tiszteletem a két Vargának, hogy lenyomták a futamot édesanyjuk halála ellenére.
  • Jano
    #3610
    Miért adná ki a kezéből a posztot?

    Imádja csinálni, ezt beismerheted. Mindene a F1, nameg a Hungaroring.
  • Jano
    #3609
    A hangerő zavarja a látást? :D

    Mind1. Te gyűlölöd, én nem.

    ÓÓÓÓÓÓÓRRRRRDÍÍÍÍÍTTTTT most is! :D
  • Tikal #3608
    De mivel nekünk vannak jobb kommentátoraink, miért kell elviselnunk palikot?
  • Tikal #3607
    Barrichelo megelőzte Ralf Sumit, na most én ezt nem tudtam normálisan végig nézni mert Palik ugy kiabált hogy halkabbra kellett vennem a TV-t, szerinted ez normális? Ugy kiabál mint egy állat, ez egy idegbeteg köcsög, ha kimegy valaki a boxba még azt is végig kiabálja, arrol nem is beszélve hogy fingja nincs a dolgokrol, csak a többiek nem merik kijavitani, mert ugye van egy kis hatalom a Palik kezében.
  • Jano
    #3606
    Na most akkor egy pillanat!

    Látom több embertől is itt a topikon belül, hogy dívik a Palik-gyűlölet.

    Egy kérdésem lenne hozzátok.
    Néztétek már a német RTL F1-közvetítését huzamosabb időn keresztül?
    Szerintem az a siralmas. Szinte alszanak a kommentátorok, végig fapofával ülnek, tónustalanul mormolnak néha-néha valamit a mikrofonba, és olyan a hangjuk, mintha éppen rohadtul valami teljesen mással szeretnének foglalkozni, de odaültették őket a székbe, hogy 'Na csinájjátok má!'.
    Ezzel szemben Palik Laci (tudom, sokszor hibázik, félrebeszél, nem minidig lát, stb.), egy 'szimpla' előzéskor a foteljéből kiugorva üvölt a mikrofonba, és olyannyira átéli az egész futamot, mintha ő is valamelyik autóban ülne. A verseny laposabb pillanataiban sem marad csendben, ilyenkor -ha éppen nem matekol valami fölöslegeset- mond némi érdekes infot a versenyzőkkel, a pályával, stb. kapcsolatban. A német kommentátorok ekkor (lehet, hogy csak számomra) kínos csendben vannak, néha kimondják a képen látható pilóta nevét.
    Hát én inkább a Palikon röhögök nagyokat, mint a németeken aludjak bele a halálba.
    Néhány éve direkt át is kapcsoltam a németre, amikor éppen a Varga előzött meg valakit, és átvette a vezetést, Palik persze ordít ("Sumaher, Sumaher megpróbálja megelőzni, és iszonyúan gépészkedik, és jön, jön, kihúzza a szélre, megpróbál rámenni az ideális ívre, és maga mögé utasítani....!!!", mint az állat, a germán kollégák pedig annyit mondnak, persze a nyál kifolyik a szájukból, éppen akkor ébredtek fel, és a hozzászólásuk: Sumi megelőzött valakit.

    Na ennyi. Azt hiszem érthető. :)
  • Coine, The A&O
    #3605
    Vasárnapra virradóra meghalt a Schumacher-testvérek 55 éves édesanyja. Az asszony múlt hét szombaton kerpeni otthonában összesett, belső vérzésekkel kórházba szállították és azonnal megműtötték.

    Miután a szombati időmérő edzésen meghódították az első rajtsort, Michael és Ralf azonnal Kölnbe repült, hogy utolsó óráiban a kómában fekvő Elisabeth mellett legyenek.

    A családi tragédia ellenére vasárnap délelőtt mindketten visszatértek Imolába, hogy részt vegyenek a San Marinó-i Nagydíjon, egyéb kötelezettségeik - köztük a versenyzői parádé - alól azonban felmentették őket. Az FIA levélben nyilvánította ki a részvétét: "Az FIA legmélyebb együttérzéséről biztosítja Michaelt és Ralfot édesanyjuk, Elisabeth Schumacher éjszaka bekövetkezett halála miatt" - szólt a szövetség közleménye.

    A címvédő Michael Schumacher szóvivője hozzátette: "Michael nem akar beszélni a dologról és bízik benne, hogy a helyzetét mindenki megérti. Ma a versenyen kívül semmi máson nem vesz részt."

    Ralf még pénteken elárulta: megfordult a fejében, hogy édesanyja egészségi állapota miatt kihagyja a hétvégi nagydíjat, de felismerte, hogy ezt a többszáz tagot számláló csapatra való tekintettel nem teheti meg. Vasárnap pedig sajtóközleményt adott ki, amelyben azt közölte: "Bár a sport oldaláról az időmérő nagyon sikeres volt, valójában csak teljesen másodlagos jelentőséget tulajdonítottam neki, mivel vezetés közben is minden másodpercben az édesanyámnál jártak a gondolataim."
  • Tikal #3604
    Már nem vezet:))

    Palik
    Miért kell ezt a buzit hallgatnunk? esküszöm még nézni sincs kedvem igy...
  • ricky
    #3603
    Vezet a McLaren!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Remélem megint ők nyernek!!!!
    Hajrá Raikönnen!!!!!!!!!!!!!!!

  • KG21
    #3602
    Egyébként higgadt szokott lenni általában...
  • KG21
    #3601
    Ne ítéljétek már meg egyetlen megnyilvánulásából.
    Mindenkinek lehet rossz napja. Ti sosoem vagytok idegesek?
  • FrezeR
    #3600
    nem ő tehet róla hogy olyan magasra nőtt hogy alulról lefejel egy vállról inditható kamerát :)))
  • Buddy
    #3599
    kicsit azt hiszi, o az atyauristen.....bekepzelt bunko
  • Pheel
    #3598
    Szerintem bárkiről lehetne ilyen videót forgatni. Direkt szemétség volt leadni a TVben...
  • Buddy
    #3597
    ebben egyeterthetunk :)
  • see.aakogh
    #3596
    Montoya akkor is bunko paraszt, ugy csinált mintha felszakadt volna a feje.. fogta fél oraig, pedig semmi baja nem volt.
  • Ramore
    #3595
    Vicces jelenet volt! :))
  • see.aakogh
    #3594
    Láttátok a műsor elején azt amikor lenyomták a videot amikor Montoya nekiment / Montoyának nekiment egy operatőr és a kamera fejbevágta? Milyen mérges volt gec:DDD Aszonta Montoya: "Fuckin idiot, what are you doin" meg ilyenek, borzalmas kiejtéssel, és közbe meg akarta verni az operatőrt, aki nem láthatta Montoyát aki oldalről jött, mert épp Burnie Eckelston -t filmezte... Pff a nagyképű buzi Montoya :))
  • see.aakogh
    #3593
    Nembaj nekem tetszik... Na jó akkor TOCA Pro Race Driver... :) az is király.