181821
  • Petyus_
    #5997
    Nagy igazság..

    "Anti-Schumistának" lenni egy életforma.. kiváncsi lennék, hogy a 97-es HC Villeneuve drukkerek közül hányan szorítanak ma Jacques-nak. Szerintem nem sokan.. azóta már túlvannak Mikán, most éppen Monty drukkerek. =) "Mindegy, csak Sumák szíjjon."

    Takuma Sato lehet valakiből érdemtelenül, lóvéval, FIA nyomásra, stb.

    Hatszoros világbajnok már nehezen.

    Szvsz.
  • ibronk
    #5996
    Amugy érdekes hogy most a Schumi ellenesek azon rágodnak hogy sárga alatt előzött vagy sem.
    NEVETSÉGES! AZON MULOTT, LOOOOOL!
  • Alien
    #5995
    Mellesleg baromi érdekes, hogy arra senki nem gondol, hogy az idei évben pont az új szabályok pont a tavalyi Ferrari fölény miatt lettek kitalálva. Ezenkivül nagyon érdekes az is, hogy amikor kiderült, hogy a Michelin szabálytalan gumikkal ment, akkor itt nem az volt a reakció, hogy nahát, ezt nem gondoltuk volna, hanem a szokásos: a szemét Ferrari beköpte őket az FIA-nak stb.. Megint a Ferrari a szemét.. Na mindegy, ez az ügy már lezárult, csak gondoltam megemlitem.
  • HuAn82
    #5994
  • ibronk
    #5993
  • Alien
    #5992
  • HuAn82
    #5991
    Mondasz valamit!

    "A lényeg, hogy mi Ferrarisok és Schumisok legalább összetartunk, nemde?" De igen!!
  • Alien
    #5990
    Egyszerüen hihetetlen amit itt néhányan műveltek itt a fórumban...
    Ha Schumi nyer akkor egyből azt mondjátok, hogy csal, meg mák, meg hasonlók.
    Kérem szépen nem igy van. Schumi a hetedik helyről indulva egy REMEK VERSENYZÉSSEL
    nyerte meg a futamot. Ő volt a legjobb, nincs ezen mit vitázni (azt hiszem Schumi szurkolók egyet értetek velem)
    Tegnap végre az igazi Schumit láthattuk aki tolja neki rendesen, és előz is, ahogy kell:) Hiába, Schumi az esőmenő
    Amúgy milyen érdekes, hogy a Montoya-ról most itt senki nem beszél..Na mi van??? Hahó... Egyből másra terelitek a szót, hogy csalás történt és ott
    szidjátok a Schumit ahol kell. Nem kedvelem Montoya-t, de sajnáltam, hogy tegnap úgy alakult a
    versenye.
    De most komolyan, gondolkozzatok már el páran! Nem veszitek észre, hogy mi van itt a fórumban??
    Amikor nem nyer a Schumi akkor egyből fikázzátok, hogy béna, röhögtök meg minden. És persze egekig marasztaljátok
    a győztest (Alonso, Kimi, Monty) Mindegy ki..csak ne a Schumi legyen. Viszont amikor meg nyer, akkor egyből jön a szokásos duma, csalás, mák stb...
    Nem igaz, hogy nem unjátok még. Miért nem lehet egyszerüen beismerni, hogy egy jó pilóta. Nem kell neki drukkolni, nem kell szeretni, de könyörgök
    fejezzétek már be ezt örökös, unalmas szövegelést... Miért mindig erről szól ez a topic? Hogy a "Sumák így Sumák úgy" Hagyjátok már ezt és inkább azokról írjatok akiknek
    szurkoltok. Ááá, mindegy, azt hiszem ugyis hiába próbálkozom.... A lényeg, hogy mi Ferrarisok és Schumisok legalább összetartunk, nemde? Hajrá Schumi!!Hajrá Ferrari!!Hajrá Bari!!
  • mohus
    #5989
    ja

    az ötöslottót is, ha nem húzzák ki, mindenki a gépre fogja meg hogy csalás milyen fura....egy ideje kézzel huzzák...nahát az is csalás:)

    valaki emlegette a magyar foci szintjét...hogy az F1 is ott tart:)
    az F1 egy cirkusz...DE AZ DIRKET ilyen, de a magyar foci egy vicc...irreális és reménytelen röhejes bohóckodás, inkább nézek badmintont

    én személy szerint rühellem azt a nagypofájú montoyat....felőlem bárki nyerhet csak ne ő. Vizes pályán meg halott a srác...
  • HuAn82
    #5988
  • HuAn82
    #5987
    nem
  • Petyus_
    #5986
    1. Ugyanezt írja minden komoly külföldi oldal amit néztem.. meg ugye a riválisok sem fellebeztek.. mert bár a VB cím múlna rajta, ők nem fognak beadni egy fellebezést ugye, "mert megszokták, hogy mindig elcsalják a Ferrarinak". =)

    2. Ezt én se értettem.. de valami ilyesmi volt a lényege. =)) Gondolom Czollner apánk nem jeleskedett anno matek órákon az "A mikor éri utól B-t?" típusú szöveges feladatok megoldásánál. =)

    Montoya szerintem egy jó pilóta.. de Barit sztem is ő lökte ki, esőben nem bír menni, meg tegnap úgy ahogy van egy szar volt, amit produkált. Tényleg röhej, hogy pl. Kimi mennyivel érettebb versenyző nála.
  • Petyus_
    #5985
    Alap. =))
  • a_n_d_r_e_w
    #5984
    1: Szar volt a kameraállás, azért látszott úgy, hogy Schum sárga zászló alatt előzött, de addigra már rég kész volt vele
    2: Mit nyavajgott Czollner: ha Trulli nem körözi le Montoyát, de Schum Trullit igen, akkor eltűnik az a majdnem egy kör előnye Trullinak és sutty már Montoya meg is előzte (vagy valami ilyesmi, nem emlékszem pontosan)? Hülye ez a mukso? Az.
    3: Sajnos a jogok még 2006-ig az RTL-nél lesznek

    Bocs, ha ezeket már írta valaki, nem volt időm végigolvasni mindent, de szerintem a tegnapi verseny akkor is tiszta volt, kijött, hogy ki az igazán jó pilóta (Sch, Rai, H-H) Kár lázadni, Montoya röhej volt. Nem is kellett volna Barrichellonak a rajtnál segíteni, a hülye Kolumbiai akkor is elcseszte volna az egészet. Miért nem megy haza a papa kokainültetvényére?
  • The Garrett
    #5983
    wáááá látmo petyus koma nembírod flame nélkül :D
  • BaLeeX
    #5982
    Jó lesz az is amit terveznek, hogy jövő évtől nem lesz rajtautómatika meg kipörgésgátló sem asszem. És akkor végre megint azon múlik, hogy ki hogyan tud rajtolni és nem azon, hogy kinek milyen jó kütyüt tettek a kocsijába.
  • KG21
    #5980
    Azt egyébként figyeltétek, hogy a rajtnál a belső, porosabb ívről rajtolókat hogy otthagyták a külső ívről indulók. Ezt már rengeteg futamon megfigyeltem, sztem nem jó hogy előnyben vannak azok, akiknek szerencséjük volt és a külső ívről rajtolhatnak. Legjobb lenne, ha bevezetnék a repülőrajtot, amivel még a lefulladásos ütközések is megelőzhetők lennének.
  • KG21
    #5979
    nagyon looool
  • KG21
    #5977
    ha nézted a 99-es cart szezont, akkor biztos emlékszel a Clevelandi esős versenyre, amin Monty (ismétcsak) hülyére verte a mezőnyt! Pedig végig zuhogott, kaotikus állapotok uralkodtak, ő pedig egyetlen hiba nélkül volt a leggyorsabb a pályán.
    Sajnos nem sikerült neki ez a verseny és a vb cím, de azért örülök, hogy Schumi megnyerte, mert ő a másik kedvencem:)
  • ÁjjLe BoBBi
    #5976
    tudom vazze! :P
  • Shaman
    #5975
    Idézek az index forumból:
    Jean Todt: "Rosszul indult a futam, mert Barrichello a váltó elektronikus hibája miatt a rajt után lelassult".....
    Erre komment:
    A kormány hibája miatt pedig balra kellett kanyarodnia kis ívben, nem beszélve a bal tükör hibájáról, ami miatt nem láthatta Montoyát, végül pedig Rubens ítélõképessége is meghibásodott, mert azt hitte hogy a visszatolás neki is jár. :P
  • Petyus_
    #5974
    Kemény vagy mint a bakaszar. =)
  • ÁjjLe BoBBi
    #5973
    ja valahogy így
  • Shaman
    #5971
    #5926-os kommentemet olvasd el lécci.
  • ÁjjLe BoBBi
    #5970
    1.az egész célegyenesben lengették és láthatta volna
    2.vissza kell húzódni ugyan úgy mint alonso tette ezt mögötte
  • Petyus_
    #5969
    Hogy a focihasonlatoknál maradjunk: a Real Madridnál is minden a pénznek van alárendelve, Zizou meg Figo mégis jól fociznak, és jó meccseket szokott játszani a csapat. =)
  • Petyus_
    #5968
    Nem is tudtam hogy a kisegítő iskola alsó tagozatban is van számtech óra. =)
  • Petyus_
    #5967
    DC rulz. =)

    Amióta nem integet Sumérnak, csak szép nyugodtan teszteli Kiminek a slick gumit esőben egész szimpatikus. =) Pedig ő volt az egyetlen F1 pilóta akit nagyon nem csíptem.
  • Shaman
    #5964
    Jah kérdés: kockafej ott marad jövőre is a mekiben?
  • Petyus_
    #5963
    A LELEMÉNYESSÉG (~bármi amit a McLaren/Williams csinál) és a CSALÁS (~bármi amit a Ferrari csinál) között nagy különbség van. =)
  • Shaman
    #5962
    Nézd én talán azon kevsek egyike vagyok akik a Kart szériát is nyomonkövetik.Néztem mikor Monti ott debütált,majdnem az összes futamot megnéztem. Én nem az RTL klubbra hivatkozok. Tény hogy nyert Indy 500-ast,s legalább 50%-a a gyözelmeinek Ovál pályán volt. Az kétségtelen hogy utcai,vagy épített pályán esőben jobb volt mint a többiek de hát ott a Kartban elég kevés ember rendelkezett eső rutinnal. De ez azért nem jelenti azt,hogy Monti esőmenő lenne.Itt ez be is igazolódott. Mondjuk még mindig jobb,mint Prost aki esöben rajthoz sem állt.
    De ha megnézzük akkor az egész mezönyben szerintem olyan 4-5 versenyző az aki igazán jól tud menni esőben.
  • Petyus_
    #5961
    "nem a pályamunkástól kell számolni a távot"

    Ezt ki mondja? És _HOL_ gyullad ki az a kis lámpa az autóban?
  • Petyus_
    #5960
    "Silverstonban MS úgy nyert, hogy az utolsó körben a Boxutca elején lévő Ferrari boxba kiment"

    Az szerintem jogos volt.. 3 körön belül volt amikor kiment stop&go-ra.. és közben befejezte a versenytávot.
  • a.carkey
    #5959
    Ja és ha sárga zászló van, akkor rögtön villog egy kis lámpa az autóban is, nem a pályamunkástól kell számolni a távot ... Mellesleg.
    Amikor az világít, "kuss" van ...
  • Petyus_
    #5958
    "konkrét cselekmény esetén pro és kontra értelmezhetőek"

    Tizenegyes.. hmm.. hányszor van, hogy adnak tizenegyest, de nem adnak lapot - amit pedig kellene?

    Hátulról becsúszás páros lábbal? Nincs piros lap.

    Hányszor kell Puhl Sanyinak szakkomentálni a passzív les szabályokat, amit a kutya nem ért?
  • a.carkey
    #5957
    Cartban valóban nem rendeznek ovál pályán futamot, de Montoya versenyainek nagy részét nem ovál pályán nyerte, ott meg rendeznek ...
    Ez is tipikus RTL-es hülyeség. Egy hülyearcú ott elkezdi, aztán mindenki erre hivatkozik, mert olyan jól hangzik, holott totális baromság, hogy ezért lassab más, mint MS ...
    Én azty látom, hogy más nem kockáztat annyit. Majd MS sem fog, ha egyszerr nekicsattan esőben a falnak ...

    Más.
    nekem akkor gurult el a FIA felé a fejem, amikor Silverstonban MS úgy nyert, hogy az utolsó körben a Boxutca elején lévő Ferrari boxba kiment, stop and gora, majd áthaladt a célvonalon ...
    :)
    Akkor mondtam azt, na ezek után már akármi jöhet. És jött is ..., mint azt az idei szezon megmutatta. :)
    Sárga zászlót meg észre kell venni. Amikor MS-nek esélye sem volt a VB-re, akkor mindig, érdekes módon egbüntették. Most, hogy van, hát ...

    Anglia-NSZK 66-ban. A szopatás, igazságtalanság, mindig visszaszáll az illető(k)re. Ezért ez a példa. Anglia azóta sem nyert semmit ...
    MS-nek is egyszer vissza fog ez még jönni. Így, vagy úgy, mindegy. De tuti szopni fog.
    Isteni Diego. Mi is történt 86 után vele? Egy VB 2. hely, olasz 2., kábszer és később csak bukások. Szerintem, ha valaki szépen küzd és sportszerű, az a legkevésbé sem okoz felháborodást másokban. Ahogy Hillről tudjuk, hogy nem volt "hatalmas" versenyző, emberként egy hihetetlenül népszerű ember volt minden körben. És még sok ilyen volt. Amit elért, sohasem kérdőjelezték meg.
    Ellenben egy MS, Senna, Prost, Piquet, Mansell és a többikek valakiben mindig utálatot keltettek, mert voltak ügyeik.
    Prost a Senna rajongóknál 1989 után, Senna a Prost rajongóknál 1990 után. Mansell a Williamses időszakában - bár én az 1990-es Estorili verseny után "utálgattam meg" -, Piquet 1989-es bénálkozása után.
    De pl. szemétségen ritkán "lehetett rajtakapni" egy Barrichellot, egy Panist, Boutsent, Herbertet, Morenot, Bergert vagy Alesit ... Pl.
    Valahogy ezeknek kevesebb "ellenségük" volt. Mondjuk sikerekben is elmaradtak, de mégsem voltak ügyeik.
    Most sajnos a pénz dirigál már csak.
    Anno emlékszem, hogy Eddie Jordanék mekkora koncerteket adtak 1991-ben a versenyek után. A pilóták többsége nem is rohant mindig haza. Most már mindenki rohan. Egy Buttonnak saját gépe van ...
    Ez a közöny az egész sportra rányomja a bélyegét.
    Egy Nascar és Cart pont a sportszerűség miatt a versenyek után is "buli". A F1-ben meg egy törpe dirigál egy másik törpe utasítására és egy büdösszájú angol meg mindenre rábólint ...
  • Lteebee
    #5956
    Még mindig a cipész a csíter, miután mások széles gumikkal jártak hónapokig.
  • BaLeeX
    #5954
    Ha te mondod!
  • Petyus_
    #5953
    Jól emlékszel. Elcsalták Surmóhernek, arra próbáltam célozni. =)
  • BaLeeX
    #5952
    Mi -15 körös? Én ha jól emléxem azt a versenyt Fisichellának adták utólag. Javítsatok ki ha tévedek.