181769
  • BADE
    #9293
    Zsófika:D
  • Punker
    #9292
    na kezdik az okoskodást a "szakértők"
  • Pyx #9291
    Button
  • Blasta
    #9290
    Ki indul a pole position-ból?
  • precision
    #9289
    Zsóti féle dodzsem :))
  • ÁjjLe BoBBi
    #9288
    meg szerintem még élvezném is :DD
  • Punker
    #9287
    jaja és ha nem pörgeti a motort 250 km/h fölé akkor amotor se sül talán meg :)
  • ÁjjLe BoBBi
    #9286
    hát ha más út nem vezet a győzelem felé, miért is ne ? :DDD
  • precision
    #9285
    Vagy megvárja míg elkezdik lekörözni. Aki le akarja körözni azt kilöki. Előbb-utóbb mindenki sorra kerül és akkor ő fog nyerni! YEAH! Hajrá Zsótika, legyél te az első
  • ÁjjLe BoBBi
    #9284
  • dikki*yysw
    #9283
    Jóva akkó

    :D
  • ÁjjLe BoBBi
    #9282
    biza
  • ÁjjLe BoBBi
    #9281
  • dikki*yysw
    #9280
    Akkó kettőkó?
  • rezsofiz
    #9279
  • ÁjjLe BoBBi
    #9278
    lool :DDD
  • ÁjjLe BoBBi
    #9277
    de. de nem ugyan az a két autó sem (beállítások), meg szerintem button jobb mint sato...
  • Punker
    #9276
    pedig ő még jobb mint zsófika.....
  • Petyus_
    #9275
    Tom, de részidőkben is sokkal jobb volt Jenson, nem? Vagy már én is olyan hülye vagyok mint Palik?
  • Parappa
    #9274
    "Sajnos nem tudtuk megfelelően kiegyensúlyozni az autót mára, és a mért körömben, az utolsó kanyarból kifelé olyan keményen mentem rá a rázószegélyre, hogy kicsúszott a kezemből a kormány, és véletlenül megnyomtam a boxban használatos limiter gombját." (Gimmi)
  • a.carkey
    #9273
    Ha most szarok is, azért erra az évre SEM írnám le a McLarent, mert a BAR-nak most egymás után többször összejött.

    Nem azt mondom, hogy Kimi mostanában a legjobb pozíciókból rajtol, majd fejez be versenyeket, de amint a McLarennél rájönnek annak a két hibának a megoldására (1. a dagadt kirúgása; 2. a motor gyors is legyen, meg megbízható is), ami hátráltatja őket, és még a brit nagydíj előtt versnyképesek lesznek!

    1991-ben hasonlóképpen szenvedett a Williams az elején. Állandó problémáik voltak, amit Monacora helyrehoztak, és onnantól versenyképesek lettek. A Mekinek ez most min. brit nagydíj, max. a magyar. Szerintem! Sőt, a Williams is magára fog találni.
  • Punker
    #9272
  • ÁjjLe BoBBi
    #9271
    de le tudja.
    1. jól rajtol (1% esély)
    2. az első kanyarban utoléri őket és mint egy tekegolyó szétzuzza őket
    3. megfordul és szembe megy a forgalommal
  • Punker
    #9270
    fél mezőnyt nem tudja ledarálni mert csak 1-2 kocsi van mögötte....
  • ÁjjLe BoBBi
    #9269
    hát én minden futam előtt fenntartom az elméletem, miszerint zsófi elrajtol, rahúzza erre, ráhúzza arra, majd a fél mezőnyt kilöki a picsába. eddig nem jött be. de talán ma...
  • Punker
    #9268
    szerintetek lesz végre valami jó kis baleset? vagy 1 esősfutamot is szivesen látnék
  • Bucser
    #9267
    Schumi maga mondta, hogyha nem hibázik akkor sem veri meg a BAR-t Buttonnal....
  • ÁjjLe BoBBi
    #9266
    az a probléma hogy technikai sportban nincs helye olyan szónak hogy "ha".
    másrészt ha jobban megnézed nem rontott olyan óriásit hogy azzal biztos pole-ra jutott volna.
  • rezsofiz
    #9265
    Jah, a McLarennel valamit nagyon elnéztek...
  • Bandee1987
    #9264
    Szerepcsere van nagyon kialakulóban a Bar-Honda és a Mclaren közt. A mclaren szar a bar pedig egyre jobb. Ha ilyen ütemben fejlődik a bar, hamarosan komoly ellenfele lesz a ferrarinak. Időmérőn már megverte(bár ki tudja, ha schumi nem csúszik ki, akkor lehet, hogy schumié a pole) a ferrarit, de még a futam hátravan. És annak ellenére drukkolok a BAR-nak, hogy Ferrari drukker vagyok.
  • M@TriX
    #9263
    Na csak most jutottam nethez, Button egy állat, nagyot hajtott.
    És nem azért lett most első mert Schumi hibázott. Schumi azért hibázott, mert most tényleg nyomnia kellett. ;)
    Már elszokott adtól, hogy meg kell izzadnia az elsőségért. ;)
    Szóval a BAR nagyon tuti lett, ezt nem sokkal lentebb mondtam is, végre egy igazán ütőképes verda.... Mondjuk ennyire nem számítottam, hogy ennyire ütős lesz, a középmezőny 2 feléből az élmezőny csúcsát döngetik, de majd honap kiderül.
    Szerintem jó meccs lesz hosszú idő után. Meg lesz egy Klicskó meccs is. ;)
  • MrSpock
    #9262
    Hajrá Honda!
    Talán lesz valami most,de azért sajnos Shumi nyer megint.:-(
    És semmi nemváltozik,a Forma-1 teljesen elszürkül,unalmássá válik.
    Esteleg annyit lehetne változtatni,hogy a kasztnik mondjuk ugyanazokkal a paraméterekkel rendelkezzenek,tehát egyenkasztnik,és a motorokat meg mindneki úgyfejleszti ahogy akarja.Azért az autóverseny versenyzőkről ,és motorokról szól,nem az aerodinamikáról,kinek van jobb szélcsatornája meg kitott minél úrtechesebb karosszériát.
    Sokszor a kiscsapatok nem a motorral maradnak el nagyon,hanem a külsőséggel.
  • rezsofiz
    #9261
    LOOOOOOL
  • Punker
    #9260
    Schumacher: A hiba nélkül sem lettem volna elég gyors
  • Punker
    #9259
    Baumgartner kockáztatott
  • ÁjjLe BoBBi
    #9258
    LÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • toMpEr
    #9257
    komoly, tescoba lehet kapni
  • Punker
    #9256
    ez komoly?
  • toMpEr
    #9255
  • ÁjjLe BoBBi
    #9254
    Sato végén hibázott.