181772
  • K.András
    #9456
    Montoyárol annyit,hogy amikor a szerelök hibáztak a futam alatt egy kerékcserénél,a hátralévö 20 percben válogatott nyomdafestéket nem türö káromkodást hallgathattak!Nem tudom mit szolna ha ö hibázna(amire elég sok példa volt),és utána a fejhallgaton azt hallgathatná, hogy büdös mocskos kokero közöd nincsen az autversenyzéshez stb...
  • FrezeR
    #9455
    ez a Montoya egy barom, nem birja elviselni, hogy nem ő nyeri a futamokat, most is ha Sumi elengedi abban a bizonyos szituban és nem szoritja le, akkor sem nyert volna mert a ferrari messze jobb volt most is. Ahelyett hogy mindig vádaskodik inkább a pályán bizonyitana, hogy érdemes ő is a győzelemre. Hihetetlenül nagyképü és beképzelt szerintem.Dehát ez csak az én véleményem.
  • PREMIERE1
    #9454
    Én is találtam, egy másik forumon találtam. Remélem a gazdája nem csinál belőle problémát!
  • rezsofiz
    #9453
  • Punker
    #9452
  • PREMIERE1
    #9451
  • rezsofiz
    #9450
    Néha érdekes hogy a pilóták hogy látják ezeket.
  • Punker
    #9449
    Schumacher: Button a legnagyobb riválisom
  • Punker
    #9448
    A Ferrari szeretné megvédeni Imolát
  • rezsofiz
    #9447
    Mert ha bekerül Montoya mögé,akkor sok ido el ment volna azzal, hogy Montoyat leelozze,jol tette,bebiztositotta hogy montoya ne zavarja ot,hanem felvette a sajat tempojat,es button utan ment. de mind1 hogy leszoritja vagy nem,mert igy is ugyis 3.lett volna Montoya, Buttontol azert eleg messze volt:)

    Shaman: az szabálytalanság hogy valaki meg akarja védeni a pozicijat? egyebkent is ..lehet hogy veletlen volt,tul gyorsan gyorsitott ki,es ezert picit rendbe kellett szednie az autot. ráadásul az a jobbra valo korrigalas annyira minimalis volt,hogy lehet anelkul is kimegy a fure...
  • Botond #9446
    meg schumi vagy sumi,de ne vesszünk el a részletekben ;-)
  • PREMIERE1
    #9445
    fan
  • Botond #9444
    ha meg mégis,akkor jön 3 shumi-fun és letagadják simán,és még mi vagyunk a hülyék...
  • BaLeeX
    #9443
    Reméljük valóban így lesz.

    Bár van egy jóslatom. Még pár ilyen verseny, aztán sumák lassan az idei cím közelében lesz megint akkor nekiáll majd kapálózni a FIA meg a nagyokosok, hogy ez így nem jó aztán pár szabálymódosítás meg egyébbel kitolják még pár futammal azt a matematikai elsőbbséget.
    De remélem nem így lesz és 100%-os teljesítménnyel megnyenri aztán a barmok majd elgondolkodnak, hogy nem kellene-e változtatni valamin, mert újabban a kutya se nézi őket. Igaz, hogy ez egy techinkai sport, de amikor már 75%-nál jobban számít az autó, mint a pilóta (pedig most ez van és lehet, hogy még keveset mondtam) akkor az már inkább csak a pénzről meg a technikáról szól, kár sportnak nevezni. Mondjuk az F1 az utóbbi pár évben már csak a pénzről szól.

    A versenyre odakapcsolgattam néha, meg a rajtot megnéztem (Sport 1-en ment a válogatott meccs azt lestem, nem mintha olyan nagy élmény lett volna) de szerintem a következő futamon már eszembe se fog jutni, hogy a hétvégén verseny van, mint ahogy szombaton is ha nem hallom meg a másik tv-n kapcsolgatás közben a hangokat simán lemaradtam volna az időmérőről így is kb. a közepétől láttam.
  • Shaman
    #9442
    teljesen egyetértek. Mondjuk én kissé elfogult vagyok,mert nem szeretem Sumit,ellenben szeretem Montit,de akkor is azt én is észrevettem,hogy még rárántott egyet. Elég szabálytalan volt.

    De hát mint tudjuk Sumit sosem büntetik meg.......
  • Ramore
    #9441
    Sumák mindent cselt bevet az újabb világbajnoki címéhez, csakúgy mint korábban.
  • M@TriX
    #9440
    de személy szerint nekem nem tetszett Schumér ráhúzás effekte Montoyara sztem az már túlment a határon. Letolta a fűre és ott is ha figyeltétek ráhúzta a kormányt (jobbra).
    Nem vágtam miért volt ennyire agresszív.
    De lehet csak nekem nem tetszett mert semmi vonzata nem volt.
  • M@TriX
    #9439
    jogos. ;)
  • Shaman
    #9438
    és az miért lenne jó? Egy tök unalmas idény lenne...
  • Bucser
    #9437
    Igen az, hogy bari a ferrariban ült....
  • a.carkey
    #9436
    Nézd! Ezek még Zsótit sem bírják néha leelőzni. Őket még Zsóti is feltartja néha. Mit akarnak akkor Ralftól? :)
  • Buddy
    #9435
    hát reméljük, hogy 100%-os idénye lesz :)
  • oneal1
    #9434
    ez hüyleség:))
    de mondjuk nem ő találta ki ha nem meglett neki mondva hopgy nem mondhatja meg hogy pl elszaródott most az egyszer a ferrari!!
    valami kis hiba biztos volt
  • Punker
    #9433
    ja ha bírta volna az autó miért nem előzött...
  • zaki
    #9432
    sajnos nem láttma amai futamot (aludtam ), most olvasom, hgoy megint Schumi nyert. hát nem semmi ecsém ez a pali, kíváncsi vagyok meg tudja-e majd valaki szorítani a végén (én kétlem )
  • FrezeR
    #9431
    Bari ismét mellébeszél:) erre mondják jó kifogás....
  • Punker
    #9430
    A versenyzők nyilatkozatai a futam után
  • Punker
    #9429
    Rubens Barrichello: (6) "A forgalom tette tönkre a versenyemet. Állandóan egy lassabb autó mögött találtam magam, ezért soha nem nyomhattam annyira keményen a gázt, mint az autóm bírta volna. Különösen Ralf Schumacher tartott fel sokszor, például a rajtnál, amikor az egyik manővere miatt kiszorultam a pályáról. Kár érte, mert tudtam, hogy nagyszerű autóm van, és azt hittem, jó versenyre számíthatok. Legalább szereztem három pontot, ami nekem és a csapatnak is jól jöhet."
  • a.carkey
    #9428
    Mondjuk honnan indult? (...)

    Ha ugyanezt MS csinálta volna, Palik kiveri rá a faszát.
  • Punker
    #9427
    Újabb korszakalkotó lépés a BAR-tól
  • rezsofiz
    #9426
    lehet nem volt ideje fékezni,de sztem le lehetett volna,nem pedig kimenni a fure:). de lehet hogy olyan helyen volt mar ahol nem volt ideje fekezni...
  • Punker
    #9425
    Monty tényleg nem normális, 1 arrogáns f@sz
  • Punker
    #9424
    Räikkönen: nem a 8. helyért akarunk küzdeni
  • csabawarchief
    #9423
    sztem hülye ;)
  • Punker
    #9422
    Schumacher: Button tempója észbontó volt
  • Botond #9421
    mert még mindig azt hiszik 26ból lett 15dik,nem pedig hogy utolsó,ez felfogás kérdése(az hogy a 26 nem 26,az meg nem tünt fel nekik biztos ^^)
  • Punker
    #9420
    Montoya: Schumacher vak vagy hülye

    Monty igazán megismerkedhetne már a fallal attól talán észheztérne....
  • Punker
    #9419
    A Minardi elégedett Baumgartnerrel

    valakinek utolsónak is kell lennie, de miért örülnek neki?
  • Punker
    #9418
    Alonso Ralfot hibáztatja az ütközésért

    A Renault pontszerzési rátája négy futam után is 100%-os, ennyit a Merci-ről és a BMW-ről....
  • Punker
    #9417
    leggyorsabb körök:

    1. Michael Schumacher GER Ferrari B 1:20.411 10
    2. Jenson Button GBR BAR-Honda M 1:21.201 +0.790 28
    3. Fernando Alonso SPA Renault M 1:21.650 +1.239 59
    4. Jarno Trulli ITA Renault M 1:21.666 +1.255 11
    5. Ralf Schumacher GER BMW.WilliamsF1 M 1:21.689 +1.278 30
    6. Juan-Pablo Montoya COL BMW.WilliamsF1 M 1:21.870 +1.459 27
    7. Rubens Barrichello BRA Ferrari B 1:21.873 +1.462 31
    8. Takuma Sato JAP BAR-Honda M 1:21.929 +1.518 44
    9. Kimi Räikkönen FIN McLaren-Mercedes M 1:22.500 +2.089 39
    10. Giancarlo Fisichella ITA Sauber-Petronas B 1:22.654 +2.243 60
    11. Olivier Panis FRA Toyota M 1:22.861 +2.450 59
    12. Felipe Massa BRA Sauber-Petronas B 1:22.895 +2.484 36
    13. Mark Webber AUS Jaguar-Cosworth M 1:22.931 +2.520 55
    14. David Coulthard GBR McLaren-Mercedes M 1:22.951 +2.540 42
    15. Cristiano da Matta BRA Toyota M 1:23.108 +2.697 25
    16. Nick Heidfeld GER Jordan-Ford B 1:23.381 +2.970 44
    17. Christian Klien AUT Jaguar-Cosworth M 1:23.647 +3.236 27
    18. Giorgio Pantano ITA Jordan-Ford B 1:25.457 +5.046 6
    19. Baumgartner Zsolt HUN Minardi-Cosworth B 1:26.075 +5.664 58
    20. Gianmaria Bruni ITA Minardi-Cosworth B 1:26.857 +6.446 11