181769
  • M@TriX
    #9573
    hááát van egy feje

    berakom, hogy mindnekit kísértsen. ;)



    Mondjuk legalább a bukósisak pont passzol a kerek fejére. ;)

    Amúgy nem vagyok ennyire udvariatlan, csak seszembejutott. ;)
  • PREMIERE1
    #9572
    Baz, ez a csaj súlyosabb, mint Mansell.

    Lella Lombardi meg nem csak a Spanyol, hanem az Osztrák Nagydíjon is pontot szerzett ... (Ha jól emlékszem.)

    Amúgy Susie Stoddart? :) Kicsit ismerős a név. Ő fúrja majd ki Zsoltit a Minardiból! :) Ha mégsem, majd Zsolti szépen elveszi a főnök lányát, és lesz saját csapata. :) Amolyan családi vállalkozásként. :) Meg sok ótód. Zsoltinak így sincs ideje mostanában csajokra. A szerelem házhoz jön majd. :)
  • PREMIERE1
    #9571
    Giovanna Amati rulez volt! :)

    Akárhány futamon próbálta magát qualifikálni, annyiszor kefélt rá, meg gondolom őt is a Brabhamnél. :)
  • Punker
    #9570
    Péntek:
    11:00-12:00 - 1. szabadedzés
    14:00-15:00 - 2. szabadedzés

    Szombat:
    09:00-09:45 - 3. szabadedzés
    10:15-11:00 - 4. szabadedzés
    13:00-14:00 - 1. Időmérő edzés
    14:00-15:00 - 2. Időmérő edzés

    Vasárnap:
    14:00-16:00 - 34. Spanyol Nagydíj
  • Punker
    #9569
    Ralf mérges magára
  • Punker
    #9568
    Hill: Buttonnak maradnia kell a BAR-nál
  • Punker
    #9567
    Útban a hatodik nő a Forma-1 felé

    ennek nem látom semmi értelmét, miért nem maradnak meg a nők a nekik való sportoknál?????
  • Punker
    #9566
    Közeleg a vérfrissítés a Forma-1-ben
  • Punker
    #9565
    Haug: Nehéz versenyünk lesz Barcelonában
  • Punker
    #9564
    időmérőt nem fogom látni :(
    Bade ballagásán fogok inni :)
  • Punker
    #9563
    Futamelőzetes - Spanyol Nagydíj
  • Punker
    #9562
  • Punker
    #9561
    az nem ő volt
  • K.András
    #9560
    LOL,mulkor azt olvastuk,hogy csak komoly céghez megy,hát jordan aztán nagyon komoly :)))Azzal fel tudja majd vállalni a világbajnoki cim elnyerését...
  • Punker
    #9559
    Verstappen júniusban teszteli a Jordant
  • Punker
    #9558
    A Michelin egyedül nem marad az F1-ben
  • rezsofiz
    #9557
  • K.András
    #9556
    Ök sajnos már csak háztartást fognak vezetni,vagy a saját verdájukat.. :)
  • a.carkey
    #9555
    Hehe. Minek kellett egyáltalán a korábbi módszert megváltoztatni?

    A végén visszatér majd a turbo-korszak is! :)

    (A végén gyorshírek: Nigel Mansell bejelentette, hogy 2006-ban ismét rajthoz áll Alain Prosttal együtt a Williams színeiben. A legfrissebb hírek szerint Michael Schumacher - hogyhogynem - 2006-ra időzítette a visszavonulását: "Nem akarom tovább csinálni. Elég volt!" A 49 éves éves Prost szerint: "Menekül a gyáva!")
  • Punker
    #9554
    A csapatok rábólintottak Mosley terveire
  • Punker
    #9553
    Schumacher a 200. nagydíjára készül
  • Punker
    #9552
    A Renault Barcelonában a dobogóra tör
  • rezsofiz
    #9551
    Ha Mosley tartja azt amit tervez,es a csapatok tamogatjak,akkor 2008tol mar izgi versenyek lesznek:)
  • MrSpock
    #9550
    Ja az időmérő izgalamas,vagy sumi nyer,vagy valakinek sikerül elcsípni az első helyet,2 lehetőség van.A verseny aztán az első 3 körig,manapság már a rajt sem az.
    Én sajnálom legjobban,mert nagyon szeretttem a F1-t!:-(
    De bekell ismernetek,hogy mostanság nem dúskálunk az izgalmakban,meg a jó versenyekben.:-(
    Folyton szabályozni akarják,a sebességet meg minden.
    Egyszerűbblenne trabikkal menni,ott nemkell félni,hogy túlgyorsan mennek:-))Egyforma szupi kasztni lenne,meg motor:-))
  • rezsofiz
    #9549
    Hat igen. Mondjuk nemtom,jovore sztem mar a tobbi csapat es kezd szepen felfejlodni,sztem a BARnak iden van eselye nyerni...mondjuk mindig ezt mondjak ev elejen(hogy jon egy csapat,ezt megveri ferrarit...),aztan Ferrari szejjelbuntet mindenkit:)
  • Bandee1987
    #9548
    Hamarosan itt a Spanyol Nagydíj...
    Round 5, May 9, 2004. Barcelona
    Lap distance: 4.730km/2.939 miles Race: 65 laps - 307.324km/190.919 miles


  • Punker
    #9547
    miért lol? ha így folytatják jövőre vagy az után még jobbak lesznek...
  • PREMIERE1
    #9546
    LOL!
  • Punker
    #9545
    Button: Senna halála mentette meg az életemet
  • Punker
    #9544
    Williams: újabb fejlesztések, kiváló motor
  • Punker
    #9543
    BAR: megnyerjük a világbajnokságot
  • Punker
    #9542
  • b-type
    #9541
    talán nem is lenne olyan drága az f1, ha saját sorozatot inditanának, és a jogdíjjak nem annak a zsebében tünnének el aki birtokolja. részemről nem akarok butitott autókat nézni az F1 helyett.
    sztem legyenek megvásárolhatóak a motorok...kitt szerüen lehessen vásárolni a legújjabb fejlesztéseket, vagy lenne gyári Ferrári, és megvásárolható Ferrári pl.
    ami máshol jól müködik: túra autók, Motogp, FIA GT. Superbike.
    amúgy a második kép túl durva...és szomorú.
  • PREMIERE1
    #9540
    "Amennyiben az FIA mai, monte-carlói konferenciáján a csapatfőnökök és tulajdonosok rábólintanak Max Mosley elnök Imolában bejelentett radikális szabálymódosítási tervére, alapjaiban változik meg a sportág jövője. Mert Mosley bizony alaposan le akarja faragni a költségeket, ennek érdekében 2008-tól (de egyetértés esetén akár 2006-tól) alig lehetne tesztelni (kilométerben határoznák meg a limitet az eddigi "napi elszámolás" helyett), a motoroknak a jelenlegi egy helyett két versenyhétvégét kellene kibírniuk, futam közben nem lehetne kereket cserélni (csak defekt esetén), stb. De Mosley technológiai szinten is változást akar, a háromliteres, V10-es motorok helyett a jövőben 2,4-es V8-asokat lehetne használni, a szervókormány, kipörgésgátló eltűnne, s sebességet váltani is csak manuálisan lehetne. A tempó lassítása végett az első kerekek szélességét csökkentenék, a hátsókét növelnék. Mosley egy gumiszállítót, ellenben a jelenleginél több istállót, valamint új rendszerű időmérő edzést látna szívesen.

    Az új szabályok megtárgyalása mellett szó lesz a nagy autógyártók által tervezett új sorozatról, a GPWC-ről is, amelynek egyes források szerint a végzetet jelentené, ha az illetékesek megszavazzák a Mosley-tervet. Erre márpedig jó esély van, az előzetes felmérések szerint ugyanis a csapatoknak alapvetően nincs kifogása az új szabályok ellen, csupán kisebb kérdésekben várhatók viták.

    "Előbb-utóbb a csapatok és gyártók mindegyike be fogja látni, hogy tarthatatlanok a Forma-1 jelenlegi állapotai, az egész sportág pazarolja a pénzt. Ez nem tartható tovább" - mondta Mosley. Döntési kényszer mindenesetre nincs, a jelenlegi Concorde-egyezmény ugyanis 2007 végéig érvényes. Mosley különben nincs kibékülve ezzel a szerződéssel, korábban világossá tette, azt szeretné, ha a csapatok két megállapodást kötnének a jövőben, egyet az FIA-vel, egyet a Forma-1 jogtulajdonosaival. Így tisztább viszonyok alakulnának ki."
    [origo]
  • PREMIERE1
    #9539
    Találtam két jó és nem túl ismert F1-es képet.

    Az elsőn elég durván intik le a futamot:


    A második magért beszél:
  • precision
    #9538
    Hááát ezt most csak a Schumacher miatt mondod, mert mindig ő nyer. De f1-ben már az időmérő is milyen izgalmas. Sztem F1 jóval izgalmasabb. De ha neked a nascar izgalmasabb, akkor izgalmasabb! :))
  • K.András
    #9537
    "Mennek körbe-körbe egy bazi nagy ovális pályán! "
    Nemcsak ovál pálya van,másik fele meg az ,hogy okés mennek körbe körbe de az elsö meg az utso kozott nincsen 10 mp,és ez igy van a verseny végéig!Én nem szeretem a nascart,de valoban izgalmasabb mint f1!
  • precision
    #9536
    Mennek körbe-körbe egy bazi nagy ovális pályán! Izgalmas! :)
  • MrSpock
    #9535
    Gondoltam autóverseny itt elfér.Talán van akit érdekel még rajtam kívül a Nascar.Egy picit "versenyebb" mint a F-1:-)
  • Shaman
    #9534
    akkó mijé ide írod?